Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 03 nov 2019, 20:34

slika

Karakteristicna poza nase uzdanice na predstojecem EP-u: 'djes ba na me, nisam ja nista Tite mi' ... Francuzima i Norvezanima ce trebati duple video analize da ove kretnje u odbrani izanaliziraju do detalja ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DamirT
Postovi: 13980
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DamirT » 03 nov 2019, 21:18

DaVinci je napisao/la:
03 nov 2019, 20:34
slika

Karakteristicna poza nase uzdanice na predstojecem EP-u: 'djes ba na me, nisam ja nista Tite mi' ... Francuzima i Norvezanima ce trebati duple video analize da ove kretnje u odbrani izanaliziraju do detalja ... :kafa:
Da mi je vidit njega i Kristopansa u duelu :lol: :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la paulus » 15 nov 2019, 13:44

Majko draga vise ovaj rukometni savez , pa rasformirajte se ako ne mozete sponzora za Euro nac o cemu pricamo , sta rade ti ljudi uopste?!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 15 nov 2019, 15:26

paulus je napisao/la:
15 nov 2019, 13:44
Majko draga vise ovaj rukometni savez , pa rasformirajte se ako ne mozete sponzora za Euro nac o cemu pricamo , sta rade ti ljudi uopste?!
Tuga,jad i čemer
Kad drzava ne moze izdvojit za repku 200 hiljada da odu na prvenstvo,onda znas da smo dno dna
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 15 nov 2019, 15:29

Iskreno, meni ovo kukanje Umičevića više liči na 'pilu naopako' ne bi li izmuzao što više pare za sebe i svoje jatake, reprezentacija će svakako otići na Euro, te pare će se sigurno naći.

Ne znam, možda i griješim ali tako mi djeluje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 nov 2019, 18:41

Raonffa je napisao/la:
15 nov 2019, 15:29
Iskreno, meni ovo kukanje Umičevića više liči na 'pilu naopako' ne bi li izmuzao što više pare za sebe i svoje jatake, reprezentacija će svakako otići na Euro, te pare će se sigurno naći.

Ne znam, možda i griješim ali tako mi djeluje.
Dobro ti se cini ... Umi je stara vlaska lopina ... :puke:

Danas nesto kontam o EP-u i skontah da ce mi tekme kontra Norveske i Francuske biti prve koje cu odgledati bez ikakvih ocekivanja i nadanja ... nacu strim, izvalit se na kauc i uzivati u igri oba tima ... ali vec kontra Portugala ce bit belaj, tu ce se vec nadati necemu, bilo cemu ... :)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2019, 17:00

DaVinci je napisao/la:
18 nov 2019, 18:41
Raonffa je napisao/la:
15 nov 2019, 15:29
Iskreno, meni ovo kukanje Umičevića više liči na 'pilu naopako' ne bi li izmuzao što više pare za sebe i svoje jatake, reprezentacija će svakako otići na Euro, te pare će se sigurno naći.

Ne znam, možda i griješim ali tako mi djeluje.
Dobro ti se cini ... Umi je stara vlaska lopina ... :puke:

Danas nesto kontam o EP-u i skontah da ce mi tekme kontra Norveske i Francuske biti prve koje cu odgledati bez ikakvih ocekivanja i nadanja ... nacu strim, izvalit se na kauc i uzivati u igri oba tima ... ali vec kontra Portugala ce bit belaj, tu ce se vec nadati necemu, bilo cemu ... :)
Što će ti stream pored Velida Spahe zvanog "Gool jeeeeeee" :mrgreen:

Šteta što smo od šest grupa uletili u jednu od dvije najteže, čovjek se ne može ni nadati nečemu, čak će nas i taj Portugal 'nalupati' vjerovatno :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 19 nov 2019, 22:40

Raonffa je napisao/la:
19 nov 2019, 17:00


Šteta što smo od šest grupa uletili u jednu od dvije najteže, čovjek se ne može ni nadati nečemu, čak će nas i taj Portugal 'nalupati' vjerovatno :)
Ma jedino je šteta što smo u tom jbnom Trondhaimu
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2019, 22:52

legenda reala je napisao/la:
19 nov 2019, 22:40
Raonffa je napisao/la:
19 nov 2019, 17:00


Šteta što smo od šest grupa uletili u jednu od dvije najteže, čovjek se ne može ni nadati nečemu, čak će nas i taj Portugal 'nalupati' vjerovatno :)
Ma jedino je šteta što smo u tom jbnom Trondhaimu
To na stranu, prilično smo qurate sreće bili što se tiče svega u žrijebu :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 19 nov 2019, 22:54

