Premijer liga 2015/16

Ko osvaja PL BiH 2015/2016

Anketa je završila: 25 jul 2016, 19:59.

RK "Borac"
19
18%
RK "Izviđač"
22
21%
RK "Čelik"
11
11%
RK "Konjuh"
3
3%
RK "Derventa"
0
Nema glasova.
RK "Sloboda"
9
9%
RK "Vogošća Poljine Hills"
27
26%
RK "Prijedor"
0
Nema glasova.
RK "Sloga"
2
2%
Neko drugi
11
11%
 
Ukupno glasova: 104

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 19 sep 2015, 10:26

rundek je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:rundek, po tebi su svi igraci otjerani itd itd itd... A mnogo toga zna se i za istog tog Bajramovića i kakvu politiku vodi isti taj. i ostale... Pa taj Skopljak isti je trebao da bude otjeran prije kola s gračanicom prošle sezone, jer je zasrao s pola ekipe i igraci mu okrenuli leđa a on zna najbolje zbog čega i s kojim se igračima zavadio.... itd itd... Vec je samo ostalo da se ispostuje radi mira u kuci do kraja sezone. Pa isti taj Skopljak sto nije ostao u Emiratima vec je i dole guzicom vrata zatvorio zauvijek, a zasto? Hmm.... To mnogi Visočani znaju....
Gdje ti Boga ti procita u mom postu da pise da su svi igraci otjerani.Skopljak nikad nije bio u Emiratima (UAE),bio je u Qataru i Bahreinu,a Emirati su sasvim nesto drugo.Tokom dana bice vise informacija o tome kakva je bila situacija u klubu dok je Skopljak bio trener. :D :D

Provjereno 100% sto sam ti rekao za Vogošcu sto sam ti rekao da se zakacio si igracima i da su igraci jedva docekali da on ode ili oni i da je trebao da fasuje. Ali ne bitno proslost ha ya. Bas me briga, Skopljak potučen u Vogošći 34: 26. U prvih pet minuta 8:1, u pojedinim momentima 9 razlike. Da nije bilo Bajramovica jos veca bruka od istog Celika, fizicki nula bodova spremna ekipa. Svaka ekipa ce pobjediti na trku celika, dok na sporu igru vec je dr prica. Celik od Izvidjaca gubi sigurno s onakvom igrom kao protiv Vogosce, Ne sumnjam da je Derventa ista losija ekipa nego prosle god i da ce pobjediti ili Maglaj i jos neke ekipe. S tim ima tu jos mnogo toga da se kaze ali briga me, ugodan dan pozzz
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 19 sep 2015, 11:54

Rule_hz je napisao/la:
Skopljak potučen u Vogošći 34: 26. U prvih pet minuta 8:1, u pojedinim momentima 9 razlike. Da nije bilo Bajramovica jos veca bruka od istog Celika, fizicki nula bodova spremna ekipa. Svaka ekipa ce pobjediti na trku celika, dok na sporu igru vec je dr prica. Celik od Izvidjaca gubi sigurno s onakvom igrom kao protiv Vogosce, Ne sumnjam da je Derventa ista losija ekipa nego prosle god i da ce pobjediti ili Maglaj i jos neke ekipe. S tim ima tu jos mnogo toga da se kaze ali briga me, ugodan dan pozzz
Znaci bio sam upravu, nisu se nista poboljsali. Sprema nula bodova, igra isto tako.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 19 sep 2015, 12:07

samo_lijevo je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:
Skopljak potučen u Vogošći 34: 26. U prvih pet minuta 8:1, u pojedinim momentima 9 razlike. Da nije bilo Bajramovica jos veca bruka od istog Celika, fizicki nula bodova spremna ekipa. Svaka ekipa ce pobjediti na trku celika, dok na sporu igru vec je dr prica. Celik od Izvidjaca gubi sigurno s onakvom igrom kao protiv Vogosce, Ne sumnjam da je Derventa ista losija ekipa nego prosle god i da ce pobjediti ili Maglaj i jos neke ekipe. S tim ima tu jos mnogo toga da se kaze ali briga me, ugodan dan pozzz
Znaci bio sam upravu, nisu se nista poboljsali. Sprema nula bodova, igra isto tako.
U potpunosti se slazem s tobom al kontao sam da ce zapeti i da ce biti jaca tekma ali skroz suprotno Ili je Vogosca prejaka ili je celik los. Mislim da je stara ekipa i da nemaju kondicije jer igra je nula bodova nista ni s cim. Nema vodje ekipe, onaj memic pravi rauber niti kontrole niti discipline kao da je na stocnu pijacu dosao a ne na tekmu. Cosic pametnu stvar uradio sto je presao u Maglaj. Jednostavno ni za uporediti celik prosle i ove sezone. Ako se ne pojacaju u januaru mislim da gube od direktni konkurenata za prvo mjesto. Samo je Pane bezveze stavio vissoke ciljeve a nema osnovno da bi to ispunio a to je ekipa koja ce to ispuniti. Mozda grijesim nezz
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

rundek
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 jul 2010, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la rundek » 19 sep 2015, 13:32

