Mladi rukometni asovi BiH

Moderator/ica: Pasha

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 07 dec 2012, 23:12

mislim da ce glavni igraci ove ekipe biti oni koje sam vec 1-2 spomenuo a to su: malinovic, jankovic, bezbradica, peric, halilkovic, gradjan i eres. od ovog jarana sam jos cuo pohvale za becica.
PS: mislim da i ovi sa strane mogu biti veliko pojacanje: ajkunic, kasumovic, serdarevic i bubalo. nadam se da ce aBd naci mozda jos 1-2 u ino-ligama. i nadam se da ce milicevic i milas naci sto prije klub, ako vec nisu, nisam toliko upucen... .

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la rkbosna » 08 dec 2012, 18:05

NIsam ja Grbovac da odredzem sastav,vi niste toliko upuceni kako se bira sastav i osnovu cega ko igra.Sastav je jednostvano odabrati (Milicevic,Milas,Peric,Eres,Sarac)--Ljubusaci koji nigdje nemaju mjesta cak i svom klubu i(Halikovic,Malinovic) oni su zasluzeno u prvi sedam ova cetvorica nisu.
Jos mislim kada krene svejsko prvensvo doci ce i braca Bubalo koji do sada ni jednom nisu dosli na okupljanje jer je njima mjesto zagarntovano,e tada ce optast (Becic,Cosic) jer je jedan desno krili i bek drugi ljevo krilo.
Zar iko od vas sumlja da je Mucic budala,on je istjero Milicevica,Milasa,Sarca jer je procjenio da od njiha nikad nema igraca i uvalio ih Grbavcu da ih gura bez kluba u mladu reprezenatciju nebi li ih ko uzo jer njihova osteta kosta 10 000 km koja ide Mucicu.U tome je sva prica o kojoj vi nemate pojma uz to da mali Milas ima prosirene vene na nogama i to mu dodatno otezava da nadze klub koji prvo za njega treba dati 10 milja,uz to pod hitno operacija vena koja nije nimalo jeftina.
Sustina price je jednostavna da mi imamo 5 najpersektivni igraca na svijetu oni bi sjedili na klupi i dobivali po 10 do 15 minuta,a ova Muciceva hamelj bi igrala jer ovo prvenstvo im je zadnji voz da se prodaju.Mi stvarno imamo odlicnu ekipu samo je treba pravedni rasporediti po kvalitetu igraca nista vise,istina samo su nam golmani problem na ostalim pozicijama smo osigurani.Ima ovdje igraca za koje mislim da imaju van seriski potencijal nebi ih izdvajao oni ce doci na svoje,i nebi nikog prepuhivo poput neki ovdje koji su pisali glupostvi poput..
(Vranca trazi Celje)-(Malinovic najveci talenat u regioni,cak od potenicijalne probe je pise da ce potpisat za Verprem koji pored njega dovodi najboljeg beka svijeta Nagyja hehe)-(Panica gledaju skauti Kiela,Barce,Hmburga najveci talentar svijeta) i jos mnogo da smijesni komentara.,svako dobro

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la Trigger » 08 dec 2012, 18:26

