RK Bosna

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 09 jan 2011, 23:43

Aikon je napisao/la:
imeime je napisao/la:ubozenka, radjenovic, brajkovic, bedekovic, arnaudovski, morozov, djurkovic, nadoveza, kajganic, nekic, mesaric, milosavljevic ... izvinjavam se ako sam nekog zaboravio... pola od ovih sigurno ne bih ni u ludilu doveo u bosnu, a druga polovina je toliko dobro igrala da su jedva cekali da im vide ledja...

a sto se tice triggerovog pitanja koga bih doveo u bosnu... ako gledam na to, kao da su ovi polovni hrvati dovedeni u sarajevo na usavrsavanje i da ce vjerovatno postati bolji igraci nego sto su ostali u premijer ligi (s obzirom koliko treniraju , kakve uslove imaju, da igraju s kvalitetnijim protivnicima...)
npr. ovcina i bozoljac nisu imali srece sto se nisu rodili kao hrvati, pa ih je imperator ubrzo prekrizio, za njih dvojicu mislim da su sigurno perspektivniji, a ako ne vec sad i kvalitetniji od trenutnih bosninih igraca na tim pozicijama.
dokic,sijakovic-medzic, karacic
biljaka, sirco, panic- pazin,savic
ovcina, mikic- kapisoda
melic -vrazalic
hallilbegovic,matic, bozoljac - divkovic
blazevic-uvodic
ferhatbegovic-mesaric

ovo mozda nije perspektiva i neke je nemoguce dovesti u sarajevo, ali kvalitetom sigurno ne zaostaju za bosninim igracima...
pucelj je bio perspektiva kad je dosao u bosnu, ali on svoje odradjuje samo u obrani... mozda je on najbolji, ali igraca slicih njemu ima bar jos 4-5 u ligi koji bi na taj nivo dosli za godinu dana, a sigurno bi kostali manje...
ah de buraz koji su tu igrači koji bi mogli dostić puceljov nivo???..koliko ja znam pucelj je igrao samo u odbrani(NA POČETKU),pa onda godinu dana u oba pravca i to 60 min.po svakoj utakmici (veselinov nije se uklopijo u pipetov rad),a sad pipe dovede onog malog mesarića koji je smješan..i j... pivota kad nezna odbrane igrat...i sad pucelj igra u slo. raprez. u oba smjera...čudo od pivota 8-) ...more se prilagoti i ekpi,i treneru,i okolnostima..., i još to :koliko pivota ima u našoj bosanskoj ligi ,koji može ustaviti IVANA BALIĆA???(pogledaj si utakmicu u Lp u skenderiji ZG-BOSNA)...i sad mi nabroj makar jednog pivota koji bi mogao ko pucelj??..i šta ti znaš koliko ga plačaju..????? :shock: ....

nisi me razumio...
ne znam koliko ga placaju ( recimo 3000 e) covjek tri godine ima vrhunske uslove i treninge (naravno i trenere)...
ja kazem da je u bosni izrastao u najboljeg defanzivca lige, a i u regionu je medju boljima, dok je dosao kao anonimac.
sa dobrom selekcijom i tim profesionalnim radom, to sto radi pucelj u defanzivi moglo se za puno manje para naci i u bosni... a vjerovatno i bolje, jer pucelj nije nesto visok (ne kazem da je visina u srazmjeri s kvalitetom, ali pojedini vislji igraci imaju nekih prednosti) od toga bi naravno, imala koristi i reprezentacija...
sve u svemu, od svih pojacanja on im se najvise isplatio... bosna muci muku s bekovima, pogotovo lijevim...a i kad dovede ono sto valja (doborac, banic) ne uspije zadrzati...
to sto je zaustavio balica, trebao je ponoviti i u zagrebu...
imperator, prodavac magle

