Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jun 2019, 21:33

Ne preostaje nam nista , nego dobiti Cehinje . Kao 3-plasirani nemamo sanse . :plac:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15856
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Tekashi » 12 jun 2019, 21:33

JohnCleese je napisao/la:Sve pare sto zarade uzme im Suman.

Prosinecki, Suman i Bosnic top tri profitera u BiH
:rol:

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dinoze » 12 jun 2019, 21:33

Fudo je napisao/la:Haha. Pa zasta oni igraju rukomet, pogotovo ovi vani? Za klikere haha nemaju gdje spavati. Zato ce danas masno uzeti na kladionici ko i ja opet
E hebiga sada, ja ti kazem da ova repka ostaje samo radi toga zato sto igraci uvjek uskoce sto se tice troskova.
Oni su i od fudbalskog saveza trzili donaciju ali nista nisu dobili osim obecanja.

Avatar
haris004
Postovi: 1696
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la haris004 » 12 jun 2019, 21:33

Da smo igrali sa Italijom u rukometu, i Bjelorusijom u fudbalu bili bi 2/2, ovako jbg.
Nije do nas, do protivnika je ocito.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 12 jun 2019, 21:35

ma historijska u nasem stilu odradjena haha
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la JohnCleese » 12 jun 2019, 21:36

Hamidovic mu na TO-u baci zadnju cvaju
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Fudo
Postovi: 4276
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fudo » 12 jun 2019, 21:37

dinoze je napisao/la:
Fudo je napisao/la:Haha. Pa zasta oni igraju rukomet, pogotovo ovi vani? Za klikere haha nemaju gdje spavati. Zato ce danas masno uzeti na kladionici ko i ja opet
E hebiga sada, ja ti kazem da ova repka ostaje samo radi toga zato sto igraci uvjek uskoce sto se tice troskova.
Oni su i od fudbalskog saveza trzili donaciju ali nista nisu dobili osim obecanja.
Haj mi reci ovo kako bas 2x dojave na nasu repku, protiv finaca u fudbalu i sad u rukometu
Zadnja izmjena: Fudo, dana/u 12 jun 2019, 21:37, ukupno mijenjano 1 put.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bambus » 12 jun 2019, 21:37

Bosnom behar probeharao mene zivot razocarao.
!

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 12 jun 2019, 21:37

Samozdravlje je napisao/la:Ne preostaje nam nista , nego dobiti Cehinje . Kao 3-plasirani nemamo sanse . :plac:
Kako to
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Tekashi
Postovi: 15856
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Tekashi » 12 jun 2019, 21:38

Ko ne skace mrzi Bosnu hej hej hej

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ponos Torina » 12 jun 2019, 21:39

dinoze je napisao/la:
Moj drug je dugogodisnji reprezentativac i sad je na terenu. Ja cu vam reci da je to jad i bijeda od repke, oni do zadnje veceri neznaju gdje ce spavati kada se okupljaju i onda ih mole ako neko im stan tu u gradu da ih sto vise spava kod nekoga da neplacaju hotel kako bi kupili sutradan jelo. Napitke itd za trening fakticki isprose idi i moljakaju okolo ko ce dati.
Zato kazem kakav god da je rezultat, naklon do poda da su uopste dosli na okupljanje. Respekt.
Sta onda rade onolike reklame po i oko terena kad nemaju za germe? Fino istupis u javnost i reci kako stvari stoje i nece im niko zamjeriti,nego se sve uvjek desava iza zatvorenih vrata,u svakom sportu je to tako..Igrac nece istupiti u javnost jer zna da vise nikad nece dobiti poziv u Reprezentaciju i tu sva prica zavrsava i to je u svakom nasem sportu.

Para ima ali ne dolaze na pravu adresu nego u privatne djepove.
Zadnja izmjena: Ponos Torina, dana/u 12 jun 2019, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dinoze » 12 jun 2019, 21:41

Fudo je napisao/la:
dinoze je napisao/la:
Fudo je napisao/la:Haha. Pa zasta oni igraju rukomet, pogotovo ovi vani? Za klikere haha nemaju gdje spavati. Zato ce danas masno uzeti na kladionici ko i ja opet
E hebiga sada, ja ti kazem da ova repka ostaje samo radi toga zato sto igraci uvjek uskoce sto se tice troskova.
Oni su i od fudbalskog saveza trzili donaciju ali nista nisu dobili osim obecanja.
Haj mi reci ovo kako bas 2x dojave na nasu repku, protiv finaca u fudbalu i sad u rukometu
Ma nemam pojma te kladionicarske, ja ti samo kazem kako jeste, da nasa rukometna repka nema para za osnovne stvari. Te pripreme se nemogu zvati pripreme jer se igraci brinu o elementarnim stvarima.
I da su prodali tekmu neka su, jer im je to jedini siguran nacin da dodju do para.

