Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 26 jan 2019, 15:58

edinjo-bih je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:prati li iko ...
Pratis li Njemacka - Norveska, druze ... ja upalih cisto da vidim sta smo propustili u barazu ... i mogu reci da mi nije vise krivo, halalim i Muzurovicu i Nuicu i onom tuzlanskom printeru ... pa mi samo bez jbnog baraza tad ostadosmo a da smo ga igrali ostala bi nam istraumatizirana citava repka ... koja igra, koja brzina, koja neumoljivost ... zgadili bi nama forumasima rukomet a kamoli Bilalovim penzionerima ... :oops:
remont nam je vise nego potreban...
Zeljno iscekujemo zavrsetak jal' kvalifikacija jal' EP 2020 da nam se i to desi ... nego drug, sta kazes za Sutona ... jel' mu halalimo Svabiju ... kad vec kod nas ne bi im'o mjesta pored Karacica i Tarabocica ....
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 26 jan 2019, 17:37

otac mu je igrao za BiH, brat sven za juniorsku BiH, tako mislim da smo na vrijeme reagovali bio bi pod nasom zastavom, ali NISMO!!! :(((( zato mu halalimo..

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 26 jan 2019, 18:18

edinjo-bih je napisao/la:otac mu je igrao za BiH, brat sven za juniorsku BiH, tako mislim da smo na vrijeme reagovali bio bi pod nasom zastavom, ali NISMO!!! :(((( zato mu halalimo..
Moram te oraspolozit' jer haman da ti je promaklo ... jest savez nekad davno se raspitiv'o za njega ... ali Goran ih je odbio jer je mali im'o potencijal za Njemacke repke ... cini mi se da je tad igrao za njihove kadete i predvidjala mu se blistava karijera ... na kraju im se isplatilo cekat' Dojcland ... jedino sto Goran to nije docek'o da vidi ... sve u svemu, ja mu halalim jer sam ga davno nekad prezalio ... kad vec nije htio za nas onda nek bar nije ni za komsije
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 26 jan 2019, 21:35

slazem se ;)

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Salih1984 » 26 jan 2019, 23:16

Nadam se da ce nam Lasse biti jos dugo na klupi,bez njega ne vjerujem da bi pobijedili Bjeloruse
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 27 jan 2019, 21:47

2016 u Brčkom su juniori generacija 96 BiH izgubilo od Norveške 31-25 i bili ispljuvani od rukometne javnosti. Savez ih proglasio promašenom generacijom i nikad se više nisu okupili. Danas ti norveški momci igraju finale svetskog prvenstva naših nema nigdje. Ni jedan nije dobio šansu u A repki. Par njih se vrti na širem spisku ali nikad među 16 i neče biti dok je Šuman selektor. Naravno nisu kvalitetni kao norvežani ali ni BiH nije kvalitetna kao Norveška.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 27 jan 2019, 22:04

zlatnidjecaci je napisao/la:2016 u Brčkom su juniori generacija 96 BiH izgubilo od Norveške 31-25 i bili ispljuvani od rukometne javnosti. Savez ih proglasio promašenom generacijom i nikad se više nisu okupili. Danas ti norveški momci igraju finale svetskog prvenstva naših nema nigdje. Ni jedan nije dobio šansu u A repki. Par njih se vrti na širem spisku ali nikad među 16 i neče biti dok je Šuman selektor. Naravno nisu kvalitetni kao norvežani ali ni BiH nije kvalitetna kao Norveška.
!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 27 jan 2019, 23:11

Juniorska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine (U20) porazom od Norveške sa 31:25 (14:15) u Brčkom je počela nastup na turniru Četvrte grupe kvalifikacija za evropsko prvenstvo.

U ekipi Bosne i Hercegovine najefikasniji su bili Jarak se sadam golova, te Pavlak sa šest i Sivić sa četiri gola, dok su Norvežane do pobjede predvodili Guliksen sa sedam i Roed sa šest golova.
Selektor BiH Jasmin Mrkonja na pripreme je pozvao: Nebojšu Bojića, Harisa Pleha, Harisa Muhića, Kristijana Jarka, Miloša Nježića, Eldina Travančića, Eldara Mehića, Maria Pavlaka, Harisa Bašića, Marka Karaulu, Deana Šešića, Adnana Šivića, Vladana Lončara, Dinu Hamidovića, Imada Klisa, Semira Zvekića, Eldara Bečaka i Dragana Šoljića.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 27 jan 2019, 23:23

zlatnidjecaci je napisao/la:2016 u Brčkom su juniori generacija 96 BiH izgubilo od Norveške 31-25 i bili ispljuvani od rukometne javnosti. Savez ih proglasio promašenom generacijom i nikad se više nisu okupili. Danas ti norveški momci igraju finale svetskog prvenstva naših nema nigdje. Ni jedan nije dobio šansu u A repki. Par njih se vrti na širem spisku ali nikad među 16 i neče biti dok je Šuman selektor. Naravno nisu kvalitetni kao norvežani ali ni BiH nije kvalitetna kao Norveška.
Kod nas se ti momci Jarak, Pavlak, Sivić i i ostali jos uvijek smatraju talentima a nikako full igracima ... tek kad se ozene i prvo dijete dobiju onda moze se pricati o stasalom igracu :crazy: .... nek se svi strpe jos 1 godinu ... ili ce pola repke otic' u penziju ili ce se selektor smjenit' ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 28 jan 2019, 00:01

