Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la SGD53 » 13 jun 2019, 18:20

Pobjeda Portugala nam je najbolja moguća opcija tu.

(Jer u tom slučaju čak i ako bi Rumuni pobjedili Francuze u zadnjem kolu, morale bi gol razlike baš lude da budu, da nas Česi raspu ko rižu).
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 18:25

17 :21 , 56 min. odlicno @delinjo
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 18:50

1. grupa sigurno smo bolji , samo pitanje bolji od Poljske ili izraela . Izrael -30 gol-raz.
7. grupa Italia -22 gol razlika , ostale utakmice Italija-Rusija (18 i 45 min.) i Madzarska - Italija (realno i tu bi trebali biti bolji)
6. grupa Rumunija -23 , ostala im utakmica Francuska-Rumunija , treba im pobjeda i da nadmase nasu gol-raz.

3. grupa , e tu je igranka . Grci imaju pobjedu(Makedonija) i remi (Island) , po tome su bolji od nas , ali ih braca TURCI dobili obje tekme i tako su 4-ti na tabeli u toj grupi . Ostale utakmice Makedonija-Grcka i Island-Turska . Turska ima -16 gol-razliku . Po meni ovdje je nasa sansa , uz pobjede domacina mi bi kao 4-ta treceplasirana ekipa bili na EURU . :bih: :bih: :bih:

U ostalim grupama tesko da imamo sansi , ali mozda neko iznenadjenje . Obzirom na nasu srecu :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 13 jun 2019, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la cole-ch » 13 jun 2019, 18:54

levati koji nisu znali da iskoriste istorijsku sansu pred svom navijacima. sramota.
za ovakvo demoliranje od belorusa (koji su nista u svetu rukometa) nema opravdanja.

sve dok sarajevo ne povrati sportsku poziciju koju su mu otela sela i naselja, dotle nece biti vece fajde za bosanski sport i bh drzavu, jer sport je najbolji promoter jednog naroda, a samim tim i drzave.
10 titula od mogucih 19 (zajedicka liga) u kosarci drzi mesto koje kao opstina jedva ima 20 hiljada. pet titla ima drugo selo, koje pritom i vec duze igra i aba ligu, dok suosnivac aba lige propada. u fudbalu pola mostara ima vise titula od zelje i sarajeva skupa, plus sramote i tragedije koje je doziveo velez i nikako da se i cetvrt veka nakon agresije oporavi. ista je situacija i sa rukometom u kome selo ima primat. bosnjaci nikako da ukapiraju da je ovde sve gola politika. uvek kada borac izlazi u evropu, preko publike se forsira prica (marketing) rs-a. tako je i sa zrinjskim i sl. klubovima. probosanski klubovi su jedini promoteri ove zemlje i moraju skupa sesti i dogovoriti ono sto im u dogovoru uzimaju sportski liliputanci i javni promoteri razbijanja bosne.
i jos da dodam da mi je neshvatljivo kada sarajevski portal napise "nas fudbaler, rodjen u bjeljini, potpisao za slavni real madrid." nije on vas i protiv je vas u svakom pogledu. da je vas, bio bi vas i igrao za bosnu. takvim likovima ne trebate davati prostora sve i da je najbolji na planeti. tako cete ojacati svets i tako cete se izvuci iz trenutne latrgije. srecno u pragu.

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 19:08

cole-ch je napisao/la:levati koji nisu znali da iskoriste istorijsku sansu pred svom navijacima. sramota.
za ovakvo demoliranje od belorusa (koji su nista u svetu rukometa) nema opravdanja.

