Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 14 mar 2021, 22:41

ASD je napisao/la:
14 mar 2021, 19:51
bhsport je napisao/la:
14 mar 2021, 19:41
Napad je bio bolji definitivno nego prije. Igralo se brze i raznovrsnije a pokazatelj je 27 golova.
Tek je početak. Ide ovo jos bolje.
To je sve zbog promjene selektora koja u većini slučajeva daje dodatnu motivaciju.
Ali ja lično neku raznovrsnost i napadački kvalitet nisam vidio
. Istina, falio nam je najbolji napadač.
Ono na šta aludiram je da je ovaj napadački potencijal nedovoljan protiv ozbiljnog protivnika. Austrija je ipak poluprofesionalna ekipa koja se odlučila na forsiranje domaćeg kadra iz domaće lige.
Slazem se, ovo ne bi nikakva pljacka ... nista spektakularno novo vidjeli nismo osim da Herceg ipak zna dat' gol ... nasi nahajpovani da pokazu da je do Sumana a Osterajheri glumili nas u nasim 'najboljim' izdanjima ... sve u svemu, cekamo sljedeci prozor za neki bolji sud ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 14 mar 2021, 23:19

Jusko00 je napisao/la:
14 mar 2021, 22:07
Obrvan i njegovi saradnici moraju "izmisliti"srednjeg beka sa visinom 190+ koji moze zabit sa 9 10 metara jer ovo sto sad imamo je prenisko.Peric Grujic Vuksic ni jedan mislim nisi visociji od 175cm.
Pa dobro. Nemaju ni sve vrhunske ekipe srednjeg beka koji je šuter (skok šut).
Ali tačno je da smo tanki na toj poziciji. Perić će se pogubiti protiv jačih protivnika.
Mislim, ok je on igrač, igra on odlične tekme u evropskim takmičenjima za klubove i potpisuje solidne ugovore, ali da je igrač na kojeg ćeš se osloniti protiv neke reprezentacije koja je redovna na prvenstima, to nije.
Da se razumijemo, nije ni Karačić. Kao ni njih dva u tandemu.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gruezi » 15 mar 2021, 04:40

Jusko00 je napisao/la:
14 mar 2021, 22:07
Obrvan i njegovi saradnici moraju "izmisliti"srednjeg beka sa visinom 190+ koji moze zabit sa 9 10 metara jer ovo sto sad imamo je prenisko.Peric Grujic Vuksic ni jedan mislim nisi visociji od 175cm.
Zahirovic?

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 15 mar 2021, 10:43

Drago mi je što ima ljudi koji vide to za Perića, isto kao ja. Treba on biti u rosteru, da nam ponudi i tu neku dimenziju nižeg i vrgoljastog igrača, ali ne može ti biti osnova nikako. Eh sad, koga iskopati, pojma nemam :) Grujić uopšte nije rješenje, bolje je uz Perića imati i Karačića, jer je raznovrsniji, drugačiji tip igrača.

Nego, nije mi bilo mrsko jutros baciti kalkulaciju šta nam ustvari treba za EP. Prvo da vidimo šta nam treba za 3. mjesto.
Ako u naredne dvije utakmice osvojimo makar 1 bod, treći smo.
Ako Estonija ne ostvari nijednu pobjedu do kraja, treći smo.
Treći smo čak i ako obje izgubimo, a Estonija dobije Austriju u nekim normalnim okolnostima (svaki poraz do 5 razlike od Austrije je ok, a u slučaju većeg potrebno je da Estonija istom razlikom dobije Austriju).

Helem, teško možemo sad završiti 4. u grupi. Da vidimo šta se dešava ako završimo treći. U najgorem slučaju, na poredak trećeplasiranih prenijet ćemo 2 boda. Uz nadu da nećemo izgubiti sa previše razlike od Njemačke (ako izgubimo), naša gol razlika bi bila do -10 (ovo je najgori mogući scenarij, može i puno bolja naravno; recimo da izgubimo od Austrije 5 razlike, oni dobiju i Estoniju, nas Njemačka dobije 3 razlike, imali bi -6).

