Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 25 apr 2018, 01:38

zlatnidjecaci je napisao/la:Selektor je sve rekao. Nema ništa nejasno. Ugasite forum. Laprdamo bez potrebe čovjek ima viziju. Sa veteranima na euro.
Bilal Suman je moralna gromada ... insan koji bi u svakom drugom fahu bio primjer za narodne mase ... u ovom fahu ce na kraju kvalifikacija dobit' otkaz iliti ugovor mu nece biti produzen ... na njegovu zalost, moral se jos nikad nije plasirao na EP/SP ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 25 apr 2018, 16:36

To je to !!!

Josip Peric
u Njemackom Gopingenu od sljedece sezone ! :clap: :bih:

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 25 apr 2018, 18:50

Bravo Josipe majstore. Nek šupci crknu od muke. Mukotrpan rad se uvijek naplati.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 apr 2018, 19:58

Bravo Jole, onakav talenat ne može proći nezapaženo :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 26 apr 2018, 00:43

no rules je napisao/la:To je to !!!

Josip Peric
u Njemackom Gopingenu od sljedece sezone ! :clap: :bih:
Nadacemo se da ce mu odsad i selektori vise vjerovati ... tesko ce bit' svarit' igranje u Gopingenu i bit' rezerva Karacicu i Tarabokiji ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la mirsad993 » 26 apr 2018, 13:27

mirsad993 WroteColon
Perić je naš najbolji srednji bek unazad 3-4godine samo što će kod Šumana igrati redovno kad napuni 30godina, onakve asistencije i onakav uticaj na napad Karačić i Tarabochia nikad neće imati što se da vidjeti i okom navijača da su nam napadi puno statičniji kad igramo bez Perića. Sa Perićem u paru i Malinović je puno produktivniji, jos nekog lijevog nafatati i vanjska linija za sljedećih 10godina super isforsirat jedne kvalifikacije tako glavu dam da bi se odmah vidio rezultat još sa više minuta bi dobili više i samopouzdanja što im svakako fali nakon par nezgodnih povreda i minuta na kapaljku

Napisah prije manje od mjesec dana.
Drago mi što je potpisao kao da mi je regres bio, svaka čast i za ovaj članak na duplom sportu. Al ko što gledam u oktobru će opet biti prva opcija al nakon Karačića i Tarabochie :plac:

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 26 apr 2018, 23:22

Koji smo mi društveni odron .Slušam šupke cijeli dan koji su nipodaštavali Josipa Periča kako ga sad veličaju i hvale. Kakav preokret. Momka su pljuvali kako igra u usranoj Rumuniji u stvari uopšte ne igre nego grije klupu i onda Gepingen. Kvalitet je neupitan i bude prepoznat kad tad i uvijek je više cijenjen vani nego kod nas. Da li če sada Bilal svatiti da je maestro Perič daleko kvalitetniji od jednostranog i potrošenog Karačiča??? Čisto sumnjam. Čovjek tvrdoglavo srlja u propast. Baho lupeta u toku prenosa kako se Karačič baca na glavu i daje posljednji atom snage za BiH. A koji to igrač se ne baca na glavu i ne daje posljednji atom snage kad istrči na parket? Treba i nekog kvaliteta i ideje osim borbenosti. Neko je napisao ranije da je Bilal moralna ljudima što želi da nagradi naše rukometne veterane odlaskom na euro 2020 -te ali da li je moralno to što ne poziva mlađe koji bi trebalo da su tu??? I na kraju gdje ste miševi koji pišete bljuvotine da Peričev otac ( između ostalih) ima para i da ga zato zovu u repku. Mora da je potplatio i Gepingen da ga uzmu. Sakrijte se miševi i pis. Bravo Josipe. Igrao ili ne igrao ostače zabilježeno da si bio u Bundes ligi a neče ni Šumanovanova biti dovijeka zadnja.

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 26 apr 2018, 23:27

P.S. Ovaj novinar A.Čulič je medicinski fenomen. Frajer piše najgluplje kolumne koje postoje. Kakvi čepovi kakva sranja.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 26 apr 2018, 23:28

Ako je Perić naš najbolji srednji bek, **** nas. Igrač čija je uloga u reprezentaciji upravo srazmjerna kvalitetu.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 26 apr 2018, 23:49

zlatnidjecaci je napisao/la:P.S. Ovaj novinar A.Čulič je medicinski fenomen. Frajer piše najgluplje kolumne koje postoje. Kakvi čepovi kakva sranja.
Nemoj tako ... osim cepova pise i o alnaserima , kvacilima , lezajevima , bos pumpama :mrgreen: , a nepise da je Peric prvi strijelac svog tima sa preko 100 pogodaka i da je proglasen za najboljeg igraca Dunaree .

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 27 apr 2018, 00:03

No rules mi se razumijemo. Naravno da ne pišu jer ne znaju. Kao ni večina forumaša. Proglase Rumunsku,Mađarsku i Poljsku ligu bezvrijednim i the ende.Ako tu igraš propalitet si. Da nema novinara Jasmina Tajiča rukomet se nebi ni spominjao. On jedini daje rukometne informacije o našim igračima ali prave informacije o rezultatima, učincima na terenu statistici itd.Ove kolumne, mijenjanje šupka u koji se uvlače, podilaženje i pisanje pikanterija su čiste gluposti i žuta štampa.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 08 maj 2018, 18:26


Josip Perić: Nisam se nadao potpisu za Goppingen

San svakog rukometaša je igrati u Bundesligi, a upravo to je, u transferu koji je stigao pomalo iznenađujuće, potpisom za Goppingen na dvije godine postigao Ljubušak Josip Perić.

