RK Bosna

pinoche
Postovi: 366
Pridružen/a: 01 jul 2009, 15:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la pinoche » 19 okt 2009, 20:53

crohb fanatic je napisao/la:sine moj kad smo mi igrali u ligi prvaka vi ste govorili vidi šta oni rade, živi bili pa vidjeli, ispuvati će državne jasle vrlo brzo!!!
drug pricas gluposti, ebote akademija kad dovodite klince iz maglaja, smijesan si sine do jaja, koja akademija, koji klub, zaprdim klubu gdje mucic mora igrati jer je stanislavov sin, zaprdim klubu gdje je dominikovic glavni igrac, objektivno skauti su trenutno dno nase lige i proslu sezonu bi ispali da nije bilo stanislava, kao i ovu, to ti je realnost brale

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 19 okt 2009, 21:08

pinoche je napisao/la:
crohb fanatic je napisao/la:sine moj kad smo mi igrali u ligi prvaka vi ste govorili vidi šta oni rade, živi bili pa vidjeli, ispuvati će državne jasle vrlo brzo!!!
drug pricas gluposti, ebote akademija kad dovodite klince iz maglaja, smijesan si sine do jaja, koja akademija, koji klub, zaprdim klubu gdje mucic mora igrati jer je stanislavov sin, zaprdim klubu gdje je dominikovic glavni igrac, objektivno skauti su trenutno dno nase lige i proslu sezonu bi ispali da nije bilo stanislava, kao i ovu, to ti je realnost brale
E baš tako ;) svaka čast! Čuj Izviđač? Dajte nam mikroskop da ga vidimo!

Avatar
majestic24
Postovi: 17394
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la majestic24 » 19 okt 2009, 21:46

Ovaj poraz ne bi trebao da demoralizuje ekipu...jest tezak poraz,al Boze moj...ja mislim da mi imamo dovoljno kvalitete da osvojimo to 4 mjesto,a s tim da se mozemo ravnopravno nositi s gorenjem i chamberyjem,mozda bi mogli doci i do 3 mjesta...Bosno samo naprijed!!!
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

crohb fanatic
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:42
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la crohb fanatic » 19 okt 2009, 23:05

živ bili pa vidjeli, samo argumentirano braćo,samo argumentirano !!!

pinoche
Postovi: 366
Pridružen/a: 01 jul 2009, 15:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la pinoche » 19 okt 2009, 23:47

crohb fanatic je napisao/la:živ bili pa vidjeli, samo argumentirano braćo,samo argumentirano !!!
pa koji su tvoji argumenti, polako mi ides na jetru, idi na temu o skautima

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 19 okt 2009, 23:58

pa pogledaj samo kolkiko je bosna "napravila" igraca, a koliko izvidjac i ne samo izvidjac tu je i bosna visoko, sloga...

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 20 okt 2009, 00:06

crohb fanatic je napisao/la:živ bili pa vidjeli, samo argumentirano braćo,samo argumentirano !!!
Živiš u DALEKOJ prošlosti prika. Bosna je u zadnje 4 sezone postigla 3 puta više nego Izviđač u "prijepotopnom" periodu kojeg spominješ. Argumenti su dostupni kako na Izviđačevoj, tako i na Bosninoj web stranici. Uporedi, nije teško. U Bosni bi zaista sretni bili da u sezoni imaju više jačih domaćih mečeva, a "bucanja" Izviđača i sličnih to već odavno nisu. Možda bi svi skupa onda bili realniji kad dođe jedan Rhein-Neckar u Sarajevo, šta očekivati. Iskreno, žao mi je što u Ljubuški više ne dolaze inozemne ekipe jače od RK Splita ili Siscia iz Siska. I ti bi onda malo realniji bio, sigurno :)

crohb fanatic
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:42
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la crohb fanatic » 20 okt 2009, 00:41

prvo nisam iz ljubuškog, drugo niste realni, treće trošite lovu od države, četvrto nemate mlađe kategorije, peto raspaali ste se umalo uoči sezone, šesto vidjet ćemo iduću sezonu gdje ćete biti, sedmo nemate gledatelje jer ni jednog domaćeg nemate, osmo klub se ne pravi od vrha-nego od dna, deveto koliko država daje para ostalim-koliko bosni, deseto nemate pojma o dovođenju igrača-izviđač je s pola pra imao bolju ekipu, jedanesto niste ni u pola organizaciski sposobni kao izviđač koji je organizirao velike utakmice.....itd....

