RK Bosna

Avatar
Piotr
Postovi: 52
Pridružen/a: 23 okt 2010, 01:47
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Piotr » 03 maj 2011, 18:45

samba je napisao/la:Marka = BL Lino(lada)

~ eksponent trijumvirata Maglajlija - A. Golic - Markovic

~ igrac = vrlo solidan

~ Trener = preskromne reference i biografija. Par mjeseci u Wetzlaru, par sedmica u Bosni i neki fabricki klubovi

~ Fobija = RK Bosna BH Gas

Generator ludjackog naboja iz Banja Luke, Doboja i Ljubuskog spram rukometne institucije zadnjih 10 godina (slab je "instant" klub s decenijom trofeja).

Borac nista nije rezultatski napravio u tekucoj sezoni, a ranije su prezentirane statistike kompletnih utakmica kako se pobjedjivalo ("Handzicu, stize Djogo").

I kada je RS projekat (Marka u Glasu Srbske), pa Malic (Borba na zivot ili smrt) propao, onda se 48h nakon utakmice sjetio statistike iz 1. poluvremena.

A nije se zapitao npr.
~ zasto je Melic 50% slabiji, nego jesenas kada je dosao k'o mina iz Pipetove kasarne
~ zasto stagnira (izbjegoh propada) cudo od igraca Marko Panic
~ koja je to pozicija u Borcu bolje pokrivena u odnosu na Bosnu osim eventualno lijevog beka nakon odlaska Arnaudovskog i Celice iz Bosne
~ koliko kosta trenerska edukacija na Sorboni pardon Mojmilu kod Imperatora!?
Samba aferim za ovaj i sve postove koji se tiču utakmica Borca sa Krivajom i Goraždem! :)
Pretačno sve !

Papalukas
Postovi: 671
Pridružen/a: 19 nov 2010, 20:01
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Papalukas » 03 maj 2011, 19:45

Marka = BL Lino(lada)

~ eksponent trijumvirata Maglajlija - A. Golic - Markovic

~ igrac = vrlo solidan

~ Trener = preskromne reference i biografija. Par mjeseci u Wetzlaru, par sedmica u Bosni i neki fabricki klubovi

~ Fobija = RK Bosna BH Gas

Generator ludjackog naboja iz Banja Luke, Doboja i Ljubuskog spram rukometne institucije zadnjih 10 godina (slab je "instant" klub s decenijom trofeja).

Borac nista nije rezultatski napravio u tekucoj sezoni, a ranije su prezentirane statistike kompletnih utakmica kako se pobjedjivalo ("Handzicu, stize Djogo").

I kada je RS projekat (Marka u Glasu Srbske), pa Malic (Borba na zivot ili smrt) propao, onda se 48h nakon utakmice sjetio statistike iz 1. poluvremena.

A nije se zapitao npr.
~ zasto je Melic 50% slabiji, nego jesenas kada je dosao k'o mina iz Pipetove kasarne
~ zasto stagnira (izbjegoh propada) cudo od igraca Marko Panic
~ koja je to pozicija u Borcu bolje pokrivena u odnosu na Bosnu osim eventualno lijevog beka nakon odlaska Arnaudovskog i Celice iz Bosne
~ koliko kosta trenerska edukacija na Sorboni pardon Mojmilu kod Imperatora!?
Kao navijac Borca sa dosta stvari se slazem u tvom postu, odnosno generalno se slazem oko jedne stvari da je Marka kriv za poraz ali i za naelektrisanu atmosferu prije utakmice pa i na samoj utakmici....

Avatar
Freddy Krueger
Postovi: 221
Pridružen/a: 16 apr 2011, 16:10
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Freddy Krueger » 03 maj 2011, 20:26

Šta je sa Čelicom?Maloprije sam pročitao na njegovom facebook profilu da je otputovao u Dohu.
"Welcome to prime time, bitch!"

samba
Postovi: 111
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:55
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samba » 03 maj 2011, 20:30

Papalukas, svaka cast!!