sve dok sarajevo ne povrati sportsku poziciju koju su mu otela sela i naselja, dotle nece biti vece fajde za bosanski sport i bh drzavu, jer sport je najbolji promoter jednog naroda, a samim tim i drzave.
10 titula od mogucih 19 (zajedicka liga) u kosarci drzi mesto koje kao opstina jedva ima 20 hiljada. pet titla ima drugo selo, koje pritom i vec duze igra i aba ligu, dok suosnivac aba lige propada. u fudbalu pola mostara ima vise titula od zelje i sarajeva skupa, plus sramote i tragedije koje je doziveo velez i nikako da se i cetvrt veka nakon agresije oporavi. ista je situacija i sa rukometom u kome selo ima primat. bosnjaci nikako da ukapiraju da je ovde sve gola politika. uvek kada borac izlazi u evropu, preko publike se forsira prica (marketing) rs-a. tako je i sa zrinjskim i sl. klubovima. probosanski klubovi su jedini promoteri ove zemlje i moraju skupa sesti i dogovoriti ono sto im u dogovoru uzimaju sportski liliputanci i javni promoteri razbijanja bosne.
i jos da dodam da mi je neshvatljivo kada sarajevski portal napise "nas fudbaler, rodjen u bjeljini, potpisao za slavni real madrid." nije on vas i protiv je vas u svakom pogledu. da je vas, bio bi vas i igrao za bosnu. takvim likovima ne trebate davati prostora sve i da je najbolji na planeti. tako cete ojacati svets i tako cete se izvuci iz trenutne latrgije. srecno u pragu.
ISTINA GORKA . Dodik i Covic nasli interes , a Izetbegovica boli qrac za sport u Sarajevu i onom dijelu Bosne i Hercegovine , gdje vlada . Stid me je sto ovo pisem , ali imam pravo , jer sam bio u Armiji 4 god. i teze ranjavan .
Mozda je na pomolu svjetlost u vidu FKS (aBd), ali tu nema feninga od Izetbegovica . Nazalost Zelji i ako sta pomognu , razgrabe lesinari . Nema selameta za djecu BiH . Malo je krenulo Mujakic , Kovacevic , Pidro i poneki pojedinac tipa Tuka,Pezer ,Cericka .. , tanko je to u odnosu na okruzenje . :bih: :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la SGD53 » 13 jun 2019, 19:32

Rusija vodi u Italiji 4 razlike na poluvremenu, za sad stvari idu po planu.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Osim13 » 13 jun 2019, 19:41

HeraklitMracni je napisao/la:Al ove zvukove Demirovica nikad zaboravit necu 9:00 :lol:

Aaaaaaaaaaaaaaaaa zaboravio sam na ovo skroz :urnebes: :rol: :rol: :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la SGD53 » 13 jun 2019, 19:47

Crnogorci se muče sa Farskim Otocima... da Bog da da oni pobjede Ukrajince...

Sudija na utakmici Italija - Rusija ima mašala stomak :clap: :clap:
Zadnja izmjena: SGD53, dana/u 13 jun 2019, 20:03, ukupno mijenjano 1 put.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 19:58

a ne znam kad god je trebalo da nam se poklope rezultati nikada nisu...i mislim da nece nikada :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la crvenocrni » 13 jun 2019, 20:14

Situacija sve vise postaje jasnija. 95% smo losiji od 3 ekipe (Srbija uzima Svicu, Crna Gora Ukrajinu i Holandija Latviju) a 95% smo bolji od 3 ekipe iz grupa 1,6 i 7. Znaci 'istorijska' utakmica ce vrlo vjerovatno biti Makedonija - Grcka (ironija zar ne?) u kojoj nam treba remi ili poraz Grcke. E sad Makedonci su vec prosli i oni 'odlucuju'. Ovo sve naravno uzimajuci u obzir poraz od Ceske...

P.S
Ima tu jos nekih opcija ali mislim da je ovo najrealnije...

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 20:26

crvenocrni je napisao/la:Situacija sve vise postaje jasnija. 95% smo losiji od 3 ekipe (Srbija uzima Svicu, Crna Gora Ukrajinu i Holandija Latviju) a 95% smo bolji od 3 ekipe iz grupa 1,6 i 7. Znaci 'istorijska' utakmica ce vrlo vjerovatno biti Makedonija - Grcka (ironija zar ne?) u kojoj nam treba remi ili poraz Grcke. E sad Makedonci su vec prosli i oni 'odlucuju'. Ovo sve naravno uzimajuci u obzir poraz od Ceske...

P.S
Ima tu jos nekih opcija ali mislim da je ovo najrealnije...
To je to , samo sto nam ne bi odgovarala i pobjeda gostujuce Turske nad Islandom . U istoj su grupi sa Grckom . Turska gol-razl. -16 .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la crvenocrni » 13 jun 2019, 20:30

Samozdravlje je napisao/la:
crvenocrni je napisao/la:Situacija sve vise postaje jasnija. 95% smo losiji od 3 ekipe (Srbija uzima Svicu, Crna Gora Ukrajinu i Holandija Latviju) a 95% smo bolji od 3 ekipe iz grupa 1,6 i 7. Znaci 'istorijska' utakmica ce vrlo vjerovatno biti Makedonija - Grcka (ironija zar ne?) u kojoj nam treba remi ili poraz Grcke. E sad Makedonci su vec prosli i oni 'odlucuju'. Ovo sve naravno uzimajuci u obzir poraz od Ceske...

