Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Kako ste zadovoljni igrama reprezentacije pod vođstvom Bilala Šumana?

Prezadovoljan
2
6%
Dobro je
4
12%
Zadovoljan
6
18%
Nezadovoljan
17
50%
Katastrofa
5
15%

Ukupno glasova: 34

Padovan
Član IO SS.ba lige
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Padovan » 07 jan 2020, 19:56

Ma nema se tu sta puno Sumanu prigovarati na sastav za EURO, u kvalifikacija se mozda trebao zahvaliti pojedinim veteranima, ali kada su bili tu kroz kvale red je da se oproste na EURU. Ali poslije EURA, svakako se mora napraviti rez, ali nikako potpuna smjena generacija...

I ovi momci sto su ostali i da su isli ne bi dobili priliku, glupost je raspravljati koje pozvan kao 14,15 ili 16 igrac, to je vec preseravanje.

Uvijek samo bio uz ove decke, jer su se borili kao lavovi, pored svih hendikepa, ostavljali su uvijek srce na parketu, tako ce biti i ovaj put siguran sam, volio bi da naprave cudo i prodju u drugi krug, jer je ovo kraj jedne generacije, ali i jedna pobjeda je veliki rezultat u ovoj grupi, treba biti realan.

Suman svakako da zna iznervirati, s tim vise sto se od njega nisu ocekivale neke gluposti, i nije sproveo u djelo ono sto je pricao, ali previse je njemu pustano i on koristi rasulo, pa je u jednom trenutku i sekretak i selektor itd... Da su normalne okolnosti, ne bi smjelo da se desavaju takve stvari, ali ovdje je uspjeh i da se ide na EURO nakon blamaza kao u Tuzli, i nepostojanja saveza itd....
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 07 jan 2020, 23:14

U Četvrtak kreće Evropsko Prvenstvo , čak su na BHTV1 napravili emisiju pod nazivom "Baraž" 30min :hmmmm: u kojoj nas vode kroz najvažnije mečeve naše Reprezentacije...

Četvrtak BHTV1

17:00 sati - (Emisija baraž)
17:30 sati - (EP u Rukometu - Specijalna emisija)
18:05 sati - Bjelorusija - Srbija
20:20 sati - Hrvatska - Crna Gora
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 07 jan 2020, 23:23, ukupno mijenjano 1 put.

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 07 jan 2020, 23:22

Baraž, kako simbolično kada se državna televizija šprda sa reprezentativnim sportom :rol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 07 jan 2020, 23:27

Raonffa je napisao/la:
07 jan 2020, 23:22
Baraž, kako simbolično kada se državna televizija šprda sa reprezentativnim sportom :rol:
:urnebes:

Evo je od prije 10 godina i sad aktuelna :mrgreen:

Fagus501
Kontakt:

Post Postao/la Fagus501 » 07 jan 2020, 23:32

Salih1984 je napisao/la:
07 jan 2020, 16:34
gruezi je napisao/la:
07 jan 2020, 16:12
6 lijevih bekova...pa ljudi de vi meni recite jel ovaj covjek normalan... Kasumovic je bolji od bukvalno sve i jednog zildzic od svih srednjih bekova osim perica....zasto predragovic umjesto zulfica? Pa zulfic igra lp ovaj do jucer u driti bio....sam ovcina na krilu pa je li on normalan...kakvu ce funkciju imati mandic i herceg u timu osim da hlade jaja na klupi....e moj bilale ti si ona tipicna balijska svinja koji ce svoju rodzenu mater da proda za desetak maraka hebo te maglajlija i njegovi poluigraci u guz....
I onda neki kazu da je suman patriota da daje svoje licne novce za dresove itd :rol:
Care samo pare,njemu da se ne isplati nebi ni bio selektor
Druže nevalja Kasumovicu ime da je slučajno DejanMirko,Igor igrao bi odma sigurno najkvalitetniji trenutno bek u bih,ali Šumi voli propale skutore,.Sta ti kažeš na ovo Bosanskazvijer ?????

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 08 jan 2020, 00:15

Čuj uzima Šuman pare ... daj ljudi šta vam je , kao da neko u rukometu pravi milionske transfere pa da se može i rasipati , šta daju mu cvaju možda...
, nemamo mi više nijednog igrača koji bi donio neku razliku u kvaliteti , kao npr kada je Edin Bašić rasturao u Francuskoj , ali se nije htjeo odazvati u Reprezentaciju, on je tada mogao napraviti razliku , ali nije mu se dalo...
kakav bi kvalitet donijeli Zildžić i Kasumović , da valjaju igrali bi u solidnim ligama , a ne u ŽNj ligama...
Te cake i komentare ne igra Kasumović zato što se zove Tarik , a ne Igor ostavi za avaza i klixa ...