Rule_hz je napisao/la:
rundek je napisao/la:
Rule_hz je napisao/la:rundek, po tebi su svi igraci otjerani itd itd itd... A mnogo toga zna se i za istog tog Bajramovića i kakvu politiku vodi isti taj. i ostale... Pa taj Skopljak isti je trebao da bude otjeran prije kola s gračanicom prošle sezone, jer je zasrao s pola ekipe i igraci mu okrenuli leđa a on zna najbolje zbog čega i s kojim se igračima zavadio.... itd itd... Vec je samo ostalo da se ispostuje radi mira u kuci do kraja sezone. Pa isti taj Skopljak sto nije ostao u Emiratima vec je i dole guzicom vrata zatvorio zauvijek, a zasto? Hmm.... To mnogi Visočani znaju....
Gdje ti Boga ti procita u mom postu da pise da su svi igraci otjerani.Skopljak nikad nije bio u Emiratima (UAE),bio je u Qataru i Bahreinu,a Emirati su sasvim nesto drugo.Tokom dana bice vise informacija o tome kakva je bila situacija u klubu dok je Skopljak bio trener. :D :D

Provjereno 100% sto sam ti rekao za Vogošcu sto sam ti rekao da se zakacio si igracima i da su igraci jedva docekali da on ode ili oni i da je trebao da fasuje. Ali ne bitno proslost ha ya. Bas me briga, Skopljak potučen u Vogošći 34: 26. U prvih pet minuta 8:1, u pojedinim momentima 9 razlike. Da nije bilo Bajramovica jos veca bruka od istog Celika, fizicki nula bodova spremna ekipa. Svaka ekipa ce pobjediti na trku celika, dok na sporu igru vec je dr prica. Celik od Izvidjaca gubi sigurno s onakvom igrom kao protiv Vogosce, Ne sumnjam da je Derventa ista losija ekipa nego prosle god i da ce pobjediti ili Maglaj i jos neke ekipe. S tim ima tu jos mnogo toga da se kaze ali briga me, ugodan dan pozzz
Sve si rekao ovom recenicom Skopljak potucen,sto znaci igralo se protiv SS a ne Celika kao kluba.Da nije bilo njega jos bi igrali seljacku ligu.Znam da se posvadjao sa AG i da se ovaj uvlacio u dupe predsjedniku,a isti taj predsjednik je bio nalozio Skopljaku da eliminise AG kad je ovaj bio povrijedjen,sto Skopljak nije uradio.Svo vrijeme dok je Skopljak bio trener plate su bile neredovne,obecano gorivo svaki mjesec, neredovno,a o pritisku uprave da i ne govorim.E kad su se pocele nizati pobjede,jedna za drugom tad je plata bila redovna (prosla sezona),ali nikad nije dobio nagradu za ulazak u PL,koja mu je obecana.Ali polahko vrijeme ce pokazati svoje,opet cete igrati seljacku ligu,jer po tvojim komentarima se moze vidjeti sva limitiranost tog kluba.Kupili ste sve sto valja i bice veliko cudo ako izguibite i bod.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rule_hz » 19 sep 2015, 14:21

