RK Bosna

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la aleksandar_veliki » 02 okt 2010, 22:44

drug je napisao/la:samo da vas pitam momci sta bi nam donijelo eventualno 4 mjesto u grupi? Bi li išli u kup pobjednika kupova ili?

u osminu finala Lige prvaka. Imamo snage za to, no ne treba biti razočaran ni ako ne uspijemo. Ovi momci i Pipe zasluzuje svaku podrsku, a koliko znam svi koji su dosli ovo ljeto imaju visegodisnje ugovore.
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

drug

Post Postao/la drug » 02 okt 2010, 23:01

aleksandar_veliki je napisao/la:
drug je napisao/la:samo da vas pitam momci sta bi nam donijelo eventualno 4 mjesto u grupi? Bi li išli u kup pobjednika kupova ili?

u osminu finala Lige prvaka. Imamo snage za to, no ne treba biti razočaran ni ako ne uspijemo. Ovi momci i Pipe zasluzuje svaku podrsku, a koliko znam svi koji su dosli ovo ljeto imaju visegodisnje ugovore.

u **** te...

a i drugi dio posta me obradovao. Ako je istina da imaju visegodisnje ugovore, onda se mozemo nadati uspjehu u buducnosti. Svake godine je Bosna dosta mijenjala ekipu. Nije se to odrazilo na nasu ligu gdje smo konstantni, ali je za Evropu potrebna ekipa koja dugo igra zajedno + par pojačanja svake godine...bez nekih drastičnih promjena. Jednom se pokušalo i tako i onda je došao "gigant" Jovica Elezovic i sve usro. Zbog njega sam i prestao redovno pratit Bosnu. Znao sam puno o ekipi, cesto isao na tekme i onda prc. Znači potrudi se uprava da mu zadrzi najbolje igrače, a on u jednoj relativnoj laganoj grupi sve prokocka

aleksandar_veliki
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la aleksandar_veliki » 02 okt 2010, 23:11

drug je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:

u **** te...

a i drugi dio posta me obradovao. Ako je istina da imaju visegodisnje ugovore, onda se mozemo nadati uspjehu u buducnosti. Svake godine je Bosna dosta mijenjala ekipu. Nije se to odrazilo na nasu ligu gdje smo konstantni, ali je za Evropu potrebna ekipa koja dugo igra zajedno + par pojačanja svake godine...bez nekih drastičnih promjena. Jednom se pokušalo i tako i onda je došao "gigant" Jovica Elezovic i sve usro. Zbog njega sam i prestao redovno pratit Bosnu. Znao sam puno o ekipi, cesto isao na tekme i onda prc. Znači potrudi se uprava da mu zadrzi najbolje igrače, a on u jednoj relativnoj laganoj grupi sve prokocka

Istina je, svi su na četiri godine, ili bar vecina. Dakle, vracaj se na tribine i ti i drugi.
http://www.facebook.com/group.php?gid=132241043479331

adn_sah
Kontakt:

Post Postao/la adn_sah » 02 okt 2010, 23:37

evo i ja doso sa utakmice. dobro bilo skrooz. otiso prije utakmice u kladioniocu i odigram 1 na bosnu. kaze meni ova da nisi pogrijesio 5,50 koeficijent :D a sto se tice utakmice. jako dobro odigrano. pogotov odbrana. kapisoda mozda i najbolju utakmicu u posljednjih godinu dana odigro. arnaudovski i savic puno lopti potrosili. zalijecu se previse. pivot mesaric za 10. on i karacic su jedina prava pojacanja sto su dosla. ovo ostalo truba. onaj josip pazin ocjena -1000 katastrofa. vrazalic na krilu odlican, a kako i ne bi bio visocka skola :D jedino sam razocaran posjetom. i ono sto je bilo u dvorani pola nije iz sarajeva bilo.