Grupa 1 - Grčka kao trećeplasirana za sada nema nikakve bodove, ali ima još 3 utakmice sa Srbijom i Francuskom. Teško mi je vjerovati da u njima mogu uzeti više od 2 boda.
Grupa 4 - i Litvanija i Izrael imaju očajnu gol razliku, pa čak i ako uspiju nekome otkinuti bodove i dogurati do 2, biće puno lošiji od nas.
Grupa 5 - Poljska ima još utakmice sa Slovenijom i Nizozemskom i trenutno 0 bodova uz gol razliku -4. Eh sad, mogu i prebaciti 2, mogu i manje, mogu i tačno 2, biće tu negdje s nama.
Grupa 6 - Italija ima još utakmice sa Bjelorusijom i Norveškom i čak ako jednu dobije imat će gol razliku lošiju od -20.
Grupa 7 - Švicarska još čeka Dansku i ide Makedoniji. Za sada nemaju bodova i gol razlika -7. Slično je kao kod Poljaka, mada su njima teži protivnici.
Grupa 8 - Ovdje je pravi krljanac. Ako Crna Gora dobije i Kosovo i Rumuniju, nama je to najbolja opcija, jer bi Kosovo bilo treće sa 0 bodova. Ili remi Kosova i CG. Ako Kosovo dobije, vjerovatno će CG biti treća i bolja od nas.

Helem: Grčka, Litvanija/Izrael, Italija su sigurni, a treba nam još nešto iz ostalih grupa.

Avatar
EC3
Postovi: 691
Pridružen/a: 21 nov 2020, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EC3 » 15 mar 2021, 11:15

Hantraga je napisao/la:
15 mar 2021, 10:43
Drago mi je što ima ljudi koji vide to za Perića, isto kao ja. Treba on biti u rosteru, da nam ponudi i tu neku dimenziju nižeg i vrgoljastog igrača, ali ne može ti biti osnova nikako. Eh sad, koga iskopati, pojma nemam :) Grujić uopšte nije rješenje, bolje je uz Perića imati i Karačića, jer je raznovrsniji, drugačiji tip igrača.

Nego, nije mi bilo mrsko jutros baciti kalkulaciju šta nam ustvari treba za EP. Prvo da vidimo šta nam treba za 3. mjesto.
Ako u naredne dvije utakmice osvojimo makar 1 bod, treći smo.
Ako Estonija ne ostvari nijednu pobjedu do kraja, treći smo.
Treći smo čak i ako obje izgubimo, a Estonija dobije Austriju u nekim normalnim okolnostima (svaki poraz do 5 razlike od Austrije je ok, a u slučaju većeg potrebno je da Estonija istom razlikom dobije Austriju).

Helem, teško možemo sad završiti 4. u grupi. Da vidimo šta se dešava ako završimo treći. U najgorem slučaju, na poredak trećeplasiranih prenijet ćemo 2 boda. Uz nadu da nećemo izgubiti sa previše razlike od Njemačke (ako izgubimo), naša gol razlika bi bila do -10 (ovo je najgori mogući scenarij, može i puno bolja naravno; recimo da izgubimo od Austrije 5 razlike, oni dobiju i Estoniju, nas Njemačka dobije 3 razlike, imali bi -6).

Grupa 1 - Grčka kao trećeplasirana za sada nema nikakve bodove, ali ima još 3 utakmice sa Srbijom i Francuskom. Teško mi je vjerovati da u njima mogu uzeti više od 2 boda.
Grupa 4 - i Litvanija i Izrael imaju očajnu gol razliku, pa čak i ako uspiju nekome otkinuti bodove i dogurati do 2, biće puno lošiji od nas.
Grupa 5 - Poljska ima još utakmice sa Slovenijom i Nizozemskom i trenutno 0 bodova uz gol razliku -4. Eh sad, mogu i prebaciti 2, mogu i manje, mogu i tačno 2, biće tu negdje s nama.
Grupa 6 - Italija ima još utakmice sa Bjelorusijom i Norveškom i čak ako jednu dobije imat će gol razliku lošiju od -20.
Grupa 7 - Švicarska još čeka Dansku i ide Makedoniji. Za sada nemaju bodova i gol razlika -7. Slično je kao kod Poljaka, mada su njima teži protivnici.
Grupa 8 - Ovdje je pravi krljanac. Ako Crna Gora dobije i Kosovo i Rumuniju, nama je to najbolja opcija, jer bi Kosovo bilo treće sa 0 bodova. Ili remi Kosova i CG. Ako Kosovo dobije, vjerovatno će CG biti treća i bolja od nas.

