Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 27 apr 2020, 02:08

Spahic98 je napisao/la:
26 apr 2020, 21:46
Pošto se neznalice meni smiju evo da dokažem da je Bili Šuman najbolji trener kojeg je BIH repka ikad imala
Lista dosadašnjih trenera i broj njihovih prolazaka na euro s našom repkom:

Senad Fetahagić-0
Sead Hasanefendić-0
Abas Arslanagić-0
Kasim Kamenica-0
jasmin Mrkonja-0
Vojislav Rađa-0
Halid Demirović-0
Dragan Marković-0
Bilal Šuman-1

Treba tu naravno i dodati da je repka u katastrofalnom stanju bila kada ju je Bili preuzeo

I za razliku od svjetskog 2015 na kojem smo se obrukali
Na euru 2020 smo odigrali super i igrali ravnopravno sa najboljim selekcijama svijeta.
Znanja radi (mani se "privatnih wikipedia"), selektori rukometne reprezentacije BiH su bili:
rahm. Memnun Idžaković (prvi selektor reprezentacije BiH, koju je u julu 1993. godine predvodio na 12. Mediteranskim igrama u Montpellieru) - Nevzad Sirćo (1994 – 1997), Meho Bašić (1997 – 2000), Sead Hasanefendić (2000 – 2002), Abas Arslanagić (2002 – 2003), Jasmin Mrkonja (2003 – 2004), Kasim Kamenica (2004 – 2005), Vojislav Rađa (2005 – 2006), Halid Demirović (2006 – 2009), Vojislav Rađa (2009 – 2011), Dragan Marković (2011 – 2015) i Bilal Šuman (2015 - ?).
Neki medijski izvori navode da je i Senad Fetahagić bio bh.selektor BiH i to čak od 1993 – 1999. godine što se ne uklapa u zvanične podatke, pogotovo što je Fetahagić u reprezentaciji angažovan tek od 1994. godine i to kao trener a ne selektor.


citat: "Jednostavno ti koji se ne razumiješ u rukomet ne možeš shvatiti kako je to dobro komponovana i uigrana ekipa, kad Burića i Nikolu krene mi možemo svakoga dobiti" :shock:

Svašta!
Dobro ukomponovana ekipa ovisi o tome da li će 'krenuti' igrača od 40 godina!?
Nema dalje! :clap:
Bosno moja poharana....

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 27 apr 2020, 12:05

Mi se na EP ne bi nikad plasirali da se nije sistem kvalifikacija promjenio i to su činjenice, nebitno ko da je selektor Bilal je samo iskoristio reformu kvalifikacija kao što bi vjerovatno uradili i Demirović,Kamenica ili Hasanefendić jer to su ipak velika trenerska imena
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 28 apr 2020, 00:01

Dobra je ova Korona za nas rukomet kada već stoji u mjestu neka tu i ostane.Svi bi stari igrali bez ijednog novog novog igrača Terza i Prce nadaju nikome ni blizu to mi je licno pričao jedan igrac.Prce je navodno rekao dok GOD ja mogu da hodam vi mladzi nemate šta ovdje tražiti 100 posto nije ubleha.Zato 15 godina ni jedan igrač nije mogao da se nametne,Suman je najgori selektor i lažov bez autoriteta i ideje.Velka šteta sto neće ni igrati kvalifikacije ista postava ko i na euru isti selektor nevidim tu ništa dobroga.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 28 apr 2020, 00:12

Izgleda da cemo mi Terzica i Prce-a do 2030 gledati u reprezentaciji :shifty:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 28 apr 2020, 00:54

Fagus501 je napisao/la:
28 apr 2020, 00:01
Dobra je ova Korona za nas rukomet kada već stoji u mjestu neka tu i ostane.Svi bi stari igrali bez ijednog novog novog igrača Terza i Prce nadaju nikome ni blizu to mi je licno pričao jedan igrac.Prce je navodno rekao dok GOD ja mogu da hodam vi mladzi nemate šta ovdje tražiti 100 posto nije ubleha.Zato 15 godina ni jedan igrač nije mogao da se nametne,Suman je najgori selektor i lažov bez autoriteta i ideje.Velka šteta sto neće ni igrati kvalifikacije ista postava ko i na euru isti selektor nevidim tu ništa dobroga.

