Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li naša reprezentacija može proći Rumuniju u predbaražu?

Anketa traje do: 29 feb 2020, 11:34.

Da
20
80%
Ne
5
20%

Ukupno glasova: 25

SGD53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la SGD53 » 13 jun 2019, 18:20

Pobjeda Portugala nam je najbolja moguća opcija tu.

(Jer u tom slučaju čak i ako bi Rumuni pobjedili Francuze u zadnjem kolu, morale bi gol razlike baš lude da budu, da nas Česi raspu ko rižu).
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Samozdravlje
x 369
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 18:25

17 :21 , 56 min. odlicno @delinjo

Samozdravlje
x 369
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 18:50

1. grupa sigurno smo bolji , samo pitanje bolji od Poljske ili izraela . Izrael -30 gol-raz.
7. grupa Italia -22 gol razlika , ostale utakmice Italija-Rusija (18 i 45 min.) i Madzarska - Italija (realno i tu bi trebali biti bolji)
6. grupa Rumunija -23 , ostala im utakmica Francuska-Rumunija , treba im pobjeda i da nadmase nasu gol-raz.

3. grupa , e tu je igranka . Grci imaju pobjedu(Makedonija) i remi (Island) , po tome su bolji od nas , ali ih braca TURCI dobili obje tekme i tako su 4-ti na tabeli u toj grupi . Ostale utakmice Makedonija-Grcka i Island-Turska . Turska ima -16 gol-razliku . Po meni ovdje je nasa sansa , uz pobjede domacina mi bi kao 4-ta treceplasirana ekipa bili na EURU . :bih: :bih: :bih:

U ostalim grupama tesko da imamo sansi , ali mozda neko iznenadjenje . Obzirom na nasu srecu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 13 jun 2019, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.

cole-ch
x 1
Kontakt:

Post Postao/la cole-ch » 13 jun 2019, 18:54

levati koji nisu znali da iskoriste istorijsku sansu pred svom navijacima. sramota.
za ovakvo demoliranje od belorusa (koji su nista u svetu rukometa) nema opravdanja.

sve dok sarajevo ne povrati sportsku poziciju koju su mu otela sela i naselja, dotle nece biti vece fajde za bosanski sport i bh drzavu, jer sport je najbolji promoter jednog naroda, a samim tim i drzave.
10 titula od mogucih 19 (zajedicka liga) u kosarci drzi mesto koje kao opstina jedva ima 20 hiljada. pet titla ima drugo selo, koje pritom i vec duze igra i aba ligu, dok suosnivac aba lige propada. u fudbalu pola mostara ima vise titula od zelje i sarajeva skupa, plus sramote i tragedije koje je doziveo velez i nikako da se i cetvrt veka nakon agresije oporavi. ista je situacija i sa rukometom u kome selo ima primat. bosnjaci nikako da ukapiraju da je ovde sve gola politika. uvek kada borac izlazi u evropu, preko publike se forsira prica (marketing) rs-a. tako je i sa zrinjskim i sl. klubovima. probosanski klubovi su jedini promoteri ove zemlje i moraju skupa sesti i dogovoriti ono sto im u dogovoru uzimaju sportski liliputanci i javni promoteri razbijanja bosne.
i jos da dodam da mi je neshvatljivo kada sarajevski portal napise "nas fudbaler, rodjen u bjeljini, potpisao za slavni real madrid." nije on vas i protiv je vas u svakom pogledu. da je vas, bio bi vas i igrao za bosnu. takvim likovima ne trebate davati prostora sve i da je najbolji na planeti. tako cete ojacati svets i tako cete se izvuci iz trenutne latrgije. srecno u pragu.

Samozdravlje
x 369
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 19:08

cole-ch je napisao/la:levati koji nisu znali da iskoriste istorijsku sansu pred svom navijacima. sramota.
za ovakvo demoliranje od belorusa (koji su nista u svetu rukometa) nema opravdanja.

