Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
DamirT
Postovi: 13962
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 24 apr 2020, 20:09

Joj ovi nasi pricaju isto kao da bi otisli na SP.Pitanje je da li bi prosli i Rumuniju,a o Madjarskoj da ne govorim
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
rishovski
Postovi: 2716
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rishovski » 24 apr 2020, 20:11

DamirT je napisao/la:
24 apr 2020, 20:09
Joj ovi nasi pricaju isto kao da bi otisli na SP.Pitanje je da li bi prosli i Rumuniju,a o Madjarskoj da ne govorim
Bolje ovako samo se ogrijesim bezveze kad krenu trcat kontre i sutat sa krila... pa crne rupe po 10 minuta bez gola...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Spahic98
Postovi: 873
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 24 apr 2020, 21:06

Šteta za prvenstvo,imali smo realnu šansu za plasman
Sad slijede kvale za euro,obzirom da smo napokon dobili trenera koji je napravio sistem u reprezentaciji,očekujem plasman na euro bez obzira s kim budemo bili u grupi.

Ovim neznalicama što su već počeli da vrijeđaju gospodina Bilala Sumana poručio bih da pročitaju kakvu knjigu o rukometu a ne da pametuju i ako nikakvog znanja o rukometu nemaju.

ENVER23
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 sep 2019, 00:02
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ENVER23 » 24 apr 2020, 22:03

Spahic98 je napisao/la:
24 apr 2020, 21:06
Šteta za prvenstvo,imali smo realnu šansu za plasman
Sad slijede kvale za euro,obzirom da smo napokon dobili trenera koji je napravio sistem u reprezentaciji,očekujem plasman na euro bez obzira s kim budemo bili u grupi.

Ovim neznalicama što su već počeli da vrijeđaju gospodina Bilala Sumana poručio bih da pročitaju kakvu knjigu o rukometu a ne da pametuju i ako nikakvog znanja o rukometu nemaju.
Izvinjajemo se magistru Spahicu koji je tako nacitan,vjerovatno ste ti i doticni selektor i napisali vec neku novu knjigu na temu napad 7 na 6 iako ga nisi uvjezbao nikako ili buducnost rukometne reprezentacije BiH u golobradom Nikoli Prceu.

Avatar
Spahic98
Postovi: 873
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 24 apr 2020, 22:44

@enver23
Kako te nije stid da ismijavas covjeka koji je obnovio bih repku-gospodina Bilala Sumana?

Ti da imas i malo stida i obraza nebi ga ismijavao nego bi mu bio zahvalan za sve sto je uradio za rukomet bosne i hercegovine.
Nije Bili kriv sto igraci nemaju znanja i tehnike da igraju 7 na 6,i nije Bili kriv sto mi nemamo dobrih mladih igraca pa moraju Nikola i ostali igrati.
Ocigledno je da ti nemas pojma o rukometu i savjetujem ti da pocnes gledati kriket-mozda si za to vise talentovan.

ENVER23
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 sep 2019, 00:02
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ENVER23 » 25 apr 2020, 00:16

Spahic98 je napisao/la:
24 apr 2020, 22:44
@enver23
Kako te nije stid da ismijavas covjeka koji je obnovio bih repku-gospodina Bilala Sumana?

Ti da imas i malo stida i obraza nebi ga ismijavao nego bi mu bio zahvalan za sve sto je uradio za rukomet bosne i hercegovine.
Nije Bili kriv sto igraci nemaju znanja i tehnike da igraju 7 na 6,i nije Bili kriv sto mi nemamo dobrih mladih igraca pa moraju Nikola i ostali igrati.
Ocigledno je da ti nemas pojma o rukometu i savjetujem ti da pocnes gledati kriket-mozda si za to vise talentovan.
Sto se tice preporoda reprezentacije s tim Suman veze nema to je se desilo jos u vrijeme Markovica,druga stvar sto si rekao to pokazuje koliko ustvari ti ne znas o rukometu ako nemas igrace koji znaju igrati 7 na 6 to jednostavno ne igras.A ovo trece kako mi nemamo mlade igrace molim te procitaj moj komentar na prosloj stranici(mislim da je zadnji) pa ces onda vidjeti koliko "nemamo" tj imamo mladih igraca.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 apr 2020, 01:30