S ovim i slicnim pristupom, nase derbije bi sudile najbolje medjunarodne sudije uz direktan TV prenos.

A za mene je RK Borac nesto slicno kao KK Bosna = GIGANT u pogledu rezultata, tradicije itd.

RK Borac danas (od 2002.god) je respektabilan Klub, ali trenutno daleko iza Bosne igracki (losa selekcija) i strucno.

Ali vrlo jaka uprava, mocna infrastruktura, Banja Luka = grad rukometa, dobar turnir (nazalost uvijek bez BH sampiona),ambiciozan direktor...

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 03 maj 2011, 21:38

ko se to ljuti :mrgreen: :mrgreen:

DOMINACIJA ba
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la SrdjanBL » 03 maj 2011, 22:03

samba, losa selekcija? Majstore jesi svijestan sta si napisao, Bosna jeste prvak svaka cast malo ih je sudija pogurao ali sta sad, ali Borac ima budzet od 600.000 KM a Bosna 3 miliona KM, a razlika je minorna, ja bi rekao nikakva cak smatram da je Borac mogao do pobijede u zadnjoj utakmici da nije bilo skandaloznog sudjenja u prvom poluvremenu.

Okusnicu tima u Borcu cine igraci iz Banjaluke. U Bosni ne znam da li imaju dva igraca iz Sarajeva i tu je njena snaga ima duzu klupu u odnosu na Borac.

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: RK Bosna

Post Postao/la skyisthelimit » 03 maj 2011, 22:12

jovanbl je napisao/la:@Trigger

kao covjek za kojeg vidim da poznaje rukometni sport , jednostavno ne mogu da povjerujem da si dao onakvu analizu utakmice kakvu si dao u svom postu.

Istina je da je Bosna imala ne malu nego znacajnu naklonost sudija u prvom poluvremenu, broj iskljucenja i sedmeraca sve govori, pa i uz evidentnu cinjenicu da je borac igra cvrsto u odbrani na momente priznajem precvrsto, ipak , ni bosna bas nije igrala balet da ne dobi nijedno iskljucnje ni sedmerac.

Ko god poznaje rukomentu igru ne moze reci da je bosna rutinski dobila ovu utakmicu, zato me to i cudi od tebe, jer je borac imao situaciju na +3 kada je melic u ontri pogodio golmana i kada je sustinski mogao prelomiti utakmicu jer sa plus 4 u tom trenutku sve bi bilo rijeseno.

Bosna je odigrala pristojnu odbranu ali je u mnapadu bila cista nula (sem karacica u drugom poluvremenu), pa vise od pola glova u prvom poluvremenu je dala iz sedmerca ili sa igracem vise cesto i jednoi i drugo, dok je u drugom karacic odigrao maestralno , ostali jedna velika nula u napadu.

Ne znam gdje vidis tu veliku razliku u kvaliteti izmedju bosne i borca, ja sam naprotiv zakljucio da se radi o dvije sasvim ravnopravne ekipe po kvaliteti
mislis li da bi taj isti Borac al bas znaci isti prosao u drugu fazu lige prvaka, svaka vama cast ali nije nikakav problem u ovoj ligi pobjedjivati i dokazati se, jer samo su dva kluba jaka, ostali srednja zalost, e sad kad kazes da ste podjednaki sta mislis kako bi se Borac proveo u l.prvaka il je i tamo Bosna gurana od sudija :roll:
15.10 - 15.06 ...

samba
Postovi: 111
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:55
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samba » 03 maj 2011, 22:29

Srdjane, izvini grijesis.

1. U vrhunskom sportu (a Bosna igra Ligu sampiona; znaci vrhunski nivo) nema domaci i strani.

2. Ipak, po Tvojoj terminologiji, "domaci" su Medjic, Cakic, Vrazalic, Divkovic, Melic (Bosnin junior)itd. Kao sto po Tvom kriteriju su "strani" Dejanovic, Melic, Prskalo, Halilbegovic, Sabljic, Karacic itd.

