Rukometna reprezentacija BiH

Moderatori/ce: Pasha,Pasha

Kako ste zadovoljni igrama reprezentacije pod vođstvom Bilala Šumana?

Prezadovoljan
1
4%
Dobro je
3
13%
Zadovoljan
4
17%
Nezadovoljan
11
48%
Katastrofa
4
17%

Ukupno glasova: 23

Fagus501
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 14 jan 2020, 20:17

bosanskazvijer je napisao/la:
14 jan 2020, 20:06
Najjaci mi je ovaj iz Gracanice lik, smori forum cijeli sa Damirom, Dinom, Gracanicom itd.

Damir mi je dobar prijatelj, ali on najmanje jos 2-3 godine nije sposoban da bude selektor, ja realno pricam, na stranu sto se znamo.

Dino mi je dobar prijatelj, ali treba njemu jos jakih klupskih tekmi da bi bio standardan bek u repki, potencijal ima, ostalo je samo da radi max na sebi i svojoj igri.
Ja se nadam da ce aBd biti to brzo.

Covjek prica o Gracanici kao da je Ciudad Real iz najboljih dana.
Ok, Rupa je napravio finu ekipu i lijepo radi sa njima, ali skrati malo ribu druze.
Gracanica toliki rukometni grad, a najbolji igrac
( gledajuci karijeru) za ovih 25 godina poslije rata je Budo, koji je u repki bio 4,5-ta opcija beka i onda ti je sve jasno koliko pretjerujes.

Opet kazem, svaka cast ekipi i Rupi prije svega, ali smanji ribu bolan.
Pitat druga Sumana koliko mu Herceg platio da igra 25 minuta jao majko.Nek je napaćeni bosnjo Dino gledao sa tribina kako Herceg propali talenat igra i prospa se.Herceg je dobio minutažu a Dino 5 minuta,ne branim ga ali je tako

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 14 jan 2020, 20:18

Salih1984 je napisao/la:
14 jan 2020, 20:13
Sevcet samog sebe proglasio za vrhovnog sudiju za procjenu ljudi i rukometnog mesiju :rol:

Hvala Shvechete što te imamo pa da znamo ko je dobar, a ko nije, momak i što nama, svima, nadmeno objašnjavaš 'sve o rukometu, igračima i reprezentaciji' ! :lol:
Ja se sa tim ljudima druzio, kad ti nisi ni znao za njih, a ti pricas hvalospjeve o njima, a ja pricam realne stvari.
Smanji malo dozivljaj i nemoj smarati danima sa ljudima.

Sta nije istina od napisanog?

KO JE TO IZ GRACANICE NAPRAVIO SOLIDNU KARIJERU OSIM BUDE, DAJ MI IME?

@Fagus

Krivo je i meni sto Dince nije dobio vise minuta jer znam da moze, ali ako znas pravila, samo 2 izmjene ima pravo napraviti na spisku, a Suman je iskoristio obje izmjene i danas je Toreta stavio da se oprosti, a inace bi Dino igrao.
Zadnja izmjena: bosanskazvijer, dana/u 14 jan 2020, 20:24, ukupno mijenjano 3 puta.

HPCompaq
Kontakt:

Post Postao/la HPCompaq » 14 jan 2020, 20:20

Tore hvala za sve...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 14 jan 2020, 20:20

Dobro sevcete ti sve znas mi ostali nista,jedino ti poznajes neke igrace uzivo mi ostali ih nismo nikad ni vidjeli uzivo i eto
Nema potrebe da se nastavljamo raspravljati
Zadnja izmjena: Salih1984, dana/u 14 jan 2020, 20:21, ukupno mijenjano 1 put.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 14 jan 2020, 20:21

Dobro je što se ovo naše mučenje zvrši sa ovom revijalnom utakmicom i 'časnim' porazom.
Bosno moja poharana....

