Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

samirr
Kontakt:

PostPostao/la samirr » 10 jan 2018, 21:07

samirr WroteColonGazi malu Švicarsku.

:kafa:
Previše se vjeruje Jesicu.

badel62
Kontakt:

PostPostao/la badel62 » 10 jan 2018, 21:12

Ma bravooo momci, u Tuzli će biti pakao!
"Nisi me pitao jer bi ti zabranio da se povlačiš, a ti dobro znaš zašto bi ti to rekao.Jer Ja sam tu grešku napravio,radi drugih se oprostio." - Sergej Barbarez o povlačenju Emira Spahića iz reprezentacije.

FK Sarajevo !
A.C Milan !

Jiestifo
Kontakt:

PostPostao/la Jiestifo » 10 jan 2018, 21:23

Moze li neko napisati otprilike ko bi nam bili protivnici u barazu?

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 10 jan 2018, 21:31

A gdje su hejteri nema ih da pljuju :mrgreen:

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 jan 2018, 21:34

Jiestifo WroteColonMoze li neko napisati otprilike ko bi nam bili protivnici u barazu?

Neke od ovih reprezentacija što će igrati Euro u Hrvatskoj za koji dan, ne računajući prve tri ekipa sa predstojećeg Eura, oni idu direktno + domaćini Danska i Njemačka, te Francuska kao branioc naslova Svjetskog prvaka.

Tako da će nam sigurno doći neka jaka rukometna reprezentacija kao i uvijek što dođe. Mada treba ne izgubiti protiv Švice u subotu, nije još gotovo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 10 jan 2018, 21:38

Koliko sam ja skonto, mi protiv Svice smijemo izgubiti 2 razlike, posto smo ih sad dobili 3? Ili se racuna gol razlika i protvi Estonaca?

pastore
Kontakt:

PostPostao/la pastore » 10 jan 2018, 21:40

mire96 WroteColonKoliko sam ja skonto, mi protiv Svice smijemo izgubiti 2 razlike, posto smo ih sad dobili 3? Ili se racuna gol razlika i protvi Estonaca?

Samo remi ili pobjeda nam odgovara
Izgubit ne smijemo jer nas je estonija naruzila

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 10 jan 2018, 21:40

Esport WroteColon
kobe24 WroteColonZna li neko koliko kostaju ulaznice i koliko ih je jos ostalo? Nemam vremena sutra ici da kupim, a strah me da ce do petka sve otici.

Do većeras, navijaćima je bilo teško otići po đabnu ulaznicu. Sport je ćudo :zviz:

12 KM dzabna ulaznica? Ja nisam ranije htio da kupujem, jer je postojala realna sansa da mec u Mejdanu bude revijalni. Da mi rodjeni brat igra i da ta tekma nema nikakav takmicarski znacaj, ja ga ne bih gledao.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 jan 2018, 21:42

mire96 WroteColonKoliko sam ja skonto, mi protiv Svice smijemo izgubiti 2 razlike, posto smo ih sad dobili 3? Ili se racuna gol razlika i protvi Estonaca?

Ne smijemo izgubiti jer će oni imati više bodova.

Trenutno smo bodovno izjednačeni al' mi imamo bolji međusobni omjer i zato smo prvi, i zato bi nam odgovarao eventualni remi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 10 jan 2018, 21:45

Dobro ste. Analiziram gol razliku na ovoj tabeli, nije mi palo na pamet da pogledam bodove :P Steta za Estoniju. Stvarno fascinantno kako uvijek uspijemo sebi zakomplicirati sa glupostima.

babino

PostPostao/la babino » 10 jan 2018, 21:48

Raonffa WroteColon
Jiestifo WroteColonMoze li neko napisati otprilike ko bi nam bili protivnici u barazu?

Neke od ovih reprezentacija što će igrati Euro u Hrvatskoj za koji dan, ne računajući prve tri ekipa sa predstojećeg Eura, oni idu direktno + domaćini Danska i Njemačka, te Francuska kao branioc naslova Svjetskog prvaka.