rkbosna je napisao/la:NIsam ja Grbovac da odredzem sastav,vi niste toliko upuceni kako se bira sastav i osnovu cega ko igra.Sastav je jednostvano odabrati (Milicevic,Milas,Peric,Eres,Sarac)--Ljubusaci koji nigdje nemaju mjesta cak i svom klubu i(Halikovic,Malinovic) oni su zasluzeno u prvi sedam ova cetvorica nisu.
Jos mislim kada krene svejsko prvensvo doci ce i braca Bubalo koji do sada ni jednom nisu dosli na okupljanje jer je njima mjesto zagarntovano,e tada ce optast (Becic,Cosic) jer je jedan desno krili i bek drugi ljevo krilo.
Zar iko od vas sumlja da je Mucic budala,on je istjero Milicevica,Milasa,Sarca jer je procjenio da od njiha nikad nema igraca i uvalio ih Grbavcu da ih gura bez kluba u mladu reprezenatciju nebi li ih ko uzo jer njihova osteta kosta 10 000 km koja ide Mucicu.U tome je sva prica o kojoj vi nemate pojma uz to da mali Milas ima prosirene vene na nogama i to mu dodatno otezava da nadze klub koji prvo za njega treba dati 10 milja,uz to pod hitno operacija vena koja nije nimalo jeftina.
Sustina price je jednostavna da mi imamo 5 najpersektivni igraca na svijetu oni bi sjedili na klupi i dobivali po 10 do 15 minuta,a ova Muciceva hamelj bi igrala jer ovo prvenstvo im je zadnji voz da se prodaju.Mi stvarno imamo odlicnu ekipu samo je treba pravedni rasporediti po kvalitetu igraca nista vise,istina samo su nam golmani problem na ostalim pozicijama smo osigurani.Ima ovdje igraca za koje mislim da imaju van seriski potencijal nebi ih izdvajao oni ce doci na svoje,i nebi nikog prepuhivo poput neki ovdje koji su pisali glupostvi poput..
(Vranca trazi Celje)-(Malinovic najveci talenat u regioni,cak od potenicijalne probe je pise da ce potpisat za Verprem koji pored njega dovodi najboljeg beka svijeta Nagyja hehe)-(Panica gledaju skauti Kiela,Barce,Hmburga najveci talentar svijeta) i jos mnogo da smijesni komentara.,svako dobro
Braća Bubalo, Andrija i Petar su blizanci i igraju na pozicijama lijevog (Andrija) i desnog (Petar) beka.
Iako igraju u 3. njemačkoj ligi momci imaju potencijala kao i svi ostali pozvani a koji će se od ovih mladih igrača "razviti" u odličnog ili vrhunskog, ali i 'nestati' - to zavisi od više faktora.
Činjenica je da je evropski rukomet (ekipe i repke) krenuo u podmlađivanje igračkog kadra i vidljivo je da naši mladići prilično zaostaju (u igračkom razvoju) za svojim evropskim vršnjacima iako imaju dobar potencijal i kvalitet (većina), a najveći uzrok tome je slabi klubovi, slaba liga, slaba struka.

Trenutno, samo Malinović se može svrstati u igrače koji su na evropskom nivou!

Primjer kako ne treba raditi s mladim talentima je mladi Vranac koji je "žrtvovan" da bi se rekreativac Hurem 'iživljavao' i davao preko 10 golova po utakmici bez velikog značaja i koristi po ekipu i bh.rukomet.

Mladima se najviše šanse pruža u Izviđači i tu se najkvalitetnije i stručno radi.
I moja RK Bosna je "vrtić" sa nekoliko vrlo perspektivnih igrača, ali nema kvalitetnog stručnjaka i to je ključni problem.... :roll:
U Borcu se nekad najbolje radilo, ali sad je tamo haotično stanje, jer u bl.rukometu ima nekakvih "rukometnih škola" i manjih klubova koje sadašnja uprava i struka Borca 'ne trpi' i ignoriše!? :shock:
Bosno moja poharana....

Avatar
Zenichanin
Postovi: 1583
Pridružen/a: 06 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la Zenichanin » 08 dec 2012, 18:37

Ma ni djeca nisu zainteresovana za treniranje, svi žele preko noći napraviti uspijeh.
Izbjegavaju treninge, opijaju se, nemaju volje da nešto naprave itd.
Ako im se da šansa sa 17, počnu glumiti zvijezde, dignu se i na kraju propadnu.

Budućnost nije dobra :roll:
WELCOME TO CHELSEA FC
FIRST LONDON CLUB TO WIN THE CHAMPIONS LEAGUE


1905 - 19.05.