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 14 jan 2020, 20:22

Salih1984 je napisao/la:
14 jan 2020, 20:20
Dobro sevcete ti sve znas mi ostali nista,jedino ti poznajes neke igrace uzivo mi ostali ih nismo nikad ni vidjeli uzivo i eto
Nema potrebe da se nastavljamo raspravljati
Treci put ne odgovaras na jedno jako jednostavno pitanje!
Zasto?
Jer je sve istina i nemas sta tu lafinati.
Ja te opet pitam, ko je najbolji gracanicki rukometas poslije rata?!

Jusko00
Kontakt:

Post Postao/la Jusko00 » 14 jan 2020, 20:23

Herceg koji je hrvat daje pare da igra za BiH :urnebes: :urnebes:

ovisnik
Kontakt:

Post Postao/la ovisnik » 14 jan 2020, 20:26

Kaže Velid, nada se da će Prce, Grahovac, Terzić, Toromanović, Karačić u reprezentaciji ostati i u narednim ciklusima, koji idiot moraš biti da izgovoriš takvu rečenicu, mada to nije čudo od čovjeka koji kada ekipa ima priliku za kontru kaže treba stati na loptu, polako igrati na postavljeni napad, u vrijeme kada moderne ekipe minimalno 1/3 golova daju iz kontre i polu kontre. Ekipa je davno bila spremna za remont, o tome je naš par pisalo već par godina i sada kada se eto "senatorima" omogućilo igranje na velikom takmičenju, red je da se kaže hvala i krene u pravljenje nove ekipe cija okosnica treba da budu:
Haseljić, Predragović, Panić, Malinović, Stjepanović, Vranješ, Burić, Građen, Burina, Perić,srednjak Izviđača Milan?, Tarabokia, Hamidović, Lončar, Kasumović, Nuić, Ovčina, Keškić, Mehmedović, Burić, Bojić, Ahmetašević, Tatar. Sinoć je Umičević rekao da Šuman ostaje selektor, tako da tu promjene neće biti, a to je valjda i logično jer se kod nas u svim sportovima praksa da se početnici uče na reprezentaciji, pa hajde nek i Bilal odradi volonterski i pripravnički preko naših leđa-nerava.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 14 jan 2020, 20:27

Popusti vise matere ti,reko sam fino da sve znas i eto
Osim tebe naravno niko ne poznaje nijednog igraca licno,ti mozda cak poznajes igrace sto su 1960godina pravili karijere...svaka ti cast :salut:

legenda reala
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 14 jan 2020, 20:28

I 99% će ti svi ovi sa EP igrati u aprilu baraž neće Bilal nikad ništa promjeniti dok se Prce i co ne oproste od rukometa a oni nemaju obraza da to urade
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

paulus
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 14 jan 2020, 20:34

, Bilal ne zna uigrat kontre polukontre , bez tog u danasnjem rukometu nemas sanse
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 14 jan 2020, 20:34

Salih1984 je napisao/la:
14 jan 2020, 20:27
Osim tebe naravno niko ne poznaje nijednog igraca licno,ti mozda cak poznajes igrace sto su 1960godina pravili karijere...svaka ti cast :salut:
🤣🤣🤣🤣🤣
Nisam ja rekao da niko ne poznaje igrace osim mene, ali ti govorim da malo smanjis dozivljaj i ne pretjerujes i ne smaras sa Damirom, Dinom toliko.

Tako te volim, kad malo vidis da pricas gluposti, pa ne odgovaras cak ni na najjednostavnije pitanje ko je najbolji igrac iz Gracanice od rata pa do danas, iz te iste Gracanice koju toliko hvalis.

Budo ili Mirza Cehajic, za one koji ga poznaju malo manje.
Japo, Kamaric i ostala joint ekipa vam bili godinama najbolji igraci uz njega.
Smanji malo dozivljaj druze i pricaj realno a ne bajke ljudima.
Zadnja izmjena: bosanskazvijer, dana/u 14 jan 2020, 20:36, ukupno mijenjano 1 put.

