Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 01 jun 2021, 17:24

EdinjoBos je napisao/la:
01 jun 2021, 06:36
Rukometaši Ribnice su se pobjedom protiv Gradeca rezultatom 26:23 oprostili od prvenstva Slovenije za ovu sezonu, a bh. golman Nebojša Bojić je ubilježio 15 odbrana.

Ovo je Bojiću bila posljednja utakmica za Ribnicu budući da će od sljedeće sezone nositi dres slavnog Celja koje je ove sezone osvojilo treće mjesto.
Bojica treba zapikat za sljedece 3 godine ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 01 jun 2021, 17:51

Ja bih ovog Klisa odmah nakon prvenstva stavio u prvu postavu reprezentacije. Momak ima kvalitet i treba ga istrpiti neko vrijeme. Ako nece tad, onda ne znam kad ce.

Handball27
Postovi: 51
Pridružen/a: 04 jun 2021, 16:13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Handball27 » 06 jun 2021, 19:11

Sta mislite kakav ce status Buric imat iduce sezone kad se vrati Moller u Flensburg?
Licno mislim da ce Moller biti u prednosti maloj,sto naravno ne bi volio ali mislim da ce bit zestoka konkurencija za prvog golmana.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 11 jun 2021, 17:58

Nesto nam se vrli selektor usutio a fino obec'o ljetne pripreme za nase 'gigante' ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 20 jun 2021, 11:20

DaVinci je napisao/la:
11 jun 2021, 17:58
Nesto nam se vrli selektor usutio a fino obec'o ljetne pripreme za nase 'gigante' ... :zviz:
Okej, okej ... ne moraju pripreme ... al' de bar sredi sve 'odbjegle" Ere iz Zagreba ... proce im mladost cekajuci kockice ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mujkic » 12 jul 2021, 00:38

Otkazana sjednica UO RSBiH na kojoj se trebalo raspravljati o ugovoru s BH Telecomom‼⚠️

Najavljena sjednica Upravnog odbora Rukometnog saveza BiH neće biti održana, iz razloga što na današnji planirani sastanak u Banju Luku nisu mogli da dođu predstavnici hrvatskog naroda, navodi se u saopštenju predsjednika RSBiH Marinka Umičevića.

“Zbog nedostatka kvoruma bili smo prinuđeni da odgodimo za danas planiranu sjednicu Upravnog odbora. U ovom trenutku ne mogu da kažem kada će biti održana sjednica, jer se nalazimo u sezoni godišnjih odmora. Iskreno se nadam da ćemo se uskoro sastati kako bismo riješili neka pitanja, a svakako da je jedno od najvažnijih ugovor o generalnom sponzorstvu sa BH Telekomom”, istakao je Umičević.

EdinjoBos
Postovi: 1214
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 13 avg 2021, 23:46

mislim da bi sledeci igraci cineci B-repku mogli dati solidan otpor i A-repki...

G: Suljakovic, H. Hodzic
DK: L. Peric, Jozinovic
DB: Velic
SB: Kadric, Vuksic, I. Pavlovic
P: Faljic
LB: Klis, Mlivic
LK: Medic

kad bi se jos pojacao kadar sa 3-4 dodatna nova igraca iz ino-liga...

EdinjoBos
Postovi: 1214
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 avg 2021, 22:05

od nasih: klis, faljic - pavlovic

PPD Zagreb – Koper 28:16 (13:6)

PPD Zagreb: Slavić, Ivić 13 obrana; Šipić, Vistorop, Ćavar 1, Mandić 8, Faljić, Klarica 3, Gojun, Srna, Klis 1, Kraljević, Musa 1, Sirotić 1, Matanović 4, Čupić 4(4), Hrstić 2, Obranović 1, Leimeter 2, Grahovac

Trener: Ivica Obrvan

Koper: Logar 6 obrana, Morato; Špruk 1, Nadarević 2, Žagar, Furlan 2, Poklar, Moljk 3, Vujović 2, Smolnik 4(3), Cerne, Pavlović 1, Sanabor, Makovec, Breznikar 1(1)

Trener: Uroš Rapotec


od nasih golman bojic - klis, faljic

Celje PL – PPD Zagreb 28:24 (13:10)

Dvorana Zlatorog: Bez gledatelja

Celje PL: Bojić, Vujović, Gaberšek; Strmljan 3, Terzić, Mazej 1, Razgor, Cokan 3, Marguč 7, Poteko, Ivanković 2, Kodrin, Žabić 1, Mlakar 4, Vlah 6, Suholežnik 1

PPD Zagreb: Slavić 6 obrana, Ivić 5 obrana; Šipić, Vistorop 1, Ćavar 3, Mandić 7, Faljić, Klarica 1, Gojun, Srna 3, Klis, Kraljević 2, Musa 2, Sirotić, Matanović 1, Hrstić 1, Obranović, Leimeter 1, Grahovac 2