sve dok sarajevo ne povrati sportsku poziciju koju su mu otela sela i naselja, dotle nece biti vece fajde za bosanski sport i bh drzavu, jer sport je najbolji promoter jednog naroda, a samim tim i drzave.
10 titula od mogucih 19 (zajedicka liga) u kosarci drzi mesto koje kao opstina jedva ima 20 hiljada. pet titla ima drugo selo, koje pritom i vec duze igra i aba ligu, dok suosnivac aba lige propada. u fudbalu pola mostara ima vise titula od zelje i sarajeva skupa, plus sramote i tragedije koje je doziveo velez i nikako da se i cetvrt veka nakon agresije oporavi. ista je situacija i sa rukometom u kome selo ima primat. bosnjaci nikako da ukapiraju da je ovde sve gola politika. uvek kada borac izlazi u evropu, preko publike se forsira prica (marketing) rs-a. tako je i sa zrinjskim i sl. klubovima. probosanski klubovi su jedini promoteri ove zemlje i moraju skupa sesti i dogovoriti ono sto im u dogovoru uzimaju sportski liliputanci i javni promoteri razbijanja bosne.
i jos da dodam da mi je neshvatljivo kada sarajevski portal napise "nas fudbaler, rodjen u bjeljini, potpisao za slavni real madrid." nije on vas i protiv je vas u svakom pogledu. da je vas, bio bi vas i igrao za bosnu. takvim likovima ne trebate davati prostora sve i da je najbolji na planeti. tako cete ojacati svets i tako cete se izvuci iz trenutne latrgije. srecno u pragu.

ISTINA GORKA . Dodik i Covic nasli interes , a Izetbegovica boli qrac za sport u Sarajevu i onom dijelu Bosne i Hercegovine , gdje vlada . Stid me je sto ovo pisem , ali imam pravo , jer sam bio u Armiji 4 god. i teze ranjavan .
Mozda je na pomolu svjetlost u vidu FKS (aBd), ali tu nema feninga od Izetbegovica . Nazalost Zelji i ako sta pomognu , razgrabe lesinari . Nema selameta za djecu BiH . Malo je krenulo Mujakic , Kovacevic , Pidro i poneki pojedinac tipa Tuka,Pezer ,Cericka .. , tanko je to u odnosu na okruzenje . :bih: :bih: :bih:

SGD53
Kontakt:

Post Postao/la SGD53 » 13 jun 2019, 19:32

Rusija vodi u Italiji 4 razlike na poluvremenu, za sad stvari idu po planu.

Osim13
x 612
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 19:41

Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
I N M E M O R I A M
Sarmelino je napisao (14 feb 2019, 11:58):
Nemam para da jedem
🙏

Treći šuter Pivopija.

SGD53
Kontakt:

Post Postao/la SGD53 » 13 jun 2019, 19:47

Crnogorci se muče sa Farskim Otocima... da Bog da da oni pobjede Ukrajince...

Sudija na utakmici Italija - Rusija ima mašala stomak :clap: :clap:
Zadnja izmjena: SGD53, dana/u 13 jun 2019, 20:03, ukupno mijenjano 1 put.

delinjo
x 216
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 19:58

a ne znam kad god je trebalo da nam se poklope rezultati nikada nisu...i mislim da nece nikada :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

crvenocrni
Kontakt:

Post Postao/la crvenocrni » 13 jun 2019, 20:14

Situacija sve vise postaje jasnija. 95% smo losiji od 3 ekipe (Srbija uzima Svicu, Crna Gora Ukrajinu i Holandija Latviju) a 95% smo bolji od 3 ekipe iz grupa 1,6 i 7. Znaci 'istorijska' utakmica ce vrlo vjerovatno biti Makedonija - Grcka (ironija zar ne?) u kojoj nam treba remi ili poraz Grcke. E sad Makedonci su vec prosli i oni 'odlucuju'. Ovo sve naravno uzimajuci u obzir poraz od Ceske...

P.S
Ima tu jos nekih opcija ali mislim da je ovo najrealnije...

Samozdravlje
x 369
Kontakt:

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 20:26

crvenocrni je napisao/la:Situacija sve vise postaje jasnija. 95% smo losiji od 3 ekipe (Srbija uzima Svicu, Crna Gora Ukrajinu i Holandija Latviju) a 95% smo bolji od 3 ekipe iz grupa 1,6 i 7. Znaci 'istorijska' utakmica ce vrlo vjerovatno biti Makedonija - Grcka (ironija zar ne?) u kojoj nam treba remi ili poraz Grcke. E sad Makedonci su vec prosli i oni 'odlucuju'. Ovo sve naravno uzimajuci u obzir poraz od Ceske...

P.S

To je to , samo sto nam ne bi odgovarala i pobjeda gostujuce Turske nad Islandom . U istoj su grupi sa Grckom . Turska gol-razl. -16 .

crvenocrni
Kontakt:

Post Postao/la crvenocrni » 13 jun 2019, 20:30

Samozdravlje je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Situacija sve vise postaje jasnija. 95% smo losiji od 3 ekipe (Srbija uzima Svicu, Crna Gora Ukrajinu i Holandija Latviju) a 95% smo bolji od 3 ekipe iz grupa 1,6 i 7. Znaci 'istorijska' utakmica ce vrlo vjerovatno biti Makedonija - Grcka (ironija zar ne?) u kojoj nam treba remi ili poraz Grcke. E sad Makedonci su vec prosli i oni 'odlucuju'. Ovo sve naravno uzimajuci u obzir poraz od Ceske...