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la esprit24 » 12 jun 2019, 21:45

De kome nije mrsko neka napravi kalkulacije ko koga treba dobiti da bi bili na prvenstvu :lol:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la SGD53 » 12 jun 2019, 21:46

Samozdravlje je napisao/la:Ne preostaje nam nista , nego dobiti Cehinje . Kao 3-plasirani nemamo sanse . :plac:
Mi smo 95% na EP jer stvarno čuda trebaju da se dese da se rezultati poklope pa da mi ispadnemo.

Kod gledanja gol razlike nemojte zaboraviti da se brisanjem rezultata protiv posljednje plasiranih i gol razlika protiv istih briše.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 12 jun 2019, 21:47

pa pogledaj nasu gol razliku bez Finaca :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dinoze » 12 jun 2019, 21:49

Ponos Torina je napisao/la:
dinoze je napisao/la:
Moj drug je dugogodisnji reprezentativac i sad je na terenu. Ja cu vam reci da je to jad i bijeda od repke, oni do zadnje veceri neznaju gdje ce spavati kada se okupljaju i onda ih mole ako neko im stan tu u gradu da ih sto vise spava kod nekoga da neplacaju hotel kako bi kupili sutradan jelo. Napitke itd za trening fakticki isprose idi i moljakaju okolo ko ce dati.
Zato kazem kakav god da je rezultat, naklon do poda da su uopste dosli na okupljanje. Respekt.
Sta onda rade onolike reklame po i oko terena kad nemaju za germe? Fino istupis u javnost i reci kako stvari stoje i nece im niko zamjeriti,nego se sve uvjek desava iza zatvorenih vrata,u svakom sportu je to tako..Igrac nece istupiti u javnost jer zna da vise nikad nece dobiti poziv u Reprezentaciju i tu sva prica zavrsava i to je u svako mnasem sportu.

Para ima ali ne dolaze na pravu adresu nego u privatne djepove.
Nemam pojma kolike su tu zarade, ali mora se i Mejdan i organizacija platiti, savez je u velikim dugovima, racuni blokirani i samo ga drze umjetno u zivotu da se ne ugasi radi sramote.
A da se kao sto kazes pokralo sto posto jeste kao u svakom sportu kod nas, samo u rukometu ima manje para i odmah se primjeti kradza.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ponos Torina » 12 jun 2019, 21:51

dinoze je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:
dinoze je napisao/la:
Moj drug je dugogodisnji reprezentativac i sad je na terenu. Ja cu vam reci da je to jad i bijeda od repke, oni do zadnje veceri neznaju gdje ce spavati kada se okupljaju i onda ih mole ako neko im stan tu u gradu da ih sto vise spava kod nekoga da neplacaju hotel kako bi kupili sutradan jelo. Napitke itd za trening fakticki isprose idi i moljakaju okolo ko ce dati.
Zato kazem kakav god da je rezultat, naklon do poda da su uopste dosli na okupljanje. Respekt.
Sta onda rade onolike reklame po i oko terena kad nemaju za germe? Fino istupis u javnost i reci kako stvari stoje i nece im niko zamjeriti,nego se sve uvjek desava iza zatvorenih vrata,u svakom sportu je to tako..Igrac nece istupiti u javnost jer zna da vise nikad nece dobiti poziv u Reprezentaciju i tu sva prica zavrsava i to je u svako mnasem sportu.

Para ima ali ne dolaze na pravu adresu nego u privatne djepove.
Nemam pojma kolike su tu zarade, ali mora se i Mejdan i organizacija platiti, savez je u velikim dugovima, racuni blokirani i samo ga drze umjetno u zivotu da se ne ugasi radi sramote.
A da se kao sto kazes pokralo sto posto jeste kao u svakom sportu kod nas, samo u rukometu ima manje para i odmah se primjeti kradza.
Reklame se masno naplacuju pogotovo ove koje su exponirane konstantno na televiziji..

Neka istupe javno i kazu kako stvari stoje ako zele bolje sutra za Sport u ovoj Vukojebini.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 12 jun 2019, 21:54

Evo ih sudija kriv,pocelo je :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la dinoze » 12 jun 2019, 21:57

Pa non stop igraci ponavljaju da savez jedva stoji na nogama, evo i Terzic opet maloprije.
Sve je to poznato, niko nista ne krije.
Nece valjda detalje iznositi.

fontes
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 nov 2018, 15:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la fontes » 12 jun 2019, 22:05

BiH-2
Srbija-1
Poljska-0
Turska-0
To je tabela trećeplasiranih sa oduzimanjem bodova od zadnjeg u grupama gdje je odigrano peto kolo. U zadnjoj grupi će nakon ovog kola biti treća Crna Gora(2) ili Farski Otoci(0). U grupi 4 će biti nakon ovog kola Holandija ili Estonija, obe sa 0.

U preostale 2 grupe zasad su treći Rumunija i Italija, obe imaju 0 u ovoj tabeli, ali naravno još 2 utakmice.
Tako da je dobro stanje :kafa:

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.