Aikon
Postovi: 200
Pridružen/a: 09 nov 2009, 09:58
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Aikon » 10 jan 2011, 09:05

imeime je napisao/la:
Aikon je napisao/la:
imeime je napisao/la:ubozenka, radjenovic, brajkovic, bedekovic, arnaudovski, morozov, djurkovic, nadoveza, kajganic, nekic, mesaric, milosavljevic ... izvinjavam se ako sam nekog zaboravio... pola od ovih sigurno ne bih ni u ludilu doveo u bosnu, a druga polovina je toliko dobro igrala da su jedva cekali da im vide ledja...

a sto se tice triggerovog pitanja koga bih doveo u bosnu... ako gledam na to, kao da su ovi polovni hrvati dovedeni u sarajevo na usavrsavanje i da ce vjerovatno postati bolji igraci nego sto su ostali u premijer ligi (s obzirom koliko treniraju , kakve uslove imaju, da igraju s kvalitetnijim protivnicima...)
npr. ovcina i bozoljac nisu imali srece sto se nisu rodili kao hrvati, pa ih je imperator ubrzo prekrizio, za njih dvojicu mislim da su sigurno perspektivniji, a ako ne vec sad i kvalitetniji od trenutnih bosninih igraca na tim pozicijama.
dokic,sijakovic-medzic, karacic
biljaka, sirco, panic- pazin,savic
ovcina, mikic- kapisoda
melic -vrazalic
hallilbegovic,matic, bozoljac - divkovic
blazevic-uvodic
ferhatbegovic-mesaric

ovo mozda nije perspektiva i neke je nemoguce dovesti u sarajevo, ali kvalitetom sigurno ne zaostaju za bosninim igracima...
pucelj je bio perspektiva kad je dosao u bosnu, ali on svoje odradjuje samo u obrani... mozda je on najbolji, ali igraca slicih njemu ima bar jos 4-5 u ligi koji bi na taj nivo dosli za godinu dana, a sigurno bi kostali manje...
ah de buraz koji su tu igrači koji bi mogli dostić puceljov nivo???..koliko ja znam pucelj je igrao samo u odbrani(NA POČETKU),pa onda godinu dana u oba pravca i to 60 min.po svakoj utakmici (veselinov nije se uklopijo u pipetov rad),a sad pipe dovede onog malog mesarića koji je smješan..i j... pivota kad nezna odbrane igrat...i sad pucelj igra u slo. raprez. u oba smjera...čudo od pivota 8-) ...more se prilagoti i ekpi,i treneru,i okolnostima..., i još to :koliko pivota ima u našoj bosanskoj ligi ,koji može ustaviti IVANA BALIĆA???(pogledaj si utakmicu u Lp u skenderiji ZG-BOSNA)...i sad mi nabroj makar jednog pivota koji bi mogao ko pucelj??..i šta ti znaš koliko ga plačaju..????? :shock: ....

nisi me razumio...
ne znam koliko ga placaju ( recimo 3000 e) covjek tri godine ima vrhunske uslove i treninge (naravno i trenere)...
ja kazem da je u bosni izrastao u najboljeg defanzivca lige, a i u regionu je medju boljima, dok je dosao kao anonimac.
sa dobrom selekcijom i tim profesionalnim radom, to sto radi pucelj u defanzivi moglo se za puno manje para naci i u bosni... a vjerovatno i bolje, jer pucelj nije nesto visok (ne kazem da je visina u srazmjeri s kvalitetom, ali pojedini vislji igraci imaju nekih prednosti) od toga bi naravno, imala koristi i reprezentacija...
sve u svemu, od svih pojacanja on im se najvise isplatio... bosna muci muku s bekovima, pogotovo lijevim...a i kad dovede ono sto valja (doborac, banic) ne uspije zadrzati...
to sto je zaustavio balica, trebao je ponoviti i u zagrebu...
Pa buraz kako da ga ustavi u ZG..kad su se oti pipetovi hrvati usrali kad su došli u ZG..pa nisu znali ni odbrane igrat..nemoreš ti igrat odbranu.ako pored sebe imaš nekog koji se izgubi u momentima...a fakat pucelj mislim da odlazi ove sezone...pa baš me interesuje koga če bosna nači,da odraduje njegove zadatke iduče godine...i vrhunske uslove ima da..kad računamo na to,da ga trenira smajlagić...ali ostalo...ne bi o tome sada....

