Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sveznadar » 27 mar 2018, 21:01

Buric Toromanovic Vranjes Gradjan i ovaj je peti pivot. Ozbiljan igrac na.mjesto vanjskog se izgleda ne smije pozvatii.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 27 mar 2018, 22:33

Buric je povrijedjen , Vranjesu su izmislili Svicarci 2 utakmice kazne ... ali gdje ovog iskopase , jedino sto je dvometras pa bi mozda mogao biti dobar za odbrane ...

Po meni bi Hadziomerovic trebao dobiti poziv samo zato sto igra u prilicno jakoj Madjarskoj Ligi u osrednjem klubu...

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 27 mar 2018, 22:45

Čurgo je 5-6 ekipa u Mađarskoj i več dugo je tamo. Izvini može Građana nositi na leđima i igrati. Al se igra rukomet u Holandiji **** te. Al đaba seremo kad suzi spisak na 16 biče opet isto. Ovi dodatni samo su ubleha za javnost.

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 28 mar 2018, 17:00

Suman je veći majmun od Markovića,on će ovo da dokrajči skroz.Delic je davno trebao igrati bolji je od Nuica i Ovcine zajedno tu je Dzozic iz Bundeslige koji nema šanse.Vrgoc Neznam kakvom je on vezom doso suvišno je ista pisati i trošiti rijeci,i tako su samo formalno pozvani zaigrati neće i dalje će Prce,Karacic,Terzic i ekipa.

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gigglessmoke » 31 mar 2018, 17:59

Prati li iko ovo 'svjetsko prvenstvo' juniora u Bugojnu? Izgleda dobar turnir.

https://www.bugojno-danas.info/bosna-i- ... -5-mjesto/

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gigglessmoke » 01 apr 2018, 16:07

Bosna i Hercegovina porazom od Švicarske zauzela 6. mjesto na turniru “Rukomet je moja budućnost”

https://www.bugojno-danas.info/bosna-i- ... buducnost/

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2018, 14:02

Dragan Vrgoč, Benjamin Burić, Elmir Građan, Vedran Delić, Vladimir Vranješ, Srđan Predragović, Marko Tarabochia, Edin Klis, Josip Perić, Marin Vegar, Muhamed Toromanović, Ibrahim Haseljić, Admir Ahmetašević, Marko Panić, Igor Mandić, Mirsad Terzić i Tomislav Nuić.

znaci ovako:

golmani: buric, ahmetasevic
krila: predragovic, nuic, haseljic, delic
bekovi: terzic, mandic, vegar, peric, klis, panic, tarabochia
pivoti: toromanovic, gradjan, vranjes, vrgoc

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 04 apr 2018, 14:09

mislim da je na srednjem beku trebao jankovicu dati jos jednu sansu, kao i sivicu na desnom beku.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 04 apr 2018, 17:18

edinjo-bih je napisao/la:mislim da je na srednjem beku trebao jankovicu dati jos jednu sansu, kao i sivicu na desnom beku.
Meni se, druze, cini da je Suman totalno izgubio kompas sto se selektiranja igraca tice ...
4 pivota od kojih jedan mrtvi Tore a drugi poluamater ...
7 bekova od kojih 4 lijevih (i to 2 odbrambenih, 1 poluodbrambeni i 1 napadacki koji ce utrnut' guzove sjedeci na klupi) ... 1 desni!? ... i 2 srednja od kojih ce jedan imati 80% minutaze a drugi dobijati minute na kapaljku (a treba biti obrnuto) ...
2 golmana a komotno je mog'o pozvati samo jednog ...

Naravno, otpalo je nekoliko igraca zbog raznoraznih okolnosti ali to se uvijek unaprijed mora ukalkulisati i imati spreman rezervni spisak ... uglavnom, nemam apsolutno povjerenja u Sumanovu strucnost vise ... u pocetku je davao neku nadu ali se u putu totalno pogubio, nazalost ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Fagus501
Postovi: 489
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 04 apr 2018, 17:35

DaVinci je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:mislim da je na srednjem beku trebao jankovicu dati jos jednu sansu, kao i sivicu na desnom beku.
Meni se, druze, cini da je Suman totalno izgubio kompas sto se selektiranja igraca tice ...
4 pivota od kojih jedan mrtvi Tore a drugi poluamater ...
7 bekova od kojih 4 lijevih (i to 2 odbrambenih, 1 poluodbrambeni i 1 napadacki koji ce utrnut' guzove sjedeci na klupi) ... 1 desni!? ... i 2 srednja od kojih ce jedan imati 80% minutaze a drugi dobijati minute na kapaljku (a treba biti obrnuto) ...
2 golmana a komotno je mog'o pozvati samo jednog ...

Naravno, otpalo je nekoliko igraca zbog raznoraznih okolnosti ali to se uvijek unaprijed mora ukalkulisati i imati spreman rezervni spisak ... uglavnom, nemam apsolutno povjerenja u Sumanovu strucnost vise ... u pocetku je davao neku nadu ali se u putu totalno pogubio, nazalost ...
Malo žešći debil je Suman ko uvali onog Vrgoca kome je kesiro,Mogo je i Geku komotno pozvati

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la terra » 04 apr 2018, 20:02

DaVinci je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:mislim da je na srednjem beku trebao jankovicu dati jos jednu sansu, kao i sivicu na desnom beku.
Meni se, druze, cini da je Suman totalno izgubio kompas sto se selektiranja igraca tice ...
4 pivota od kojih jedan mrtvi Tore a drugi poluamater ...
7 bekova od kojih 4 lijevih (i to 2 odbrambenih, 1 poluodbrambeni i 1 napadacki koji ce utrnut' guzove sjedeci na klupi) ... 1 desni!? ... i 2 srednja od kojih ce jedan imati 80% minutaze a drugi dobijati minute na kapaljku (a treba biti obrnuto) ...
2 golmana a komotno je mog'o pozvati samo jednog ...