P.S

To je to , samo sto nam ne bi odgovarala i pobjeda gostujuce Turske nad Islandom . U istoj su grupi sa Grckom . Turska gol-razl. -16 .

Ma takve stvari sam i mislio pod ove neke druge opcije koje su prilicno nerealne ali poznavajuci nasu nafaku nista nije iskljuceno...
Sve u svemu ni blizu onog procenta koji je najavljivan na ovom sajtu uz dva poraza ;)

esprit24
x 2
Kontakt:

Post Postao/la esprit24 » 13 jun 2019, 20:59

Jel vi stvarno mislite da ce Makedonci(obzirom na sagu oko imena i visevjekovnog osporavanja od strne Grcke) kalkulisati u toj utakmici?? Onda ne znam sto se zamaram sa drugima ovisimo sami o sebi i ne znam koji nam racku treba necija pomoc. Idemo u goste ekipi koja nece imati motiv i ne fali nam nista da poginemo za svaku loptu i iz ceske se vratimo neporazeni
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

delinjo
x 216
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 21:01

ma imao si dvije utakmice da uzmes jedan **** bod ...ok bolje ekipe od nas ali ne toliko da ne mozes sa njima igrati ,i ti sinoc trebao da se napnes k zaba,udaras ,grizes gines da izvues **** bod ali jok bolje cekati hoce li se Makedonija napaliti protiv Grcke...i onda naravno necemo biti mi krivi nego Makedonci...drzavni neprijatelj br 1 od nedelje :D :D
VOLIM ZELJEZNICAR!!

DaVinci
x 10
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 13 jun 2019, 21:19

esprit24 je napisao/la:Jel vi stvarno mislite da ce Makedonci(obzirom na sagu oko imena i visevjekovnog osporavanja od strne Grcke) kalkulisati u toj utakmici??

Mozda Makedonci ne bi ali ovi novokomponovani Sjeverni Makedonci bi itekako mogli u ozracju novonastalih bratskih odnosa s Juznim Makedoncima ... mislim da ce past dogovor koji objema repkama odgovara ... i jedni i drugi su rukometna banda s bezbroj nastimanih tekmi tako da ... :kafa:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

no rules
x 5
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 13 jun 2019, 21:36

Grcka je pobijedila Makedonce kod kuce 1 razlike cini mi se , znam da su tu pobjedu Grci slavili kao da su osvojili SP.

- mislim sa ce Makedonci igrati tu utakmicu sa punom energijom i da ce naderati Grke sa sto je moguce vecom razlikom , iako su obezbijedili plasman...
moja prognoza 10 razlike za Makedoniju ;)

faruk993
Kontakt:

Post Postao/la faruk993 » 13 jun 2019, 21:48

Husika je napisao/la:Okanite se te Tuzle i rukometa vise!
Domace utakmice igrati u Visokom, rukometni grad i energija!

Tuzlaci su upravu sto nisu napunili Mejdan, prvobitna odluka je bila da se u mrtvom Sarajevu igra.

Unofficialpage
Moderator
x 27
Kontakt:

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2019, 21:52

delinjo je napisao/la:ma imao si dvije utakmice da uzmes jedan **** bod ...ok bolje ekipe od nas ali ne toliko da ne mozes sa njima igrati ,i ti sinoc trebao da se napnes k zaba,udaras ,grizes gines da izvues **** bod ali jok bolje cekati hoce li se Makedonija napaliti protiv Grcke...i onda naravno necemo biti mi krivi nego Makedonci...drzavni neprijatelj br 1 od nedelje :D :D

Plus su nas izbacili sa Eurobasketa, onda kad smo Litvu dobili a oni su trebali dobiti nekoliko razlike a nisu. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

faruk993
Kontakt:

Post Postao/la faruk993 » 13 jun 2019, 21:53

delinjo je napisao/la:a ne znam kad god je trebalo da nam se poklope rezultati nikada nisu...i mislim da nece nikada :D

Imao si prije par godina da su se poklopili rezultati da odes kao najbolja treceplasirana i trebao ti je bod protiv danske b, imali napad s igracem vise 7 sekundi do kraja i peric promasio. Tada je bjelorusija bila s nama u grupi.

delinjo
x 216
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 22:21

@unno brate nisu nas oni izbacili nego mi sami sebe ...nasa posla :D

@fare dobro si ,ali eto opet nismo znali :D
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.