Srednji bek rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine poslije odlaska iz sarajevske Bosne, gdje je 2011/12. bio glavni igrač, tražio je svoju sreću kroz mađarsku Tatabanj, Katar SC, potom rumunjske klubove Odorhei prošle i Dunarea ove sezone. Upravo u ovom posljednjem dobio je najviše prostora.

Prvi strijelac

– Ova sezona za mene je stvarno bila dobra, imao sam više slobode u igri, ekipa je bila takva da sam imao velike ovlasti. Jednostavno, pogodile su se neke stvari za mene u pozitivnom smislu – priča Perić, koji je regularni dio sezone u rumunjskom prvenstvu završio kao sedmi strijelac lige, a prvi u svom timu.

Njegov individualni učinak u takvoj sezoni nije ostao neprimijećen, pa je prije nekoliko dana Perić potpisao dvogodišnji ugovor s njemačkim Goppingenom, aktualnim osvajačem Kupa EHF, koji trenutno zauzima 11. mjesto u Bundesligi.

– Sve je završeno u nekoliko dana. Pomogao mi je i bivši selektor Dragan Marković, jer su ga Nijemci pitali za mišljenje – kaže ovaj Ljubušak.

U toku je završnica rumunjskog prvenstva, a onda okupljanje reprezentacije i odmor. U novi klub Perić će se javiti sredinom srpnja.

Sazrio sam

– Potpis za klub poput Goppingena je ono za šta se igra rukomet. Bundesliga je san i krajnji domet svih nas. Nadam se da ću imati minutažu. Ako sam već potpisao, logično bi bilo da igram – govori Perić.

Na njegovoj poziciji su reprezentativac Srbije Žarko Šešum i bivši reprezentativac Danske Allan Damgaard.

– Ovo je zaista veliki skok za mene. Iskreno, nisam se baš tome nadao. To je ogroman napredak, ali nadam se da ću nastaviti u tom smjeru. S godinama i iskustvom ipak sam fizički i psihički sazrio za viši nivo – izjavio je Perić.

Favoriti smo u utrci za Euro

Prije odmora, Perić će s ostatkom ekipe imati okupljanje kod izbornika BiH Bilala Šumana te nekoliko prijateljskih utakmica, gdje je središnje i najvažnije gostovanje Mađarskoj u Budimpešti.

– Slijede nam pripreme za kvalifikacije. Grupa za Euro nam je kvalitetna, ali mislim da smo favoriti, pogotovo na domaćem terenu – govori naš reprezentativac.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 08 maj 2018, 22:04

nadam se da ce na ovo okupljanje biti pozvani i sivic, loncar, taj novi srednji/lijevi bek iz francuske i djurdjevic.

ps: sta je sa bojicem, jel ga suman skroz prekrizio i u kakvoj je formi uopste sad!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 maj 2018, 16:48

Neku noć Lončar najefikasniji u svojoj ekipi sa 7 golova, obezbijedili opstanak u mađarskoj prvoj ligi.

Yebiga, stvarno bi više glupo bilo da se momak ne zove i da ne zaigra aktivno za reprezentaciju. Kad Šuman objavljuje spisak za ove prijateljske?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

RUKOMET8
Postovi: 10
Pridružen/a: 16 jan 2018, 22:31
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la RUKOMET8 » 09 maj 2018, 18:00

Raonffa je napisao/la:Neku noć Lončar najefikasniji u svojoj ekipi sa 7 golova, obezbijedili opstanak u mađarskoj prvoj ligi.

Yebiga, stvarno bi više glupo bilo da se momak ne zove i da ne zaigra aktivno za reprezentaciju. Kad Šuman objavljuje spisak za ove prijateljske?
Lončar je za svoju ekipu u zadnja tri kola dao 19 golova (bez izvođenja sedmeraca), proglašen dva puta za igrača utakmice... Igra dvostrano i odbranu i napad... Momak koristi priliku kad mu se ukaže. :clap: :clap: Možda mu se "posreći" i u reprezentaciji....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 maj 2018, 18:41

RUKOMET8 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Neku noć Lončar najefikasniji u svojoj ekipi sa 7 golova, obezbijedili opstanak u mađarskoj prvoj ligi.

Yebiga, stvarno bi više glupo bilo da se momak ne zove i da ne zaigra aktivno za reprezentaciju. Kad Šuman objavljuje spisak za ove prijateljske?
Lončar je za svoju ekipu u zadnja tri kola dao 19 golova (bez izvođenja sedmeraca), proglašen dva puta za igrača utakmice... Igra dvostrano i odbranu i napad... Momak koristi priliku kad mu se ukaže. :clap: :clap: Možda mu se "posreći" i u reprezentaciji....
Idiotizam će biti ako mu Bilal ne počne davati šansu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 13 maj 2018, 15:16

Dobar izbor Vladana :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MElloo » 13 maj 2018, 15:19

Najbitnije da igra

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 13 maj 2018, 18:22

On i Sivic bi trebali biti pozvani

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.