Champions of Europe - that's who we are

savo
Postovi: 21
Pridružen/a: 10 nov 2011, 16:06
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la savo » 08 dec 2012, 18:42

Ima li kakav igrac u Celiku i Gradaccu vidim prvi su na tabeli radi li se tamo bar nesto,ima li i jedan junior da igra za mladu reprezentaciju,nisam pratio pa ne znam.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la Trigger » 08 dec 2012, 18:53

Zenichanin je napisao/la:Ma ni djeca nisu zainteresovana za treniranje, svi žele preko noći napraviti uspijeh.
Izbjegavaju treninge, opijaju se, nemaju volje da nešto naprave itd.
Ako im se da šansa sa 17, počnu glumiti zvijezde, dignu se i na kraju propadnu.

Budućnost nije dobra :roll:
Tačno, samo nisu jedino oni krivi za to... :cry:
Bosno moja poharana....

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la rkbosna » 08 dec 2012, 20:11

Braća Bubalo, Andrija i Petar su blizanci i igraju na pozicijama lijevog (Andrija) i desnog (Petar) beka.
Iako igraju u 3. njemačkoj ligi momci imaju potencijala kao i svi ostali pozvani a koji će se od ovih mladih igrača "razviti" u odličnog ili vrhunskog, ali i 'nestati' - to zavisi od više faktora.
Činjenica je da je evropski rukomet (ekipe i repke) krenuo u podmlađivanje igračkog kadra i vidljivo je da naši mladići prilično zaostaju (u igračkom razvoju) za svojim evropskim vršnjacima iako imaju dobar potencijal i kvalitet (većina), a najveći uzrok tome je slabi klubovi, slaba liga, slaba struka.

Trenutno, samo Malinović se može svrstati u igrače koji su na evropskom nivou!

Primjer kako ne treba raditi s mladim talentima je mladi Vranac koji je "žrtvovan" da bi se rekreativac Hurem 'iživljavao' i davao preko 10 golova po utakmici bez velikog značaja i koristi po ekipu i bh.rukomet.

Mladima se najviše šanse pruža u Izviđači i tu se najkvalitetnije i stručno radi.
I moja RK Bosna je "vrtić" sa nekoliko vrlo perspektivnih igrača, ali nema kvalitetnog stručnjaka i to je ključni problem.... :roll:
U Borcu se nekad najbolje radilo, ali sad je tamo haotično stanje, jer u bl.rukometu ima nekakvih "rukometnih škola" i manjih klubova koje sadašnja uprava i struka Borca 'ne trpi' i ignoriše!? :shock:[/quote]

Slazem se s tobom u mnogim stvarima,braca Bubalo ce sigurno upasti u mladu reprezenatciju kad krene prvenstvo otpast ce igraci na njihovoj poziciji.Njemacka treca liga je jaca od nase prve,i tu igraci mogu da napreduju veoma dobro i ako vrijede da zavrse u najjacoj svjeskoj ligi.

Poppuno se slazem i mislim da uz Hrvasku i Srbiju i kod nas se radaju njaveci talenti rukometa taj nas mentalitet i kontitucija su stvoreni za taj sport.Dokaz tome su Balic,Lackovic,Sterbik,Ilic,Karabatic idt ali najveci problem su veoma losi treneri,klubovi,lige,problemi financiski,veze i jos tih stvari sto unistava nase igrace.
Samo uzmire primjer Hrvaske koja radi koliko toliko kvalitetno sa svojim mladim igracima njihovi igraci drze najbolje klubove svijeta,sad trenutni imaju 10 igraca koji su 92 godiste za koji se vec sada otimaju najbolji klubovi svijeta.Nisu njihovi momci rodzeni kvalitteni od nasi samo imaju bolje uslove i trenere.
Hurem repretivac a propada mladi Vranac,nista cudno za nase klubove ima dosta taki slucajeva nedaju momki igrat dok ne napuni 30 godina.
Po meni Malinovic je prosjecan igrac i uzdvaja se samo zato sto je ljevak nista vise,i visok je 1,90 sto je malo za njegov tih igraca jer on nije tip Zeicha ili Peterssona koji su strasno brzi i ravnovrsog suta.Za njegov stil igre potrebno je 2 metra a on to nema,On je tip igraca Luke Stepancica samo sto je ovaj je visok 2,03,.Al sve mu najbolje da bogdo bude Lazarov,i on i svaki nas momak.,

ubica
Postovi: 12
Pridružen/a: 07 dec 2012, 10:54
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la ubica » 08 dec 2012, 23:38