Spahic98 je napisao/la:
24 apr 2020, 22:44
@enver23
Kako te nije stid da ismijavas covjeka koji je obnovio bih repku-gospodina Bilala Sumana?
Bilal ti je vise drug neg' dingospo a obnovio je prije godinu neg' repku ... :zviz:

That being said ... mislel' se kad ova SS piskarala usaglasit ko je kapiten ove vesele rukometne druzine: Prce ili Terzic ... ja glasam za 'joint custody' ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 25 apr 2020, 04:21

Spahic98 je napisao/la:
24 apr 2020, 22:44
@enver23
Kako te nije stid da ismijavas covjeka koji je obnovio bih repku-gospodina Bilala Sumana?
Ti da imas i malo stida i obraza nebi ga ismijavao nego bi mu bio zahvalan za sve sto je uradio za rukomet bosne i hercegovine.
Kako tebe nije, bolannebio, stid?

1. Bilal Š. je ''trener u pokušaju'' koji je zahvaljujući interesnim „vilama“ dobio mjesto selektora i, kao dijete koje dobije komplikovanu igračku, sve pokvario i što je najgore – ubio svaku nadu mladim bh.rukometnim talentima da će zaigrati za reprezentaciju, odmah ili u bliskoj budućnosti (time i volju da se ozbiljnije posvete treningu i usavršavanju), a mnoge i 'gurnuo' u zagrljaj „rezervenih domovina“.
2. Bilal Š. je osoba bez karaktera i stava: obećao je podmlađivanje reprezentacije i novi sistem igre i odnosa u reprezentaciji (nešto kao danski sistem, pa doveo i jarana Boesena, bez ikakvog učinka i koristi) a u praksi slagao i konstatno se pravdao za neuspjehe tražeći 'krivca' u svakom osim u samom sebi!
3. Šuman B. je selektor bez ikakvog autoriteta u reprezentaciji i bh.rukometu iz naprijed navedenih razloga, plus što je svoju nestručnost i nemanje autoriteta htjeo kompenzirati pokušajem da bude 'jaran' sa starijim igračima umjesto uobičajene matrice ponašanja (hijerjhije) koja postoji u svakoj ozbiljnijoj reprezentaciji (i klubu) i doveo sam sebe u situaciju da mu veterani (rukometni penzioneri) rade sve po svojoj volji i nahođenju dok on samo 'skakuće i bodri' pored aut-linije bez ikakvog stvarnog uticaja i učinka na igru!
4. Selektor početnik B.Š. i može biti sretan što je EHF donijela odluku kakvu je donijela (zbog pandemije) jer ga ta odluka 'održava' na podarenoj mu funkciji s obzirom da sumnjam bi i bez ove pandemije prošao i 'predbaraž' sa ovim isluženim vedetama (koje su preuzele njegov posao – prvenstveno Terzić i Prce) i prosječnim, menadžerskim, igračima tipa Hercega, Ovčine, Mandića, Nuića, Vegara, ect.
5. Selektor početnik, 'genijalani stručnjak'', je de facto ''stanje bh.rukometne nesreće'' jer je njegovo trenersko rukometno znanje na nivou nekadašnjeg igrača i ništa bolje (ako ne i gore) od mnogih solidnih i prosječnih bh. trenera koji rade u klubovima.

Tvrdim da je za Billya jedan Mahmut-Maše Obralić trenerski profesor, što sa teorijskim što sa praktičnim znanjem, a jedan mlad i vrijedan trener, ex-reprezentativac, Damir Doborac bi bio uspješniji od njega, ubijeđen sam u to.