Raonffa je napisao/la:
19 nov 2019, 22:52
legenda reala je napisao/la:
19 nov 2019, 22:40
Raonffa je napisao/la:
19 nov 2019, 17:00


Šteta što smo od šest grupa uletili u jednu od dvije najteže, čovjek se ne može ni nadati nečemu, čak će nas i taj Portugal 'nalupati' vjerovatno :)
Ma jedino je šteta što smo u tom jbnom Trondhaimu
To na stranu, prilično smo qurate sreće bili što se tiče svega u žrijebu :mrgreen:
Zamisli gdje to u pm, kad je Cartmanu iz Osla daleko da ide :urnebes:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 19 nov 2019, 23:01

legenda reala je napisao/la:
19 nov 2019, 22:54
Raonffa je napisao/la:
19 nov 2019, 22:52
legenda reala je napisao/la:
19 nov 2019, 22:40


Ma jedino je šteta što smo u tom jbnom Trondhaimu
To na stranu, prilično smo qurate sreće bili što se tiče svega u žrijebu :mrgreen:
Zamisli gdje to u pm, kad je Cartmanu iz Osla daleko da ide :urnebes:
Govori neki dan ovdje par momaka kao kontali ići u taj Trondhajm, nisam ih upratio baš najbolje al' to je nešta hiljadama kilometara daleko, nešto bi oni išli avionom do Osla, pa nakvim busevima i brodovima bi se prebacivali do tog Trondhajma, ludnica uglavnom :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Cartman » 19 nov 2019, 23:06

7 sati vozom od Osla momci. Bujrum. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 19 nov 2019, 23:27

Cartman je napisao/la:
19 nov 2019, 23:06
7 sati vozom od Osla momci. Bujrum. :bih:
Barem je prijevoz vozom extra
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 20 nov 2019, 22:10

Raonffa je napisao/la:
19 nov 2019, 17:00
DaVinci je napisao/la:
18 nov 2019, 18:41
Raonffa je napisao/la:
15 nov 2019, 15:29
Iskreno, meni ovo kukanje Umičevića više liči na 'pilu naopako' ne bi li izmuzao što više pare za sebe i svoje jatake, reprezentacija će svakako otići na Euro, te pare će se sigurno naći.

Ne znam, možda i griješim ali tako mi djeluje.
Dobro ti se cini ... Umi je stara vlaska lopina ... :puke:

Danas nesto kontam o EP-u i skontah da ce mi tekme kontra Norveske i Francuske biti prve koje cu odgledati bez ikakvih ocekivanja i nadanja ... nacu strim, izvalit se na kauc i uzivati u igri oba tima ... ali vec kontra Portugala ce bit belaj, tu ce se vec nadati necemu, bilo cemu ... :)
Što će ti stream pored Velida Spahe zvanog "Gool jeeeeeee" :mrgreen:

Šteta što smo od šest grupa uletili u jednu od dvije najteže, čovjek se ne može ni nadati nečemu, čak će nas i taj Portugal 'nalupati' vjerovatno :)
Ja sam ti Velid lookalike ... bar mi je takav kompliment jednom jedna nana iz Gorazda udjelila ... veli, jesi lijep i naocit ko onaj Spaho s tv-a ... :mrgreen:

A bolje je da se nicemu ne nadamo ... tako nas samo mogu pozitivno iznenaditi ... kad god se mi ovdje cemu nadamo dobijemo po nekoj stvari ... :damn:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 03 dec 2019, 23:16

Zna li neko kada izlazi spisak za euro :mrgreen:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Drape » 05 dec 2019, 14:07

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine je i prethodnih godina stalno imala dosta problema zbog učinka s krilnih pozicija, a po trenutnom stanju ovo pitanje je najveći problem i uoči premijernog nastupa na Evropskom prvenstvu u Austriji, Norveškoj i Švedskoj (od 10. do 26. januara).

Dok se na ostalim pozicijama igrači oporavljaju i hvataju formu, na krilima imamo deficit.


Na desnom krilu bi najbolja opcija bio sam izbornik Bilal Šuman iz igračkih dana, ali to se ipak neće dogoditi. U takmičarskoj formi su Muhamed Zulfić koji nastupa za hit ekipu Lige prvaka, rumunskog prvaka Dinamo iz Bukurešta, te Ibrahim Haseljić koji minutažu skuplja u četvrtfinalistu EHF Cupa i četvrtoplasiranom timu slovenskog prvenstva, Gorenju iz Velenja. Haseljić igra sve bolje, ali je prvu službenu utakmicu za A tim BiH upisao tek u aprilu ove godine.