Ima li kakav igrac u Celiku i Gradaccu vidim prvi su na tabeli radi li se tamo bar nesto,ima li i jedan junior da igra za mladu reprezentaciju,nisam pratio pa ne znam.


Ja kolko znam za Celik ima ovaj Cosic:
http://zenica24sata.com/talentovani-zen ... aciju-bih/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mislim da on zasluzuje da igra za reprezentaciju, bio je pozvan na zadnje okupljanje i zadovoljio je trenera. Nadam se da ce ga opet pozvati jer to zasluszuje. Nedavno je skinuo i Milana Duvnjaka sa svoje pozicije, sad je standardan u svome Celiku. U petak 07.12.2012 u 19 sati odigrali su utakmicu protiv krivaje i Cosic je imao prosjek suta 100% dao je 4 gola, igrao je 5-1 odbranu, i pokazao se kao izvrstan kako odbranbeni, tako i napadacki igrac. Zasluzuje mjesto u reprezentaciji.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la Trigger » 08 dec 2012, 23:45

rkbosna je napisao/la:
Trigger je napisao/la:Braća Bubalo, Andrija i Petar su blizanci i igraju na pozicijama lijevog (Andrija) i desnog (Petar) beka.
Iako igraju u 3. njemačkoj ligi momci imaju potencijala kao i svi ostali pozvani a koji će se od ovih mladih igrača "razviti" u odličnog ili vrhunskog, ali i 'nestati' - to zavisi od više faktora.
Činjenica je da je evropski rukomet (ekipe i repke) krenuo u podmlađivanje igračkog kadra i vidljivo je da naši mladići prilično zaostaju (u igračkom razvoju) za svojim evropskim vršnjacima iako imaju dobar potencijal i kvalitet (većina), a najveći uzrok tome je slabi klubovi, slaba liga, slaba struka.

Trenutno, samo Malinović se može svrstati u igrače koji su na evropskom nivou!

Primjer kako ne treba raditi s mladim talentima je mladi Vranac koji je "žrtvovan" da bi se rekreativac Hurem 'iživljavao' i davao preko 10 golova po utakmici bez velikog značaja i koristi po ekipu i bh.rukomet.

Mladima se najviše šanse pruža u Izviđači i tu se najkvalitetnije i stručno radi.
I moja RK Bosna je "vrtić" sa nekoliko vrlo perspektivnih igrača, ali nema kvalitetnog stručnjaka i to je ključni problem.... :roll:
U Borcu se nekad najbolje radilo, ali sad je tamo haotično stanje, jer u bl.rukometu ima nekakvih "rukometnih škola" i manjih klubova koje sadašnja uprava i struka Borca 'ne trpi' i ignoriše!? :shock:
Slazem se s tobom u mnogim stvarima,braca Bubalo ce sigurno upasti u mladu reprezenatciju kad krene prvenstvo otpast ce igraci na njihovoj poziciji.Njemacka treca liga je jaca od nase prve,i tu igraci mogu da napreduju veoma dobro i ako vrijede da zavrse u najjacoj svjeskoj ligi.