rundek je napisao/la: Sve si rekao ovom recenicom Skopljak potucen,sto znaci igralo se protiv SS a ne Celika kao kluba.Da nije bilo njega jos bi igrali seljacku ligu.Znam da se posvadjao sa AG i da se ovaj uvlacio u dupe predsjedniku,a isti taj predsjednik je bio nalozio Skopljaku da eliminise AG kad je ovaj bio povrijedjen,sto Skopljak nije uradio.Svo vrijeme dok je Skopljak bio trener plate su bile neredovne,obecano gorivo svaki mjesec, neredovno,a o pritisku uprave da i ne govorim.E kad su se pocele nizati pobjede,jedna za drugom tad je plata bila redovna (prosla sezona),ali nikad nije dobio nagradu za ulazak u PL,koja mu je obecana.Ali polahko vrijeme ce pokazati svoje,opet cete igrati seljacku ligu,jer po tvojim komentarima se moze vidjeti sva limitiranost tog kluba.Kupili ste sve sto valja i bice veliko cudo ako izguibite i bod.
Nije istina uopste ovo sto si rekao za AG, a 100% će Čelik da isplati i 40% sto je dogovorio kao sto mu je bilo isplaćeno od Vogošće po ugovoru. A Skopljak je sam pokazao svoj obraz i pljuvanje po klubu mimo kluba i sl. Mislim da je suvisno da polemišeš priče iz mahale koje su rečene i sl. Daj dokaz za sve to što kažeš da bi nastavili diskusiju za sve to što pričas ti i okolo drugi. I taj isti Bajramović da otjeran iz kluba što je otišao zajedno s Bubijem u Krajnu samovoljno isto kao što je priča da je Tatar otjeran i dr. A taj isti Pane je tražio golmane Vogošće i Polića i Tatara da Vogošća pusti da pređu, naravno što nije klub pravio probleme niti jednom igraču kad je u pitanju prelazak pa ni njima pomenutim. A dobro znamo da su Bubi i Bajra uvijek u paketu dolazili gdje jedan tu i dr. I da je taj isti Bajramović pljuvao po Čeliku o nekim dugovima i ratnim stranama s Panetom i sta opet bi na kraju potpisao za Čelik.

Uvijek je bilo i bit će onih koji pljuju po drugima i da su im drugi krivi za njihv ne uspijeh i sl. Imao je Skopljak priliku da dokaže ono sto zna na terenu,ekipa koja je najavila Duplu krunu i SEHA LIGU (Čelik)...Mislio je je Đale lagano će uzet 2-3 razlike i otići miran kući. On nek napravi još jedan kiks protiv ekipe koja se bori za vrh on nece ostat na klupi Čelika Naravno taj Pane je stavio ambicije a nema materijala za to barem za sad i što se pokazalo sinoć, i otišao je da ganja makedonca oko planova za seha ligu i uvlači se u dupe istom po kini, a ekipa jedva trči po terenu i onda će kukati kako ga pokradose i ne regularnosti takmičenja kako svi stete Čeliku !

A to što je Vogošća kupila sve sto valja jeste tačno jer ima stav jasan i cilj kao i klub sto ima ozbiljnost, niko nije kriv ni drugim ekipama neka uzimaju ako mogu niti im ko brani kao ni Vogošći.

Ako ti sta nije jasno javi se na PP da riješimo... Pozzz
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

rundek
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 jul 2010, 12:11
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la rundek » 19 sep 2015, 15:37

Rule_hz je napisao/la:
rundek je napisao/la: Sve si rekao ovom recenicom Skopljak potucen,sto znaci igralo se protiv SS a ne Celika kao kluba.Da nije bilo njega jos bi igrali seljacku ligu.Znam da se posvadjao sa AG i da se ovaj uvlacio u dupe predsjedniku,a isti taj predsjednik je bio nalozio Skopljaku da eliminise AG kad je ovaj bio povrijedjen,sto Skopljak nije uradio.Svo vrijeme dok je Skopljak bio trener plate su bile neredovne,obecano gorivo svaki mjesec, neredovno,a o pritisku uprave da i ne govorim.E kad su se pocele nizati pobjede,jedna za drugom tad je plata bila redovna (prosla sezona),ali nikad nije dobio nagradu za ulazak u PL,koja mu je obecana.Ali polahko vrijeme ce pokazati svoje,opet cete igrati seljacku ligu,jer po tvojim komentarima se moze vidjeti sva limitiranost tog kluba.Kupili ste sve sto valja i bice veliko cudo ako izguibite i bod.
Nije istina uopste ovo sto si rekao za AG, a 100% će Čelik da isplati i 40% sto je dogovorio kao sto mu je bilo isplaćeno od Vogošće po ugovoru. A Skopljak je sam pokazao svoj obraz i pljuvanje po klubu mimo kluba i sl. Mislim da je suvisno da polemišeš priče iz mahale koje su rečene i sl. Daj dokaz za sve to što kažeš da bi nastavili diskusiju za sve to što pričas ti i okolo drugi. I taj isti Bajramović da otjeran iz kluba što je otišao zajedno s Bubijem u Krajnu samovoljno isto kao što je priča da je Tatar otjeran i dr. A taj isti Pane je tražio golmane Vogošće i Polića i Tatara da Vogošća pusti da pređu, naravno što nije klub pravio probleme niti jednom igraču kad je u pitanju prelazak pa ni njima pomenutim. A dobro znamo da su Bubi i Bajra uvijek u paketu dolazili gdje jedan tu i dr. I da je taj isti Bajramović pljuvao po Čeliku o nekim dugovima i ratnim stranama s Panetom i sta opet bi na kraju potpisao za Čelik.