U pravu si apsolutno, provjereno i poznato kod mnogih, za ponašanje naše dvije 'vedete' kao i za selektora.

Ovo zlo od virusa COVID-19 (Korona) potvrđuje staru narodnu izreku da u svakom zlu ima i nekog dobra - e, pa za bh.rukomet ovo zaista može biti dobro. Rukomet će se i poslije pandemije igrati ali najvjerovatnije ( i srećom) sa 'novim snagama', a rezultati: pa neće biti mnogo slabiji nego dosadašnji ali s perspektivom ka mnogo boljem...samo da i selektor ostane u domovini Danskoj.
Bosno moja poharana....

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 28 apr 2020, 09:11

Trigger je napisao/la:
28 apr 2020, 00:54
Fagus501 je napisao/la:
28 apr 2020, 00:01
Dobra je ova Korona za nas rukomet kada već stoji u mjestu neka tu i ostane.Svi bi stari igrali bez ijednog novog novog igrača Terza i Prce nadaju nikome ni blizu to mi je licno pričao jedan igrac.Prce je navodno rekao dok GOD ja mogu da hodam vi mladzi nemate šta ovdje tražiti 100 posto nije ubleha.Zato 15 godina ni jedan igrač nije mogao da se nametne,Suman je najgori selektor i lažov bez autoriteta i ideje.Velka šteta sto neće ni igrati kvalifikacije ista postava ko i na euru isti selektor nevidim tu ništa dobroga.

U pravu si apsolutno, provjereno i poznato kod mnogih, za ponašanje naše dvije 'vedete' kao i za selektora.

Ovo zlo od virusa COVID-19 (Korona) potvrđuje staru narodnu izreku da u svakom zlu ima i nekog dobra - e, pa za bh.rukomet ovo zaista može biti dobro. Rukomet će se i poslije pandemije igrati ali najvjerovatnije ( i srećom) sa 'novim snagama', a rezultati: pa neće biti mnogo slabiji nego dosadašnji ali s perspektivom ka mnogo boljem...samo da i selektor ostane u domovini Danskoj.
Nemogu da shvatim tu dvojicu zvijezda da su tako pokvareni kao ljudi tu sam priču davno čuo,ali sada sam saznao da je istina.Ako dođe novi momak Terzić određuje ostaje li on tu,dok Prce pred čitavom ekipom doslovice kaže (Dok GOD sam ja ovdje nećete vi nikada zaigrati)Ilic i Nenadic su dadvno otišli da bi mladzim ostavili prostor to javno kažu.Zato kažem Korona možda nešto i promjeni ali dok je Suman tu opet mislim da će nastaviti u 2021 sa istim rosterom

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 29 apr 2020, 13:12

Facebok stranica rukometna reprezentacija bih objavila:

Bosne i Hercegovina izbrisana sa rang liste, a na njoj je Kosovo

Nova šokantna odluka Evropske kuće rukometa (EHF)! Na najnovijoj rang listi evropskih država za narednu sezonu Kosovo je bolje plasirano od Srbije, a Bosne i Hercegovine uopšte nema na listi od 30 zemalja.

Zašto je to tako, Mondo je pokušao da sazna od predsjedavajućeg Rukometnog saveza BiH Slobodana Zadre, koji je priznao da je bio šokiran ovom odlukom EHF-a.

"Iznenađen sam i uvrijeđen, što bi rekli, ovom rang listom na kojoj nema Bosne i Hercegovine. Sigurno je da ćemo se obratiti EHF-u i zatražiti objašnjenje. Najiskrenije se nadamo da je u pitanju birokratska greška izazvana aktuelnom situacijom zbog pandemije korona virusa", rekao je Zadro za Mondo.

Član Upravnog odbora Rukometnog saveza BiH Vojislav Rađa takođe nije krio razočaranje ovom odlukom EHF-a, po kojem će BiH ostati i bez predstavnika u EHF Ligi Evrope, odnosno bivšem EHF kupu.