Spominjem selekciju, jer u Bposni najbolji (Kapisoda, Karacic, Vrazalic, Cakic, Rakovic, Pazin, Medjic itd.) imaju dugorocne ugovore (min jos dvije sezone). Pouzdano znam da samo Mela i Panic imaju jos jednu ugovornu sezonu od kvalitetnijih Borcevih igraca.

Budget! Bosna je planirala 1.9 mil KM, a ostvarice 1.6 mil. A samo troskovi 12 utakmica u Ligi sampiona su cca 0.5 mil KM. Iskreno za Borac ne znam. Ali i ova primjedba je neumjesna. Kao kada bi Bosnas trazio uzroke poraza od Barselone samo u budgetu. Uvijek je velika riba jela ribicu.

samba
Postovi: 111
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:55
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samba » 04 maj 2011, 06:57

Autor: FOKUS   

utorak, 03 maj 2011 19:44

Platili su rukometaši Borca danak neiskustvu, koje se ogleda u odigravanju većeg broja evropskih utakmica, kao i lošoj fizičkoj pripremi. Pred oko 4.000 vjernih navijača prokockali su priliku koju su čekali dugih devet godina. Ono što je zabrinjavajuće jeste da tim iz Gospodske ulice ima 90 odsto igrača sa strane, pa se pitanje postavlja šta naredne sezone ako ponestane novca. Možda se prilika koju su imali 30. aprila više ne ponovi. Veliki broj tehničkih grešaka u derbi susretu vjerovatno je posljedica svega četiri treninga sedmično. Da li se tako može formirati tim od kojeg se očekuje da parira Bosni. I opet, bili su bolji, bili su požrtvovaniji, ginuli su na terenu, izgorjeli pod pristiskom. Da li treba kriviti Grad, koji ne može pronaći rješenje s Javnom ustanovom "Borik". Očigledno Grad nema autoritet kada prednost imaju rekreativci koji termine plaćaju kešom. Prvak države vidljivo je imao popusta i kod krovnog saveza i, naravno, službenih lica. Sjedio je sudijski par Primorac - Sušić na klupi Sarajlija tokom prvih 45 minuta. S druge strane, Borac nije klub koji ima svoje ljude za bilo kakve igre. Da li smo smjeli udariti na prvaka države? Hoće li "crveno - palvi" biti dovijeka druga ekipa bh. drževe? Da li smo bili sebični tražeći cijele sezone titulu, da li smo svi dijelom krivi što su golobradi mladići istrčali pod tolikim pritiskom, da li nam je nakon 30. aprila proradio mali dio savjesti. Možda smo ih gurnuli u ralje, ponor, iz kojeg nisu mogli isplivati. Na neki način ovo je poraz svih nas, igrači su najmanje krivi, na njima je jedino da sada ponovo ustanu, jer jak si onoliko koliko puta ustaneš nakon pada. Crveno - plavi, tim može ustati i na nogama dočekati kraj sezone, a nakon toga na nama svima je da im ne dozvolimo ponovni pad.

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la SrdjanBL » 04 maj 2011, 09:05