Ja Šumanu zamjerim što nije podmladio Reprezentaciju po cijenu da neidemo par godina na velika takmičenja , nadam se poslije EP da će se zahvaliti kulturno makar četvorici igrača ... Prce , Toromanović , Karačić , Grahovac , a Terzu bi ostavio sve dok igra u Veszpremu.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 jan 2020, 09:03

no rules je napisao/la:
08 jan 2020, 00:15
Čuj uzima Šuman pare ... daj ljudi šta vam je , kao da neko u rukometu pravi milionske transfere pa da se može i rasipati , šta daju mu cvaju možda...
, nemamo mi više nijednog igrača koji bi donio neku razliku u kvaliteti , kao npr kada je Edin Bašić rasturao u Francuskoj , ali se nije htjeo odazvati u Reprezentaciju, on je tada mogao napraviti razliku , ali nije mu se dalo...
kakav bi kvalitet donijeli Zildžić i Kasumović , da valjaju igrali bi u solidnim ligama , a ne u ŽNj ligama...
Te cake i komentare ne igra Kasumović zato što se zove Tarik , a ne Igor ostavi za avaza i klixa ...

Ja Šumanu zamjerim što nije podmladio Reprezentaciju po cijenu da neidemo par godina na velika takmičenja , nadam se poslije EP da će se zahvaliti kulturno makar četvorici igrača ... Prce , Toromanović , Karačić , Grahovac , a Terzu bi ostavio sve dok igra u Veszpremu.
Bilal Šuman:
1. O uzimanju para, istina je da to 'čaršija priča' (gdje ima dima ima i vatre), ali ko je naivan da povjeruje da Šuman radi džabe, bez ikakve zarade (koristi), samo iz ljubavi prema BiH!
2. Da nema koristi (a računa se i 'selektorska promocija, naknadna korist) Bilal Šuman bi sigurno i dalje bio u Danskoj, radio ''nešto'' u Koldingu za solidnu platu, a i danska ''socijala'' je bolja od naših mnogih plata, u krajnjem slučaju. Patriotizam je samo ubleha za raju.
3. Priča se da je pozajmljivao Savezu pare za reprezentaciju – ako i jeste, sigurno je te pare i povratio s kamatom. Uostalom, kad toliko kukaju zašto ne objave zvanično da rade džabe ili kolika su im primanja? Iz Saveza tvrde da ne radi džabe i da su mu svi dugovi uredno vraćeni!
4. Je l' i Lasse Boesen došao da radi džabe jer voli BiH i Bilala?
Edin Bašić
1. Dio citata
''…kada je Edin Bašić rasturao u Francuskoj , ali se nije htjeo odazvati u Reprezentaciju, on je tada mogao napraviti razliku , ali nije mu se dalo...''
2. To o Edinu Bašiću većina zna, ali ne zna zašto mu se tada ''nije dalo igrati za BiH'', a danas mu se da i 'isplati' biti u stručnom štabu reprezentacije BiH? To kod Bašića odjednom 'proradila' ljubav' i patriotizam za BiH!? Smiješno i žalosno, jer kada je bio najpotrebniji reprezentaciji on nije htjeo, nije mu se dalo!!! Otkud sada u stručnom štabu? Iz ljubavi?

Marko Tarabochia (argument za potcjenjivanje Zildžića i Kasumovića) pozvan i ide na EP – 2020 a već duže vrijeme bez kluba!
1. Kod Šumanovog spiska piše: Marko Tarabochia Wisla Plock (jest bio u Wisli ali prošle sezone 1998/99) ali u sezoni: 1999/2020 – njega nema u igračkom kadru.
https://www.sprwislaplock.pl/druzyna/se ... 2020/kadra

2. DamirT ( 07 jan 2020, 11:05 – str. 115) je napisao, na forumu, da igra za mađarski Csurgói KK što nije istina prema spisku igrača za sezonu 1999/2020 (vidi link i PDF spisak igrača)
http://www.eurohandball.com/ec/ehfc/men ... %C3%B3i+KK

To su činjenice i moja razmišljanja (o Šumanu i lovi), a laž je da radi džabe, a biće još zrade i nagrada zbog plasmana na EP-2020, ma kakav da nam je kriminalan Savez.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 08 jan 2020, 10:08

Džaba kvarimo temu ... ja u to nevjerujem i završio sam po tom pitanju ;)

Tarabochia je za Zildžića svemirski brod , tako da i o tome ja nebi više...