"Rang lista je sinoć stigla u Savez, ne znam kako je to došlo do takve kategorizacije da tzv. Kosovo bude na listi, a da nas nema. Baš sam gledao učešće tzv. kosovskih timova u Evropi, pa oni nemaju ukupno pobjeda koliko smo mi iz BiH imali samo prošle godine. Kako su dobili bodove, a mi nismo u toj kategorizaciji, stvarno mi nije jasno. Sigurno je da će bh. Savez uskoro da odluči na koji način će reagovati na ove dopise iz EHF-a", rekao je Rađa i dodao da nema smisla da BiH izgubi predstavnika u EHF kupu, koji se sada zove EHF Liga Evrope, a da ostanu samo dva predstavnika u EHF Evrokupu, bivšem EHF Čelendž kupu.

Prema njegovim riječima, RS BiH je u kontaktu sa predsjednikom Takmičarske komisije EHF-a Božidarom Đurkovićem, koji je i predsjednik RS Srbije.

"I on je naravno razočaran, pa ćemo zajednički pokušati da odbranimo naše interese", dodao je član UO RS BiH.

Podsjetimo, ovo je druga odluka EHF-a kojom su direktno "zakinuti" BiH i Srbija nakon što je zbog pandemije korona virusa odlučeno da budu otkazani predbaraž i baraž, te da učesnici narednog Mundijala budu 13 najbolje plasiranih ekipa sa prethodnog Evropskog prvenstva.

:crazy:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kenonan » 29 apr 2020, 15:36

Josip Peric potpisao za Eurofarm Pelister iz Bitolja

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 29 apr 2020, 15:46

Kenonan je napisao/la:
29 apr 2020, 15:36
Josip Peric potpisao za Eurofarm Pelister iz Bitolja
Sad igra zajedno sa Vegarom i Elmirom Građanom
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 29 apr 2020, 22:50

Kenonan je napisao/la:
29 apr 2020, 15:36
Josip Peric potpisao za Eurofarm Pelister iz Bitolja
Dugo je i trajo u Bundeski ... sad opet koju godinu u dubiozu do sljedeceg bljeska ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la brzi » 30 apr 2020, 22:37

DaVinci je napisao/la:
29 apr 2020, 22:50
Kenonan je napisao/la:
29 apr 2020, 15:36
Josip Peric potpisao za Eurofarm Pelister iz Bitolja
Dugo je i trajo u Bundeski ... sad opet koju godinu u dubiozu do sljedeceg bljeska ... :zviz:
Dubioza? LP i Seha liga.

ENVER23
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 sep 2019, 00:02
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ENVER23 » 01 maj 2020, 00:23

brzi je napisao/la:
30 apr 2020, 22:37
DaVinci je napisao/la:
29 apr 2020, 22:50
Kenonan je napisao/la:
29 apr 2020, 15:36
Josip Peric potpisao za Eurofarm Pelister iz Bitolja
Dugo je i trajo u Bundeski ... sad opet koju godinu u dubiozu do sljedeceg bljeska ... :zviz:
Dubioza? LP i Seha liga.
Nista LP slj sezone liga prvaka broji 16 klubova tako da je samo 1 predstavnik iz Makedonije a svi znamo ko je to.

haris123456789
Postovi: 571
Pridružen/a: 24 apr 2020, 14:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la haris123456789 » 01 maj 2020, 00:26

Enver iz melburna?
Preselio kod legende :D

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 01 maj 2020, 18:23

brzi je napisao/la:
30 apr 2020, 22:37
DaVinci je napisao/la:
29 apr 2020, 22:50


Dugo je i trajo u Bundeski ... sad opet koju godinu u dubiozu do sljedeceg bljeska ... :zviz:
Dubioza? LP i Seha liga.
Mislis da su ga doveli da im bude bitan ... dosad je u karijeri samo svojim roditeljima bio bitan a nama forumasima skroz simpatican ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

ENVER23
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 sep 2019, 00:02
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ENVER23 » 01 maj 2020, 19:14

DaVinci je napisao/la:
01 maj 2020, 18:23
brzi je napisao/la:
30 apr 2020, 22:37
DaVinci je napisao/la:
29 apr 2020, 22:50