Rukomet do smrti
Kontakt:

Post Postao/la Rukomet do smrti » 02 okt 2010, 23:51

The Game je napisao/la:
Rukomet do smrti je napisao/la:Slusajte rukomet se jednostavno ne cijeni. Mislim prije 2 sezone Bosna igra sa Ciudad Realom u Skenderiji a raja ide na derbi 10 i 11 ekipe na tabeli tad. I udjes u Skenderiju da gledas NAJBOLJU ekipu svijeta kad ono poluprazna dvorana. I sta reci dalje??? Evo i ove godine ce Ciudad doci doduse kao viceprvak a ne aktuelni prvak pa cemo vidjeti dvoranu.

A ovo veceras skidam kapu Bosni na borbenosti i ovaj bod bi mogao biti presudan protiv Rusa i Rumuna za prolaz.

Derbi koji je vecini raje 100 puta bitniji nego Ciudad...
Iduce kolo ocekujem malo vise raje nego veceras, ali jednostavno tesko ce se Skenderija napuniti, Jedino u slucaju ekstremno dobrih rezultata...

Derbi u kojem igraju debili, u Ciudadu igraju najvece rukometne zvijezde. Bitniji im je da mogu praviti sranja po tribinama i da mogu jedni drugima glavu razbit.
"Rukomet je danas najatraktivniji sport s loptom. Smatram ga perjanicom loptačkih sportova."

CoDe
Kontakt:

Post Postao/la CoDe » 02 okt 2010, 23:54

Bravo , momci nisam pratio utakmicu ali drago , mi je nakon onog bezveze poraza i imao sam osjecaj da ce sutra srce na teren ostaviti i to je to !

Uz , malo srece mogla je leci i pobjeda al se treba boriti za jos neke bodove koji ce biti vruci bar kod kuce 1
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 03 okt 2010, 00:36

Koliko je otrpilike bilo raje, jel' bila puna skenderija ?!
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

The Game
Kontakt:

Post Postao/la The Game » 03 okt 2010, 00:44

GunnerS je napisao/la:Koliko je otrpilike bilo raje, jel' bila puna skenderija ?!

Parter bio pun, na tribinama niko

ThE_mAnIaCs_1987
Kontakt:

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 03 okt 2010, 00:45

GunnerS je napisao/la:Koliko je otrpilike bilo raje, jel' bila puna skenderija ?!

ni u pola puna
Za zivot cijeli!

adn_sah
Kontakt:

Post Postao/la adn_sah » 03 okt 2010, 00:46

parter i sa jedne i sa druge strane pun, a na tribinama pravim i sa jedne i sa druge strane max 300 ljudi. a po mojoj procjeni oko 2500 je bilo u dvorani

CoDe
Kontakt:

Post Postao/la CoDe » 03 okt 2010, 00:47

To , je sramota po meni jarane Bosna igra LP Treba , se i navijat na takvim utakmicama bas ono pravo sta fali !
Nekad , se za kosarku isto navijalo a sad RUkomet pravo dobro ide
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

tenk
Kontakt:

Post Postao/la tenk » 03 okt 2010, 00:51

bosna odigrala izvrsno, iznad mene su bile neke hrvatice i hrvati :)
al ih je drama bilo zahebavat :mrgreen: :mrgreen:
Da bi zdravi i jaki bili jedite hrenovke Pili

GunnerS
Kontakt:

Post Postao/la GunnerS » 03 okt 2010, 00:52

ThE_mAnIaCs_1987 je napisao/la:

ni u pola puna

Sramota... Treba podržat ovu Bosnu, jer ona to igrama zaslužuje. Ja da sam u rajvosa, ja bih 100% išao al jbg.izbori me kući otjerali ;)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

adn_sah
Kontakt:

Post Postao/la adn_sah » 03 okt 2010, 00:54

kad se samo sjetim protiv vardara i hsv. ja u vrhu skroooz bio. nisi mogo pric dvorani,

rkbso
Kontakt:

Post Postao/la rkbso » 03 okt 2010, 01:19

A što se imeime ne javi sa nekim zlogukim komentarom, sad nakon tekme u kojoj će nas (po njegovim riječima) "Zagreb pojesti za doručak"? :lol:
imeime, komplexaščiću zavidni, pojedi se od muke!
:P

Trigger
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Trigger » 03 okt 2010, 11:29

RK BOSNA = :D :D :D :D :D

Posjeta - publika
: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
- na 'domaćim' utakmicama = "dosadno im" - zna se da Bosna sve 'dere' bez problema!
- LP = "dosadno im" (bez obzira na velikane rukometa koji nam dođu 'na ćevape') - znaju da će Bosna garant zijaniti!

A i 'mediji' k'o i 'publika' - više se prostora i vremena posveti nekim kojaševićima i svarakama iz "Ž - takmičenja" nego momcima koji JEDINI igraju evropsku Ligu prvaka !!!! Bruka, ali i naša realnost, nažalost.

Vidim (prateći ovaj Forum) da ovi novi 'klinci' znaju sve o svakom igraču engleskih, španski, italijanskih fudbalskih klubova iz LP (i ostalih nivoa takmičenja) i neka i to je fino, ali sramota je da ti isti (većina) ne znaju ni 5 imena igrača RK Bosna koja, takodjer, igra u LP, istina u rukometu i na dvoranskim tribinama ih nigdje!?

Sretan sam zbog RK Bosna - očajan zbog svega (svih) ostalog kad je rukomet u pitanju...eh, Sarajevo, Sarajevo... baš imamo 'široku' sportsku populaciju...
:cry:
Bosno moja poharana....

kralj_je_mrtav
Kontakt:

Post Postao/la kralj_je_mrtav » 03 okt 2010, 13:39

Trigger je napisao/la:RK BOSNA = :D :D :D :D :D

Posjeta - publika
: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
- na 'domaćim' utakmicama = "dosadno im" - zna se da Bosna sve 'dere' bez problema!
- LP = "dosadno im" (bez obzira na velikane rukometa koji nam dođu 'na ćevape') - znaju da će Bosna garant zijaniti!

A i 'mediji' k'o i 'publika' - više se prostora i vremena posveti nekim kojaševićima i svarakama iz "Ž - takmičenja" nego momcima koji JEDINI igraju evropsku Ligu prvaka !!!! Bruka, ali i naša realnost, nažalost.

Vidim (prateći ovaj Forum) da ovi novi 'klinci' znaju sve o svakom igraču engleskih, španski, italijanskih fudbalskih klubova iz LP (i ostalih nivoa takmičenja) i neka i to je fino, ali sramota je da ti isti (većina) ne znaju ni 5 imena igrača RK Bosna koja, takodjer, igra u LP, istina u rukometu i na dvoranskim tribinama ih nigdje!?

Sretan sam zbog RK Bosna - očajan zbog svega (svih) ostalog kad je rukomet u pitanju...eh, Sarajevo, Sarajevo... baš imamo 'široku' sportsku populaciju...
:cry:

http://sportsport.ba/rukometp-44084.htm
http://sportsport.ba/rukometp-44068.htm
http://sportsport.ba/rukometp-44114.htm
http://sportsport.ba/rukometp-44083.htm
http://sportsport.ba/rukometp-44035.htm
http://sportsport.ba/rukometp-44055.htm
http://sportsport.ba/rukometp-43886.htm

Vidim da si veliki navijac, te pravi poznavaoc rukometa kao igre i slazem se s tobom. Mislim da su ovi ovdje dostojno popratil ovu tekmu, no problem je u ostalim i u potpunosti se slazem, bitnije su zebe i svrake nego Liga prvaka. No, to nam je odraz stanja u drustvu, ali ima nade za nas, Flensburg je popravni za sviju, da li cemo poloziti veliko je pitanje.

