Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 16 jan 2022, 22:37

Tristan10 je napisao/la:
16 jan 2022, 20:15
i bezpotrebna je bila hajka nad Sumanom, Basicem i Boesenom koji su vec ranije vodili reprezentaciju koja je savladala Cesku:
Malo i ti sad ode predaleko ... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Fagus501
Postovi: 483
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 16 jan 2022, 23:02

Daj ljudi ohladite malo sa Panicem,Prceom,Milinovićem i sa njima i bez njih sve je to gurema.Igrali su i Panic,Prce,Malinovic i svi ostali protiv strasne Estonije ljudi su nas razilazili u DVI utaknice,Derali su nas Česi i Bjelorusi po 10 razlike u Tuzli igrali su svi pamtite kao riba 8 sekundi.Da se ovo nije proširilo nikada ni prvenstvo nebi vidjeli,koje je gledao Nizozemsku večeras mogao je vidjeti kako se debituje i koji kvalitet ljudi igraju.Jedan Portugal igra sa dešnjakom i savršen rukomet budite malo realni

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 16 jan 2022, 23:05

Da smo imali boljeg selektora i da je pozvao Cickusica mogli smo se boriti za medalju.
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 jan 2022, 23:15

Padovan je napisao/la:
16 jan 2022, 22:17
Raonffa je napisao/la:
16 jan 2022, 20:05
Padovan je napisao/la:
16 jan 2022, 17:29
Ocito da Obrvan nije zadovoljan izjavama igraca, jucer ga je Prce indirektno prozvao, ocito da nije dobro selektirao, ocekivas Panica da zadnjeg dana, a covjek mu je ocito rekao da nece igrati, i na to sve desi da ti opadne Malinovic koji je jedini mogao povuci izvana.

Obrvan mi nekako i djeluje da nema motiva da ovo vodi, mozda se covjek i razocarao kada je vidio kakvo je stanje oko saveza i svega pa haj da se odradi to EP kada je vec otisao tamo.

Nekako mi cijela ekipa djeluje daleko od atmosfere koja je nekad krasila ovu reprezetaciju, koja je uvijek odisala pozitivnom energijom.
Gdje, šta?
Pa indirektno ga je prozvao, to je ocigledno iz ove izjave, jer zna Prce vise nega bilo koji novinar.
A kako jučer? Jedino ako ti nisi mislio na ovaj Nikolin današnji post na Facebooku, ali si slučajno napisao "jučer". To jučer me buni, jer znam da Prce nije davao nikakve izjave jučer :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Jusko00 » 16 jan 2022, 23:28

Ne treba tjerati Obrvana jer ce covjek sam otici nakon prvenstva a 99% ce novi selektor biti Toni Colina

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 16 jan 2022, 23:38

Jučer je Nikola dao izjavu da je sa koljenom sve u redu i da je Obrvanova odluka da on bude 17 igrač, odnosno da se ne skida za utakmicu, time je dementovao Obrvanove tvrdnje da ga nije koristio, jer je Nikola osjetio bol u koljenu. Na stranu sve to, treba objektivno zaključiti da je naša reprezentacija ogledalo države i saveza i da se pod ovim okolnostima ne može očekivati iskorak u vidu pobjeda na velikom takmičenju. Činjenica je da se loše radi u klubovima, da se ne proizvode igrači, nema se ozbiljan klub koji bi ravnopravno igrao bar SEHA ligu, savez nema mlađe selekcije, sve to utiče na roster i izbor igrača. Prije svega mora se krenuti od nule, zahvaliti se svim starijim igračima i ukoliko nema dovoljno kvaliteta i potencijala među našim mlađim igračima, pokušati naturalizovati 1-2 beka, to smo uspješno radili i prije/Počuća, Zoran Martinović, Vule Stojanović, Damir Radončić,Malešević, Krasavac... /, to i sada rade npr. Mađari, učiniti sve da se napravi podmlađena repka koja će uz vođenje od strane domaćeg trenera tipa Kasim Kamenica-Damir Doborac, /za kvalitetnog stranca nemamo pare/ u narednih deset godina igrati svako veliko takmičenje. Neki forumaši opravdano kritikuju povratak bivših igrača Izviđača nakon što nemaju mjesta u Hrvatskoj, ja nemam problem sa tim, naročito iz razloga što nemamo kvalitetnih mladih igrača iz "bošnjačkih" klubova. Hrstić, Mamić, Ereš, Vistirop... značajno bi podigli kvalitet reprezentacije, a atmosfera, timski duh i sportski motiv bi uticali da daju maksimum za BiH dres. Nismo u situaciji da nam glavni kriterij bude patriotizam kad živimo u zemlji koju pola stanovništva mrzi i kad među "patriotama" nema kvaliteta ni da odemo na veliko takmičenje, a kamoli da na njemu pobjeđujemo ozbiljne ekipe.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 17 jan 2022, 00:05