samba je napisao/la:Autor: FOKUS   

utorak, 03 maj 2011 19:44

Platili su rukometaši Borca danak neiskustvu, koje se ogleda u odigravanju većeg broja evropskih utakmica, kao i lošoj fizičkoj pripremi. Pred oko 4.000 vjernih navijača prokockali su priliku koju su čekali dugih devet godina. Ono što je zabrinjavajuće jeste da tim iz Gospodske ulice ima 90 odsto igrača sa strane, pa se pitanje postavlja šta naredne sezone ako ponestane novca. Možda se prilika koju su imali 30. aprila više ne ponovi. Veliki broj tehničkih grešaka u derbi susretu vjerovatno je posljedica svega četiri treninga sedmično. Da li se tako može formirati tim od kojeg se očekuje da parira Bosni. I opet, bili su bolji, bili su požrtvovaniji, ginuli su na terenu, izgorjeli pod pristiskom. Da li treba kriviti Grad, koji ne može pronaći rješenje s Javnom ustanovom "Borik". Očigledno Grad nema autoritet kada prednost imaju rekreativci koji termine plaćaju kešom. Prvak države vidljivo je imao popusta i kod krovnog saveza i, naravno, službenih lica. Sjedio je sudijski par Primorac - Sušić na klupi Sarajlija tokom prvih 45 minuta. S druge strane, Borac nije klub koji ima svoje ljude za bilo kakve igre. Da li smo smjeli udariti na prvaka države? Hoće li "crveno - palvi" biti dovijeka druga ekipa bh. drževe? Da li smo bili sebični tražeći cijele sezone titulu, da li smo svi dijelom krivi što su golobradi mladići istrčali pod tolikim pritiskom, da li nam je nakon 30. aprila proradio mali dio savjesti. Možda smo ih gurnuli u ralje, ponor, iz kojeg nisu mogli isplivati. Na neki način ovo je poraz svih nas, igrači su najmanje krivi, na njima je jedino da sada ponovo ustanu, jer jak si onoliko koliko puta ustaneš nakon pada. Crveno - plavi, tim može ustati i na nogama dočekati kraj sezone, a nakon toga na nama svima je da im ne dozvolimo ponovni pad.
Kakav novinar....
Prvo 70% igraca je iz Banjaluke, mogao je bar to provijeriti, drugo koliki je poznavalac rukometa pokazuje drugi dio borlodvanog da se rukomet igra dva purta po 45 min. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Slazem se oko toga za finansije ;) , slabo je popracen rukomet u odnosu na fudbal a i vijeciti problem RK Borca je dvorana...

P.S. Nebi da vrijedjam ali novinar je zena, toliko o tome...

samba
Postovi: 111
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:55
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samba » 04 maj 2011, 09:42

Srdjane, jedna od osnovnih razlika izmedju Bosne i Borca je imati/nemati strucnog trenera. Marka je vise PR strucnjak, a Pipe izuzetan trener.

Generalno se slazem da bi Pipe s Borcevom ekipom pobijedio do 2 razlike.

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la SrdjanBL » 04 maj 2011, 10:24

Slazem se, obojca su Banjalucani, Markovic je sjajan covijek, znam ga licno bili smo komsije prije nego sto je otisao u Njemacku igrali basket u budzaku zajedno, ali nema iskustvo trenera kao takvog, igrao je ovu sezonu na kartu lokal patriotizma i to je prolazilo ali za veci korak treba duza klupa (vise kvalitetnih igraca), dok je Smajlagic skolovani trener i to se ne moze osporiti i sigurno je kvalitetni od Markovica za sada, sto ne znaci da se to nece promijeniti, covijek uci dok je ziv 8-)

lokalac
Postovi: 10
Pridružen/a: 22 mar 2011, 08:45
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la lokalac » 04 maj 2011, 14:10

@samba..Tvoje misljenje, na koje imas pravo!
..ali ne znaci i da je ispravno, pogotovo ovo sta bi bilo-kad bi bilo..a kad smo vec kod tog, da markovic trenira bosnu, poderoa bi borac najmanje 10 razlike... ;)

smajlagic i markovic su dva svijeta razlicita.. :)
o njihovoj strucnosti,naravno, govore najvise rezultati, mada bi me zanimalo i misljenje igraca koje su trenirali..

smajlagic je klasican primjer trenera tiranina, koji je u stanju upropastiti igracu i karijeru i zivot, dovoljno je pratiti novine da se dodje do tog zakljucka..evo primjer onog makedonca, da ne idemo dalje, jer jos nije za javnost.. ;)
markovic prilazi igracu kao prijatelju..pouzdano znam!