Eto, ova pandemija virusa COVID-19 nekom, izgleda, bi i sretna, izbježe otkaz!?
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 25 apr 2020, 12:30, ukupno mijenjano 2 puta.
Bosno moja poharana....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 apr 2020, 04:29

846. put ispricana jedna te ista prica... :arrow:

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 25 apr 2020, 12:44

Ghuraba je napisao/la:
25 apr 2020, 04:29
846. put ispricana jedna te ista prica... :arrow:
Dodaj na kraju i nulu (0) - možda bude neke koristi za bh.rukomet
Bosno moja poharana....

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 apr 2020, 13:12

Trigger je napisao/la:
25 apr 2020, 12:44
Ghuraba je napisao/la:
25 apr 2020, 04:29
846. put ispricana jedna te ista prica... :arrow:
Dodaj na kraju i nulu (0) - možda bude neke koristi za bh.rukomet
Nema potrebe. Ostavljam prostora da se bh rukomet okoristi od vaših kilometarskih postova u kojima ste istu stvar ponovili milion puta.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 25 apr 2020, 15:08

Ghuraba je napisao/la:
25 apr 2020, 13:12
Trigger je napisao/la:
25 apr 2020, 12:44
Ghuraba je napisao/la:
25 apr 2020, 04:29
846. put ispricana jedna te ista prica... :arrow:
Dodaj na kraju i nulu (0) - možda bude neke koristi za bh.rukomet
Nema potrebe. Ostavljam prostora da se bh rukomet okoristi od vaših kilometarskih postova u kojima ste istu stvar ponovili milion puta.
E, baš ti hvala na uviđavnosti. Danas je rijetkost 'sresti' takve osobe. :clap: :clap:
Bosno moja poharana....

Avatar
Spahic98
Postovi: 873
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 25 apr 2020, 21:18

Sa ovim što je napisao je potvrđeno da je ubjedljivo najveća neznalica na ovom forumu @trigger.
Onakve laži samo zlonamjerna osoba može napisati,pa evo da mu odgovorim.

1.Bilal Šuman Bili je postao selektor zbog svoje sposobnosti i trenerskog znanja,bolje opcije od njega tada nije bilo
2.ne može podmlađivati kad nema kvalitetne mlade igrače
3.Laž je da nema autoritet svi igrači ga maksimalno poštuju i uvažavaju,i sigurno ima veći autoritet nego prijašnji selektori
4.Ti bi izgleda volio da nismo prošli predbaraž😂😂,ja sam ubijeđen da bi prošli na Svjetsko prvenstvo da nisu otkazali baraž
Jednostavno ti koji se ne razumiješ u rukomet ne možeš shvatiti kako je to dobro komponovana i uigrana ekipa,kad Burića i Nikolu krene mi možemo svakoga dobiti
5.Kad sam pročitao ovo pao sam sa stolice od smjeha😂😂😂
Porediš trenere iz jedne od najgorih liga evrope sa rukometnom legendom Bilalom Šumanom?
Pa što se tiče strategije i rukometnog znanja nijedan trener iz naše lige nije ni do koljena Biliju
Ti očigledno imaš nešto lično protiv Bilija kad ovakve gluposti i nebuloze pišeš

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 apr 2020, 21:31

De djecacicu, ziv bio, ne provaljuj se. Kakav Bilal i njegovo rukometno znanje. On bi mozda bio dobar kao predsjednik saveza, ili kao nekakav sportski direktor, ali kao rukometni trener/selektor je debelo ispod prosjeka.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 25 apr 2020, 21:35

Lik nahvalio Sumana ko da je Jordi Ribera :rol: :rol: :rol:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la alex1991 » 25 apr 2020, 21:36

Evoo ševćetaa evoo ludilaaa
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

ENVER23
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 sep 2019, 00:02
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ENVER23 » 25 apr 2020, 22:55