Iker C
Kontakt:

Post Postao/la Iker C » 03 okt 2010, 14:02

Mnogi su prestali navijati za Bosnu nakon mešetarski radnji u upravi.
1. otjerali su Demirovića nakon vrlo uspješne sezone.
2. politika kluba u kojem se forsiraju strani igrači bez obzira na kvalitet.
3.Toromanović je pušten a doveden je Đurković koji je imao platu istu onoliku koliku je tražio Toromanović da ostane.
Ja lično sam jučer išao na utakmicu jer nije bilo tv prijenosa ( nemam arenu a HTV2 je kodiran) a ulaz je bio besplatan (za mene). Također smatram da je tekma namještena ali neću o tome jer nemam dokaza, ali zaista je bilo čudno kako je Kljajić rotirao igrače.
Škof nije ulazio.
Balić većinu tekme igra odbranu na beku. :o
Marić igrao kad se utakmica lomila (doduše odigrao je dobro ali u odbrani to nije to).
Gojun odigrao zadnjih 10 minuta umjesto Valčića.
Jaškić nakon odlične dionice izlazi a ulazi Horvat koji nije ništa specijalno napravio.
Bosna je bila motivirana ali Bosna realno nema lijevog,desnog beka, desno krilo je neiskusno( Vražalić je odlično odigrao), pivot ( Mesarić nije loš ali nije to nivo LP.)
FEDERER= KLOC

kralj_je_mrtav
Kontakt:

Post Postao/la kralj_je_mrtav » 03 okt 2010, 14:07

Iker C je napisao/la:Mnogi su prestali navijati za Bosnu nakon mešetarski radnji u upravi.
3.Toromanović je pušten a doveden je Đurković koji je imao platu istu onoliku koliku je tražio Toromanović da ostane.
Ja lično sam jučer išao na utakmicu jer nije bilo tv prijenosa ( nemam arenu a HTV2 je kodiran) a ulaz je bio besplatan (za mene). Također smatram da je tekma namještena ali neću o tome jer nemam dokaza, ali zaista je bilo čudno kako je Kljajić rotirao igrače.
Škof nije ulazio.
Marić igrao kad se utakmica lomila (doduše odigrao je dobro ali u odbrani to nije to).
Jaškić nakon odlične dionice izlazi a ulazi Horvat koji nije ništa specijalno napravio.
Bosna je bila motivirana ali Bosna realno nema lijevog,desnog beka, desno krilo je neiskusno( Vražalić je odlično odigrao), pivot ( Mesarić nije loš ali nije to nivo LP.)

Uz duzno postovanje odavno nisam procitao smjesniji post. Gobac nastimao tekmu s klubom na cijoj klupi sjedi njegov najveći neprijatelj. Neprocjenjivo. Skofa i ove ostale nebuloze necu komentarisati, a politika kluba je takva da svake sezone taj klub igra Ligu prvaka. Realno starac, nidje veze, nego zovi raju da podrze pravi bh. i sarajevski brend i mani se urota.

Iker C
Kontakt:

Post Postao/la Iker C » 03 okt 2010, 14:13

kralj_je_mrtav je napisao/la:
Iker C je napisao/la:Mnogi su prestali navijati za Bosnu nakon mešetarski radnji u upravi.
Škof nije ulazio.

Uz duzno postovanje odavno nisam procitao smjesniji post. Gobac nastimao tekmu s klubom na cijoj klupi sjedi njegov najveći neprijatelj. Neprocjenjivo. Skofa i ove ostale nebuloze necu komentarisati, a politika kluba je takva da svake sezone taj klub igra Ligu prvaka. Realno starac, nidje veze, nego zovi raju da podrze pravi bh. i sarajevski brend i mani se urota.

Jesi li gledao utakmicu Costanca-Zagreb? Da zaboravio sam reći da je Vukić igrao 5 minuta a čovjek je Costanci zabio 13 golova.
FEDERER= KLOC

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.