Halid Demirović

Moderator/ica: Pasha

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la mirzza » 19 jun 2009, 09:49

treba da napusti repku, jer vise od ovoga ne moze, jednostavno to mu je plafon
Cuva Bog Zelju svog!

mia_mia_mia
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 jun 2009, 10:41

Re: Halid Demirović

Post Postao/la mia_mia_mia » 19 jun 2009, 10:52

Eh da ima malo vise petlje mislim da bi kao trener bio bolji, mada, kao covjek mi je izuzetno drag.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la el-fighter » 19 jun 2009, 11:14

Halide hvala ti za sve što si uradio ( a nisi uradio ništa zapaženo ) ali ovako više neide.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 19 jun 2009, 16:06

Halide, ne osvrci se na komentare forumasha ... ja smatram da radis cestito ... vise ti s foruma i nije bitno ... 8-)

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la RK Gradacac » 19 jun 2009, 21:04

bandit je napisao/la:Halide, ne osvrci se na komentare forumasha ... ja smatram da radis cestito ... vise ti s foruma i nije bitno ... 8-)
Cestito al bez autoriteta...
010 ISN'T JUST A CODE

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la imeime » 01 jul 2009, 22:10

eto i od talijana popusili. nek mi neko objasni cime su MEDJIC I VRANJES zasluzili pozive u reprezentaciju??? nemaju mjesta u svojim klubovimam pa ih ovaj idiot demirovic nagradi ekskurzijom u italiju. :x :x :x
imperator, prodavac magle

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 02 jul 2009, 15:01

imeime je napisao/la:eto i od talijana popusili. nek mi neko objasni cime su MEDJIC I VRANJES zasluzili pozive u reprezentaciju??? nemaju mjesta u svojim klubovimam pa ih ovaj idiot demirovic nagradi ekskurzijom u italiju. :x :x :x

Tarik je najperspektivniji srednji bek u BiH i sasvim je logicno da je pozvan u repku ... ja ga uskoro ocekujem u repci kao podrska Adi & Damiru ... Vranjes je takodjer mlad igrac od kojeg moze nesto biti u buducnosti a poziv je dobio zato sto je S. Sabljic (RK Bosna SO) odbio putovati u Pescaru ... :arrow:

A za ovo vrijedjanje Halida ti svaka cast ... :roll:

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la smradex » 02 jul 2009, 15:29

Pa ima jos i Divkovica ispred sebe u reprezentaciji koji igra odlicno, ali slazem se da je dobar i perspektivan igrac i potpuno opravdano je dobio poziv za mediteranske jer doborac i harmandic nisu isli.. A vranjes je isto mlad igrac, koji bi mogo dosta toga napravit i mislim da ide u sloveniju negdje sledecu sezonu da igra..

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la imeime » 02 jul 2009, 15:36

Onaj cigo sijakovic je zaslusio da igra prije medjica, a plus je i perspektivniji. a demirovic je svoje otrenirao, nema nikakvog pomaka u reprezentaciji vec dugo vremena.
imperator, prodavac magle

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la smradex » 03 jul 2009, 09:52

" Porazi koje smo doživjeli oslikavaju stanje rukometa u našoj zemlji - prokomentirao je izbornik Demirović učinak naše rukometne reprezentacije na Mediteranskim igrama u Pescari.

Podsjetimo, nakon uvodne pobjede nad Turskom, naša reprezentacija je upisala tri poraza (Tunis, Grčka i Italija) i tako neslavno završila takmičenje na Mediteranskim igrama.

U prvoj utakmici napravili smo iznenađenje, a nakon toga naše igrače stigao je umor. Rukometaši koji igraju u domaćem prvenstvu nemaju dovoljno fizičke snage, niti igračkog iskustva, kaže Demirović.

Što se tiče igrača koji su već nosili dres reprezentacije oni su, prema izbornikovim riječima, opravdali očekivanja.

Prije svih tu mislim na Ivana Divkovića, Denija Velića, Nebojšu Grahovca, Bakira Buljugiju, koji je bio najbolji strijelac našeg tima. Faruk Halilbegović igrao je solidno u napadu, ali mora poraditi i na odbrani, rekao je Demirović za San. "

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la imeime » 03 jul 2009, 15:38

igrom slucaja i ALBANIJA je zauzela mjesto ispred BIH. Ovaj ima hrabrosti da ocijeni stanje rukometa u zemlji, nemaju snage, iskustva... neki ljudi stvarno nemaju osjecaj kad se treba povuci...
imperator, prodavac magle

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la mirzza » 03 jul 2009, 15:51

Halid fakat treba da ide napolje, kako ga nije stid vise
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la SINE » 03 jul 2009, 17:04

Ova izjava Halida je sramotna, čuj ''rukometaši koji igraju u domaćem prvenstvu nemaju dovoljno fizičke snage, niti igračkog iskustva'' pa ispade igrači Italije i Tunisa imaju više igračkog iskustva, od naših.
Ako se uzme u obzir da su skoro sve rep. nastupile sa igraćima iz domačih liga , znaći da je liga Italije, Tunisa i Grčke jača od naše lige koja svake sezone ima 4-5 predstavnika u najelitnijim rukom. takmičenjima. i gdje naši timovi veoma dobro kotiraju u svim ovim takmičenjima.
Pa ne znam možda i jesmo u rangu sa Albanijom ili je i ona prije nas :o :o :o
SAMO ŽELJO

Premijer
Postovi: 5
Pridružen/a: 03 jul 2009, 15:50
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la Premijer » 03 jul 2009, 23:06

halide ma nije do tebe.a niko ne spominje reprezentativce sto nisu htjeli da igraju u italiji.umorni ,.......... :?:

zenicanin
Postovi: 1289
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la zenicanin » 03 jul 2009, 23:15

HALIDE NAPOLJE

izet fazlinovic
Postovi: 221
Pridružen/a: 02 okt 2008, 12:35
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la izet fazlinovic » 06 jul 2009, 09:43

ma nije demirovic los trener, ali po mom misljenu bi bilo bolje da napusti klupu BiH-Repke.
Vec je bio vise godina, izlizan je, nema vise nekih novih ideja, treba da dodzi jedan novi trener, sa Iskustvom i Perspektivom.