Eto danci prvaci svijeta , a prije 2 godine ih Vile pronosale kad je Peric u zadnjoj sekundi promasio sut za nerijeseno :mrgreen:

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 28 jan 2019, 00:34

Je li uopšte moguće na netu upratiti ove naše igrače po Evropi, je li igraju i kako igraju?

Generalno me zanima, ko od ovih igrača koji su recimo 1994. i mlađe godište igraju po klubovima? Haseljić u Gorenju, Lončar u Nexeu, Predragović u Njemačkoj? Ne znam ni ko još ima uopšte tu.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 28 jan 2019, 08:19

no rules je napisao/la:Eto danci prvaci svijeta , a prije 2 godine ih Vile pronosale kad je Peric u zadnjoj sekundi promasio sut za nerijeseno :mrgreen:
Jos da nisu igrali s C timom podvig bi bio jos veci ... :)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 28 jan 2019, 08:21

golmani hasic i bojic su u sloveniji, sivic sa predragovicem u lincu...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 28 jan 2019, 08:22

Hantraga je napisao/la:Je li uopšte moguće na netu upratiti ove naše igrače po Evropi, je li igraju i kako igraju?

Generalno me zanima, ko od ovih igrača koji su recimo 1994. i mlađe godište igraju po klubovima? Haseljić u Gorenju, Lončar u Nexeu, Predragović u Njemačkoj? Ne znam ni ko još ima uopšte tu.
Kad se drug edinjo probudi on ce te informisat' ... on je jedini na planeti koji apsolutno sve nase talente prati ... :bow:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 28 jan 2019, 22:39

DaVinci je napisao/la:
no rules je napisao/la:Eto danci prvaci svijeta , a prije 2 godine ih Vile pronosale kad je Peric u zadnjoj sekundi promasio sut za nerijeseno :mrgreen:
Jos da nisu igrali s C timom podvig bi bio jos veci ... :)
Ma nisu igrali sa C timom, nego su samo igrali rasterećeno i manje-više bez naboja. U biti, falio Hansen :)

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 30 jan 2019, 03:20

Hantraga je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
no rules je napisao/la:Eto danci prvaci svijeta , a prije 2 godine ih Vile pronosale kad je Peric u zadnjoj sekundi promasio sut za nerijeseno :mrgreen:
Jos da nisu igrali s C timom podvig bi bio jos veci ... :)
Ma nisu igrali sa C timom, nego su samo igrali rasterećeno i manje-više bez naboja. U biti, falio Hansen :)
I takve nevoljne ih nismo mogli dobiti ... mi kad tako igramo tamburaju nas i Estonija i Litvanija ... a u aprilu cemo vidjet' sta ce nam Finska uradit'
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 30 jan 2019, 18:58

''Kaže kako je dosta razmišljao o tome za koju će reprezentaciju nastupati, te da bi dobro razmislio o igranju za Zmajeve, samo da je stigao poziv.

“Tad sam dosta razmišljao o tome za koju reprezentaciju igrati, ali to je bila samo moja dilema. Nisam imao kontakte s drugim savezima i već sam nastupao za Njemačku. Da sam dobio poziv iz BiH, sigurno bih dobro razmislio o nastupu”, ističe Suton.

Halali smo ti vec, Sutone jr. .... ne moras folirat' Bosnje da si se 'lomio' da im bude lakse te gledat u tudjem dresu ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 31 jan 2019, 02:22

Da li neko zna koliku minutažu ima Perić u Goppingenu? Vidim da igra, al' nigdje u ovoj službenoj statistici ne mogu pronaći broj minuta koje provede na terenu, to me najviše zanima.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 31 jan 2019, 13:42

Hadžiomerović Gafar 5 golova u pobjedi nad nexeom...
Igrac koji je u ovom trenutku klasa za toromanovica nema svoje mjesto u repci...

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 31 jan 2019, 16:25

Na istoj toj utakmici i Lončar je dao 4.I njega nema ni u mudima i neče ga ni biti. Bolje da i Gafara ne zove ako mu neće dati šansu. **** širi spisak. Zove Vrgoča iz Holandske ekipe. Nisam siguran da Šuman i zna gdje Gafar igra. Čurgo je vrlo dobra ekipa i Gafar je tamo dugo i dobro igra. Sada za razliku od prethodnih godina igra u oba smjera i napad i odbranu.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.