Dugo je i trajo u Bundeski ... sad opet koju godinu u dubiozu do sljedeceg bljeska ... :zviz:
Dubioza? LP i Seha liga.
Mislis da su ga doveli da im bude bitan ... dosad je u karijeri samo svojim roditeljima bio bitan a nama forumasima skroz simpatican ... :zviz:
Ako mi nesto nece nikad biti jasno onda su to karijere nasih srednjih bekova😂😂.Imas jednog Karacica koji je dugi niz godina bio bolji od brata Igora(sto je i Igor sam u par navrata izjavio) i onda Igor postane MVP Final4 lige prvaka a Ivanu ostane vrh u karijeri igranje u izraelskoj ligi,onda imas tog Perica koji citav se zivot vodi ko neki talenat poput Lingarda u Unitedu a obojica imaju po 28 godina i nikad nisu bili bitan faktor u ekipi.Zatim imas Harmandica koji je dugi niz godina bio najbolji igrac reprezentacije onda dode igrat nasu Premijer ligu i nije ni u top 3 sredna beka nase lige.Zatim imas Cickusica koji je samo par puta pozvan u reprezentaciju ali kad god je bio pozvan igrao je vise nego pola reprezentativaca koji dobijaju stalno pozive,ubjedljivo je najtalentovaniji nas srednji bek ali mu je vrh karijere bilo igranje u Turskoj polusezonu.Zatim imas Tarabokiju koji je igrao u Hrvatskoj mladoj reprezentaciji u kojoj nista nije bio losiji od Duvnjaka,odigra 2 top sezone u ligi prvaka i onda covjek prede u **** Sesvete (navodno zbog povrede pa da se vrati u formu) ali i on poput Harmandica je bio prosjecan igrac u toj ligi.

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 01 maj 2020, 23:22

DaVinci je napisao/la:
01 maj 2020, 18:23
brzi je napisao/la:
30 apr 2020, 22:37
DaVinci je napisao/la:
29 apr 2020, 22:50


Dugo je i trajo u Bundeski ... sad opet koju godinu u dubiozu do sljedeceg bljeska ... :zviz:
Dubioza? LP i Seha liga.
Mislis da su ga doveli da im bude bitan ... dosad je u karijeri samo svojim roditeljima bio bitan a nama forumasima skroz simpatican ... :zviz:
Josip Perić kao mladi igrač mnogo obećavao,ali sa neki 19 20 godina hrvatski stručnjaci su shvatili da on u karejiri nemoze ništa napraviti.Sada se pokazalo da su ljudi bili upravu sto ga nisu uzeli sebi,jer obično sve sto valja iz Hercegovine ide u HR ili Zagreb.Peric je igrač za naše premijer lige to mu je domet,već nekih 10 godina se vrti oko naše selekcije pokušavaju ga negdje prodati Maglajlija ali gdje GOD je igrao nije ostavio nikakav utisak.Inace njegov otac je bogat čovjek prevozik goriva firma Barač iz Ljubuškog.Tako i to igra veliku ulogu u njegovoj reprezentativnoj Karijeri tata malo podmaže i Jopa je uvijek tu dok mnogo bolji momci iz tog kraja npr Vedran Delić nikada nije mogao da dobije šansu.

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 01 maj 2020, 23:24

Josip Perić kao mladi igrač mnogo obećavao,ali sa neki 19 20 godina hrvatski stručnjaci su shvatili da on u karejiri nemoze ništa napraviti.Sada se pokazalo da su ljudi bili upravu sto ga nisu uzeli sebi,jer obično sve sto valja iz Hercegovine ide u HR ili Zagreb.Peric je igrač za naše premijer lige to mu je domet,već nekih 10 godina se vrti oko naše selekcije pokušavaju ga negdje prodati Maglajlija ali gdje GOD je igrao nije ostavio nikakav utisak.Inace njegov otac je bogat čovjek prevozik goriva firma Barač iz Ljubuškog.Tako i to igra veliku ulogu u njegovoj reprezentativnoj Karijeri tata malo podmaže i Jopa je uvijek tu dok mnogo bolji momci iz tog kraja npr Vedran Delić nikada nije mogao da dobije šansu.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 01 maj 2020, 23:35

Fagus501 je napisao/la:
01 maj 2020, 23:24
Peric je igrač za naše premijer lige to mu je domet
Odvadi malo jarane.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la jozinho » 01 maj 2020, 23:36

Fagus501 je napisao/la:
01 maj 2020, 23:22
DaVinci je napisao/la:
01 maj 2020, 18:23
brzi je napisao/la:
30 apr 2020, 22:37