Naravno, otpalo je nekoliko igraca zbog raznoraznih okolnosti ali to se uvijek unaprijed mora ukalkulisati i imati spreman rezervni spisak ... uglavnom, nemam apsolutno povjerenja u Sumanovu strucnost vise ... u pocetku je davao neku nadu ali se u putu totalno pogubio, nazalost ...
Nažalost točna dijagnoza

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 06 apr 2018, 20:28

sta bi od utakmice?

Avatar
miky_hz
Postovi: 23106
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la miky_hz » 06 apr 2018, 20:49

edinjo-bih je napisao/la:sta bi od utakmice?
Pobjedila Crna Gora 21:18. Buric jedini vrijedan spomena imao 20 odbrana od toga 4 sedmerca.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 06 apr 2018, 20:56

miky_hz je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:sta bi od utakmice?
Pobjedila Crna Gora 21:18. Buric jedini vrijedan spomena imao 20 odbrana od toga 4 sedmerca.
imas li komplet statistiku nasih?

hvala

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 06 apr 2018, 21:00

Bosna i Hercegovina: Benjamin Burić, Marko Tarabochia (2), Vedran Delić, Josip Perić, Vladimir Vranjes (4), Dragan Vrgoč, Marko Panić (2), Igor Mandić, Edin Klis, Mirsad Terzić (3), Muhamed Toromanović, Admir Ahmetasević, Ibrahim Haseljić, Elmir Građan, Tomislav Nuić (1), Srđan Predragović (4), Marin Vegar (2) Selektor: Bilal Šuman

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 06 apr 2018, 22:25

edinjo-bih je napisao/la:Bosna i Hercegovina: Benjamin Burić, Marko Tarabochia (2), Vedran Delić, Josip Perić, Vladimir Vranjes (4), Dragan Vrgoč, Marko Panić (2), Igor Mandić, Edin Klis, Mirsad Terzić (3), Muhamed Toromanović, Admir Ahmetasević, Ibrahim Haseljić, Elmir Građan, Tomislav Nuić (1), Srđan Predragović (4), Marin Vegar (2) Selektor: Bilal Šuman
Mirsad Terzic drugi najefikasniji igrac ... 7 igraca se upisalo u strijelce, nijedan novi nije dao gol ... nevalja kad igraju pod pritiskom, tesko im breme favorita i ocekivanje navijaca ... nevalja kad igraju rastereceni jer tad nemaju motiv za igru ... kako god ove nase rukometase da okrenes oni su i zalosni i smjesni ... a i ja s njima jer ih jos uvjek pratim ... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 07 apr 2018, 14:28

edinjo-bih je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:sta bi od utakmice?
Pobjedila Crna Gora 21:18. Buric jedini vrijedan spomena imao 20 odbrana od toga 4 sedmerca.
imas li komplet statistiku nasih?

hvala
Crna Gora – Bosna i Hercegovina = 21:18 (11:8)
Crna Gora:
Simić (+17/1 pen), Mijušković, Borilović – M.Popović (2), A.Bakić / Grbović (5), Lazović (1), Čampar / Lasica (2), Radojević, M.Radović / Božović (3), Ševaljević (1) / S.Vujović (2), B.Anđelić (1), Petričević, Ž.Pejović / Perišić (2), B.Vujović (2),Čavor.
Selektor: Dragan Đukić

Bosna i Hercegovina:
B.Burić (+20/4 pen), Ahmetašević – Nuić (1), V.Delić / Vranješ (4), Vrgoč, Toromanović, Građan / Predragović (4), I.Haseljić / Terzić (3), Vegar (2), I.Mandić, Klis / Tarabochia (2), Perić / Panić (2).,
Selektor: Bilal Šuman

PS:
iako je pitanje (ispod) postavljeno, odgovor napisan, ipak - napomena:
"kosa crta" razdvaja igrače prema poziciji na kojoj igraju, redoslijed: golmani-lk/p/kd/bl/bs/bd
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 07 apr 2018, 14:38, ukupno mijenjano 2 puta.
Bosno moja poharana....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 07 apr 2018, 14:33

Pretpostavljam da ova kosa crta pored imena igrača znači da nije nikako ulazio u igru? :roll:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Trigger » 07 apr 2018, 14:35

Raonffa je napisao/la:Pretpostavljam da ova kosa crta pored imena igrača znači da nije nikako ulazio u igru? :roll:
Neee - kosa crta odvaja igrače prema pozicijama u timu :cool:
Bosno moja poharana....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 07 apr 2018, 14:39

Trigger je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pretpostavljam da ova kosa crta pored imena igrača znači da nije nikako ulazio u igru? :roll:
Neee - kosa crta odvaja igrače prema pozicijama u timu :cool:
Aha, nisam obraćao pažnju na to.

PS: Zar nije Haseljić desni bek, a ne desno krilo?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.