Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 19 avg 2020, 12:10

visegrad8392 je napisao/la:
19 avg 2020, 06:15
DaVinci je napisao/la:
19 avg 2020, 01:42
Ghuraba je napisao/la:
18 avg 2020, 13:33


Jasta je nego, brata Edinha je nemoguce profulati. Njega i mene su banovali jer smo muslimani... :mrgreen:
Bolje zato sto ste muslimani nego ko mene zato sto sam se malo zaj@b@v@ ... :mrgreen:
drug moj jesili ti poznavao onog momka sa nikom "bandit". uvijek je imao informaciju vise i odjednom nestade sa foruma.
Zar je moguce da smo mi namah skontali da si ti nash @edinjo a da ti vec godinama ne kontas da sam ja taj nestali forumas ... :wave:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 19 avg 2020, 12:45

visegrad8392 je napisao/la:
18 avg 2020, 23:42
sve ove mlade igrace koji vec sada pokazuju/potvrdjuju svoj kvalitet treba pozvati u A-reprezentaciju!
Dino Hamidovic je proglasen za najboljeg lijevog beka slovenske lige za sezonu 2019/20
I Dino kod Sumana dobija 5 minuta po utakmica,tako da Sakic,Mehic,Mehmedovic,Bojic,Vuksic i ostali mladi talentovani igraci ce morati sacekati jos jedno 4-5 godina da se Suman udostoji pruziti im sansu :sick:

Kamo puste srece da Markovic nikada nije dobio otkaz,kakav god da je bio ,bio je bolji od Sumana.
Suman je selektor bez ikakvog autoriteta u reprezentaciji plus sto je svoju nestrucnost i manjak autoriteta htjeo kompenzirati pokusajem da bude jaran sa starijim igracima ,sa tim pokusajem je samo pogorsao situaciju i doveo reprezentaciju do toga da sve odlucuju rukometni penzioneri-ko ce igrati,kako ce se igrati itd
Dok ti isti penzioneri dobijaju po 40 minuta po utakmici
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 19 avg 2020, 14:11

Salih1984 je napisao/la:
19 avg 2020, 12:45
visegrad8392 je napisao/la:
18 avg 2020, 23:42
sve ove mlade igrace koji vec sada pokazuju/potvrdjuju svoj kvalitet treba pozvati u A-reprezentaciju!
Dino Hamidovic je proglasen za najboljeg lijevog beka slovenske lige za sezonu 2019/20
I Dino kod Sumana dobija 5 minuta po utakmica,tako da Sakic,Mehic,Mehmedovic,Bojic,Vuksic i ostali mladi talentovani igraci ce morati sacekati jos jedno 4-5 godina da se Suman udostoji pruziti im sansu :sick:

Kamo puste srece da Markovic nikada nije dobio otkaz,kakav god da je bio ,bio je bolji od Sumana.
Suman je selektor bez ikakvog autoriteta u reprezentaciji plus sto je svoju nestrucnost i manjak autoriteta htjeo kompenzirati pokusajem da bude jaran sa starijim igracima ,sa tim pokusajem je samo pogorsao situaciju i doveo reprezentaciju do toga da sve odlucuju rukometni penzioneri-ko ce igrati,kako ce se igrati itd
Dok ti isti penzioneri dobijaju po 40 minuta po utakmici
Nikola Prce vise puta rekao dok GOD ja mogu hodati neće niko poigrati mjesto mene.Kao i Terzic provjerena informacija to je licno govorio momcima na okupljanju vise puta,a Suman ga podražaje.Da Hamidovic nije dobio 5 min,zato je Herceg dobio 30 minuta protiv Francuza.Tako da se nenadate Maglajlija je menadžer Vegaru i Hercegu oni će zamjeniti ovu dvojicu veterana tako da se dzaba ne nadate nekakvim Bosnjama Dini ili Šakiću

visegrad8392
Postovi: 446
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la visegrad8392 » 19 avg 2020, 14:17

DaVinci je napisao/la:
19 avg 2020, 12:10
visegrad8392 je napisao/la:
19 avg 2020, 06:15
DaVinci je napisao/la:
19 avg 2020, 01:42