Poppuno se slazem i mislim da uz Hrvasku i Srbiju i kod nas se radaju njaveci talenti rukometa taj nas mentalitet i kontitucija su stvoreni za taj sport.Dokaz tome su Balic,Lackovic,Sterbik,Ilic,Karabatic idt ali najveci problem su veoma losi treneri,klubovi,lige,problemi financiski,veze i jos tih stvari sto unistava nase igrace.
Samo uzmire primjer Hrvaske koja radi koliko toliko kvalitetno sa svojim mladim igracima njihovi igraci drze najbolje klubove svijeta,sad trenutni imaju 10 igraca koji su 92 godiste za koji se vec sada otimaju najbolji klubovi svijeta.Nisu njihovi momci rodzeni kvalitteni od nasi samo imaju bolje uslove i trenere.
Hurem repretivac a propada mladi Vranac,nista cudno za nase klubove ima dosta taki slucajeva nedaju momki igrat dok ne napuni 30 godina.
Po meni Malinovic je prosjecan igrac i uzdvaja se samo zato sto je ljevak nista vise,i visok je 1,90 sto je malo za njegov tih igraca jer on nije tip Zeicha ili Peterssona koji su strasno brzi i ravnovrsog suta.Za njegov stil igre potrebno je 2 metra a on to nema,On je tip igraca Luke Stepancica samo sto je ovaj je visok 2,03,.Al sve mu najbolje da bogdo bude Lazarov,i on i svaki nas momak.,
Poštujem tvoje mišljenje za Malinovića, ali visina igrača je relativna za njegov kvalitet mada nije zanemarujuća u današnjem rukometu.
Malinović ima visinu preko 191 cm, a po stilu igre mnogo više podsjeća na ex-velikana Zlatka Saračevića (koji je niži od Dejana, a igrao je donedavno protiv "divova" i ništa mu nisu mogli!) nego na Stepančića.
Uz mnogo rada, poboljšanjem odraza i brzine izbačaja lopte može Dejan biti naša velika perspektiva i oslonac, dugogodišnji, u reprezentaciji. Momak ima "petlju" što je vrlo važno.
Ovo su u prve utakmice nakon operacije i treba sačekati da mu se vrati forma i samopouzdanje i opet će biti glavni i presudan naš igrač, kao i do sad.
Bosno moja poharana....

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 09 dec 2012, 11:01

volio bih da mi neko objasni, zasto je izvidjac "sutnuo" perspektivne igrace poput hercega, dzebe ili napr. zadre? mislim da ti argument da milicevic i milas a pogotovo eres nisu nesto, nestoji.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la gradacac10 » 09 dec 2012, 13:47

edinjo-bih je napisao/la:volio bih da mi neko objasni, zasto je izvidjac "sutnuo" perspektivne igrace poput hercega, dzebe ili napr. zadre? mislim da ti argument da milicevic i milas a pogotovo eres nisu nesto, nestoji.
Pa Herceg kolko ja znam igra u Izvidjacu... A Zadru ne znam zasto su pustili, u to vrijeme je ja mislim tamo bilo i previse desnih krila, bio onaj mali iz Hrvatske sto je noso majicu dugih rukava ispod, pa onda ovi starijih nekolko je jos bilo... Sve u svemu nije los Zadro, a Dzeba... Imaju Burica i ovu dvojicu..

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la brzi » 09 dec 2012, 13:52

Osjetili miris novca,a domaći igrači su po običaju malo podcjenjeni. Navodno Milas ima ponude nekoliko respektabilni klubova.

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la rkbosna » 09 dec 2012, 13:58

edinjo-bih je napisao/la:volio bih da mi neko objasni, zasto je izvidjac "sutnuo" perspektivne igrace poput hercega, dzebe ili napr. zadre? mislim da ti argument da milicevic i milas a pogotovo eres nisu nesto, nestoji.
Ti izgleda nikakd nisi pogledo utaknice nego samo citav te zapisnike,.Herceg trenutno igra za Izvidzac prvi je ljevi bek
Zadro i Dzeba trenutno igraju za Zrinski nemaju mjesta u Ljubuskom zbog jake konkurencije,a oni su inace iz Mostar i oduvjeksu igraci Zrinskog samo su malo bili u Izvidzacu.
Za MIlasa,Milicevica,Sarca, oni nemaju kluba jer je Mucic procjenio da u njima nikad igraca nema i nikad nie ni bilo iskreno,njihova osteta je 10 milja.,A Eres nije suspendovan o je i dalje igrac Izvidzaca,

