Premijer liga 2021/2022

Osvajac2021
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Osvajac2021 » 22 sep 2021, 21:00

Čestitke Gračanici na velikoj pobjedi, tako se bori za grb kluba. Mislim da će bit veliko iznenađenje lige iako su svi smatrali da će biti slabi po pripremnim utakmicama ali Damir je to sve složio kako treba.
Konjuh u problemu, još jedan poraz na onakvu ekipu.
Gradačac nula, malo jača ekipa pušiona 16 razlike, Doborac nije dorastao tom izazovu zvani Premier liga. Iznenađenje za Bosnu Visoko, svaka čast.
Leotar pokazao da zna igrati rukomet.

Juventud
Kontakt:

Post Postao/la Juventud » 22 sep 2021, 21:16

Osvajac2021 je napisao/la:
22 sep 2021, 21:00
Čestitke Gračanici na velikoj pobjedi, tako se bori za grb kluba. Mislim da će bit veliko iznenađenje lige iako su svi smatrali da će biti slabi po pripremnim utakmicama ali Damir je to sve složio kako treba.
Konjuh u problemu, još jedan poraz na onakvu ekipu.
Gradačac nula, malo jača ekipa pušiona 16 razlike, Doborac nije dorastao tom izazovu zvani Premier liga. Iznenađenje za Bosnu Visoko, svaka čast.
Leotar pokazao da zna igrati rukomet.
Sve čestitkeee idi u Gračanicu kapa dole majstori, sta znaci konstanta jednog trenera i gospodska uprava fer i korektni prema svima godinama znaju sta hoce.
Konjuh po meni luta i ljudi u klub su zalutali, uprava je grozna pa svaki poznavaoc nase lige zna daje Konjuh proslu polusezonu igro najbolji rukomet i to bez desnog beka, mijenjali se Smajic, Hamzic i Grujic a sad sta sadddd novi trener grozna igra plus porodat jednog od nsjbolji odbranbeni igraca Memića momka iz Ziv toj katastrofala potez za smijat se.
Sloboda me pozitivno iznenadila vcrs kao i Krivaja.
Gradačac razmontiran u Banja Luci slabo se tome ko nadao.
Bosna V ima igru i bgmi atmosferu nisu losi na startu i mislim sad cekaju Konjuha i to bi trebali uzet.
Zanimljiva liga bice ovde opet svasta

ljevak
Kontakt:

Post Postao/la ljevak » 22 sep 2021, 22:05

Bombac nije mogao pomoci novokomponovanom klubu???

gradacac10
Kontakt:

Post Postao/la gradacac10 » 23 sep 2021, 08:28

Gradacac podcijenio ekipu Borca, obzirom na odlaske kod Borca mislili smo lako cemo. Nijedan igrac jucer nije pokazao kvalitet za ovaj nivo. Vjerovatno los dan, kad se oporavi Pekic trebalo bi biti bolje.

palladino
Kontakt:

Post Postao/la palladino » 23 sep 2021, 09:03

Izviđač je utakmicu sa Gračanicom već pobjedio u Živinicama . Utakmica u Ljubuškom bez odbrana 71 gol ekipe koje se bore za vrh tabele ,golmana i odbrane nije bilo ni na jednoj strani. Pobjeda Gračanice je još jedan dokaz rada Doborca i dokaz koliko je loš Konjuh jer su od onakvog Izviđača izgubili 8 razlike. Sloga GV me iznenadila,negativno, mislim da je i kod njih vrijeme da se stvari mijenjaju jer imaju solidan roster a rezultata nigdje . Gradačac očekivan poraz ali ne ovakav ,ovo je bilo iživljavanje Borca. OStalo je došlo sve kako je i očekivano. Malo iznenađenje ali ne preveliko je pobjeda Krivaje u Sarajevu.

baltazar7
Kontakt:

Post Postao/la baltazar7 » 23 sep 2021, 10:06

Gračanica :salut: sljedeća stanica Maglaj.

3. kolo:
Maglaj - Gračanica - 2 (navijački, iako Maglaj sigurno nije kvalitetan kao Izviđač, msm da će ova utakmica biti još teža)
Leotar - Bosna S. - 1 (Leotar može svakoga pobijediti u Trebinju)
Izviđač - Sloboda - 1 (mogla bi ih Sloboda namučiti ali ne vidim situaciju u kojoj Izviđač gubi dvije zaredom na domaćem terenu)
Iskra - Krivaja - 1/2 (ovdje može i 1 i 2)
Bosna V. - Konjuh - 1 (Konjuh očaj na početku)
Sloga GVU - Sloga D. - 1 (ni jedni ni drugi nisu pokazali ništa posebno)
Vogošća - Gradačac - 1 (domaćini pobjeđuju, treba Gradačcu dosta toga da se ravnopravno tuče u gostima sa PL ekipama)

Sretno svima a posebno Gračanici :bih:

A2D2
Kontakt:

Post Postao/la A2D2 » 23 sep 2021, 10:27

Pobjeda Gračanice i nije neko iznenađenje s obzirom kako je Izviđač igrao u Živinicama. Ko imalo zna nešto o taktici znao bi kako igrati protiv Izviđača, a Doborac zna. Krivaja je veće iznenađenje jer nisu neka ekipa, realno. Vogošća, smiješna, spora, neuigrana, Čelica određuje kako će se igrati. Konjuh nema trenera, jer da ima skontao bi da je trebao igrati dublje na Čelicu i svaki napad trčati u leđa. Kad god igraju Čelica i Fetah junior rupe su u protiv napadu. Davore napusti i ti i Hajdarević

