RK Bosna

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 13 mar 2016, 22:17

Nemam ja da se kome zalim jer vi u sudijskoj organizaciji nemate obraza i cestitosti. Pogledajte sve biltene ocjene 77 Ma na svojetu nema "boljih" sudija. Sramota je znoj i rad neciji rusiti. A vas komentar je primjer kakav ne treba biti navijac. Da nije sramotno bilo bi zalosno !!!

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Rukomet » 13 mar 2016, 22:44

Ako Bosna u Cazinu bude imala suđenje kao Visočani u Gračanici, 100% dobija utakmicu!
Zadnja izmjena: Rukomet, dana/u 13 mar 2016, 22:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: RE: Re: RK Bosna

Post Postao/la cesc4 » 13 mar 2016, 22:50

Apaurin je napisao/la:Veliki sam kriticar ponasanja klupe RKB. Medjutim, na utakmici sa RK Izvidjačem kada se rezultat lomio sudije su na vrlo perfidan način pomogle gostujućoj ekipi. Jedan normalan kontakt na ruku gostujućujeg igrača u kojoj se nalazi lopta kvalifikuju kao 2 minuta isključenja domaćeg igrača, potom na suprotnoj strani sut igrača domaćih pod punim kontaktom odbrambenog igrača (prekrsajem) ne sviraju, pa nepostojeća povreda golmanovog prostora kod cepelina koji je rezultirao golom i da dalje ne nabrajam a to se sve desava od 45 minuta.Po mom skromnom misljenju uzeli su domaćoj ekipi 5 lopti i prelomili utakmicu u korist gostujuće ekipe. Kontrolor iz Kopača sve to aminuje... Sramota za ovakav iskusan par ili su radili za nekog (čitaj RK Zrinjski). Mislim da sam dosta stalozen i da mogu mnogo toga da otrpim, ali ne znam kako bih se ponasao da sam bio na klupi RKB ????? Na ovoj utakmici klupa RKB je s pravom reagovala. Na kraju treba pohvaliti mladu ekipu gostiju i cestitke na borbenosti i umijecu....
Da je neko nesto namjestao RKB ne bi sudile im sudije iz Mostara nego oni koji vrlo lako podlijezu pritiscima a takvih je 90 %. Prica sudi brat bratu je smijesna. Znaju svi u rukometnim krugovima da se na sudijski par Zeljko Vlado i Nermin Salkanović ne moze utjecati i da sude po svojoj savjesnosti i znanju a jedni su od rijetkih koji pravila rukometne igre interpetiraju korektno.Malo je tako postenih sudija kao sto je ovaj par. Sigurno Cazinjanima bi odgovarale sudije iz Mostara i slični i tada bi bili sigurni u pobjedu. Sretno RKB borite se do kraja .... Uspjela je RK Bosna Visoko uzeti bod u Gračanici sa postenim sudjenjem sto ne bi i vi pobjedili u Cazinu !!!!
U Gracanici je bilo svega osim postenog sudenja i to bas nekim slucajem od sudijskog para koji dolazi iz Cazina i Bihaca....

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
www.nkbratstvogracanica.com

Avatar
semana
Postovi: 49
Pridružen/a: 16 jan 2016, 12:04
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la semana » 13 mar 2016, 23:14

Rukomet je napisao/la:Ako Bosna u Cazinu bude imala suđenje kao Visočani u Gračanici, 100% dobija utakmicu!
Nadam se da neće

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 15 mar 2016, 18:35

Vise puta sam gledao kako sude Dautović i Besirevic i misljenja sam da su postene sudije i siguran sam da nisu navijali ni za koga na utakmici u Gračanici. Isto se moze reći za par Salkanovic- Zeljko i isti ce sigurno suditi stručno i posteno u Cazinu !!! Šejtani budite realni !!! :bih:

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 17 mar 2016, 01:18

Gledao sam utakmicu RK Krajina RK Bosna sudjenje odlično, nije bilo bratski kako sejtani kazu ,ali zato ponasanje publike nije bilo lijepo !!!Pa da !!

Avatar
semana
Postovi: 49
Pridružen/a: 16 jan 2016, 12:04
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la semana » 17 mar 2016, 15:15

Apaurin je napisao/la:Gledao sam utakmicu RK Krajina RK Bosna sudjenje odlično, nije bilo bratski kako sejtani kazu ,ali zato ponasanje publike nije bilo lijepo !!!Pa da !!
Suđenje na stranu, šta je to falilo cazinskoj publici??