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 20 okt 2009, 00:52

crohb fanatic je napisao/la:prvo nisam iz ljubuškog, drugo niste realni, treće trošite lovu od države, četvrto nemate mlađe kategorije, peto raspaali ste se umalo uoči sezone, šesto vidjet ćemo iduću sezonu gdje ćete biti, sedmo nemate gledatelje jer ni jednog domaćeg nemate, osmo klub se ne pravi od vrha-nego od dna, deveto koliko država daje para ostalim-koliko bosni, deseto nemate pojma o dovođenju igrača-izviđač je s pola pra imao bolju ekipu, jedanesto niste ni u pola organizaciski sposobni kao izviđač koji je organizirao velike utakmice.....itd....

Molim te pod tačkom 8. ovaj "argument" mi je nejasan? Jel' Izviđač krenuo u pravljenje kluba od dna, pa je zadnjih sezona (zbog toga) opet na dnu? Jel' to cilj kojem treba težiti? Jesi ti to izmislio ili ti je neko od "stručnjaka" iz tvog omiljenog kluba rekao? :o

crohb fanatic
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:42
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la crohb fanatic » 20 okt 2009, 00:55

znači sve ti je jasno osim pod osam(napreduješ) i ne s..eri više, trošite naše novce i kenjate stalno, polako čekaj iduću sezonu pa ćemo opet pisati,ćaos amateri

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 20 okt 2009, 01:02

crohb fanatic je napisao/la:znači sve ti je jasno osim pod osam(napreduješ) i ne s..eri više, trošite naše novce i kenjate stalno, polako čekaj iduću sezonu pa ćemo opet pisati,ćaos amateri
I ti vidim, možeš pojest ovog što ja "pos....". Čekajući Izviđač da se vrati u na rukometnu mapu mi čekamo Godoa ;) Čami čekajući u svojoj sobi od pluta!

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Janez » 20 okt 2009, 12:18

Iskreno da budem,u pojedinim stvarima se moram sloziti s crohb fanatic vezano za Izvidjac,ali moramo biti iskreni pa reci da je Izvidjac zadnjih par sezona postao baza igraca za RK Zagreb i Hrvatsku repku

Bez obzira na sve,po meni Izvidjac ima finu tradiciju i osnovan je prije 50 i vise godina i to se ne smije zanemariti,ima tradiciju i dugo postoji,sto nema velikih rezultata u bivsoj SFRJ,to je drugo

Mnogi klubovi su osnovani prije vise i od 100 god. pa se zna o njima skoro malo ili nikako

Vjerujem da ce se uskoro i Izvidjac vratiti i aktivirati kao prije 4-5 god. kad su harali kao sto to danas cini Bosna,a glavni je razlog novac,nista vise,I Bosna danas hara jer imamo Selmana,Purivatru pa su doveli sponzora i dali novca pa se mozemo nositi u LP solidno,cim ne bude novca,tako ce i Bosna da splasne,htjeli mi to priznati ili ne....

I Izvidjac je dobro igrao u periodu od 2002-2005 jer su dobro bili pogurani od tajkuna iz Hercegovine,dali ljudi novac i donijeli titule u Ljubuski,ko sto je primjer danas KK Široki ili s KK Bosnom

Tako da mi nije jasno cemu to ismijavanje Izvidjaca i da se nece nikad vise vratiti

Zasto da se ne vrati??"Pa zar nije bolje da imamo jakog Izvidjaca,Borca,Slogu,Visocku Bosnu itd. pa da se i Bosna moze takmici i boriti u svakoj tekmi sa 100% snage...