Bolje zato sto ste muslimani nego ko mene zato sto sam se malo zaj@b@v@ ... :mrgreen:
drug moj jesili ti poznavao onog momka sa nikom "bandit". uvijek je imao informaciju vise i odjednom nestade sa foruma.
Zar je moguce da smo mi namah skontali da si ti nash @edinjo a da ti vec godinama ne kontas da sam ja taj nestali forumas ... :wave:
hahaaa nemogu da vjerujem. naslutio sam bio, al moram priznati da nisam bio 100% siguran. i vec odavnooo sam te htjeo direkt da pitam. "bandit" jedini forumas sa superlativima (i po TACNIM informacijama koje je imao i po kulturi pisanja!) e nek si tu brate, toliko ni je zao bilo da je jedan takav forumas nestao.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 19 avg 2020, 15:08

Fagus501 je napisao/la:
19 avg 2020, 14:11
Salih1984 je napisao/la:
19 avg 2020, 12:45
visegrad8392 je napisao/la:
18 avg 2020, 23:42
sve ove mlade igrace koji vec sada pokazuju/potvrdjuju svoj kvalitet treba pozvati u A-reprezentaciju!
Dino Hamidovic je proglasen za najboljeg lijevog beka slovenske lige za sezonu 2019/20
I Dino kod Sumana dobija 5 minuta po utakmica,tako da Sakic,Mehic,Mehmedovic,Bojic,Vuksic i ostali mladi talentovani igraci ce morati sacekati jos jedno 4-5 godina da se Suman udostoji pruziti im sansu :sick:

Kamo puste srece da Markovic nikada nije dobio otkaz,kakav god da je bio ,bio je bolji od Sumana.
Suman je selektor bez ikakvog autoriteta u reprezentaciji plus sto je svoju nestrucnost i manjak autoriteta htjeo kompenzirati pokusajem da bude jaran sa starijim igracima ,sa tim pokusajem je samo pogorsao situaciju i doveo reprezentaciju do toga da sve odlucuju rukometni penzioneri-ko ce igrati,kako ce se igrati itd
Dok ti isti penzioneri dobijaju po 40 minuta po utakmici
Nikola Prce vise puta rekao dok GOD ja mogu hodati neće niko poigrati mjesto mene.Kao i Terzic provjerena informacija to je licno govorio momcima na okupljanju vise puta,a Suman ga podražaje.Da Hamidovic nije dobio 5 min,zato je Herceg dobio 30 minuta protiv Francuza.Tako da se nenadate Maglajlija je menadžer Vegaru i Hercegu oni će zamjeniti ovu dvojicu veterana tako da se dzaba ne nadate nekakvim Bosnjama Dini ili Šakiću
Svi nasi stariji igraci su vec bili prespori i prije korona krize mogu misliti u kakvoj su sada formi :crazy:
Ako budu oni igrali u novembru mi cemo i od Estonije izgubiti
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 20 avg 2020, 11:48

O onda se pitamo zasto nam igraci igraju za druge reprezentacije...Od mene imaju punu podrsku, nek naprave karijere, od ljubavi se ne zivi...

ZeljoAP
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 feb 2020, 21:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ZeljoAP » 20 avg 2020, 18:29

Da pozdravim prvo, nekad sam vise pratio rukomet medjutim nekako sam izgubio vise interes, mada i danas se pogleda poneka utakmica.
Da pitam ko se malo vise razumije, Stefan Terzic kakav je danas igrac i da li bi bio kalibar za reprezentaciju, i Petar Djordjic, znam da je on vec igrao za Srbiju, da li jos igra, moze li se tu sta izmajmunistat ako ista jos valja

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 20 avg 2020, 19:36

Taj Terzić je kvaliteta u rangu Vegara , a Petar Đorđić mnogo kvalitetniji igrač , ali šanse da zaigra za nas su ravne nuli ...

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 20 avg 2020, 19:46

ZeljoAP je napisao/la:
20 avg 2020, 18:29
Petar Djordjic, znam da je on vec igrao za Srbiju, da li jos igra, moze li se tu sta izmajmunistat ako ista jos valja
Ne moze
Selektor Suman ima bazu od odprilike 10 igraca koji igraju zadnje 4 godine,to su vecinom starci i menadzerski igraci.
Oni dobijaju sve minute na utakmici,dzabe koliko god neko bio talentovan i uspjesan ne moze dobiti vise od 5 minuta po utakmici zbog tih rukometnih penzionera i menadzerskih igraca.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 20 avg 2020, 20:00

RK Nexe – RK Trimo Trebnje 28:33 (17:19)

Sportska dvorana Zaprešić, Zaprešić

Suci: Josip Kuhar, Velimir Šoić

RK Nexe:

Mileta 2, Mrđenović, Barišić Jaman 2, Dumenčić 1, Car, Buvinić 2, Radovanović, Vida 2, Severec 3, Pešić 3, Rodin 1, Bakić 3, Jaganjac 6, Pribetić 3

Trener: Hrvoje Horvat

RK Trimo Trebnje:

Rašo, Grojzdek 2, Kamnikar, Didovič 3, Dular, Dobovičnik 4, Tomić, Florjančić 1, Hamidović 3, Kotar 1, Potočnik 5, Udović, Brana 1, Grbić 3, Cirar 10

Trener: Uroš Zorman

Sedmerci: RK Nexe 1/1 , RK Trimo Trebnje 7/8

Isključenja: RK Nexe 6 minuta (Pešić, Jaganjac, Pribetić), RK Trimo Trebnje bez isključenja
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 20 avg 2020, 22:22

Salih1984 je napisao/la:
20 avg 2020, 19:46
ZeljoAP je napisao/la:
20 avg 2020, 18:29
Petar Djordjic, znam da je on vec igrao za Srbiju, da li jos igra, moze li se tu sta izmajmunistat ako ista jos valja
Ne moze
Selektor Suman ima bazu od odprilike 10 igraca koji igraju zadnje 4 godine,to su vecinom starci i menadzerski igraci.
Oni dobijaju sve minute na utakmici,dzabe koliko god neko bio talentovan i uspjesan ne moze dobiti vise od 5 minuta po utakmici zbog tih rukometnih penzionera i menadzerskih igraca.
Bas tako druže da je neko Sagosen nema šta tražiti kod nas.Evo gledam Terzic sa Wislom gube na penale od ekipe koju su u medzusobnom skoru uvjek 15 razlike pobjeđivali.Dobro ih je pojačao u Vespremu je lako igrati kada su svi vrhunski igrači tek će sad vidjeti da je on obična truba

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 21 avg 2020, 01:24

Terzic Mirsad je po mom misljenju jedan od najboljih BIH rukometasa svih vremena,on da ne valja nebi igrao 11 godina u Veszprem-u.
Normalno je da je njegova kvaliteta opala obzirom da ima 37 godina.
Od svih starijih igraca sto imamo u reprezentaciji,mislim da on jedini i sada ima dovoljan kvalitet da bude starter za reprezentaciju,ali samo da igra odbranu
Problem je u tome sto on kod Sumana vrlo cesto organizuje napad :crazy: ,mislim da i vodonose iz Veszprem-a znaju da Terzic ne moze organizovati napad nijednog tima.
Ali eto to Bilal Suman(trener u pokusaju) nazalost ne zna,ili mozda i zna ali nema dovoljan autoritet da zabrani Terzicu organizovanje napada
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 21 avg 2020, 14:46

Intervju Bilala Sumana kada je tek postao selektor u augustu 2016:

"Imam kratkoročnu viziju što se tiče A reprezentacije, jer moramo brzo reagovati. Kvalifikacije počinju u oktobru, a to je malo vremena realno. Ono što je sigurno je da ćemo na radaru imati od 35 do 40 rukometaša", ističe Šuman, koji će ukoliko bude imenovan za selektora obaviti razgovore i sa igračima koji su prestali igrati za naš tim u vrijeme mandata Dragana Markovića, poput Muhameda Toromanovića, Duška Čelice, Faruka Vražalića, Nebojše Grahovca i Faruka Halilbegovića.

"Nema sumnje da ću razgovarati sa svima njima i to neće biti da zadovoljim formu, već ću ozbiljno računati na njih. Sigurno je da bih razgovarao i sa igračima koji su sada igrali, a moram istaći da će biti i nekih novih imena", riječi su Šumana, koji bi ukoliko postane selektor vjerovatno pozvao dvojac iz Nexea Marin Vegar (lijevi bek) i Tomisalv Nuić (lijevo krilo), te Deni Đozić iz Erlangena, ali ovaj put to nije želio komentarisati, već se osvrnuo na omladinske selekcije.