Dubioza? LP i Seha liga.
Mislis da su ga doveli da im bude bitan ... dosad je u karijeri samo svojim roditeljima bio bitan a nama forumasima skroz simpatican ... :zviz:
Josip Perić kao mladi igrač mnogo obećavao,ali sa neki 19 20 godina hrvatski stručnjaci su shvatili da on u karejiri nemoze ništa napraviti.Sada se pokazalo da su ljudi bili upravu sto ga nisu uzeli sebi,jer obično sve sto valja iz Hercegovine ide u HR ili Zagreb.Peric je igrač za naše premijer lige to mu je domet,već nekih 10 godina se vrti oko naše selekcije pokušavaju ga negdje prodati Maglajlija ali gdje GOD je igrao nije ostavio nikakav utisak.Inace njegov otac je bogat čovjek prevozik goriva firma Barač iz Ljubuškog.Tako i to igra veliku ulogu u njegovoj reprezentativnoj Karijeri tata malo podmaže i Jopa je uvijek tu dok mnogo bolji momci iz tog kraja npr Vedran Delić nikada nije mogao da dobije šansu.
Trebao si vidjeti kako je on izgledao u mlađim uzrastima, svi su mislili da se rodio novi Balić. Čim su treneri vidjeli koliko mu je otac visok znali su da će teško uspjeti kao srednjak, dok je bio tu negdje u visini i snazi s vršnjacima bilo ga je užitak gledati poslije je se ta razlika sve više smanjivala. Znam da će reći kako Skube i Vranješ mogu a on ne, ali oni su više izuzetak nego pravilo. Ja sam uvjeren da bi on bio vrhunsko krilo, samo šteta što ga treneri nisu ranije probali prebaciti.

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 02 maj 2020, 11:34

jozinho je napisao/la:
01 maj 2020, 23:36
Fagus501 je napisao/la:
01 maj 2020, 23:22
DaVinci je napisao/la:
01 maj 2020, 18:23


Mislis da su ga doveli da im bude bitan ... dosad je u karijeri samo svojim roditeljima bio bitan a nama forumasima skroz simpatican ... :zviz:
Josip Perić kao mladi igrač mnogo obećavao,ali sa neki 19 20 godina hrvatski stručnjaci su shvatili da on u karejiri nemoze ništa napraviti.Sada se pokazalo da su ljudi bili upravu sto ga nisu uzeli sebi,jer obično sve sto valja iz Hercegovine ide u HR ili Zagreb.Peric je igrač za naše premijer lige to mu je domet,već nekih 10 godina se vrti oko naše selekcije pokušavaju ga negdje prodati Maglajlija ali gdje GOD je igrao nije ostavio nikakav utisak.Inace njegov otac je bogat čovjek prevozik goriva firma Barač iz Ljubuškog.Tako i to igra veliku ulogu u njegovoj reprezentativnoj Karijeri tata malo podmaže i Jopa je uvijek tu dok mnogo bolji momci iz tog kraja npr Vedran Delić nikada nije mogao da dobije šansu.
Trebao si vidjeti kako je on izgledao u mlađim uzrastima, svi su mislili da se rodio novi Balić. Čim su treneri vidjeli koliko mu je otac visok znali su da će teško uspjeti kao srednjak, dok je bio tu negdje u visini i snazi s vršnjacima bilo ga je užitak gledati poslije je se ta razlika sve više smanjivala. Znam da će reći kako Skube i Vranješ mogu a on ne, ali oni su više izuzetak nego pravilo. Ja sam uvjeren da bi on bio vrhunsko krilo, samo šteta što ga treneri nisu ranije probali prebaciti.
Znam ga iz mladzi uzrasta slažem se sa tobom,možda je mogao biti dobro krilo.Skube,Zarabec iako niži od njega ali to je totalno drugi level igrača mnogo su Slovenci drski,bezobrazni,jači fizički i poduceni igrači.Peric je malo glumio i Balica falilo mu je mnogo snage i hrabrosti mali Vukscic mi djeluje hrabri i bolji igrač od Perića bar moje mišljenje.Za mene njegov kvalitet je premijer liga bh ništa vise,a sigurno ti znaš ko mu je i tata,on mu je bio najveća potpora u karijeri jer mu novac nije potreban,pozz

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.