Osim13
Kontakt:

Post Postao/la Osim13 » 14 jan 2020, 20:35

ovisnik je napisao/la:
14 jan 2020, 20:26
Kaže Velid, nada se da će Prce, Grahovac, Terzić, Toromanović, Karačić u reprezentaciji ostati i u narednim ciklusima, koji idiot moraš biti da izgovoriš takvu rečenicu, mada to nije čudo od čovjeka koji kada ekipa ima priliku za kontru kaže treba stati na loptu, polako igrati na postavljeni napad, u vrijeme kada moderne ekipe minimalno 1/3 golova daju iz kontre i polu kontre. Ekipa je davno bila spremna za remont, o tome je naš par pisalo već par godina i sada kada se eto "senatorima" omogućilo igranje na velikom takmičenju, red je da se kaže hvala i krene u pravljenje nove ekipe cija okosnica treba da budu:
Haseljić, Predragović, Panić, Malinović, Stjepanović, Vranješ, Burić, Građen, Burina, Perić,srednjak Izviđača Milan?, Tarabokia, Hamidović, Lončar, Kasumović, Nuić, Ovčina, Keškić, Mehmedović, Burić, Bojić, Ahmetašević, Tatar. Sinoć je Umičević rekao da Šuman ostaje selektor, tako da tu promjene neće biti, a to je valjda i logično jer se kod nas u svim sportovima praksa da se početnici uče na reprezentaciji, pa hajde nek i Bilal odradi volonterski i pripravnički preko naših leđa-nerava.
Pa taman dobijaju iskustvo velike scene sa reprezentacijom i ti bi da ih tjeraš :crazy: :crazy:
:mrgreen: :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

kupus army
Kontakt:

Post Postao/la kupus army » 14 jan 2020, 20:37

Definitivno najveci dobitak ovog prvenstva je Haseljic, meni licno je zao sto danas Hamidovic nije dobio bar 30-tak minuta da i njega vidimo sa ozbiljnim protivnikom. Ako hocemo naprijed neminovno je podmljadjivanje ekipe, desna strana nam je extra popunjena i krila i bekovi, na srednjem mora neko uz Perica, lijevo Hamidovic, Vegar i neko od mladjih, desno krilo je problem u perspektivi, pivoti su manje vise ok sa Buricem i Vranjesom.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 14 jan 2020, 20:39

14 jan 2020, 20:34
Salih1984 je napisao/la:
14 jan 2020, 20:27
🤣🤣🤣🤣🤣
Nisam ja rekao da niko ne poznaje igrace osim mene, ali ti govorim da malo smanjis dozivljaj i ne pretjerujes sa ljudima.

Tako te volim, kad malo vidis da pricas gluposti, pa ne odgovaras cak ni na najjednostavnije pitanje ko je najbolji igrac iz Gracanice od rata pa do danas, iz te iste Gracanice koju toliko hvalis.

Budo ili Mirza Cehajic, za one koji ga poznaju malo manje.
Japo, Kamaric i ostala joint ekipa vam bili godinama najbolji igraci uz njega.
Smanji malo dozivljaj druze i pricaj realno a ne bajke ljudima.
Pa logicno da su oni najbolji igraci zato sto je pocetak velikog rukometnog grada Gracanice poceo prije par godina.
Sad trenutno imamo 5 mladih ekipa,i to sto hvalim gracanicu to su "gluposti"? :crazy:
Istina mozda malo previse hvalim,ali daleko je to od "gluposti"

zlatnidjecaci
Kontakt:

Post Postao/la zlatnidjecaci » 14 jan 2020, 20:40

Prije 5 - 6 godina naša mlada selekcija 96 izgubila u Danskoj od Francuske 5 razlike. U 52 minuti bilo nerješeno. Sada je tih 5 Francuza u A repki a nijedan naš nije ni blizu A repke. Da li je to realno? Nije moguče da nijedan ne valja.

delinjo
Kontakt:

Post Postao/la delinjo » 14 jan 2020, 20:41

eh nek je i ovo proslo ...moja ocjena prvenstva je DEBAKL...naravno mnogi ce kreciti,vaditi se na uslove,drugi na to da smo prvi put na prvenstvu,treci ce reci da je jaka grupa ali u sustini sve je to tacno ali i krecenje i nista vise od toga.Cinjenice govore da si izgubio 3 tekme koje zadnjih 15 -tak minuta nisu uopste bile neizvjesne,toliko o nasoj igri i borbi.Da se ne ponavljam svi znamo probleme,spor i trom rukomet tzv "ruska " skola,svaki napad na postavljenu odranu,mrcvari 3 minute i onda ispali sa 9 metara pa ako pogodis dobro je.Kontra misaona imenica,niti smo istu znali trcati sad ,niti prije 5 godina.Ekipa je previse stara i spora i u modernom rukometu sa istom nemamo sta traziti,ima kod nas par zanimljivih igraca (Panic,braca Buric,Haseljic,Terzic (odbrana),Peric .),oko njih praviti ekipu i pridodati im mlade ,koji ce igrati utakmice,dobijati na iskstvu i kao rezultat svega toga postati igraci,prodati se u bolje klubove od cega ce i repka imati dugorocnu korist.Prvo sto se mora uraditi je pokazati selektoru izlatna vrata ,dovesti nekog mladjeg,perpektivnijeg sa modernijim pristupm i usloviti ga da napravi ove potrebne rezove.Selektora koji uopste nece biti opterecen rezultatom,nego koji ce imati neki plan za 5,6 godina i prezentovati isti javnosti.Helem ovo kako mi "trljamo" niti ima logike,niti nekog smisla niti ce bilo kada dati rezultat,i svi znamo da ne krecimo da nije ovaj prosiren format EP-a ne bi ga ocima vidjeli.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 14 jan 2020, 20:45

@salih1984

Dobro je, vidis da si napokon skontao jedan dio o cemu pricam. :thumbup:
Nisu to gluposti, nego gluposti su sto pretjerujes sa Damirom da odmah bude selektor.
Za par godina mozda i moze, ali trenutno on nije za tog posla.

Gracanica je i prije bila sredina gdje vam je rukomet bio br1, nije to bas od jucer, jer su vam ostali sportovi fudbal, kosarka, odbojka daleko od neke kvalitete.
Sad rade fin posao i ja se nadam da ce biti jos koji igrac za repku u narednim godinama, ali polako, ne treba pretjerivati, to ti govorim da ne radis.
Zadnja izmjena: bosanskazvijer, dana/u 14 jan 2020, 20:47, ukupno mijenjano 1 put.

Giljotina
Kontakt:

Post Postao/la Giljotina » 14 jan 2020, 20:47

Bilale, odlazi.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 14 jan 2020, 20:53

14 jan 2020, 20:45
@salih1984

Dobro je, vidis da si napokon skontao jedan dio o cemu pricam. :thumbup:
Nisu to gluposti, nego gluposti su sto pretjerujes sa Damirom da odmah bude selektor.
Za par godina mozda i moze, ali trenutno on nije za tog posla.

Gracanica je i prije bila sredina gdje vam je rukomet bio br1, nije to bas od jucer, jer su vam ostali sportovi fudbal, kosarka, odbojka daleko od neke kvalitete.
Sad rade fin posao i ja se nadam da ce biti jos koji igrac za repku u narednim godinama, ali polako, ne treba pretjerivati, to ti govorim da ne radis.
Ja opet mislim da bi Doborac mogao postati odmah selektor i to bez problema :mrgreen: ,ali to je moje licno misljenje
Nadam se da ce Mehmedovic dobiti sansu u reprezentaciji u skorije vrijeme,svakako nam fali igraca na lijevom krilu.
Vidjet cemo ako Bog da,5 mladih timova za grad od 50 hiljada stanovnika nije malo :mrgreen:
Ako podje sve po planu,mogli bismo imati extra izvor igraca,ko sto hrvati imaju ljubuski npr

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.