Tako da će nam sigurno doći neka jaka rukometna reprezentacija kao i uvijek što dođe. Mada treba ne izgubiti protiv Švice u subotu, nije još gotovo.

znaci u barazu nema danske, njemacke, francuske i jos tri po plasmanu na euru...pa dobro sad, mozda i nece biti toliko strasan protivnik kao ranije.
mislim, svi su oni strasni za nas svakako al nadati se da ne budu spanija, hrvatska, poljska npr...
joj opet ostaju island, swe, norway, slovenija hehe

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 jan 2018, 21:52

babino WroteColon
Raonffa WroteColon

znaci u barazu nema danske, njemacke, francuske i jos tri po plasmanu na euru...pa dobro sad, mozda i nece biti toliko strasan protivnik kao ranije.
mislim, svi su oni strasni za nas svakako al nadati se da ne budu spanija, hrvatska, poljska npr...
joj opet ostaju island, swe, norway, slovenija hehe

Sve te reprezentacije što si nabrojao su za klasu jače od nas vjeruj. Jedino bi imali realne šanse protiv Bjelorusa, Makedonaca, Crnogoraca i Srba (mada bi od Srbije garant popušili, pukli bi kao kokice u tom dvomeču), a i oni svi su kvalitetniji individualno od nas da se razumijemo.

samoposmatram
Kontakt:

PostPostao/la samoposmatram » 10 jan 2018, 21:58

Sudije i dalje nemogu skontati, kako su svicarci mogli izgubiti ovu utakmicu.

Ovi majmuni su godinama rak rana svjetskog rukometa. Fuj!

Svicarcima predlazem da se bave bankarstvom, rukomet nije za njih.

Marosa, Kuttela, VD i pogotovo Meistera dobro izprebiati u Mejdanu za ovu igru veceras.

Momcima skidam kapu. Ja bi se tokom ove utakmice cetri pet puta potukao na terenu, a oni ni jednom. :clap:
Sami sebi dovoljni, nikom drugom povoljni, ideološki pogubljeni, nepristojni čak i vulgarni
puni mržnje prema svakom, koji isto ne misli

to smo mi forumasi

babino

PostPostao/la babino » 10 jan 2018, 22:00

vidis da sam napisao 'joj' :-)
naravno da su jaci za klasu al eto nekad se iznenadjenje i desi al protiv spanije i tih top 5-6 nemoguce.

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 10 jan 2018, 22:05

GEC WroteColonA gdje su hejteri nema ih da pljuju :mrgreen:

Ne kažem da nema i takvih kakve spominješ, ali!
Neka se sve malo 'slegne' i ima tu još 'posla'...
Evo, ja neću 'pljuvati' (ti shvati kako hoćeš) ali nakon radosti koja me bila obuzela potvrđujem svoj stav:
- Uspjeli smo iz više razloga, ali se pokazalo da smo "jači" bez 'iskusnih-odsutnih' i da je istina da je vrijeme za spektakularan oproštaj od Prce, Karačića, Toromanovića, ali i Terzića (danas se sve vidjelo, zamalo da..bolje da ne mislim).
- stalno se ovdje hvali naša "sjajna odbrana", a mi odličnu (ne sjajnu!) odbranu odigramo max. 10-15 minuta! Da, ne morate se složiti ali smo danas igrali prosječno, i u odbrani a pogotovo napadu. Nisu stative krive' što su tamo gdje jesu, zar ne? Primali smo podosta 'lakih i brzih' golova, pogotovo sa poludistance i distance!? Da nije bilo sjajnog Benjamina Burića... Hm!
- U napadu 'stara priča', a sreća da nije bilo 'teretnjaka' pa ovi mlađi uspješe napraviti rezultat, mada je legenda Terzić mogao to sve prosuti da je ostao do kraja i u napadu! Bilale, dragi, šta si s njim želio u napadu????