– Zulfić je s nama odavno, a Haseljić (21 godina) je veliki potencijal koji dugo može igrati na toj poziciji. Upravo je jako važno to da nađemo pet – šest igrača za budućnost, kaže selektor Bilal Šuman.

Na ovom mjestu se činilo da je dobro rješenje Srđan Predragović koji međutim nije odigrao nijednu utakmicu u Bundesligi nakon ljetošnjeg potpisa za Goppingen. On bi uskoro trebao promijeniti sredinu, međutim očito je da će na okupljanje, ukoliko bude pozvan, doći van takmičarske forme.

– Srđan je odličan igrač, ali jako je važno da igrač redovno nastupa. Koldingu je trebao ljevak, tako da ovih dana pratimo situaciju pošto postoji kombinacija da odmah ide tamo na posudbu i proba uhvatiti nekoliko utakmica prije EURO-a, rekao je selektor BiH.

Nekad je prvo desno krilo našeg A tima bio Faruk Vražalić koji međutim od odlaska iz Rumunije ljetos (ČSM Bukurešt) nije imao klub.


Na lijevom krilu (ali i kao važan dio obrane u postavci 5-1) svoje mjesto ima Alen Ovčina koji je potvrdio visoku formu kroz nastupe za Vojvodinu u SEHA ligi. Osim njega sa Šumanovog popisa redovito igra samo mladi Enes Keškić koji nastupa u trećoj ligi Njemačke. Dobro bi tu došao Tomislav Nuić koji se međutim čitavu tekuću godinu muči s povredom koljena i tek je u fazi rehabilitacije.

– Ovčina igra odlično, a pokazao se i u odbrani, dok Keškić stalno igra i sigurno da je on potencijal za budućnost, ističe Šuman.

Ipak u ovom trenutku nedostatak alternativa se čini kao problem.

– Ne vidim tu neki veliki problem i ne zamaram se s tim. Imamo to što imamo. Haseljić je imao šut 6/6 protiv Crne Gore, Ovčina je odličan. Imam i kombinacije da igramo sa dva pivota ili sa bekom na lijevom krilu, što je način kako bismo to mogli kompenzirati, zaključio je Bilal Šuman.

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 05 dec 2019, 17:37

Jel nas ovo Šuman zajebava? Deficit na lijevom krilu?????????. Dečko igra treču njemačku ligu ??? Pa nisu baš naši momci potpuni retardi da niko nije za repke iz naše lige??? Kompenzacija sa bekom????? E svašta.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 05 dec 2019, 21:51

zlatnidjecaci je napisao/la:
05 dec 2019, 17:37
Jel nas ovo Šuman zajebava? Deficit na lijevom krilu?????????. Dečko igra treču njemačku ligu ??? Pa nisu baš naši momci potpuni retardi da niko nije za repke iz naše lige??? Kompenzacija sa bekom????? E svašta.
Ima da nam se cijela Evropa smije kada Šuman protiv Francuske ili Norveške postavi Toromamovića ili Hamidovića na lijevo krilo :urnebes:

@ ja ispred Šumana imam brigu kako će se sa ovim igračima u poznim godinama upustiti u trku sa Feancuzima i Norvežanima...

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gruezi » 05 dec 2019, 23:52

zlatnidjecaci je napisao/la:
05 dec 2019, 17:37
Jel nas ovo Šuman zajebava? Deficit na lijevom krilu?????????. Dečko igra treču njemačku ligu ??? Pa nisu baš naši momci potpuni retardi da niko nije za repke iz naše lige??? Kompenzacija sa bekom????? E svašta.
Drita je tu u rangu nase lige i keskica treba forsirati jer ima potencijal za velike stvari.....mehmedovic recimo nema sanse da je bolji od njeg a za 2 god ocekujem od mehmedovica da izgura ovcinu sa spiska...ali keskic je stub za slhedecih 10 godina...

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Jusko00 » 06 dec 2019, 00:23

Halil Jaganjac nije na spisku rvata eto prilike Sumanu da pa pokusa "nagovoriti" da igra za nas..to isto vazi i za Vistoropa jer on nije ni na sirem spisku kod Cervara..znam sad ce neki reci sta ce nam rvatski otpad al treba bit realan i rec da nam baza i nije bas nesto dobra

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 15 gostiju.