"Veliku pažnju ćemo posvetiti U16, U18 i U20 reprezentacijama, jer želimo na pravi način da osiguramo budućnost našeg rukometa. Ono što bi bila novina jeste da ako A tim igra odbranu 6-0 ili 5-1, onda bi to morale raditi i omladinske selekcije, jer bismo na taj način za nekoliko godina dobili izuzetno jaku A reprezentaciju", istakao je Šuman, koji je najavio i formiranje reprezentacije od igrača iz Premijer lige BiH. "

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 21 avg 2020, 17:31

Salih1984 je napisao/la:
21 avg 2020, 14:46
Intervju Bilala Sumana kada je tek postao selektor u augustu 2016:

"Imam kratkoročnu viziju što se tiče A reprezentacije, jer moramo brzo reagovati. Kvalifikacije počinju u oktobru, a to je malo vremena realno. Ono što je sigurno je da ćemo na radaru imati od 35 do 40 rukometaša", ističe Šuman, koji će ukoliko bude imenovan za selektora obaviti razgovore i sa igračima koji su prestali igrati za naš tim u vrijeme mandata Dragana Markovića, poput Muhameda Toromanovića, Duška Čelice, Faruka Vražalića, Nebojše Grahovca i Faruka Halilbegovića.

"Nema sumnje da ću razgovarati sa svima njima i to neće biti da zadovoljim formu, već ću ozbiljno računati na njih. Sigurno je da bih razgovarao i sa igračima koji su sada igrali, a moram istaći da će biti i nekih novih imena", riječi su Šumana, koji bi ukoliko postane selektor vjerovatno pozvao dvojac iz Nexea Marin Vegar (lijevi bek) i Tomisalv Nuić (lijevo krilo), te Deni Đozić iz Erlangena, ali ovaj put to nije želio komentarisati, već se osvrnuo na omladinske selekcije.

"Veliku pažnju ćemo posvetiti U16, U18 i U20 reprezentacijama, jer želimo na pravi način da osiguramo budućnost našeg rukometa. Ono što bi bila novina jeste da ako A tim igra odbranu 6-0 ili 5-1, onda bi to morale raditi i omladinske selekcije, jer bismo na taj način za nekoliko godina dobili izuzetno jaku A reprezentaciju", istakao je Šuman, koji je najavio i formiranje reprezentacije od igrača iz Premijer lige BiH. "

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Tugo moja... :crazy:
Problem je u tome šta trenerski početnik Šuman, naš selektor, ne zna ni definiciju 'kratkoročne vizije/mjera', tj. njeno vremensko trajanje!
U ekonomiji, naprimjer (a odavno je sport postao 'ekonomija') Kratkoročni planovi su na bazi jedne godine do max. 2 godine, a srednjeročni planovi (vizije) su konkretizacija i kvantifikacija pojedinih mjera u vremenskom intervalu koji nije duži od 5 godina.

Billy (ili onaj ko mu je napisao tekst za intervju!?) se rukovodio onom narodnom: "papir trpi sve“ i „kod naroda je kratko pamćenje“, a to je vrijeđanje inteligencije ljubitelja rukometa,rukometaša i rukometnih radnika!

Selektor se, u pravilu, bira na mandat od 4 godine (s mogućnošću nastavka mandata) i naš 'honorarac' je trebao znati šta namjerava i može postići u svom mandatu, koji je, nažalost i produžen!?

Znanja radi, 'kratkoročna vizija' (zadatak) svakog sportskog selektora je, npr. 1 ciklus kvalifikacija i (ne)učešća na nekom od svjetskih takmičenja.

A sve što je 'napričao' u intervju je obična ubleha i laž – što je nakon 5 godina mandata i dokazao. :evil:
Bosno moja poharana....

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 21 avg 2020, 22:30

Salih1984 je napisao/la:
21 avg 2020, 14:46
Intervju Bilala Sumana kada je tek postao selektor u augustu 2016:

"Imam kratkoročnu viziju što se tiče A reprezentacije, jer moramo brzo reagovati. Kvalifikacije počinju u oktobru, a to je malo vremena realno. Ono što je sigurno je da ćemo na radaru imati od 35 do 40 rukometaša", ističe Šuman, koji će ukoliko bude imenovan za selektora obaviti razgovore i sa igračima koji su prestali igrati za naš tim u vrijeme mandata Dragana Markovića, poput Muhameda Toromanovića, Duška Čelice, Faruka Vražalića, Nebojše Grahovca i Faruka Halilbegovića.