Iskreno da kazem kakva je to liga u kojoj Bosna ostvari maksimalan broj pobjeda,zar nije bolje da imamo ujednaceno takmicenje i dobre klubove pa da se svi mogu boriti za titulu,da u dvoranama dolazi veiliki broj navijaca,da rukometna liga BiH bude pravi spektakl
crohb fanatic je napisao/la:prvo nisam iz ljubuškog, drugo niste realni, treće trošite lovu od države, četvrto nemate mlađe kategorije, peto raspaali ste se umalo uoči sezone, šesto vidjet ćemo iduću sezonu gdje ćete biti, sedmo nemate gledatelje jer ni jednog domaćeg nemate, osmo klub se ne pravi od vrha-nego od dna, deveto koliko država daje para ostalim-koliko bosni, deseto nemate pojma o dovođenju igrača-izviđač je s pola pra imao bolju ekipu, jedanesto niste ni u pola organizaciski sposobni kao izviđač koji je organizirao velike utakmice.....itd....
Hmm...

Odakle si to nije ni bitno ;)

Omladinski pogon imamo jako dobar,kakav god da je u odnosu na druge,bitno je da je nas i da se nesto radi po pitanju omladine

Ako cemo iskreno,drzava se ukljucila tek od prosle sezone,a prije toga imali smo samo podrsku nacelnika opstine,koji je jedini prepoznao gdje je uspjeh ;) (vjerujem da je tako i s Izvidjacem )

Za to da cemo se raspasti,to je sigurno ko sto ste se i vi raspali kad je prestalo da stize veliki novac od tajkuna ;) sto sam i gore rekao i za vas i za nas ;)

Vjeruj da imamo dobre gledatelje,samo sto ljudi ne zele da dodju i gledaju tekme u kojima ce Bosna da podere sa po 15-20 razlike ;)

Ah care,kazes da ne znamo da organizujemo velike utakmice,a da malo procitas komentare gostujucih ekipa iz LP sta kazu o organizaciji,Sarajevu itd..

Nemoj da kritikujes i pricas nesto o Bosni,kada isto to i rade u Izvidjacu ;)

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 20 okt 2009, 13:50

Janez je napisao/la:Iskreno da budem,u pojedinim stvarima se moram sloziti s crohb fanatic vezano za Izvidjac,ali moramo biti iskreni pa reci da je Izvidjac zadnjih par sezona postao baza igraca za RK Zagreb i Hrvatsku repku

Bez obzira na sve,po meni Izvidjac ima finu tradiciju i osnovan je prije 50 i vise godina i to se ne smije zanemariti,ima tradiciju i dugo postoji,sto nema velikih rezultata u bivsoj SFRJ,to je drugo

Mnogi klubovi su osnovani prije vise i od 100 god. pa se zna o njima skoro malo ili nikako

Vjerujem da ce se uskoro i Izvidjac vratiti i aktivirati kao prije 4-5 god. kad su harali kao sto to danas cini Bosna,a glavni je razlog novac,nista vise,I Bosna danas hara jer imamo Selmana,Purivatru pa su doveli sponzora i dali novca pa se mozemo nositi u LP solidno,cim ne bude novca,tako ce i Bosna da splasne,htjeli mi to priznati ili ne....

I Izvidjac je dobro igrao u periodu od 2002-2005 jer su dobro bili pogurani od tajkuna iz Hercegovine,dali ljudi novac i donijeli titule u Ljubuski,ko sto je primjer danas KK Široki ili s KK Bosnom

Tako da mi nije jasno cemu to ismijavanje Izvidjaca i da se nece nikad vise vratiti

Zasto da se ne vrati??"Pa zar nije bolje da imamo jakog Izvidjaca,Borca,Slogu,Visocku Bosnu itd. pa da se i Bosna moze takmici i boriti u svakoj tekmi sa 100% snage...

Iskreno da kazem kakva je to liga u kojoj Bosna ostvari maksimalan broj pobjeda,zar nije bolje da imamo ujednaceno takmicenje i dobre klubove pa da se svi mogu boriti za titulu,da u dvoranama dolazi veiliki broj navijaca,da rukometna liga BiH bude pravi spektakl
crohb fanatic je napisao/la:prvo nisam iz ljubuškog, drugo niste realni, treće trošite lovu od države, četvrto nemate mlađe kategorije, peto raspaali ste se umalo uoči sezone, šesto vidjet ćemo iduću sezonu gdje ćete biti, sedmo nemate gledatelje jer ni jednog domaćeg nemate, osmo klub se ne pravi od vrha-nego od dna, deveto koliko država daje para ostalim-koliko bosni, deseto nemate pojma o dovođenju igrača-izviđač je s pola pra imao bolju ekipu, jedanesto niste ni u pola organizaciski sposobni kao izviđač koji je organizirao velike utakmice.....itd....
Hmm...