Helem: Grčka, Litvanija/Izrael, Italija su sigurni, a treba nam još nešto iz ostalih grupa.
Ako mi izgubimo obje utakmice do kraja a Estonija dobije Austriju i izgubi od Njemačke stvorit će se krug od tri reprezentacije sa istim brojem bodova. Ako se gleda gol razlika mi bi bilo drugi na tabeli. Da li griješim?
Otto Hightower: You only lost one eye. How could you be so blind?

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bordobijeli » 15 mar 2021, 12:53

EC3 je napisao/la:
15 mar 2021, 11:15
Hantraga je napisao/la:
15 mar 2021, 10:43
Drago mi je što ima ljudi koji vide to za Perića, isto kao ja. Treba on biti u rosteru, da nam ponudi i tu neku dimenziju nižeg i vrgoljastog igrača, ali ne može ti biti osnova nikako. Eh sad, koga iskopati, pojma nemam :) Grujić uopšte nije rješenje, bolje je uz Perića imati i Karačića, jer je raznovrsniji, drugačiji tip igrača.

Nego, nije mi bilo mrsko jutros baciti kalkulaciju šta nam ustvari treba za EP. Prvo da vidimo šta nam treba za 3. mjesto.
Ako u naredne dvije utakmice osvojimo makar 1 bod, treći smo.
Ako Estonija ne ostvari nijednu pobjedu do kraja, treći smo.
Treći smo čak i ako obje izgubimo, a Estonija dobije Austriju u nekim normalnim okolnostima (svaki poraz do 5 razlike od Austrije je ok, a u slučaju većeg potrebno je da Estonija istom razlikom dobije Austriju).

Helem, teško možemo sad završiti 4. u grupi. Da vidimo šta se dešava ako završimo treći. U najgorem slučaju, na poredak trećeplasiranih prenijet ćemo 2 boda. Uz nadu da nećemo izgubiti sa previše razlike od Njemačke (ako izgubimo), naša gol razlika bi bila do -10 (ovo je najgori mogući scenarij, može i puno bolja naravno; recimo da izgubimo od Austrije 5 razlike, oni dobiju i Estoniju, nas Njemačka dobije 3 razlike, imali bi -6).

Grupa 1 - Grčka kao trećeplasirana za sada nema nikakve bodove, ali ima još 3 utakmice sa Srbijom i Francuskom. Teško mi je vjerovati da u njima mogu uzeti više od 2 boda.
Grupa 4 - i Litvanija i Izrael imaju očajnu gol razliku, pa čak i ako uspiju nekome otkinuti bodove i dogurati do 2, biće puno lošiji od nas.
Grupa 5 - Poljska ima još utakmice sa Slovenijom i Nizozemskom i trenutno 0 bodova uz gol razliku -4. Eh sad, mogu i prebaciti 2, mogu i manje, mogu i tačno 2, biće tu negdje s nama.
Grupa 6 - Italija ima još utakmice sa Bjelorusijom i Norveškom i čak ako jednu dobije imat će gol razliku lošiju od -20.
Grupa 7 - Švicarska još čeka Dansku i ide Makedoniji. Za sada nemaju bodova i gol razlika -7. Slično je kao kod Poljaka, mada su njima teži protivnici.
Grupa 8 - Ovdje je pravi krljanac. Ako Crna Gora dobije i Kosovo i Rumuniju, nama je to najbolja opcija, jer bi Kosovo bilo treće sa 0 bodova. Ili remi Kosova i CG. Ako Kosovo dobije, vjerovatno će CG biti treća i bolja od nas.

Helem: Grčka, Litvanija/Izrael, Italija su sigurni, a treba nam još nešto iz ostalih grupa.
Ako mi izgubimo obje utakmice do kraja a Estonija dobije Austriju i izgubi od Njemačke stvorit će se krug od tri reprezentacije sa istim brojem bodova. Ako se gleda gol razlika mi bi bilo drugi na tabeli. Da li griješim?
Pa zavisi koliko bi Estonija dobila Austriju odnosno koliko bi mi izgubili u Austriji al moguc je scenario da budemo drugi s oba poraza, ne smijemo izgubiti s velikom razlikom u Austriji i Estonija minimalno da dobije Austriju.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Chapman1886 » 15 mar 2021, 12:54

bojim se da će mo praviti šumana od blata uskoro..ne vaja ovo ništa
Samo Sloboda | COYG

