Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Kako ste zadovoljni igrama reprezentacije pod vođstvom Bilala Šumana?

Prezadovoljan
2
6%
Dobro je
4
12%
Zadovoljan
6
18%
Nezadovoljan
17
50%
Katastrofa
5
15%

Ukupno glasova: 34

Spahic98
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Spahic98 » 04 avg 2020, 16:21

Nema smisla podmladjivati repku kad nema dobrih mladih igraca
Uostalom nasi malo stariji igraci igraju i dalje na visokom nivou,tako da apsolutno nema potrebe za bilo kakvim podmladjivanjem
Nakon sto je selektor Suman uspjesno uigrao ekipu,pojedini zele podmladjivanje😂

Ko prati rukomet zna da je uigranost jedan od najvaznijih dijelova svakog tima

Jedan od zanimljivijih Sumanovih intervjua:

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 04 avg 2020, 17:07

:pinokio:
Spahic98 je napisao/la:
04 avg 2020, 16:21
Nema smisla podmladjivati repku kad nema dobrih mladih igraca
Uostalom nasi malo stariji igraci igraju i dalje na visokom nivou,tako da apsolutno nema potrebe za bilo kakvim podmladjivanjem
Nakon sto je selektor Suman uspjesno uigrao ekipu,pojedini zele podmladjivanje😂

Ko prati rukomet zna da je uigranost jedan od najvaznijih dijelova svakog tima

Jedan od zanimljivijih Sumanovih intervjua:
:pinokio:
Bosno moja poharana....

KK_Bosna
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la KK_Bosna » 12 avg 2020, 13:37

Spahic98 je napisao/la:
04 avg 2020, 16:21
Uostalom nasi malo stariji igraci igraju i dalje na visokom nivou,
prce nit je malo stariji, a nit igra na visokom nivou nit u ekipi koja igra u ligi na visokom nivou
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Spahic98
Kontakt:

Post Postao/la Spahic98 » 12 avg 2020, 18:05

@kkbosna
Ti ocigledno ne pratis rukomet
Kosovska liga ima ogroman potencijal,ljudi ulazu ogromne sume novca za razvoj rukometa
Trenutno je za rukometase bolje i profitabilnije igrati u kosovskoj ligi nego npr u slovenskoj ili hrvatskoj
Kosovska liga je u usponu i u buducnosti,za 2-3 godine ce vjerovatno biti i najbolja liga na prostorima bivse jugoslavije.
Slovenska liga je smjesna liga,a ovdje se prizivaju igraci koji igraju tamo😂

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 13 avg 2020, 11:37

Znači nema dalje , gasi internet :urnebes:

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 13 avg 2020, 12:13

Spahic98 je napisao/la:
12 avg 2020, 18:05
@kkbosna
Kosovska liga ima ogroman potencijal,ljudi ulazu ogromne sume novca za razvoj rukometa
Trenutno je za rukometase bolje i profitabilnije igrati u kosovskoj ligi nego npr u slovenskoj ili hrvatskoj
Kosovska liga je u usponu i u buducnosti,za 2-3 godine ce vjerovatno biti i najbolja liga na prostorima bivse jugoslavije.
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 13 avg 2020, 12:48

Salih1984 je napisao/la:
13 avg 2020, 12:13
Spahic98 je napisao/la:
@kkbosna
Evo 'ovog' ponovo - e, jest čo'jk od riječi! :mrgreen:
S obzirom da jedini zna sve o rukometu ja mu 'vjerujem' za Kosovo i njihov rukomet :pinokio: , tako da bi bilo najbolje da Billy genijalni 'stručnjak - honorarac' preuzme kosovsku repku - "Genije" treba da vodi genijalce! :tokralju:
Bosno moja poharana....