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la brzi » 09 dec 2012, 14:32

Ereš još nije punoljetan i igra bez ugovora,mislim da nije upitna kvaliteta ostali-već uvjeti pod kojima su trebali igrati. Najtraženija roba je Grbavac koji je mislim 94 godište i polsezonu će odraditi u Čapljini a onda prelazi u Zagreb. Tomić koji je 93 je već potpisao za Nexe,Milas na slatkim mukama koji klub odabrati...uglavnom Izviđač potvrđuje da je rasadnik mladih,prspektivni igrača.

san
Postovi: 72
Pridružen/a: 22 dec 2011, 19:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la san » 09 dec 2012, 14:39

rkbosna je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:volio bih da mi neko objasni, zasto je izvidjac "sutnuo" perspektivne igrace poput hercega, dzebe ili napr. zadre? mislim da ti argument da milicevic i milas a pogotovo eres nisu nesto, nestoji.
Ti izgleda nikakd nisi pogledo utaknice nego samo citav te zapisnike,.Herceg trenutno igra za Izvidzac prvi je ljevi bek
Zadro i Dzeba trenutno igraju za Zrinski nemaju mjesta u Ljubuskom zbog jake konkurencije,a oni su inace iz Mostar i oduvjeksu igraci Zrinskog samo su malo bili u Izvidzacu.
Za MIlasa,Milicevica,Sarca, oni nemaju kluba jer je Mucic procjenio da u njima nikad igraca nema i nikad nie ni bilo iskreno,njihova osteta je 10 milja.,A Eres nije suspendovan o je i dalje igrac Izvidzaca,
Iskreno mislim da si ti seronja i to veliki , koji ovdje svojim postovima siri dezinformacije.Mozda si ti opsjednut Mucicem pa ovdje siris dezinformacije.Dakle Milas, Milicevic BH REPREREZENTATIVCI,Grbavac hr reprezentativac i jos dva igraca NISU zeljeli potpisati ugovor sa Mucicevom menadjerskom agencijom kojima je predvidjen robovlasnicki odnos igraca i muciceva agencije.Onda su ih suspendovali i nisu im dozvolili da igraju u izvidjacu kao vid pritiska.Nedavno pritisnuti mogucim ukljucivanjem ehf i rsbih u arbitrazu prinudjeni su da izdaju ispisnice ovoj djeci.Dakle nije istina to sto pises da je neko sutnut , vec igraci nisu zeljeli da potpisu ugovore.Ako su tako nekvalitetni sta mislis sto je Mucic i njegova agencija grcevito pokusavala da potpise dugorocne ugovore sa ogromnim procentom koji bi pripao agenciji u slucaju prodaje igraca.Valjda po tvom misljenju sto su procijenili da su nekvalitetni.Mucic je pokusao istu stvar i sa Malinovicem u martu da ti osvjezim sjecanje kada je na isti nacin suspendovao igraca.Valjda je i on suspendovan i tjeran da potpise istu stvar kao i Milas i Milicevic valjda jer je i on nekvalitetan.Ne pisi gluposti i ne seri.Jos sam procitao ovdje da si kao bio na< utakmici u Gorazdu i da su Milas ,Peric i Milicevic bili najgori na utakmici sto je notorna laz.Toliko su bili losi da su vec dobili pozive za potpis ugovora sa mnogo ozbiljnijim ekipama od Izvidjaca za koji ne zele da igraju.I tu je ocito problem jer sjedis u Ljubuskom i jedes svoja muda.