rukomettt
Postovi: 60
Pridružen/a: 26 jan 2014, 12:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la rukomettt » 15 mar 2021, 14:18

gruezi je napisao/la:
15 mar 2021, 04:40
Jusko00 je napisao/la:
14 mar 2021, 22:07
Obrvan i njegovi saradnici moraju "izmisliti"srednjeg beka sa visinom 190+ koji moze zabit sa 9 10 metara jer ovo sto sad imamo je prenisko.Peric Grujic Vuksic ni jedan mislim nisi visociji od 175cm.
Zahirovic?
Sasa P. ?
Kemo H. ?
Bruno K. ?
Amer Z. ?
Po meni ovaj poslednji bi bio najbolja opcija, totalna suprotnost od nasih srednjih bekova ( ako nista mislim na karakter ) Srednji bek treba da bude vodja, lider na terenu ( pricam o napadu ) a ja to u nasim srednjim bekovima ne vidim ( Ivo mi je od trenutnih po tom pitanju nekako br1) dok kod ostalih je sve to nekako tiho, povuceno, mirni kao osobe, kao da se stide sto igraju. Nemaju mi tu neku sportsku drskost.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 15 mar 2021, 14:19

Teško je bilo šta prognozirati. Ali da se razumijemo. Ako ne možemo dobiti ovakvu Austriju u ključnom meču, hebo i to EP ako ćemo biti kanta za nabijanje tamo.

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MElloo » 15 mar 2021, 14:29

ASD je napisao/la:
15 mar 2021, 14:19
Teško je bilo šta prognozirati. Ali da se razumijemo. Ako ne možemo dobiti ovakvu Austriju u ključnom meču, hebo i to EP ako ćemo biti kanta za nabijanje tamo.
Sta je sa austrijom zar nisu oni bili nekad bas solidna ekipa.Vidim nikog nema od poznatiji osim webera

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 15 mar 2021, 14:34

MElloo je napisao/la:
15 mar 2021, 14:29
ASD je napisao/la:
15 mar 2021, 14:19
Teško je bilo šta prognozirati. Ali da se razumijemo. Ako ne možemo dobiti ovakvu Austriju u ključnom meču, hebo i to EP ako ćemo biti kanta za nabijanje tamo.
Sta je sa austrijom zar nisu oni bili nekad bas solidna ekipa.Vidim nikog nema od poznatiji osim webera
Okrenuli se forsiranju domaće lige. Koja je poluprofesionalna, tek nešto bolja od naše.

Nekad su za nas bili nezgodni, derali nas iz kontri.
I sad su nas bolji u kontri, ali općenito smo ih bolji puno u svakom segmentu, osim tih kontri.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 15 mar 2021, 14:38

Po nekoj mojoj računici.
Litvanija, Grčka i Italija su trećeplasirane koje će biti slabije od nas.
Sa pobjedom protiv Austrije mi smo na prvenstvu, remi bi nas takođe mogao odvesti.
Zavisi od meča Švicarske i Makedonije. Kiro daje priliku mladim igračima, to je loše po nas.

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la OnakoBa » 15 mar 2021, 14:53

Grbavica786 je napisao/la:
14 mar 2021, 19:14
OnakoBa je napisao/la:
14 mar 2021, 18:42
Na poluvremenu neki tikvan sa twittera kaže da je ovo grozna igra reprezentacije i da ništa se nije promijenilo. Naravno odg sam mu, i do kraja me utakmice blokirao. Crkni dušmanine, lažni Bosanče!

slika

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Tebi bilo dobro prvo poluvrijeme? Mislis da je razlika prvo i drugo nebo i zemlja!
Naravno da je drugo poluvrijeme mnogo bolje bilo, ali ne može se reći da je prvo bilo grozno ispod svakog nivoa, da je ista igra kao pod Šumanom.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la MElloo » 15 mar 2021, 15:13

ASD je napisao/la:
15 mar 2021, 14:34
MElloo je napisao/la:
15 mar 2021, 14:29
ASD je napisao/la:
15 mar 2021, 14:19
Teško je bilo šta prognozirati. Ali da se razumijemo. Ako ne možemo dobiti ovakvu Austriju u ključnom meču, hebo i to EP ako ćemo biti kanta za nabijanje tamo.
Sta je sa austrijom zar nisu oni bili nekad bas solidna ekipa.Vidim nikog nema od poznatiji osim webera
Okrenuli se forsiranju domaće lige. Koja je poluprofesionalna, tek nešto bolja od naše.