Vidim da nisi upoznat da je poslije wisle Tarabocchia igrao u Sesvetama i nije bio bez kluba kao što ksžeš...
Iskusni Marko Tarabochia posebno je bio raspoložen u drugom poluvremenu te je zabio 5 pogodaka, kao i Leon Strbad. Po četiri gola zabili su pucački raspoloženi Ivan Matić i Martin Vrpoljac.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak (10/25), Ivan Panjan (3/12); Leon Strbad 5, Fran Zadro, Darko Krndelj 3, Marko Jurakić 1, Daniel Vusić, Ivan Matić 4, Ivan Karlo Kuraja, Ivan Rukavina 1, Marko Tarabochia 5, Krešimir Krešić 1, Martin Vrpoljac 4, Danijel Papić 1, Domagoj Potnar 2, Mislav Šuker.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 jan 2020, 10:27

Ti tvrdis da i Kasumovic nebi nikakav boljitak donio i da igra u "znj ligama",a taj Kasumovic igra na Islandu(solidna liga) i jedan od najboljih igraca lige je.
A Tarrabochia igra u jednom od najgorih klubova hrvatske 1 lige ,on kao donosi boljitak?
Pa imamo u nasoj ligi boljih :bih:

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 08 jan 2020, 10:37

Salih1984 je napisao/la:
08 jan 2020, 10:27
Ti tvrdis da i Kasumovic nebi nikakav boljitak donio i da igra u "znj ligama",a taj Kasumovic igra na Islandu(solidna liga) i jedan od najboljih igraca lige je.
A Tarrabochia igra u jednom od najgorih klubova hrvatske 1 lige ,on kao donosi boljitak?
Pa imamo u nasoj ligi boljih :bih:
Veze ti o zivotu nemas, a raspravljas sa mnom danima, mene prozivas da ja ne znam nista i sl. :puke:

Sta kazes Island solidna liga?
🤣
Do 2018 bila zvanicnopo koeficijentu 27.liga u Evropi po jacini, a sad zvanicno 21.liga u Evropi po jacini.

Kad vec spominjes hrvatsku ligu u vezi Tarabochie, ona je na 10.mjestu.
Ne sramoti se vise svega ti.
Zadnja izmjena: bosanskazvijer, dana/u 08 jan 2020, 11:21, ukupno mijenjano 2 puta.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 jan 2020, 10:41

Ma da ba islandska liga gora od gabonske,upravu si sevcete sta bi mi bez tebe
:damn: :damn:
Kanta sevcet kaze meni da sam "neznalica" :rol: :rol: :rol:

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 08 jan 2020, 10:45

Salih1984 je napisao/la:
08 jan 2020, 10:41
Ma da ba islandska liga gora od gabonske,upravu si sevcete sta bi mi bez tebe
:damn: :damn:
Kanta sevcet kaze meni da sam "neznalica" :rol: :rol: :rol:
Gabon nije u Evropi, a po posljednjem update-u je islandska liga na 21.mjestu u Evropi!
Solidna kazes, ha? 🤣
Jel ti treba dokaz opet?
Zadnja izmjena: bosanskazvijer, dana/u 08 jan 2020, 11:18, ukupno mijenjano 1 put.

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 jan 2020, 10:49

Ko je rekao da je Gabon u Evropi?
I sevcete ovo nije nasa privatna tema :urnebes: ,ako se hoces raspravljat bujrum na pp
Posto ocigledno je da repliciras samo da bi se svadjo,a ne da raspravljas o rukometu

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 08 jan 2020, 10:56

Repliciram ti iskljucivo u vezi rukometa!
Spominjes Kasumovica, kao da je Duvnjak iz najboljih dana.
Prvo lupetas da je bolji od svih nasih bekova, pa sad da igra u solidnoj islandskoj ligi, a covjek ti lijepo objasnio u detalje sve.

Najbitnije da znas po Sumanu pljuvati, u rukomet sto se ne razumijes, to je najmanje bitno.

slika

Eto gdje igra taj famozni kvalitet!