P.S
Ima tu jos nekih opcija ali mislim da je ovo najrealnije...
To je to , samo sto nam ne bi odgovarala i pobjeda gostujuce Turske nad Islandom . U istoj su grupi sa Grckom . Turska gol-razl. -16 .
Ma takve stvari sam i mislio pod ove neke druge opcije koje su prilicno nerealne ali poznavajuci nasu nafaku nista nije iskljuceno...
Sve u svemu ni blizu onog procenta koji je najavljivan na ovom sajtu uz dva poraza ;)

esprit24
Postovi: 5378
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la esprit24 » 13 jun 2019, 20:59

Jel vi stvarno mislite da ce Makedonci(obzirom na sagu oko imena i visevjekovnog osporavanja od strne Grcke) kalkulisati u toj utakmici?? Onda ne znam sto se zamaram sa drugima ovisimo sami o sebi i ne znam koji nam racku treba necija pomoc. Idemo u goste ekipi koja nece imati motiv i ne fali nam nista da poginemo za svaku loptu i iz ceske se vratimo neporazeni
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 21:01

ma imao si dvije utakmice da uzmes jedan **** bod ...ok bolje ekipe od nas ali ne toliko da ne mozes sa njima igrati ,i ti sinoc trebao da se napnes k zaba,udaras ,grizes gines da izvues **** bod ali jok bolje cekati hoce li se Makedonija napaliti protiv Grcke...i onda naravno necemo biti mi krivi nego Makedonci...drzavni neprijatelj br 1 od nedelje :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 13 jun 2019, 21:19

esprit24 je napisao/la:Jel vi stvarno mislite da ce Makedonci(obzirom na sagu oko imena i visevjekovnog osporavanja od strne Grcke) kalkulisati u toj utakmici??
Mozda Makedonci ne bi ali ovi novokomponovani Sjeverni Makedonci bi itekako mogli u ozracju novonastalih bratskih odnosa s Juznim Makedoncima ... mislim da ce past dogovor koji objema repkama odgovara ... i jedni i drugi su rukometna banda s bezbroj nastimanih tekmi tako da ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 13 jun 2019, 21:36

Grcka je pobijedila Makedonce kod kuce 1 razlike cini mi se , znam da su tu pobjedu Grci slavili kao da su osvojili SP.

- mislim sa ce Makedonci igrati tu utakmicu sa punom energijom i da ce naderati Grke sa sto je moguce vecom razlikom , iako su obezbijedili plasman...
moja prognoza 10 razlike za Makedoniju ;)

faruk993
Postovi: 174
Pridružen/a: 07 sep 2015, 10:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la faruk993 » 13 jun 2019, 21:48

Husika je napisao/la:Okanite se te Tuzle i rukometa vise!
Domace utakmice igrati u Visokom, rukometni grad i energija!
Tuzlaci su upravu sto nisu napunili Mejdan, prvobitna odluka je bila da se u mrtvom Sarajevu igra.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2019, 21:52

delinjo je napisao/la:ma imao si dvije utakmice da uzmes jedan **** bod ...ok bolje ekipe od nas ali ne toliko da ne mozes sa njima igrati ,i ti sinoc trebao da se napnes k zaba,udaras ,grizes gines da izvues **** bod ali jok bolje cekati hoce li se Makedonija napaliti protiv Grcke...i onda naravno necemo biti mi krivi nego Makedonci...drzavni neprijatelj br 1 od nedelje :D :D
Plus su nas izbacili sa Eurobasketa, onda kad smo Litvu dobili a oni su trebali dobiti nekoliko razlike a nisu. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

faruk993
Postovi: 174
Pridružen/a: 07 sep 2015, 10:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la faruk993 » 13 jun 2019, 21:53

delinjo je napisao/la:a ne znam kad god je trebalo da nam se poklope rezultati nikada nisu...i mislim da nece nikada :D
Imao si prije par godina da su se poklopili rezultati da odes kao najbolja treceplasirana i trebao ti je bod protiv danske b, imali napad s igracem vise 7 sekundi do kraja i peric promasio. Tada je bjelorusija bila s nama u grupi.

Avatar
delinjo
Postovi: 24117
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 22:21

@unno brate nisu nas oni izbacili nego mi sami sebe ...nasa posla :D

@fare dobro si ,ali eto opet nismo znali :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.