E nisam ja vidio tu Nikolinu izjavu, do mene je.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
EastwichTown
Postovi: 358
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 17 jan 2022, 00:31

ovisnik je napisao/la:
16 jan 2022, 23:38
Jučer je Nikola dao izjavu da je sa koljenom sve u redu i da je Obrvanova odluka da on bude 17 igrač, odnosno da se ne skida za utakmicu, time je dementovao Obrvanove tvrdnje da ga nije koristio, jer je Nikola osjetio bol u koljenu. Na stranu sve to, treba objektivno zaključiti da je naša reprezentacija ogledalo države i saveza i da se pod ovim okolnostima ne može očekivati iskorak u vidu pobjeda na velikom takmičenju. Činjenica je da se loše radi u klubovima, da se ne proizvode igrači, nema se ozbiljan klub koji bi ravnopravno igrao bar SEHA ligu, savez nema mlađe selekcije, sve to utiče na roster i izbor igrača. Prije svega mora se krenuti od nule, zahvaliti se svim starijim igračima i ukoliko nema dovoljno kvaliteta i potencijala među našim mlađim igračima, pokušati naturalizovati 1-2 beka, to smo uspješno radili i prije/Počuća, Zoran Martinović, Vule Stojanović, Damir Radončić,Malešević, Krasavac... /, to i sada rade npr. Mađari, učiniti sve da se napravi podmlađena repka koja će uz vođenje od strane domaćeg trenera tipa Kasim Kamenica-Damir Doborac, /za kvalitetnog stranca nemamo pare/ u narednih deset godina igrati svako veliko takmičenje. Neki forumaši opravdano kritikuju povratak bivših igrača Izviđača nakon što nemaju mjesta u Hrvatskoj, ja nemam problem sa tim, naročito iz razloga što nemamo kvalitetnih mladih igrača iz "bošnjačkih" klubova. Hrstić, Mamić, Ereš, Vistirop... značajno bi podigli kvalitet reprezentacije, a atmosfera, timski duh i sportski motiv bi uticali da daju maksimum za BiH dres. Nismo u situaciji da nam glavni kriterij bude patriotizam kad živimo u zemlji koju pola stanovništva mrzi i kad među "patriotama" nema kvaliteta ni da odemo na veliko takmičenje, a kamoli da na njemu pobjeđujemo ozbiljne ekipe.
Sve rečeno :thumbup:

Najispravniji način bi i bio podmladiti i naturalizovati sa 2-3 kvalitetna beka i bez pritiska i podmoranja odraditi makar dvoje kvalifikacije , a kasnije bi rezultat morao doći...

Raja priziva Obrvanov odlazak , ja mislim da za tim nema potrebe jer će on sam otići , do sada je sigurno vidio sa kim ima posla u savezu i da tu nema napretka , u pravu je što je rekao da je za nas sa ovim igračkim kadrom uspjeh uopšte što smo se kvalifikovali , po meni on je izuzetno dobar trener , ali stvarno nemamo igrače za nešto više ...nama trener nijedan nemože pomoći isto što Veselin Vujović Borcu nije pomogao da osvoji titulu.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Tristan10 » 17 jan 2022, 11:39

Sto se ovako nije pisalo kad su Boesen i Suman isto govorili vezano za rad Saveza. Tad su cak pojedini pisali kako Boesen laze.

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mujkic » 17 jan 2022, 17:46

Veceras ponovo kantanje, ponovo nerviranje, ponovo kapljice znoji i ponovo uz moju BIH.
VOLIM TE BOSNO LJUBAVI MOJA!!!!!!!!!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la JohnCleese » 17 jan 2022, 17:58

Nije ih valjda neko natjerao da druge ruku na srcu u tom uhimne ili je neka njihova interna poklada/ dogovor ? :mrgreen:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Arvid
Postovi: 16711
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Arvid » 17 jan 2022, 18:02

Otkako znam za sebe znam za oca, majku, i Nikolu Prcea.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Padovan
Postovi: 12632
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Padovan » 17 jan 2022, 18:04

2 minuta jos gledaju VaAR cirkusa i sudija :rol:
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
forgempp
Postovi: 6544
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la forgempp » 17 jan 2022, 18:07

Arvid je napisao/la:
17 jan 2022, 18:02
Otkako znam za sebe znam za oca, majku, i Nikolu Prcea.
Prvo izgovorio Prce pa onda mama. :lol:
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Ivano
Postovi: 586
Pridružen/a: 14 jan 2022, 00:26
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ivano » 17 jan 2022, 18:08

Arvid je napisao/la:
17 jan 2022, 18:02
Otkako znam za sebe znam za oca, majku, i Nikolu Prcea.
:urnebes: :tokralju:
👑 TOM BRADY 👑

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mujkic » 17 jan 2022, 18:09

Jel gledate na Areni Sport 1. BIH?

GG3
Postovi: 2703
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la GG3 » 17 jan 2022, 18:14

Joj ruznih dresova,majko mila
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la harry_90 » 17 jan 2022, 18:15

Glup gluplji rukometasi BiH :urnebes: ne moze ni onaj Buric odbranit koliko ovi mogu usrat prema naprijed :puke:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 17 jan 2022, 18:16

Terzic u svakoj izjavi direktno ili indirektno kritikuje mlade igrace, a gori je od svih njih zajedno. Godinama unazad, kad god je presao na protivnicku polovinu u namjeri da odigramo brzi napad, poklonio im je loptu i kontru 1na0.

Prce je s 40 godina doktor za sve nase bekove.

Avatar
forgempp
Postovi: 6544
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la forgempp » 17 jan 2022, 18:16

Opa, nisam znao da je Prce igrao za Hrvate pa prešao nama jer nije dobijao poziv.
LEGEMDA!
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.