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 jan 2020, 11:02

Nikakva tabela liga nije mjerilo jel Kasumovic kalibar za repku ili nije.
Prosle godine bio je najbolji strijelac lige ove sezone nastavlja tim tempom
Ja mislim da jeste kalibar za repke,ti mislis da nije i ok :salut:

P.s. bitno je da se ti u sve "razumijes" :rol:
Fk milan,tenis itd :thumbup:

bosanskazvijer

Post Postao/la bosanskazvijer » 08 jan 2020, 11:08

:wave:
Salih1984 je napisao/la:
08 jan 2020, 11:02
Nikakva tabela liga nije mjerilo jel Kasumovic kalibar za repku ili nije.
Prosle godine bio je najbolji strijelac lige ove sezone nastavlja tim tempom
Ja mislim da jeste kalibar za repke,ti mislis da nije i ok :salut:
Da si tako napisao odmah JA MISLIM da je Kasumovic kvalitet za repku, niti bi ti no rules objasnjavao, niti bih ja replicirao.

Mjerilo je itekako gdje igra, daleko je on jos od kalibra za repku, ali ok, da ne razglabamo o nebitnom liku.

Usput, tema je o rukometnoj repki i potencijalnim reprezentativcima, a ne u sta se ja razumijem!

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 08 jan 2020, 11:46

no rules je napisao/la:
08 jan 2020, 10:08
Džaba kvarimo temu ... ja u to nevjerujem i završio sam po tom pitanju ;)

Tarabochia je za Zildžića svemirski brod , tako da i o tome ja nebi više...

Vidim da nisi upoznat da je poslije wisle Tarabocchia igrao u Sesvetama i nije bio bez kluba kao što ksžeš...
Iskusni Marko Tarabochia posebno je bio raspoložen u drugom poluvremenu te je zabio 5 pogodaka, kao i Leon Strbad. Po četiri gola zabili su pucački raspoloženi Ivan Matić i Martin Vrpoljac.

MRK Sesvete: Matej Mudrinjak (10/25), Ivan Panjan (3/12); Leon Strbad 5, Fran Zadro, Darko Krndelj 3, Marko Jurakić 1, Daniel Vusić, Ivan Matić 4, Ivan Karlo Kuraja, Ivan Rukavina 1, Marko Tarabochia 5, Krešimir Krešić 1, Martin Vrpoljac 4, Danijel Papić 1, Domagoj Potnar 2, Mislav Šuker.
Hvala na Informaciji za Tarabokiju, kasno sam saznao za te Sesvete i sjajnih 5 golova!
Ali sam saznao i to da je Tarabokija počeo igrati za Sesvete (pravo jaka ekipa) od druge polovine okrobra 2019. Gdje je bio u međuvremenu?
Činjenica je da je Šuman na objavljenom širem spisku pored imena Marko Tarabochia u zagradi stavio (Wisla). Ako nije on, onda jeste neko ko baš prati rukomet.

To što ti nevjeruješ u nešto – tvoje pravo, ali valjda i ja imam pravo da vjerujem u 'nešto'. Zašto kvarimo temu? – samo sam tebe citirao. ;)

legenda reala
Kontakt:

Post Postao/la legenda reala » 08 jan 2020, 13:30

Ma sve te lige su tanke Islandska,Slovacka,Bjeloruska,Turska i sl sve su to lige jednog kluba nema tu nekog specijalnog kvaliteta van ovih timova

Kasumovic je igro mislim za onu juniorsku repku sto smo bili domacini prvenstva i tad je bio obicno drvo visok preko dva metra najavljivan kao veliki talenat igro u Njemackoj u mladim kategorijama al na mene nije tad ostavio nikakav utisak ne znam kolko je napredovo od tad al cim igra na Islandu nije puno
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Ahmed45
Kontakt:

Post Postao/la Ahmed45 » 08 jan 2020, 13:33

legenda reala je napisao/la:
08 jan 2020, 13:30
Ma sve te lige su tanke Islandska,Slovacka,Bjeloruska,Turska i sl sve su to lige jednog kluba nema tu nekog specijalnog kvaliteta van ovih timova

Kasumovic je igro mislim za onu juniorsku repku sto smo bili domacini prvenstva i tad je bio obicno drvo visok preko dva metra najavljivan kao veliki talenat igro u Njemackoj u mladim kategorijama al na mene nije tad ostavio nikakav utisak ne znam kolko je napredovo od tad al cim igra na Islandu nije puno
Kad smo vec kod te generacije,Ivan Milas sta je s njim?

Raonffa
Kontakt:

Post Postao/la Raonffa » 08 jan 2020, 13:39

no rules je napisao/la:
07 jan 2020, 23:27
Raonffa je napisao/la:
07 jan 2020, 23:22
:urnebes:

Evo je od prije 10 godina i sad aktuelna :mrgreen:

Vazda in :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.