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la rkbosna » 09 dec 2012, 17:17

Ajde budalo saberi se,nisam rekao da su najlosije odigrali u Goradzu ta trojka nego da imaju velki kredit kod Grbovca i igraju po 45 minuta jer su iz Ljubuskog.De mi reci zasto nam Grbovac nije doveo npr,Mirka Hercega da igra za nasu reprezentaciju,zato jarane sto je bolji od ovi 5 puta i sto se u buducnosti nada pozivi hrvaske reprezenaticije jer je bio njihov mladi reprezentativac.
Moze njiha zvat i Brcelona,a pitanje koliko ce ostati.Moja prica je dublja nema ona veze da tim nabrojanim igracima,njiha sam samo uzeo za primjer sadasnjoj mladoj reprezenatciji,.
Jer u proslosti zbog taki slicni jedan Fahrudim Melic nije imao mjesta u nasoj selekciji,i tada se pricalo da su njegovi konkurenti svjeski potencijali koji se danas i ne bave rukometom.,.Tada se Melicev potencijal nije prepoznavao,a momak je zavrsio u jednom Parizu koji je trenutno najbogati klub svijeta sa zvijedama poput Hansena,Abaloa,Dinarta.
Uzela su ga Crnogorci,dok mi trenutno nemamo igraca koji lici na ljevaka,a kamoli Melica koji zabila u LP po 10 komada i trenutno jedno od najbolji desni krila.To je nasa realnost,.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 09 dec 2012, 18:00

herceg i kad je otisao iz izvidjaca u zrnjiski i dalje bio juniorski reprezentativac hrvatske. a posto neznas tek mu je godina prosla A NE TRI da bi (i da ga grbavac pozove) mogao igrati za nas, i objasni mi molim te kako ljudi sirom bih (bihac, visoko, sarajevo gorazde) nakon odgledanih utakmica junirske repke uvijek pisu ono suptrotno tebi uvijek hvale one koje ti blatis i obrnuto?
a da ako peric nevalja zasto ga onda kupi rk bosna hm?

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la rkbosna » 09 dec 2012, 18:40

Ko god valja iz Hercegovine igra za Hrvasku,a mi sve primamo .braca Karacic ivan nema dometa dalje od nase repr,.dok Igor koji je bolji i persektivni nada se nednog dana povizu Hrvaske..
Ja ne bratim nikog samo gorovim nasu realnost jer mi kad pobjedimo Italiju dignema nase igrace u nebesa,a kada nas Austrija ponizi onda svi blatimo nase momke.
Tako i sa mladim pobjedimo Kakanj i Goradze i odma prvaci evrope,a kad nam Hurem u Visokom dadne 15 golova svi sute ko misevi.Budimo realni i iz gresaka i poraza se mnogo uci,ne samo iz pobjeda.Neki su tvrdili da je Terzic bolji od Ilica,ja gledam realno i tvrdim da nije tako,.Svako dobro-

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la rkbosna » 09 dec 2012, 21:07

Pored toga sto si glup ili nemas oci ili nikada toga momka nisi vidio uzvivo nego si samo co za njega preko foruma.
Nazalost momak ima prositene vene na ljevoj nozi u predjelu zadnje loze,ako ga je iko gledao to je mogao da vidi za mene je to bolest neznam za tebe.Iskreno ma mu od srca zelim sve najbolje kao i svim igracima,to je isto da sam napisao najs najbolji igrac Malinovic je imao bruh sada je operisan i nadas se bice dobro.,Isti slucaj
Za Melica je najmalji problem bilo to drzavljanstvo koji mu nisu izdali,nego su tada imali Jaskica koda je tesko izganjat Bh drzavljastvo.Molim te nemoj se vise raspravljat samnom jer bubas a neznam mnogo toga.,
Stava cast ,.Trigger sa njim se moze pricat o rukometu sa tomom i ovim zapisnicarom nemoze.Poz

ubica
Postovi: 12
Pridružen/a: 07 dec 2012, 10:54
Kontakt:

Re: Mladi rukometni asovi BiH

Post Postao/la ubica » 29 dec 2012, 16:36

http://sportsport.ba/rukomet/karacic-bi ... enje/95030" onclick="window.open(this.href);return false;
Zadnja izmjena: ubica, dana/u 05 jan 2013, 22:39, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.