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 13 avg 2020, 13:31

Trigger je napisao/la:
13 avg 2020, 12:48
Salih1984 je napisao/la:
13 avg 2020, 12:13
Spahic98 je napisao/la:
@kkbosna
Evo 'ovog' ponovo - e, jest čo'jk od riječi! :mrgreen:
S obzirom da jedini zna sve o rukometu ja mu 'vjerujem' za Kosovo i njihov rukomet :pinokio: , tako da bi bilo najbolje da Billy genijalni 'stručnjak - honorarac' preuzme kosovsku repku - "Genije" treba da vodi genijalce! :tokralju:
Dnevna doza spahica :urnebes:
Ne valja Slovenija ali zato valja
Kosovo,ne valja Pajovič ali zato valja Šuman :tokralju: :urnebes: :urnebes:

Ahmed45
Kontakt:

Post Postao/la Ahmed45 » 13 avg 2020, 14:34

Ovom spahicu da das 100 maraka i kazes mu kupi bilo koju cokoladu on bi uzeo braco i seka

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 13 avg 2020, 16:07

Ahmed45 je napisao/la:
13 avg 2020, 14:34
Ovom spahicu da das 100 maraka i kazes mu kupi bilo koju cokoladu on bi uzeo braco i seka
:lolno:

prije da bi uzeo onu čokoladu - "šećernu tablu"

slika
Bosno moja poharana....

Spahic98
Kontakt:

Post Postao/la Spahic98 » 13 avg 2020, 16:45

E kakva se ekipa nasla mene zayebavati🤮🤮
Zajedno 5 utakmica u zivotu pogledali

Obzirom da imam velika rukometna poznanstva prico sam u vise navrata sa igracima koji igraju na kosovu,tako da znam o cemu pricam.
Za razliku od ovih likova koji 12 sati dnevno provode na forumu,a rukomet ni ne gledaju😂

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 14 avg 2020, 14:21

Spahic98 je napisao/la:
13 avg 2020, 16:45
Obzirom da imam velika rukometna poznanstva prico sam u vise navrata sa igracima koji igraju na kosovu,tako da znam o cemu pricam.
De vidi mogul' i tebe pogurat malo na Kosovu ... kad vec toliko pumpaju tamo da malo investiraju i u tvoj rukometni razvoj ... vratices im ulozeno visestruko ... :thumbup:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 14 avg 2020, 15:33

DaVinci je napisao/la:
14 avg 2020, 14:21
Spahic98 je napisao/la:
De vidi mogul' i tebe pogurat malo na Kosovu ... kad vec toliko pumpaju tamo da malo investiraju i u tvoj rukometni razvoj ... vratices im ulozeno visestruko ... :thumbup:
:urnebes: - :clap:
Bosno moja poharana....

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 14 avg 2020, 17:31

DaVinci je napisao/la:
14 avg 2020, 14:21
Spahic98 je napisao/la:
:D

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 17 avg 2020, 12:09

Možda sam dosadan sa Sakićem , ali neka sam :twisted:

🇧🇦Prelijepe vijesti iz Mađarske🇭🇺

➡️Ako sumiramo protekli mjesec dana s ponosom možemo reći da je RK Konjuh iznjedrio velikog igrača i čovjeka.
Karakter, požrtvovanost, sportski duh i odlične partije našeg Aldina Sakića nam mogu biti svima na čast i ponos. Bravo Aldine.👏🇧🇦
Ukoliko se dublje uđe u analizu računica je jasna i odlična tako da je u prethodnom periodu od odlaska Aldin odigrao 4 utakmice pred početak prvenstva.
U četiri utakmice Aldin na kontu ima 22 gola i 20 asistencija što je 5.5 golova i 5 asistencija u prosjeku po jednom odigranom meču.
Svakako treba istaknuti da je u posljednjoj utakmici ekipi Pick Szegeda zabio 5 golova uz fenomenalan procenat šuta.
Aldin Sakić ima 21 godinu i veoma dobro se uklopio u Mađarskoj gdje nastupa za ekipu Oroshaza. Njegov inostrani angažman ćemo pratiti i uredno izvještavati.
Aldinu želimo mnogo zdravlja i sreće i da nas uvijek obraduje ovakvim nastupima.

