RK Bosna

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la fico » 23 feb 2016, 14:25

Rukometni klub Bosna organizovao je danas konferenciju za novinare u prostorijama USD Bosna povodom utakmice 19. kola Premijer lige BiH za rukometaše, u kojoj će Studenti odmjeriti snage s Vogošćom. Na današnjoj konferenciji za novinare okupljenim predstavnicima medija se prvo obratio predsjednik kluba Samer Rešidat. “Obzirom na to da je Rukometni klub Bosna u posljednjih nekoliko mjeseci doživio ono što ne bi poželio nikome. Bosna je ipak zahvaljujući mladim momcima koji su odlučili da igraju za klub koji je bio ostavljen na milost i nemilost, upsjeli dići klub. Uprava je osigurala onaj minimum da klub opstane i igra. Ovim putem se zahvaljujem Ministarstvu kulture i sporta, ali i sponzorima. Ponovit ću ono što je šef stručnog štaba rekao, naš cilj je da opstanemo u ligi. “Sutrašnja utakmice je važna, ali važne su sve naredne utakmice. Ovo sutra je kantonalni derbi i zbog toga ima malo veću pažnju. Vogošća je prvoplasirana ekipa i favorit je, ali morat će se namučiti znatno više nego u prvom dijelu prvenstva. Sada imamo mladu ekipu, punu entuzijazma, i ono što je bitno, rukomet se ponovo vratio u Sarajevo. Očekujemo dobru atmosferu i neka bolji pobijedi.” U posljednje vrijeme su se pojavile informacije da su neki ozbiljniji sponzori zainteresovani da uložu u Bosnu, što bi u nekim varijantama značilo i promjenu imena, no predsjednik kluba je jasno istakao da se ime neće mijenjati, bez obzira na ponuđeni novac. “Nakon rezultata koje smo ostvarili u proteklom periodu pojavilo se mnogo ljudi koji su spremni pomoći Bosni. Konkretno, pojavila su se dva ozbiljnija sponzora. Mi kao Uprava nemamo pravo da mijenjamo ime Bosne i mogu vam reći ispred naše Uprave da ne postoji novac zbog kojeg ćemo promijeniti ime. Rukometni klub Bosna postoji od 1948. godine i zove se Bosna te dok je ova ekipa u Upravnom odboru, Bosna će ostati Bosna i nema tih para zbog kojih ćemo promijeniti ime.” Utakmica između Bosne i Vogošće se igra 24. februara s početkom od 18 sati u dvorani ‘Ramiz Salčin’ na Mojmilu.

Republika
SARAJEVO

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 23 feb 2016, 22:19

Ovo ce se otici pogledati :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 24 feb 2016, 11:56

Lagano pustanje vogosce susjedima, prica se po carsiji

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2016, 12:05

Ivan95 je napisao/la:Lagano pustanje vogosce susjedima, prica se po carsiji
Ti iz Ljubuskog to znas?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 24 feb 2016, 12:39

Sve se zna danas ... zivi bili pa vidjeli

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2016, 12:43

Ivan95 je napisao/la:Sve se zna danas ... zivi bili pa vidjeli
Ako Bosna zasluzi pobjedu onda ce je i ostvariti, nema tu puno pametovanja. Vogosca jeste favorit ali mislim da nece pobijediti sa velikom gol razlikom, Bosna je dosta zdravija i stvarno igra bolje, od naredne sezone direktor je obecao napadanje na prvo mjesto pa cemo vidjeti.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 24 feb 2016, 12:49

Pojedinacno na svakoj poziciji bosnini igraci mogu jedino vodu nosat igracima vogosce...znaci razlika nebo i zemlja uz svako postovanje, bez uvrede... e sad je jedino stvar dali se ti razumjes u rukomet ili u odbojku... jedino ako vogosca pusti mogu pobjedit...a vidimo iz prethodni kola da vogosca neigra kao izvidjac da melje sve po 10-15 razlike nego sve natanane...zato ti pije vode to da nece pobjedit mnogo razlike