Niko sretniji od mene ako dođemo do baraža i prođemo ga!
Bilale, podmlađuj totale ekipu! Valjda ti je sad mnogo toga 'jasnije', ali ne znam imaš li 'petlju'!?
Mogao bi još, ali ne želim da 'kvarim' radost - nisam 'hejter', dapače - previše volim BiH i sve njene repke, pogotovo rukometnu.
- Švicarci su nas podcijenili (valjda zbog Estonije) i dobro nam 'pomogli' da slavimo u konačnici. Skupo su to platili.
Bosno moja poharana....

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 10 jan 2018, 22:20

babino WroteColonvidis da sam napisao 'joj' :-)
naravno da su jaci za klasu al eto nekad se iznenadjenje i desi al protiv spanije i tih top 5-6 nemoguce.

Naravno, iznenađenja su moguća, u našem slučaju se za 20 i kusur godina dogodilo jedno, vidjet ćemo da li će i drugo :D

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 10 jan 2018, 22:39

Trigger WroteColon

Evo, ja neću 'pljuvati' (ti shvati kako hoćeš) ali nakon radosti koja me bila obuzela potvrđujem svoj stav:
- Uspjeli smo iz više razloga, ali se pokazalo da smo "jači" bez 'iskusnih-odsutnih' i da je istina da je vrijeme za spektakularan oproštaj od Prce, Karačića, Toromanovića, ali i Terzića (danas se sve vidjelo, zamalo da..bolje da ne mislim).
- stalno se ovdje hvali naša "sjajna odbrana", a mi odličnu (ne sjajnu!) odbranu odigramo max. 10-15 minuta! Da, ne morate se složiti ali smo danas igrali prosječno, i u odbrani a pogotovo napadu. Nisu stative krive' što su tamo gdje jesu, zar ne? Primali smo podosta 'lakih i brzih' golova, pogotovo sa poludistance i distance!? Da nije bilo sjajnog Benjamina Burića... Hm!
- U napadu 'stara priča', a sreća da nije bilo 'teretnjaka' pa ovi mlađi uspješe napraviti rezultat, mada je legenda Terzić mogao to sve prosuti da je ostao do kraja i u napadu! Bilale, dragi, šta si s njim želio u napadu????

Bilale, podmlađuj totale ekipu! Valjda ti je sad mnogo toga 'jasnije', ali ne znam imaš li 'petlju'!?
Mogao bi još, ali ne želim da 'kvarim' radost - nisam 'hejter', dapače - previše volim BiH i sve njene repke, pogotovo rukometnu.
- Švicarci su nas podcijenili (valjda zbog Estonije) i dobro nam 'pomogli' da slavimo u konačnici. Skupo su to platili.
:bih: :bih: :bih:

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 11 jan 2018, 02:22

Drago mi je zbog pobjede ali ja veceras nisam nista novo vidio ni od igraca ni od selektora ... kako su uspjeli uzet' ovo s Terzicem k'o srednjim i razbranjenim Poltnerom to ni Bilal ni igraci nemogu objasniti ... posrecilo se valjda k'o protiv Islanda ... ali jos jednom se pokazalo da Suman apsolutno nevjeruje polovini svoje selekcije i da on nije taj koji ovu reprezentaciju treba vodit' u podmladjivanje ...

delinjo
Kontakt:

PostPostao/la delinjo » 11 jan 2018, 02:52

Trigger WroteColon

ko zna zna :thumbup: :thumbup: :thumbup:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

Fagus501
Kontakt:

PostPostao/la Fagus501 » 11 jan 2018, 06:36

Pobjeda sad da kažem da smo nešto odigrali dobro i nismo,Švicarci su amateri kojima je sve jedno.Netreb. se puno radovati jer ni mi nismo ništa pokazivali golman Buric je najzaslužniji za ovu pobjedu.O Terzicu netreba trošiti rijeci kamo sreće da se oprosti,.Ono sto me ne raduje je sto će Suman za baraz opet ostaviti ove stare igrače jer im vjeruje jer su izbacili velesilu Švicarsku.

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.