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 17 avg 2020, 12:25

no rules je napisao/la:
17 avg 2020, 12:09

➡️Ako sumiramo protekli mjesec dana s ponosom možemo reći da je RK Konjuh iznjedrio velikog igrača i čovjeka.
Karakter, požrtvovanost, sportski duh i odlične partije našeg Aldina Sakića nam mogu biti svima na čast i ponos. Bravo Aldine.👏🇧🇦
Ukoliko se dublje uđe u analizu računica je jasna i odlična tako da je u prethodnom periodu od odlaska Aldin odigrao 4 utakmice pred početak prvenstva.
U četiri utakmice Aldin na kontu ima 22 gola i 20 asistencija što je 5.5 golova i 5 asistencija u prosjeku po jednom odigranom meču.
Svakako treba istaknuti da je u posljednjoj utakmici ekipi Pick Szegeda zabio 5 golova uz fenomenalan procenat šuta.
Aldin Sakić ima 21 godinu i veoma dobro se uklopio u Mađarskoj gdje nastupa za ekipu Oroshaza. Njegov inostrani angažman ćemo pratiti i uredno izvještavati.
Aldinu želimo mnogo zdravlja i sreće i da nas uvijek obraduje ovakvim nastupima.
Savka njemu čast, al' na toj poziciji 'Billy' ima persektvne igrače: Prce, Terzić, Vegar, Mandić...
Aldin mora podobro sačekati, jedina šansa mu je ako ode sadašnji selektor, "stručnjak-honorarac"
Bosno moja poharana....

Salih1984
Kontakt:

Post Postao/la Salih1984 » 17 avg 2020, 12:41

no rules je napisao/la:
17 avg 2020, 12:09

:salut:

ALDIN SAKIĆ
Datum rođenja: 20.10.1998. godine, Tuzla

Visina: 195cm
Težina: 90kg
Pozicija: Lijevi bek

Jos jedan dokaz da u nasoj ligi ima mnogo talenata :bih:
Zadnja izmjena: Salih1984, dana/u 17 avg 2020, 13:33, ukupno mijenjano 1 put.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 17 avg 2020, 12:55

Ovaj momak je strasno gradjen, mada bi bilo idealno da je izrastao jos koji centimetar. On je u Konjuhu znao igrati i na centralnom beku, ali sumnjam da ce ga u ozbiljnijim ekipama koristiti igdje osim na lijevom.

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 17 avg 2020, 13:11

Ghuraba je napisao/la:
17 avg 2020, 12:55
Ovaj momak je strasno gradjen, mada bi bilo idealno da je izrastao jos koji centimetar. On je u Konjuhu znao igrati i na centralnom beku, ali sumnjam da ce ga u ozbiljnijim ekipama koristiti igdje osim na lijevom.
Dok dobije još na masi moglo bi biti nešto od njega , momak ima raznovrstan šut , a zna lijepo i asistirati , lijepo bi bilo da uspije na srednjem beku sa 195 cm ...

Mislim da je 195 cm idealna visina za lijevog i desnog beka ;)

@ Trigger
Nadajmo se da će neko u savezu (ako ga ima) skontati da se zahvali Veteranima i selektoru , u suprotnom ćemo biti ubjedljivo najstarija Reprezentacija na svijetu ...
Zadnja izmjena: no rules, dana/u 17 avg 2020, 13:22, ukupno mijenjano 1 put.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 17 avg 2020, 13:21

no rules je napisao/la:
17 avg 2020, 13:11
Ghuraba je napisao/la:
17 avg 2020, 12:55
Dok dobije još na masi moglo bi biti nešto od njega , momak ima raznovrstan šut , a zna lijepo i asistirati , lijepo bi bilo da uspije na srednjem beku sa 195 cm ...
Sta ce mu vise mase od ovoga? :mrgreen:

Zezam se, treba tu jos poraditi na tijelu, ali nije daleko od brutalne gradje. Ne vjerujem da ima 195 cm, tj. mislim da nema vise od 192 cm. Ako ipak ima 195, onda to i nije tako lose za LB. Zna on fino asistirati, ali su mu sve druge karakteristike blize lijevom beku.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.