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2016, 13:25

Ivan95 je napisao/la:Pojedinacno na svakoj poziciji bosnini igraci mogu jedino vodu nosat igracima vogosce...znaci razlika nebo i zemlja uz svako postovanje, bez uvrede... e sad je jedino stvar dali se ti razumjes u rukomet ili u odbojku... jedino ako vogosca pusti mogu pobjedit...a vidimo iz prethodni kola da vogosca neigra kao izvidjac da melje sve po 10-15 razlike nego sve natanane...zato ti pije vode to da nece pobjedit mnogo razlike
Ma bez uvrede ikakve, znam ja to :thumbup: a razumijem se u rukomet jer ga pratim otkad znam za sebe a i trenirao sam par godina. Vogosca nije toliko efikasna kao Izvidjac ali idem i na njihove utakmice i vjeruj mi da oni bukvalno igraju koliko hoce i to apsolutno svaku utakmicu. Sjecam se na Ilidzi nedavno sad kad sam bio, da su htjeli mogli su ih uzeti sa preko 20 razlike nego trener uvijek ubacuje rezerve i mlade igrace kada su prakticki osigurali pobjedu. Nemaju oni bezveze omjer od 17 pobjeda i 1 porazom i vjeruj mi da bi mi bilo drago da i danas pobjede zbog jednog razloga iako je Bosna moj klub oni ce osigurati opstanak na kraju sto je i jedini cilj ove sezone a Vogosca ide do kraja i stvarno bi mi bilo drago da pobijede, imam odlican razlog za to. I ja mislim da ce Vogosca pobijediti ali vjeruj mi da ce Bosna pruziti strasan otpor, momci igraju puno puno bolje i imaju 4 pobjede zaredom, pa mozda i domaca publika i ostalo...bit ce blizu ali naravno da je Vogosca veliki favorit.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Rule_hz » 24 feb 2016, 13:52

MortemHz je napisao/la:
Ivan95 je napisao/la:Pojedinacno na svakoj poziciji bosnini igraci mogu jedino vodu nosat igracima vogosce...znaci razlika nebo i zemlja uz svako postovanje, bez uvrede... e sad je jedino stvar dali se ti razumjes u rukomet ili u odbojku... jedino ako vogosca pusti mogu pobjedit...a vidimo iz prethodni kola da vogosca neigra kao izvidjac da melje sve po 10-15 razlike nego sve natanane...zato ti pije vode to da nece pobjedit mnogo razlike
Ma bez uvrede ikakve, znam ja to :thumbup: a razumijem se u rukomet jer ga pratim otkad znam za sebe a i trenirao sam par godina. Vogosca nije toliko efikasna kao Izvidjac ali idem i na njihove utakmice i vjeruj mi da oni bukvalno igraju koliko hoce i to apsolutno svaku utakmicu. Sjecam se na Ilidzi nedavno sad kad sam bio, da su htjeli mogli su ih uzeti sa preko 20 razlike nego trener uvijek ubacuje rezerve i mlade igrace kada su prakticki osigurali pobjedu. Nemaju oni bezveze omjer od 17 pobjeda i 1 porazom i vjeruj mi da bi mi bilo drago da i danas pobjede zbog jednog razloga iako je Bosna moj klub oni ce osigurati opstanak na kraju sto je i jedini cilj ove sezone a Vogosca ide do kraja i stvarno bi mi bilo drago da pobijede, imam odlican razlog za to. I ja mislim da ce Vogosca pobijediti ali vjeruj mi da ce Bosna pruziti strasan otpor, momci igraju puno puno bolje i imaju 4 pobjede zaredom, pa mozda i domaca publika i ostalo...bit ce blizu ali naravno da je Vogosca veliki favorit.
Vogošća se nema šta kome dokazivati s nabijanjem ekipa po 15 i više razlike, igraju onoliko koliko i treba odnosno za 3 boda tj. cilj Liga 4. A što se tiče večerašnje utakmice svakako da ce Bosna dati svojih 200% mogućnosti da pobjede što je i očekivano jer im treba za opstanak. Vogošća ulazi u svaku tekmu hladne glave, dok je na Bosni pritisak. A realno gledajući Bosna ima jako dobru i kvalitetnu ekipu ka cilju da to i ostvare, odnosno po gledanju igrački i po kvaliteti Bosne sigurno da imaju ekipu za sredinu tabele pa čak možda i za 4-5mjesta ma koliko god ko mislio da nije tako. Sve su ovo samo neka sranja nas forumaša i prepucavanja bez potrebe, večeras će se na terenu sve pokazati. Ostalo je samo prosipanje iz šuplje u prazno priče. Ali naravno svako ima pravo na svoje mišljenje.

