Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

ovisnik
Postovi: 1106
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 23 jan 2022, 17:56

EastwichTown je napisao/la:
23 jan 2022, 17:40
* edinjobos , po meni bi nam dobro došao Mehinagić ali da igra odbranu umjesto Terzića
* ovisnik , Vistorop bi nam baš dobro došao , da li ima ikakve šanse da njeg privolimo ?
Vjerovatno za Vistoropa ima šanse, iz Mostara je otišao u Zagreb, već ja par godina tamo, mučile ga povrede tako da baš nije iskazao sav potencijal, meni se sviđa kao igrač, ne znam da li je isključiv u čekanju Hrvatske, teško će dočekati da upadne u njihov roster, pogotovo što oni odlično rade sa mladima i stalno dolaze novi igrači. Mi mu možemo ponuditi veliku minutažu, ostalo je do njega i ekipe šta će i koliko napraviti. Kada bi se skupila ekipa koju sam prethodno naveo/plus Panić ako bi se htio vratiti /, vođena od Obrvana ili nekog drugog, kvalitetnog trenera, mogao bi igrati velika takmičenja, a to mu je dobar izlog za dalje napredovanje i transfere.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 23 jan 2022, 18:46

Nemojte ni Kesu zaboraviti na desnom beku, prije će on zaigrati nego Velić čini mi se.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
EastwichTown
Postovi: 359
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 23 jan 2022, 19:24

Raonffa je napisao/la:
23 jan 2022, 18:46
Nemojte ni Kesu zaboraviti na desnom beku, prije će on zaigrati nego Velić čini mi se.
U pravu si , na Kesu se mora ozbiljno računati sa svojom visinom 2:00 , 2002 godište , a takođe na toj poziciji veliki potencijal je i Amar Gračić 2004 god oko 190 visina , u Borcu BL bio standardan u seniorskoj ekipi , redovno zabijao , ali ga povreda zadesila ...
I ja mislim da od Velića nema ništa i nebi ga ja ni molio mnogo kad je pakaš .

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 23 jan 2022, 21:45

imaj od madjih jos i tarik mlivic (ima i mladjeg brata malika), bubalo, pavlovic i aldin alihodzic iz izvidjaca. Ima li sta od vita bahtijarevica, loncara i sta je sa sivicem, marijanom maricem, kos-om iz izvidjaca

Vidjeli smo kod hrvata da se mladima mora dati sansa tipa lucim

Ps: 3 godine se ceka na promjenu drzavnog dresa

Sta je sa suljakovicem, dali igra sad ove utakmice za katar ili ne i ima li jos nasih momentalno u njihovom dresu?

ovisnik
Postovi: 1106
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 23 jan 2022, 22:47

EdinjoBos je napisao/la:
23 jan 2022, 21:45
imaj od madjih jos i tarik mlivic (ima i mladjeg brata malika), bubalo, pavlovic i aldin alihodzic iz izvidjaca. Ima li sta od vita bahtijarevica, loncara i sta je sa sivicem, marijanom maricem, kos-om iz izvidjaca

Vidjeli smo kod hrvata da se mladima mora dati sansa tipa lucim

Ps: 3 godine se ceka na promjenu drzavnog dresa

Sta je sa suljakovicem, dali igra sad ove utakmice za katar ili ne i ima li jos nasih momentalno u njihovom dresu?
Nisam više siguran da je na snazi pravilo da se čeka 3 godine na promjenu državljanstva, taj rok je važio dugo vremena, međutim izgleda da postoji neka izmjena, mrsko mi je tražiti po EHF pravilnicima, ali su komentatori na utakmici Hrvatske i Danske rekli za golmana Filipovića da je taj dan stekao pravo da igra za Hrvatsku, pune dvije godine od poslednjeg nastupa za Austriju, eh sad da li je lapsus ili postoji neka caka tipa da se igrač vraća u domicilno državljanstvo ili da mu savez nakon roka od dvije godine da saglasnost da igra za drugu reprezentaciju, to ne znam ali čini ae da postoje slučajevi u kojima je taj rok 2 godine. Koliko ja pratim, Sivić je propao, Lončar isto tako, Kos će igrati za mlađe selekcije Srbije dok god ima pravo, za A selekciju teško.