molim da se javi neko(ako takvih ima na ovom forumu) od igraca, ko je imao priliku raditi sa oba trenera(ima takvih igraca i u bosni i u borcu) i kaze svoje misljenje..jer mi samo pretpostavljamo, ili..ipak ne! ;)))
sportski pozdrav

baggio
Postovi: 171
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:02
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la baggio » 04 maj 2011, 14:18

U sportu trener ne može biti sa igračem prijatelj.Ne kažem da je Pipe idealan trener ali je u svakom slučaju bolje biti imperator u očima igrača nego prijatelj. Tamo gdje je trener prijatelj sa igračima u 90 % slučajeva igrači kroje satav i treninge. Treba sjesti iza klupe naprimjer Čehovskih medvjeda pa vidjeti koliki autoritet ima njihov trener i kako reaguju igrači na njegove kritike. Nema tu prijateljstva ni sekunde., već dragi strah da će ostatak utakmice presjediti na klupi ako ne ispoštuje to što mu je trener namijenio.

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la matrix1982 » 04 maj 2011, 15:27

smajlagic i markovic su dva svijeta razlicita.. :)
o njihovoj strucnosti,naravno, govore najvise rezultati, mada bi me zanimalo i misljenje igraca koje su trenirali..

smajlagic je klasican primjer trenera tiranina, koji je u stanju upropastiti igracu i karijeru i zivot, dovoljno je pratiti novine da se dodje do tog zakljucka..evo primjer onog makedonca, da ne idemo dalje, jer jos nije za javnost.. ;)
markovic prilazi igracu kao prijatelju..pouzdano znam!

molim da se javi neko(ako takvih ima na ovom forumu) od igraca, ko je imao priliku raditi sa oba trenera(ima takvih igraca i u bosni i u borcu) i kaze svoje misljenje..jer mi samo pretpostavljamo, ili..ipak ne! ;)))
sportski pozdrav[/quote]

samo mi molim te LOKALAC reci koga je Markovic vodio i sta je osvojio od TITULA ili Pehara
u svojoj velikoj trenerskoj skoli...... Odakle ti znas kome on upropastava zivot i taj kako kazes
makedonac koji je porijeklom iz Makedonije a inace rodjen u Hrvatskoj je sam KRIV a ne PIPE....
a taj tvoj takozvani trener se toliko prepao tada da vodi Bosnu i prepao se obaveza da je trenirao
Bosnu nepuni 5 dana i pobjegao iz Sarajeva...... Eto prave informacije o tvom treneru

firefighter
Postovi: 41
Pridružen/a: 28 apr 2011, 14:20
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la firefighter » 04 maj 2011, 15:30

ma besmisleno je pitati igrače šta misle o treneru smajlagiću, pogotovo one koji su ”otpali” iz njegovog programa i tima. zna se šta aranaudovski može misliti o pipetu - to je rekao i pokazao. treba vidjeti kako će karijeru završiti taj arnaudovski. to će najbolje reći ko je pipe, a ko je arnaudovski. čemu vrijedi mišljenje jednog prosječnog igrača o jednom vrhunskom treneru koji ga je odbacio kad je shvatio da se od njega ne može napravi ništa veliko. ipak, tačno je i to da na sreću, nemaju svi igrači iste ambicije. neki upravo žele igrati u drugorazrednim austrijskim timovima za bilokakvu platu par godina, i to zamišljaju kao vrh karijere. možda i ne mogu dobaciti dalje. pametni igrači žele napredovati uz pravog sručnjaka. zato treba pitati igrače koji rade sa pipetom zašto ostaju uz njega, bez obzira na teške treninge i njegovu strogost... kako reče ovaj samba, pogledajte primjer melića - sjetite se kakva je bio kad je stigao u borac, i kakav je sada. očigledno nazadovanje. džaba proćerdan talenat. i nikad neće zaigrati u ligi šampiona... a vidite karačića, čakića, vražalića, u šta se pretvaraju, da ne nabrajam sad sve igrače bosne. to je pipetovih ruku djelo. a trenera markovića, neko reče treba rk bosna uzeti za portparola. jer u borcu je dokazo da je najbolji za pričanje priča i pretvaranje poraza u pobjede pred medijima. inače, veoma simpatičan čovjek. trener - tanak. zbog toga bi, pola ekipe borca poginulo da dođe u redove rk bosne. ali, pitanje je - ima li tu mjesta za sve njih?