Juventud
Kontakt:

Post Postao/la Juventud » 23 sep 2021, 12:31

A2D2 je napisao/la:
23 sep 2021, 10:27
Pobjeda Gračanice i nije neko iznenađenje s obzirom kako je Izviđač igrao u Živinicama. Ko imalo zna nešto o taktici znao bi kako igrati protiv Izviđača, a Doborac zna. Krivaja je veće iznenađenje jer nisu neka ekipa, realno. Vogošća, smiješna, spora, neuigrana, Čelica određuje kako će se igrati. Konjuh nema trenera, jer da ima skontao bi da je trebao igrati dublje na Čelicu i svaki napad trčati u leđa. Kad god igraju Čelica i Fetah junior rupe su u protiv napadu. Davore napusti i ti i Hajdarević
A2D2 je napisao/la:
23 sep 2021, 10:27
[/quo
Konjuh je sve uprsko otkazima svojih Omerefendica i Memica koji zive i disu za Konjuh naspram guzonja koji vode klub.
Jos su ljudi imali rezultat.
Jaskoooo gdje si da das koji savjet glupanima

masterfan
Kontakt:

Post Postao/la masterfan » 23 sep 2021, 15:31

Maglaj - Gračanica - 2
Leotar - Bosna S. - 2
Izviđač - Sloboda - 1
Iskra - Krivaja - 1 (nadam se da dobijamo pred domacom publikom)
Bosna V. - Konjuh - 1
Sloga GVU - Sloga D. - X
Vogošća - Gradačac - 1

fantom3d
Kontakt:

Post Postao/la fantom3d » 23 sep 2021, 16:18

Golman Krivaje je sinoć napravio razliku na utakmici Bosna S -Krivaja ko ima vremena neka pogleda na yt drugo poluvrijeme Toretu skinuo par zicera ovaj ni na prazan gol nije mogao dati gol a neki 10 tak minuta mu niko nije mogao gola dati bas nesti sto se ne vidza cesto

Semper
Kontakt:

Post Postao/la Semper » 23 sep 2021, 19:53

Navodno Tore i Haramandic zele da smjene Zuleta i da dodju na njegovo mjesto. Ne zelim da u to vjerujem, jer smatram Toreta i Adu isuvise iskusnim i zrelim ljudima da bi pokusali takvu neku ludnost. Zuhdija Korkaric je dedinitivno najbolji i najobrazovaniji trener u BiH. Upravni odbor ORK Bosne cine Zule, Jasmina Korkaric, Fudo Malagic , Seta i Kiko. Da tih ljudi nema ne bi ni bilo Bosne, to su entuzijasti koji ulazu svoje vrijeme i novac za Bosnu.
Tore ako misli da moze smjeniti Zuleta grdno se vara, on je doveden u Bosnu da popuni mjesto pivota dok se super talentovani Damir Korkaric ne oporavi od teske povrede. Tore se vjerovatno digao ali cim se Damir vrati u ekipu Toretova uloga u ekipi ce se drasticno smanjiti.

fantom3d
Kontakt:

Post Postao/la fantom3d » 23 sep 2021, 23:32

Jel to razlog sto je Toretu Amar Korkalić sinoć razbio glavu :D
Što se tiče prča ja sam čuo da je Tore doveo AC quattro tako da bez love mogu opet za Zuleta igrati Amar i Damir .
Ništa protiv njih ali malo mi je prenapuhana ova priča sa Bosnom .Puče ko balon 🎈 A ne bi bilo ok to sa Adom i Toretom jer je Zule zaslužan za opstanak Bosne kao kluba

Mirso1
Kontakt:

Post Postao/la Mirso1 » 24 sep 2021, 16:06

Bosna S s obzirom na kvalitetu igraca je najmanje pokazala u ova dva kola pa mislim da to sve dovoljno govori o treneru..
Sporo, pravi veteranski rukomet, katastrofa.

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 25 sep 2021, 17:44

Korona virus pokosio Bosnu S.Otkazali su naredna dva kola protiv Leotara i Borca.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

masterfan
Kontakt:

Post Postao/la masterfan » 25 sep 2021, 21:00

slika

Fantasticna igra Iskre, a Krivaja skroz tanka. Rezultatski nikako nisu bili blizu!

Kapsula
Kontakt:

Post Postao/la Kapsula » 25 sep 2021, 21:17

masterfan je napisao/la:
25 sep 2021, 21:00
slika

Fantasticna igra Iskre, a Krivaja skroz tanka. Rezultatski nikako nisu bili blizu!
Nisu odavno bolje odigrali kući , samo valja sad nekad i pobjediti u gostima , a ne samo turistički otići
Čekić mašina , sve bolji i bolji

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 25 sep 2021, 21:18

Vogosca-Gradacac 27:23(16:9) .Čelica 8 golova
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

GEC
Kontakt:

Post Postao/la GEC » 25 sep 2021, 21:43

MAGLAJ-GRAČANICA 27:28 (16:17) :kralj:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.