EdinjoBos
Postovi: 1214
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 23 avg 2021, 19:43

samo su pogrijesili datum rodjenja kod faljica

EdinjoBos
Postovi: 1214
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 23 avg 2021, 19:46

Velic:

Polfinalna tekma Hummel cup, 21. avgust, 19.00 (GETEC Arena)
SC MAGDEBURG : RK GORENJE VELENJE 33:23 (15:13)
RK GORENJE VELENJE: Panjtar (9 obramb), Taletović (8 obramb), Tajnik (2), Pajt (2), Velić (2), Starc, Miklavčič, Drobež (3), Sokolić (2), Verdinek (6), Šiško (1), Grmšek, Kavčič (4), Ravnikar (1)

EdinjoBos
Postovi: 1214
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 23 avg 2021, 19:51

Nase najvece golmanske nade, Buricevi naslijednici:


slika

slika

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 23 avg 2021, 21:41

Jesil' igdje procitao intervju sa Anadinom ... ja nisam nigdje naletio ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 23 avg 2021, 22:49

Interesantan je status Suljakovića, katarski reprezentativac, oni će ga se teško odreći, a naš savez totalno inertan, čak i ne postoji sportski direktor koji bi u svom opisu posla trebao da vrbuje i pregovara sa potencijalnim reprezentativcima kakav je i Anadin. Mislim da su šanse da zaigra za BiH minimalne, što i nije neka tragedija, jer se radi o poziciji na kojoj smo najbolje popunjeni, Benjo će braniti do 40,tu su Ahmetašević, Bojić, Hodžić... Da se hoće pojaviti kakav lijevi bek sposoban da šutem sa 9-10m pogađa u serijama, takav bi nam dao potpuno novu dimenziju u igri, nažalost nijedan kvalitetan na vidiku.

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la guillermo » 03 sep 2021, 19:52

Edin Klis 2/4 u polufinalu Seha lige.Treba vidjet sa Obrvanom da obezbjedimo Filipa Vistropa na srednjem

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la miky_hz » 05 sep 2021, 14:11

Šta je sad ovo,do sad su se vadili na "privatne obaveze"
Panić: Neću se odazivati na pozive u reprezentaciju dok je selektor Ivica Obrvan

“Reprezentaciji sam stalno bio na raspolaganju. Tu sam bio kad sam igrao i kad nisam igrao, ali jednostavno se neću odazivati dok je ovaj trener tu. To je moja odluka i stav. Reprezentacija može računati na mene u budućnosti, ali ne pod palicom ovog trenera“, izjavio je Marko Panić za Dnevni list i istakao da neće iznositi detalje i razloge svoje odluke.

:shock:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 05 sep 2021, 17:20

miky_hz je napisao/la:
05 sep 2021, 14:11
Šta je sad ovo,do sad su se vadili na "privatne obaveze"
Panić: Neću se odazivati na pozive u reprezentaciju dok je selektor Ivica Obrvan

“Reprezentaciji sam stalno bio na raspolaganju. Tu sam bio kad sam igrao i kad nisam igrao, ali jednostavno se neću odazivati dok je ovaj trener tu. To je moja odluka i stav. Reprezentacija može računati na mene u budućnosti, ali ne pod palicom ovog trenera“, izjavio je Marko Panić za Dnevni list i istakao da neće iznositi detalje i razloge svoje odluke.

:shock:
Pa mog'o si, Marko, ovo namah izjavit' a ne lagat' da ti se zena 2x put poradja u mjesec dana ... k'o niko na dunjaluku ne zna da si ti se odavno zakrvio s Obrvanom ... jesu ovi nasi sportisti teski shalabajzeri redom ... oni sami sebe neuzimaju za ozbiljno a mi ih ovdje shvatamo najozbiljnije, kao neke dzentlmene, umne filozofe, intelektualce ... a ono sve go simplton s jedva osnovnom skolom ... :roll:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 05 sep 2021, 17:44

Eto ga kao uvrijeđena mlada jbt, čuj neću se odazivati dok je Obrvan tu ali neću iznositi detalji što neću da se odazovem.

Isto k'o treba kad ti kaže "znaš ti dobro šta je" ili "nisam ljuta".
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 05 sep 2021, 21:36

Sempre trola, al onaj mali Korkaric nije uopste los srednjak, ne znam kakav je nivo Vogosća, al mali je explozivan ima odlicne promjene pravca, podvaljuje lopte za pivote, za svoju visinu ima i dobar skok sut.Mislim mali nije uopste levat kako ga predstavljaju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 07 sep 2021, 08:12

Raonffa je napisao/la:
05 sep 2021, 17:44
Isto k'o treba kad ti kaže "znaš ti dobro šta je" ili "nisam ljuta".
A ti, jadan, sigurno nikad ne znas sta je ... :mrgreen:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.