"Nema sumnje da ću razgovarati sa svima njima i to neće biti da zadovoljim formu, već ću ozbiljno računati na njih. Sigurno je da bih razgovarao i sa igračima koji su sada igrali, a moram istaći da će biti i nekih novih imena", riječi su Šumana, koji bi ukoliko postane selektor vjerovatno pozvao dvojac iz Nexea Marin Vegar (lijevi bek) i Tomisalv Nuić (lijevo krilo), te Deni Đozić iz Erlangena, ali ovaj put to nije želio komentarisati, već se osvrnuo na omladinske selekcije.

"Veliku pažnju ćemo posvetiti U16, U18 i U20 reprezentacijama, jer želimo na pravi način da osiguramo budućnost našeg rukometa. Ono što bi bila novina jeste da ako A tim igra odbranu 6-0 ili 5-1, onda bi to morale raditi i omladinske selekcije, jer bismo na taj način za nekoliko godina dobili izuzetno jaku A reprezentaciju", istakao je Šuman, koji je najavio i formiranje reprezentacije od igrača iz Premijer lige BiH. "

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Faruk Halilbegovic udje u ozbiljne godine, a nije dobio sansu na lijevom beku...nevjerovatno da nismo koristili takvog igraca u najboljim godinama ...
Sta se desava sa Vrazalicem...poslije ozbiljne sezone koju je imao sa bukursestom...nije igrao proslu sezonu nikako, pa na krstko ode u dubrovnik.
Ima li neko informaciju gdje ce igrsti sledece sezone?

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 24 avg 2020, 13:41

Pronasao sam ovaj zanimljivi spisak i sliku na internetu :D

12.1. 2003. Visoko.
Bosna i Hercegovina-Holandija 25:19 (12:11).
Kvalifikacije za EP u Sloveniji 2004.: 1. Ukrajina 10, 2. BIH 9, 3. Estonija 3, 4. Holandija 2. (BIH izbubila u baražu od Češke).
BOSNA I HERCEGIVINA: slijeva: 1. ARSLANAGIĆ Abas (selektor), 2.MARTINOVIĆ Zoran,3. TAHIROVIĆ Enid, 4. TERZIĆ Mirsad, 5. SIRČO Edhem, 6.ANUŠIĆ Dalibor, 7. IVIŠIĆ Ivan, 8. POČUĆA Dragan, 9. BAŠIĆ Edin, 10. DOKIĆ Zoran (trener), 11. dr. HADŽIMURATOVIĆ Adnan, 12. MUZUROVIĆ Mirza (dir. repr.).
Čuče: 1. JAHIĆ Jasmin, 2. DOBORAC Damir, 3. RIĐIĆ Danijel, 4. ŠUMAN Bilal, 5. ANDELIJA Samir,6. MAGLAJLIJA Senjanin, 7. ŽIGA Senad (fizioterapeut) 8. SMAOVIĆ Tarik (teh. lice)
(nedostaju članovi str. štaba; Cipurković Damir i Obralić Mahmut, te nekoliko rezervnih igrača).


slika
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 26 avg 2020, 00:19

Ko li u stvarnosti 'vodi' reprezentaciju - selektor Šuman ili igrač Terzić :shhh: ?



:mrgreen:
Bosno moja poharana....

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 26 avg 2020, 10:21

Trigger je napisao/la:
26 avg 2020, 00:19
Ko li u stvarnosti 'vodi' reprezentaciju - selektor Šuman ili igrač Terzić :shhh: ?



:mrgreen:
Jooj seljaka🤩🤩🤩🤩

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 26 avg 2020, 10:59

Trigger je napisao/la:
26 avg 2020, 00:19
Ko li u stvarnosti 'vodi' reprezentaciju - selektor Šuman ili igrač Terzić :shhh: ?



:mrgreen:
Mislim da je vrijeme da se savez zahvali sumanu (ne)uradjen posao i napokon poslozi kockice od pocetka do vrha.
Postaviti Damira Doborca na mjesto selektora reprezentacije i za pomocnika staviti nekog od iskusnih strucnjaka( dokic, obralic, antovic, junuzovic)
Formirati u-21 i selekciju premijer lige u kojoj mogu biti i igraci koji su potencijalni reprezentstivci u inostranstvu a ne spadaju u starosne kategorije (od 22 do 25 god)koja ce sluziti za prelazak u A selekciju.

Kenonan
Postovi: 395
Pridružen/a: 18 okt 2012, 18:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Kenonan » 27 avg 2020, 13:05

U rukometu ne postoji u21, postoje samo kadetska u18 i juniorska u20

Zar BiH nema bar juniorsku reprezentaciju. Bez toga nema uspjesne A vrste.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.