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la SrdjanBL » 04 maj 2011, 15:50

A i ti ga sada pretjera:
"pola ekipe borca poginulo da dođe u redove rk bosne. ali, pitanje je - ima li tu mjesta za sve njih?"
Ja koliko znam Smajlagic je slinio ljetos za Vranjesom, i vise puta tim povodom boravio u BL, pa nije od njegovog prelaska bilo nista, Vranjes tada nije zelio otici iz Borca mozda se to i promijeni ko zna.

I nemoj te se zavravati previse, Bosna je jako limitirana ekipa u napadu pored Karacica ostali su u rangu igraca Borca pa cak i ispod. Markovic je trebao igrati flastera na Karacicu zadnjih 20min. i tu je najveca njegova greska, a mozda i nije imao igraca koji je imao snage u tom trenutku.
Zadnja izmjena: SrdjanBL, dana/u 04 maj 2011, 15:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Hawking
Postovi: 1945
Pridružen/a: 04 mar 2011, 17:30
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Hawking » 04 maj 2011, 15:55

SrdjanBL je napisao/la:A i ti ga sada pretijera:
"pola ekipe borca poginulo da dođe u redove rk bosne. ali, pitanje je - ima li tu mjesta za sve njih?"
Ja koliko znam Smajlagic je slinio ljetos za Vranjesom, i vise puta tim povodom boravio u BL, pa nije od njegovog prelaska bilo nista, Vranjes tada nije zelio otici iz Borca mozda se to i promijeni ko zna.

I nemoj te se zavravati previse, Bosna je jako limitirana ekipa u napadu pored Karacica ostali su u rangu igraca Borca pa cak i ispod. Markovic je trebao igrati flastera na Karacicu zadnjih 20min. i tu je najveca njegova greska, a mozda i nije imao igraca koji je imao snage u tom trenutku.
Ti si limitiran u mozak, stalno spamaš teme saraejvskih klubova svojim "realnim" komentarima, koda su ljudi koji tamo pišu mutavi da im ti prodaš muda pod bubrege... koji smor
Boju dao si nebu i boju dao si moru, ja Želji darujem sebe, sav život i pjesmu ovu!

Glory glory Man United!

SrdjanBL
Postovi: 707
Pridružen/a: 20 maj 2010, 08:49
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la SrdjanBL » 04 maj 2011, 15:56

Ipak je ovo Forum... Ako ti smeta, setnja ;)

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la kengur » 04 maj 2011, 16:29

SrdjanBL je napisao/la:Ipak je ovo Forum... Ako ti smeta, setnja ;)
A sta ce biti Srdjane ako nece ? Noz-Zica-...... ??????

Ovo je Srdjane podforum RK-BOSNA pa bi trebao da se kulturno izrazavas a ne da prijetis i provociras. Takodje da neko kaze da ti upalis traktor pa razguli preko granice ako ti se ne svidja ti bi vapio o ugrozavanju. E pa nemas ni ti pravo biti drzak i bezobrazan na nasim forumima a na vasim me ne interesuje sta pricate, jer ionako zivite u virtuelnom svijetu.

Zadrzi svoje misljenje da je Borac iste jacine kao i Bosna a mi cemo imati nase misljenje - to je civilizovan pristup a ovaj tvoj je proslost. Nisi ti u poziciji, niti ces ikada vise biti da nekog protjerujes, premjestas i cistis. I pusti se price ma nisam na to mislio, jer si to rekao.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.