Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Moderator/ica: Pasha

salihaga
Postovi: 113
Pridružen/a: 10 sep 2011, 11:03
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la salihaga » 26 apr 2014, 21:45

Ocito nista od promjena. U IO sjedi vijeće staraca kojim upravlja maestro Karacic oni nisu ni za kakave promjene....

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la bistrikboy » 28 jun 2015, 10:53

Skupstina krajem augusta?
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la no rules » 29 jun 2015, 01:46

Ako dođe do te skupštine i ako na čelo saveza dođu sposobni ljudi prvo što bi trebali uraditi jeste da nađu (kako znaju i umiju) sponzora za Premijer Ligu i da istu skrate na 10-12 klubova ..., takođe da pronađu TV stanicu koja bi direktno prenosila jednu utakmicu PL sedmično , a to bi se najlakše moglo dogovoriti sa arenasport TV , jer ovi džabahlebaroši sa BHT očito su nesposobni ...

- Takođe "podhitno" bi trebalo osnovati sve mlađe Reprezentativne kategorije , kao i reorganizirati omladinsku ligu i podići na viši nivo ... mi malo da se uozbiljimo kada su u pitanju mlađe kategorije za par godina bi dostigli neću reći Hrvatske , ali Slovenije sigurno i bili bi stalni učesnici velikih natjecanja.... uvijek se dobar Rukomet igrao u BiH i najveći igrači iz ex Yuge su bili iz BiH ...zato samo malo ozbiljnosti i rezultat mora doći !

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la shaman7 » 29 jun 2015, 12:19

no rules je napisao/la:Ako dođe do te skupštine i ako na čelo saveza dođu sposobni ljudi prvo što bi trebali uraditi jeste da nađu (kako znaju i umiju) sponzora za Premijer Ligu i da istu skrate na 10-12 klubova ..., takođe da pronađu TV stanicu koja bi direktno prenosila jednu utakmicu PL sedmično , a to bi se najlakše moglo dogovoriti sa arenasport TV , jer ovi džabahlebaroši sa BHT očito su nesposobni ...

- Takođe "podhitno" bi trebalo osnovati sve mlađe Reprezentativne kategorije , kao i reorganizirati omladinsku ligu i podići na viši nivo ... mi malo da se uozbiljimo kada su u pitanju mlađe kategorije za par godina bi dostigli neću reći Hrvatske , ali Slovenije sigurno i bili bi stalni učesnici velikih natjecanja.... uvijek se dobar Rukomet igrao u BiH i najveći igrači iz ex Yuge su bili iz BiH ...zato samo malo ozbiljnosti i rezultat mora doći !
Da zaokruzimo. Naci generalnog sponzora lige , odnosno saveza pa će sve doći ovo kao sto si rekao. I taj potencijalni sponzor bi radio na tome da se liga koju on sponzorira nađe na TV, kasnije bi nekako sve lakše bilo :)

Avatar
Interista
Postovi: 2758
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la Interista » 29 jun 2015, 21:25

"Svako ima loše procjene u životu, pa tako i ja. Drago mi je da se odnosila samo na sport. Procijenio sam loše 2009. godine igranjem za reprezentaciju BiH. Loše sam procijenio ljude koji su tada, a i danas, u tom savezu i koji nisu zaslužili da ja kao osoba, pa onda sportista, budem tu. To su dva moja loša odabira. Želio sam da dam svoj doprinos u reprezentaciji BiH, da pomognem da napravimo neki uspjeh, ali sam kasno shvatio ko su ti ljudi koji to vode. Oni nemaju nikakve veze sa sistemima, sa željom da naprave neki uspjeh. Nisu željeli da im pomognem kao ličnost i neko ko je napravio neki uspjeh. Oni gledaju samo svoje lične interese, ne zanima ih uspjeh državnog tima", istakao je Šarić.

On je dodao da mu je samo zbog igrača drago što je BiH uspjela da se plasira na Svjetsko prvenstvu u Kataru.

"Odlazak na Svjetsko prvenstvo je samo nagrada za momke koji su tu. Drago mi je zbog njih, a ovi ostali to ne zaslužuju. Ima tu praznina, puno grešaka u koracima, mazanja očiju... Ne radi se s djecom, ni sami oni ne rade kako treba. Kada sam odlazio, rekao sam da tu treba da radi 'metla', da se sve to počisti i krene od početka s djecom, kao i da u Savezu u mlađim kategorijama treba da budu ljudi koji su časno i pošteno pravili svoje ime kroz sport, a ne neki drugi", kaže on.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la shaman7 » 29 jun 2015, 22:07

Interista je napisao/la:"Svako ima loše procjene u životu, pa tako i ja. Drago mi je da se odnosila samo na sport. Procijenio sam loše 2009. godine igranjem za reprezentaciju BiH. Loše sam procijenio ljude koji su tada, a i danas, u tom savezu i koji nisu zaslužili da ja kao osoba, pa onda sportista, budem tu. To su dva moja loša odabira. Želio sam da dam svoj doprinos u reprezentaciji BiH, da pomognem da napravimo neki uspjeh, ali sam kasno shvatio ko su ti ljudi koji to vode. Oni nemaju nikakve veze sa sistemima, sa željom da naprave neki uspjeh. Nisu željeli da im pomognem kao ličnost i neko ko je napravio neki uspjeh. Oni gledaju samo svoje lične interese, ne zanima ih uspjeh državnog tima", istakao je Šarić.

On je dodao da mu je samo zbog igrača drago što je BiH uspjela da se plasira na Svjetsko prvenstvu u Kataru.

"Odlazak na Svjetsko prvenstvo je samo nagrada za momke koji su tu. Drago mi je zbog njih, a ovi ostali to ne zaslužuju. Ima tu praznina, puno grešaka u koracima, mazanja očiju... Ne radi se s djecom, ni sami oni ne rade kako treba. Kada sam odlazio, rekao sam da tu treba da radi 'metla', da se sve to počisti i krene od početka s djecom, kao i da u Savezu u mlađim kategorijama treba da budu ljudi koji su časno i pošteno pravili svoje ime kroz sport, a ne neki drugi", kaže on.
Tako to uvijek biva. Realan , iskren i na kraju pojede vnago. Ispao izdajnik, a sada nam se to vraca.

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Održavanje skupštine Rukometnog saveza

Post Postao/la baltazar7 » 01 jul 2022, 02:59

Posljednji post tačno prije 7 godina :D

I održana je Skupština i izabrano je novo rukovodstvo.

Bez nekih prevelikih sam očekivanja. Da ne budem crnjak, evo držat ću se za početak za mene jedne dobre stvari. Konačno je izabrano rukovodstvo, konačno je pokazan neki minimum volje i želje da se eto sjedne, pokuša. Nadam se da kod većine preovladava dobra i iskrena namjera.

P.S. ne znam ko vodi one neke stranice/u na FB, Rukometna reprezentacija BiH, ali neki je hejter. Par sati prije održavanja Skupštine lik na stranici objavljuje kako ima saznanja da će opet sve propasti, da neće biti kvoruma, da zna da su neki delegati potvrdili da ne dolaze...itd...jako loša namjera :puke:

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.