Moj prijedlog:

-Irfan Smajlagic
mlad ali iskusan, treniro je vise reprezentacije u africi. Osvojio je sa repkom Jugoslavije i hrvatske, sve sta se moze osvojiti.

-Sead hasanefendic
vec je stariji, sta znaci, da je veoma iskusan. Ove godine je osvojio sa vfl gummersbachom "euro-cup". Pravi je lisac, uvijek zna sta treba raditi i nikad ne gubi zivce.Slican je Ciri^^. trener je vec od 1980., treniro je repke poput svajcarske i jugoslavije.

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la bandit » 07 jul 2009, 00:24

izet fazlinovic je napisao/la: Moj prijedlog:

-Irfan Smajlagic
mlad ali iskusan, treniro je vise reprezentacije u africi. Osvojio je sa repkom Jugoslavije i hrvatske, sve sta se moze osvojiti.

-Sead hasanefendic
vec je stariji, sta znaci, da je veoma iskusan. Ove godine je osvojio sa vfl gummersbachom "euro-cup". Pravi je lisac, uvijek zna sta treba raditi i nikad ne gubi zivce.Slican je Ciri^^. trener je vec od 1980., treniro je repke poput svajcarske i jugoslavije.

Moj prijedlog je da prvo malo doradimo tvoj prijedlog pa da ga onda takvog ponudimo RSBiH na razmatranje ... :arrow:

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la el-fighter » 07 jul 2009, 01:15

Halide ovako više neide. Čovjek jednostavno nema autoritet nad igračima. Sa ovim izjavama je to potvrdio. Čuj igrači nisu fizički pripremljeni.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

smradex
Postovi: 62
Pridružen/a: 12 mar 2009, 11:54
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la smradex » 07 jul 2009, 10:09

Prve dvije utakmice su odigrali dobro protiv turske i tunisa (koji su posle dosli do polufinala), a onda su uslijedile povrede i umor... najmanje 5 igraca je bilo povrijedjeno i nekolko ih je igralo i sa povredama, ali jednostavno nije islo...tako da stvarno se ne moze u ovom slucaju nista prigovorit demirovicu.. za one prethodne utakmice u kvalifikacijama, posebno protiv srbije i slabo rotiranje igraca s izgovorom kratke klupe se slazem da je i on veliki krivac sto nismo napravili bolji rezultat, ali naravno da ima i do igraca..

rukomet_24
Postovi: 21
Pridružen/a: 02 jul 2009, 10:51
Kontakt:

Re: Halid Demirović

Post Postao/la rukomet_24 » 10 jul 2009, 15:00

Posljednjim rezultatima se ispostavlja da je ustvari uspjeh Halida sa Bosnom plod dobrog rada rukovodstva i udovoljavanja svih muzickih zelja ovog "rukometnog strucnjaka".
Poslije otkaza u Bosni, u svima nama proradi ona doza "patriotizma", kao Halid je veliki covjek i Bosanac, kad stavi sal BHF-a i vodi tekmu reprezentacije protiv Litvanije u Gorazdu...ili kad izadje na parket i na prozivanje svog imena pozdravlja publiku kao da je na predizbornom skupu, a ne na utakmici.
Najjace od svega su izjave tipa: "Nemamo klupu" ili "igraci iz premijer lige nisu dovoljno spremni". Pa care, nije ovo Klub, da Salman & co kupe sve sto valja, pa igraj, ovo je reprezentacija, koju sam biras i sam pripremas, samo sto u njoj ne treba da igra 7 ili 8 igraca, nego 14, koje skines, pa ako ne ide Terzica, ubaci Prcu, a ne da ovaj prvi bude preplacen, jer je bojkotov'o Radju kao selektora i sad je on veliki Bosanac!
Nasa Liga je druga po kvaliteti u bivsoj Jugi, uzmemo li u obzir Zagreb i vjerujem da bi selekcija nase Lige, sastavljena od domacih igraca, pruzila puno vise, da se napravio pravi izbor.
Ko je Slaven Siljakovic? Najbolji strijelac Lige, koji protiv jakih ekipa u Ligi ima 2 gola ili zarez, a protiv slabijih ekipa zabije 9 ili 10, od toga 6 iz penala...
Zar nije bolje zvati nekoga iz Borca (Pavlovic, Skoric, Ilic...), Bosne Visoko (Hurem...), pa i Bosne SO (Stevanovic, Radjenovic..) koji imaju iskustva u reprezentaciji, jer ide se na Mediteranske igra, a ne na turnir nesvrstanih, ma kakvog kvaliteta one bile, medalja se pika...

Nama je najbolje da bude selektor Radja, jer ima stvarni uvid u stanje bh rukometa, jer mislim da svi ljudi koji bi dosli iz vana, izgorili bi, kao i Sejo, Ako i mnogi durgi...

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.