Nekad su za nas bili nezgodni, derali nas iz kontri.
I sad su nas bolji u kontri, ali općenito smo ih bolji puno u svakom segmentu, osim tih kontri.
Vidim nema Bilyka, onog drugog krila dorbog i jos par igraca.
Ako se u ovoj ovakvoj grupi ne plasiramo evo ne znam vise

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 15 mar 2021, 15:22

Nikad lakša grupa, kada je plasman u pitanju. Nijedni nam ne bi trebali biti konkurentni kada je igrački kadar u pitanju.
Ali eto, opet smo kiksali protiv Estonije, koja je na istom nivou kao i ova Austrija, možda samo malo bolja. Govorimo o igračkom kadru koji je igrao protiv nas.

Bosniatennis
Postovi: 74
Pridružen/a: 22 feb 2021, 20:31
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Bosniatennis » 15 mar 2021, 15:31

Sta ako dobijemo sve do kraja za sta ima realno sansi?

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 15 mar 2021, 15:44

rukomettt je napisao/la:
15 mar 2021, 14:18
gruezi je napisao/la:
15 mar 2021, 04:40
Jusko00 je napisao/la:
14 mar 2021, 22:07
Obrvan i njegovi saradnici moraju "izmisliti"srednjeg beka sa visinom 190+ koji moze zabit sa 9 10 metara jer ovo sto sad imamo je prenisko.Peric Grujic Vuksic ni jedan mislim nisi visociji od 175cm.
Zahirovic?
Sasa P. ?
Kemo H. ?
Bruno K. ?
Amer Z. ?
Po meni ovaj poslednji bi bio najbolja opcija, totalna suprotnost od nasih srednjih bekova ( ako nista mislim na karakter ) Srednji bek treba da bude vodja, lider na terenu ( pricam o napadu ) a ja to u nasim srednjim bekovima ne vidim ( Ivo mi je od trenutnih po tom pitanju nekako br1) dok kod ostalih je sve to nekako tiho, povuceno, mirni kao osobe, kao da se stide sto igraju. Nemaju mi tu neku sportsku drskost.
Kad je Zildzic trebao biti u repci....jos 2015 godine kada je odigrao odlicnu sezonu u ademar leonu, srednji bek suter, prolaz, finta, sportska drskost i odlican half...gdje sada igra?

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ASD » 15 mar 2021, 15:56

Nisam siguran ali mislim da je u švicarskim nižim ligama negdje.

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 15 mar 2021, 18:56

rukomettt je napisao/la:
15 mar 2021, 14:18
gruezi je napisao/la:
15 mar 2021, 04:40
Jusko00 je napisao/la:
14 mar 2021, 22:07
Obrvan i njegovi saradnici moraju "izmisliti"srednjeg beka sa visinom 190+ koji moze zabit sa 9 10 metara jer ovo sto sad imamo je prenisko.Peric Grujic Vuksic ni jedan mislim nisi visociji od 175cm.
Zahirovic?
Sasa P. ?
Kemo H. ?
Bruno K. ?
Amer Z. ?
Po meni ovaj poslednji bi bio najbolja opcija, totalna suprotnost od nasih srednjih bekova ( ako nista mislim na karakter ) Srednji bek treba da bude vodja, lider na terenu ( pricam o napadu ) a ja to u nasim srednjim bekovima ne vidim ( Ivo mi je od trenutnih po tom pitanju nekako br1) dok kod ostalih je sve to nekako tiho, povuceno, mirni kao osobe, kao da se stide sto igraju. Nemaju mi tu neku sportsku drskost.
Po vama Duvnjak bi nama dobro došao...
Možda bolje da izmisli lijevog beka 190+ , sa Perićem i Grujićem na srednjem smo sasvim solidno pokriveni i Karačić nije uopšte potreban .

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 16 mar 2021, 00:03

brzi je napisao/la:
14 mar 2021, 19:16
Šuman je pošten lik,takvi trebaju uz repku a ne tipovi ala Vojislav Rađa
Da je vise njih iz RS-a kao sto je Rađa nas bi rukomet bio na visoj grani ... Vojo ti je bivsi rukometas koji radi u interesu rukometa za razliku od bivseg shustera Marinka koji radi u interesu vlastite fabrike obuce ... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.