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 17 mar 2016, 17:38

Pogledajte snimak koje obilje socnih psovki se cuje kao i vrijedjanje sudija koji su posteno sudili !!! Ima svijetlih trenutaka i kod sudija prvo u Gracanici (Dautovic Besirovic )pa sad u Cazinu (Salkanovic Zeljko) fer i posteno sudjeno

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la no rules » 17 mar 2016, 17:59

Gledao sam par utakmica Bosne na LiveStreamu i cuo sam te iste stvari ...tako da ... ovo je ipak Bosna i Hercegovina, tih stvari je uvijek bilo i uvijek ce biti diljem nase lijepe Domovine , a Bogami i sire :)

Avatar
Dajdza
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:12
Lokacija: ..gdje vozi OUR Prigradski Saobracaj...
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Dajdza » 24 mar 2016, 20:39

Ivan95 je napisao/la:Lagano pustanje vogosce susjedima, prica se po carsiji
Debilko,sta danas prica carsija?

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 25 mar 2016, 06:06

Dajdza je napisao/la:
Ivan95 je napisao/la:Lagano pustanje vogosce susjedima, prica se po carsiji
Debilko,sta danas prica carsija?
Napad je najbolja odbrana !!! Vi se u Sarajevu svadjajte i ne dogovarajte, ima ko to radi maltene svake godine.....

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 25 mar 2016, 09:12

Svaka čast momcima iz zrinjskog zasluženo su pobjedili i izvidjac i vogoscu, trebali su i maglaja u gostima al nisu imali sreće. ..a ti kazes onda da je i vogosca pustila zrinjskom ako kazes da je izvidjac. ..mislim da ni u oba slucaja nije bilo nikakvih dogovaranja. ..samo znam da izvidjac nije igro bez par bitnih igrača ( reprezentacija Hrvatske i viroza)

Avatar
Dajdza
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:12
Lokacija: ..gdje vozi OUR Prigradski Saobracaj...
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Dajdza » 25 mar 2016, 09:58

Ivan95 je napisao/la:Svaka čast momcima iz zrinjskog zasluženo su pobjedili i izvidjac i vogoscu, trebali su i maglaja u gostima al nisu imali sreće. ..a ti kazes onda da je i vogosca pustila zrinjskom ako kazes da je izvidjac. ..mislim da ni u oba slucaja nije bilo nikakvih dogovaranja. ..samo znam da izvidjac nije igro bez par bitnih igrača ( reprezentacija Hrvatske i viroza)
ne uzbudjuj se,ja samo pitam: sta prica carsija?

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 25 mar 2016, 22:24

:tralala: Bosna druga liga :guz: :guz: :guz: :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Dajdza
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:12
Lokacija: ..gdje vozi OUR Prigradski Saobracaj...
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Dajdza » 26 mar 2016, 02:17

Ivan95 je napisao/la::tralala: Bosna druga liga :guz: :guz: :guz: :opaopa: :opaopa: :opaopa:
Kretenko,to ti je odgovor? Super,a sta ako vam se vrati,sportska srca je varljiva. Sta ako se okrene pa ispadnete?hocete li biti majorizirani il ce to biti zavjera protiv cijelog natoda?
Btw,**** mi se za RKB

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 26 mar 2016, 23:14

RK Bosna - RK Prijedor 29:26

Nastavlja se lijep odziv sarajevske publike na rukomet ove sezone.
1946

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 30 mar 2016, 19:01

Dajdza je napisao/la:
Ivan95 je napisao/la:Svaka čast momcima iz zrinjskog zasluženo su pobjedili i izvidjac i vogoscu, trebali su i maglaja u gostima al nisu imali sreće. ..a ti kazes onda da je i vogosca pustila zrinjskom ako kazes da je izvidjac. ..mislim da ni u oba slucaja nije bilo nikakvih dogovaranja. ..samo znam da izvidjac nije igro bez par bitnih igrača ( reprezentacija Hrvatske i viroza)
ne uzbudjuj se,ja samo pitam: sta prica carsija?
Zrinjski-borac bl 21:19 eto sta prica carsija... povalili su i vogoscu i izvidjac i borac... da je pocetak sezone bili bi medju 4

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la po'marke » 30 mar 2016, 19:43

hvala kladionicama na kvoti 3,25 :D neko je uzeo dobru paru, eto plate igračima. :D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

DrinaGZ
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 apr 2014, 20:56

Re: RK Bosna

Post Postao/la DrinaGZ » 30 mar 2016, 23:31

Ako neko iz Rukometnog saveza ili nekog ozbiljnijeg kluba čita ove postove, preporučio bih da prate igre i napredovanje mladog Kenana Selimovića koji sa velikim uspjehom nastupa za RK Briješće u selekcijama 1998 i 2000 godište. Momak je rođen u Avgustu 2000 godine i ima sve predispozicije za nastupe u jačim klubovima i reprezentativnim selekcijama njegovog uzrasta. Igra na poziciji pivota. Poželjno bi bilo da odmah nakon završetka sezone u ligi KS neki ozbiljniji klub angažuje momka.

Avatar
Dajdza
Postovi: 36
Pridružen/a: 24 avg 2012, 18:12
Lokacija: ..gdje vozi OUR Prigradski Saobracaj...
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Dajdza » 01 apr 2016, 01:28

Dobar si mu PR,koji ti je broj telefona?
Raja iz Kiela

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.