Ovaj spahic me iznenadio gluplji je nego sto sam mislio,Suman bolji trener od Mase Obralica? Jezivo glupa izjava

Avatar
Spahic98
Postovi: 873
Pridružen/a: 09 jan 2020, 17:04

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 26 apr 2020, 21:46

Pošto se neznalice meni smiju evo da dokažem da je Bili Šuman najbolji trener kojeg je BIH repka ikad imala
Lista dosadašnjih trenera i broj njihovih prolazaka na euro s našom repkom:

Senad Fetahagić-0
Sead Hasanefendić-0
Abas Arslanagić-0
Kasim Kamenica-0
jasmin Mrkonja-0
Vojislav Rađa-0
Halid Demirović-0
Dragan Marković-0
Bilal Šuman-1

Treba tu naravno i dodati da je repka u katastrofalnom stanju bila kada ju je Bili preuzeo

I za razliku od svjetskog 2015 na kojem smo se obrukali
Na euru 2020 smo odigrali super i igrali ravnopravno sa najboljim selekcijama svijeta.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 26 apr 2020, 21:58

Spahic98 je napisao/la:
25 apr 2020, 21:18
Jednostavno ti koji se ne razumiješ u rukomet ne možeš shvatiti kako je to dobro komponovana i uigrana ekipa,kad Burića i Nikolu krene mi možemo svakoga dobiti
Znaci Buric i Nikola su zakazali na EP-u i zbog njih dvojice smo se :oops: tamo ... zamisli koga bi sve mogli dobiti da i Terzica krene pride ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 27 apr 2020, 01:29

ENVER23 je napisao/la:
24 apr 2020, 19:56
Salih1984 je napisao/la:
24 apr 2020, 19:11
DaVinci je napisao/la:
24 apr 2020, 16:26
Taman odgovarajuca odluka ... ovih 13 bi se svakako plasirali a nas spasi blamiranja i mrcvarenja po barazima ... mislim da je ovo definitivni kraj za Nikolu u repci ... Terza, Igor & Graha ce dobit jos 1 kvalifikacije fore ... :zviz:
igrat ce Sumanovi matorci jos jedne kvalifikacije 100 posto
Neki dan slusam Panicev intervju sa Bahom na fb i ljudi pricaju kako nemamo mladih igraca🥴
Znaci boze sacuvaj pa ako smo nekad imali pregrst mladih igraca imali smo sad pa ljudi moji 100 posto tacna informacija da je Hrstic htjeo igrati za nasu A reprezentaciju posto je igrao i za mladu godinama al sta ce vidi ne zove ga niko a ovamo ga Cervar zvao i covjek postade drugi u europi.Vjv je istog misljenja bio i Sarac al hajde sad nevezano za njih,premijer ligu nasu igraju 65% momci ispod 22 godine prvi strijelac bio Klis momak 2000 godiste onda mali Vuksic poslije Cickusica i Tomica najbolji srednji bek u ligi trenutno,Kadric iz Maglaja,Mehmedovic iz Gracanice,Faljic iz Krivaje,Barakovic iz Lokomotive,Kos iz Izvidaca,Hamzic iz Konjuha,Grahovac iz Maglaja onda da krenemo sa inostranim Haseljic i Velic u Velenju,Hadzic,Keskic i Suljakovic u Njemackoj,Hodzic u Francuskoj i to sve momci u rasponu od 99 do nekog 03 godista.Pa kad smo mi to imali tolko mladih igraca a sem Klisa od nabrojanih niko nikad nije bio ni na sirem spisku reprezentacije...
Ja mislim da ne prate ni baho ni panic nasu ligu i mlade igrace,pa zato lupaju ko maksim po diviziji
Na tu tvoju listu dodao bih i Nebojsu Bojica.
Imamo itekako solidne mlade igrace koji ce moci odrzati reprezentaciju na solidnom nivou u buducnosti
A valjda cemo nekad i dobiti selektora koji cijeni mlade igrace :pray:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.