Odakle si to nije ni bitno ;)

Omladinski pogon imamo jako dobar,kakav god da je u odnosu na druge,bitno je da je nas i da se nesto radi po pitanju omladine

Ako cemo iskreno,drzava se ukljucila tek od prosle sezone,a prije toga imali smo samo podrsku nacelnika opstine,koji je jedini prepoznao gdje je uspjeh ;) (vjerujem da je tako i s Izvidjacem )

Za to da cemo se raspasti,to je sigurno ko sto ste se i vi raspali kad je prestalo da stize veliki novac od tajkuna ;) sto sam i gore rekao i za vas i za nas ;)

Vjeruj da imamo dobre gledatelje,samo sto ljudi ne zele da dodju i gledaju tekme u kojima ce Bosna da podere sa po 15-20 razlike ;)

Ah care,kazes da ne znamo da organizujemo velike utakmice,a da malo procitas komentare gostujucih ekipa iz LP sta kazu o organizaciji,Sarajevu itd..

Nemoj da kritikujes i pricas nesto o Bosni,kada isto to i rade u Izvidjacu ;)
Jesul ono ti gledatelji sto su bili protiv samberija i levena :D:D ako je to najbolje onda vam svaka cast. Ipak preporucjem ti da dojdes u Visoko na utakmicu pa vidi sta su navijaci. Protiv jednog slabog celika je bilo 300-400 ljudi, a kolo prije tog protiv sarajlija je bilo oko 1500

crohb fanatic
Postovi: 80
Pridružen/a: 18 okt 2009, 23:42
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la crohb fanatic » 20 okt 2009, 13:50

imas pravo u dosta toga ali imama i ja,pozz

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Janez » 20 okt 2009, 14:15

Puno sam bio tekmi u Visokom od repke do RK Bosna Visoko

Znam ja dobro kakva je tamo armosfera i publika ;)

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 20 okt 2009, 23:25

Janez je napisao/la:Puno sam bio tekmi u Visokom od repke do RK Bosna Visoko

Znam ja dobro kakva je tamo armosfera i publika ;)
eh drago mi je, znaci vidio si sta je prava publika

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Janez » 20 okt 2009, 23:42

adn_sah je napisao/la:
Janez je napisao/la:Puno sam bio tekmi u Visokom od repke do RK Bosna Visoko

Znam ja dobro kakva je tamo armosfera i publika ;)
eh drago mi je, znaci vidio si sta je prava publika
Naravno care

Em sto sam vidio,ali sam i osjetio car navijanja i publike :D

BHF + raja iz Visokog= GORII DVORANA :mrgreen: :mrgreen:

Zauvijek mi ostaje tekma BiH-Belgija cini mi se 2007 god. u sjecanju :D

Jedva cekam da repka opet tamo zaigra pa da svi zajedno navijamo za Jednu jedinu ;)

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la RK Gradacac » 20 okt 2009, 23:47

I meni isto BiH - Belgija a jos vise BiH - Svedska e to necu nikad zaboravit dok sam ziv! Nestanak struje, paljenje baklji, sprzena duxerica... poslije utakmice mokar i kratkih rukava kroz Visoko a znamo svi koji je mjesec bio :mrgreen:
Al na stranu sve, ne sjecam se da sam ikada promukao kao taj dan :oops:

Bila su to dobra vremena...
010 ISN'T JUST A CODE

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 21 okt 2009, 00:13

Stvarno protiv svedske i grcke je bilo fantasticno posebno protiv svedjana, a sad sve u zenici, koja pogotov nema rukometne navijace, trebalo se sad igrat u visokom protiv CG al eto nece

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Janez » 21 okt 2009, 00:46

Da da

Nestakan struje,pa kad smo upalili baklje i onda se neko dreknuo,mozete igrati,vidi se :D :D

Ludnica

Izgleda da ce se protiv CG igrati u Sarajevu 2 put :roll:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.