PS Nema se šta dokazivati Divković, Međić i ostali iskusni igrači da idu na glavu da zabijaju po 10 i više golova, jer jednostavno onoliko koliko treba.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2016, 14:01

Znam, to sam i ja rekao gore..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la irfo » 24 feb 2016, 22:55

Ivan95 je napisao/la:Sve se zna danas ... zivi bili pa vidjeli
u ljubuskom se pravo zna izgleda
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MortemHz » 24 feb 2016, 23:14

irfo je napisao/la:
Ivan95 je napisao/la:Sve se zna danas ... zivi bili pa vidjeli
u ljubuskom se pravo zna izgleda
Rekao sam ti ja odmah..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
hapa
Postovi: 45
Pridružen/a: 29 jan 2011, 19:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la hapa » 25 feb 2016, 05:27

gledao utakmicu...bosna cirkus od ekipe iako sam navijao za njih..a nemogu ni vise sa onakvim arogantnim trenerom...vogosca dosta iskusnija i bolja ekipa u svakom pogledu..pozz
A tebe volim, volim te fakat. Ti si mi
ljubav jedinaaaa.

Ivan95
Postovi: 66
Pridružen/a: 18 okt 2015, 14:16
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Ivan95 » 26 feb 2016, 14:50

Pa sta gore pise medo jedan, da carsija prica ... i da bosna jedino moze pobjedit ako vogosca pusti to pise u produzetku...da igraci bosne mogu jedino vodu nosat igracima vogosce...da je razlika nebo i zemlja...svaka cast ekipi vogosce na pobjedi...nisam ni sumnjao ako bude fer da ce pobjeda doci u pitanje

samosingle
Postovi: 183
Pridružen/a: 21 mar 2014, 19:01
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samosingle » 26 feb 2016, 20:01

Normalni zaljubljenici u rukomet su samo komentarisali da ce Bosna pruziti jak otpor Vogosci sto se i desilo. Naravno da je Vogosca bolja ekipa, i Bosna nikako nije mogla pobjediti sa samo jednim raspolozenim igracem u napadu.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: RK Bosna

Post Postao/la High » 27 feb 2016, 15:36

Evo prijenosa na BHT-u.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la po'marke » 27 feb 2016, 15:53

trenutno samo 9 razlike za slogu...

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: RK Bosna

Post Postao/la High » 27 feb 2016, 16:05

:oops:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la po'marke » 27 feb 2016, 16:07

20:9 poluvrijeme

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Apaurin
Postovi: 46
Pridružen/a: 01 jan 2016, 14:54
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Apaurin » 27 feb 2016, 16:20

Svi šutite pa krajnje je vrijeme da neko kaze Korkariću preuzmi voditi pionire jer to je tvoj domet a prvu ekipu prepusti nekom skolovanom treneru.U svemu kruvicu trazis u drugom .Djeca ti pokazuju kako se igra njih je pripremio trener - Junuzović. Pitas li se je li ekipa u cijelom prvenstvu odigrala jednu akciju igra se individualno.Svaka cast Bubiju svi ostali su nazadovali. Zasto ? Ne trenira se jer trener treninge vodi na facebooku. Dosta vise ubleha!!! Podnesi ostavku Korkariću.....inače adio Premijer liga

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.