Uvijek je bilo i bit će onih koji pljuju po drugima i da su im drugi krivi za njihv ne uspijeh i sl. Imao je Skopljak priliku da dokaže ono sto zna na terenu,ekipa koja je najavila Duplu krunu i SEHA LIGU (Čelik)...Mislio je je Đale lagano će uzet 2-3 razlike i otići miran kući. On nek napravi još jedan kiks protiv ekipe koja se bori za vrh on nece ostat na klupi Čelika Naravno taj Pane je stavio ambicije a nema materijala za to barem za sad i što se pokazalo sinoć, i otišao je da ganja makedonca oko planova za seha ligu i uvlači se u dupe istom po kini, a ekipa jedva trči po terenu i onda će kukati kako ga pokradose i ne regularnosti takmičenja kako svi stete Čeliku !

A to što je Vogošća kupila sve sto valja jeste tačno jer ima stav jasan i cilj kao i klub sto ima ozbiljnost, niko nije kriv ni drugim ekipama neka uzimaju ako mogu niti im ko brani kao ni Vogošći.

Ako ti sta nije jasno javi se na PP da riješimo... Pozzz
Pljuvanja po klubu ne bi bilo da nije ocita tvoja velika mrznja prema SS (potucen Skopljak).Ako si toliko upucen u desavanja u klubu treba da znas da predsjednik kluba nikad nije htio potpisati ugovor,tako da nije ispostovano sve sto su dogovorili.

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 19 sep 2015, 20:43

Poluvrijeme u Cazinu, rezultat 13:13 . Igralo se gol za gol.



slika
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rukomet » 19 sep 2015, 21:02

Maglaj-Sloboda 31-25.
Prijedor-Konjuh 31-25.

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la hamzaTM87 » 19 sep 2015, 21:14

Bosna vodi 22:20 u 40. minuti
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 19 sep 2015, 21:15

46. minuta Bosna vodi 25:22
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la hamzaTM87 » 19 sep 2015, 21:17

samo_lijevo je napisao/la:46. minuta Bosna vodi 25:22
43. Bosna vodi 23:21. Na tekmi sam :rol:
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 19 sep 2015, 21:19

pricamo o ovim momcima
slika
50. minuta 25:23 za Bosnu
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rukomet » 19 sep 2015, 21:22

Izviđač-Derventa 33-24.

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la hamzaTM87 » 19 sep 2015, 21:47

Bosna (S) - Igman 33:28
ZELJEZNICAR 1921!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la samo_lijevo » 19 sep 2015, 21:54

Krajina-Bosna 29:28
Zadnja izmjena: samo_lijevo, dana/u 19 sep 2015, 22:27, ukupno mijenjano 1 put.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la no rules » 19 sep 2015, 22:16

hamzaTM87 je napisao/la:Bosna (S) - Igman 33:28
Bubi Šahinović , Pepy Smailbegović iz Zavidovića i Amar Švrakić glavne uzdanice Bosne ...

Avatar
Amarildo
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
Lokacija: Ze Do
Kontakt:

Re: RE: Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Amarildo » 19 sep 2015, 23:32

no rules je napisao/la:
hamzaTM87 je napisao/la:Bosna (S) - Igman 33:28
Bubi Šahinović , Pepy Smailbegović iz Zavidovića i Amar Švrakić glavne uzdanice Bosne ...
Pepi je žito, samo ako nađe nekoga da ga pogura. Inače je i u Krivaji bio među najboljim, a ne znam ima li momak 20 godina.
"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"

Meša Selimović

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rukomet » 23 sep 2015, 20:34

Gradačac-Zrinjski 33-23;
Gračanica-Maglaj 30-34 (18-16)
Gračanica bolje otvorila utakmicu i povela 13-7.
Maglaj se ubrzo konsolidovao i smanjio na -2 p.v.
Početkom drugog dijela gosti izjednačuju i nakon toga vode čitavo drugo poluvrijeme čak i do +5. Zahvaljujući Saračeviću domaćini stižu do izjednačenja. Onda na scenu stupa Haso Ćosić koji vezanim golovima rješava susret. Zaslužena pobjeda u ovom trenutku pripremljenije i uigranije ekipe. U ekipi Gračanice zbog povrede nije nastupio Sumbić.
Zadnja izmjena: Rukomet, dana/u 24 sep 2015, 00:10, ukupno mijenjano 1 put.

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rukomet » 23 sep 2015, 20:44

Konjuh-Vogošća 20-24.

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Rukomet » 23 sep 2015, 20:48

Sloboda-Izviđač 27-42.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.