Avatar
EastwichTown
Postovi: 359
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 24 jan 2022, 09:19

Pošto će nam faliti visine pogotovo u odbrani odlaskom Vranješa , Prceta ... možda bi trebalo pokušati sa Vladanom Lončarom u odbrani , trenutno igra u Sloveniji u Krki , kapiten ... možda bi mu i bilo bolje da se fokusira na odbranu , i Terzić je od dobrog strijelca dogurao do odbrambenog igrača , ali dobrog odbrambenog igrača , a zbog visine Lončar ima sve predispozicije da postane Jakov Gojun :)

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 jan 2022, 22:11

Izgleda da suljakovic upravo nastupa za katar na prvenstvu azije…

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 jan 2022, 22:25

https://sport.****/ostali-sportovi/4 ... ’zmajevima

Kad se sjetim njega, ivice zupca, tatarage, malesevica, pocuce, darke martinovica, jaskica, obradovica, e. basica, susica, patrika cavara itd

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 jan 2022, 22:29

slika

Avaz sport

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 jan 2022, 22:32

On ima veze sa BiH, sad da li ima i doviljan kvalitet, treba istraziti…

http://metkovic-news.com/sport/dario-ra ... -mehanike/

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 25 jan 2022, 13:15

Od CG smo davnih dana dobili solidno krilo (dobrkovic)…

Avatar
EastwichTown
Postovi: 359
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 25 jan 2022, 15:41

EdinjoBos je napisao/la:
24 jan 2022, 22:32
On ima veze sa BiH, sad da li ima i doviljan kvalitet, treba istraziti…

http://metkovic-news.com/sport/dario-ra ... -mehanike/
Prijatelju ovi ti se linkovi ne mogu otvoriti , bolje bi bilo možda da kopiraš tekst na forum ...

EdinjoBos
Postovi: 1229
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 25 jan 2022, 17:03

EastwichTown je napisao/la:
25 jan 2022, 15:41
EdinjoBos je napisao/la:
24 jan 2022, 22:32
On ima veze sa BiH, sad da li ima i doviljan kvalitet, treba istraziti…

http://metkovic-news.com/sport/dario-ra ... -mehanike/
Prijatelju ovi ti se linkovi ne mogu otvoriti , bolje bi bilo možda da kopiraš tekst na forum ...

slika

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ghuraba » 25 jan 2022, 22:21

Nismo mi ba toliko losi, nego nas dusmani uvijek ubace u najgoru grupu. :mrgreen: Evo Svedjani i Spanci odose do kraja, a na proslom prvenstvu su to bili Norvezani i Portugalci (takodjer bili medju 5-6, ako se ne varam).

Avatar
farenhajt
Postovi: 474
Pridružen/a: 01 feb 2015, 13:45
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la farenhajt » 25 jan 2022, 22:43

da mi je vidjeti neko takmicenje da nas ne potrefi grupa u kojoj nasi nosioci ne dodu do samog kraja takmicenja
Za uspjeh je potrebno raditi drugacije od drugih, a ne truditi se uraditi to bolje

izdzezveubrazil
Postovi: 2349
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la izdzezveubrazil » 26 jan 2022, 12:28

Upravo tako. Ok, i okolnosti i COVID nam nisu išli na ruku, ali brate, bace te u grupu sa ovakve dvije ekipe i kao trebaš nešto napraviti i nekoga iznenaditi. Ma daj.

ovisnik
Postovi: 1106
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 26 jan 2022, 21:32

Obrvan u intervjuu Tejiću otprilike potvrdio da nastavlja sa radom u reprezentaciji, najavio podmlađivanje i moguće proširenje rostera igračima "koji žele" igrati za BiH, biće interesantno vidjeti njegov spisak za pretkfalifikacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 27 jan 2022, 11:02

ovisnik je napisao/la:
26 jan 2022, 21:32
Obrvan u intervjuu Tejiću otprilike potvrdio da nastavlja sa radom u reprezentaciji, najavio podmlađivanje i moguće proširenje rostera igračima "koji žele" igrati za BiH, biće interesantno vidjeti njegov spisak za pretkfalifikacije.
Za nadati je se da ga nece proširivat' sa Sarencom i Halilbegovicem ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74



Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.