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la brzi » 16 jan 2011, 22:38

Nekić na rehabilitaciji-jeli to u prevodu znači višak

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la brzi » 28 jan 2011, 15:21

jel tačno da je ovaj Tojčić već bivši,pa ni jednu cijelu platu nije zaradio

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la matrix1982 » 28 jan 2011, 21:11

brzi je napisao/la:jel tačno da je ovaj Tojčić već bivši,pa ni jednu cijelu platu nije zaradio

Smijesna ti je konstatacija....

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 07 feb 2011, 10:22

gotovo SP... sad da se vratimo domacim temama. bosna treca u mostaru, izvidjac oslabljen, borac gubi sve redom, bice zanimljivo u nastavku prvenstva...
imperator, prodavac magle

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la sveznadar » 10 feb 2011, 09:42

imeime je napisao/la:gotovo SP... sad da se vratimo domacim temama. bosna treca u mostaru, izvidjac oslabljen, borac gubi sve redom, bice zanimljivo u nastavku prvenstva...
Ma nista se ne treba sikirati. Kako je zacrtano tako će i biti. Već u prvom kolu imas cudnih sudijskih parova ka na primjer u Gradačcu, Prijedoru i Visokom. Tu se uzima lova prvo kolo,
http://www.rsbih.com/dokumenti/takmicen ... 12kolo.pdf


Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la MaGiCa » 11 feb 2011, 11:23

aleksandar_veliki je napisao/la:
MaGiCa je napisao/la:http://www.sportsport.ba/rukomet/dragan ... ente/51449
Bosna dobila novog golmana. 8-)
Malo sam ti link promijenio, a vidim i ti si pravi navijac, aktivan oko Bosne, ali ono bas pravo.
Nisam te razumeo bas najbolje.
Stavio sam link cim pre sam ga video na sportskom delu b92. Ne znam u cemu je problem?
Pratim pomalo rukomet, ali za RK Bosnu ne navijam.

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la matrix1982 » 13 feb 2011, 11:52

Cestitam Studentima na sinocnoj pobjedi
u Zivinicama i dokazali da smo ponovo
sampioni.... Sjajan Vrazalic i Celica ali
i na crti golmanski tandem Uvodic, Marjanac.......

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samo_lijevo » 17 feb 2011, 00:43

Sta je ovo?
Ajmo ljudi brzo ce subota,ocekivanja...
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 17 feb 2011, 00:45

Ma pobjeda nema sta drugo

"U Skenderiju dolazi mojih 1.000 Visočana"<---- nista bez nas

http://www.san.ba/index.php?id=16744

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samo_lijevo » 17 feb 2011, 00:49

adn_sah je napisao/la:Ma pobjeda nema sta drugo

"U Skenderiju dolazi mojih 1.000 Visočana"<---- nista bez nas

http://www.san.ba/index.php?id=16744

i jos toliko iz Gorazda,ma ludilo 8-)
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la scorpion » 17 feb 2011, 17:34

Koja je cijena karata za subotnju utakmicu ako mi neko ima odgovoriti??
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la scorpion » 17 feb 2011, 19:17

kralj_je_mrtav je napisao/la:
scorpion je napisao/la:Koja je cijena karata za subotnju utakmicu ako mi neko ima odgovoriti??
5, 10, 15
Hvala 8-)
Jel za zene dzaba kao sto je i prije to bio slucaj??
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la krivajaš » 19 feb 2011, 00:20

Ma daj bože da dođu te hiljade navijača na koje se vi pozivate, da su vam navijači.Protiv Ciudada, najbolje ekipe zadnjih 10 godina na svijetu, jedva 2 000 se skupilo,a atmosfera malo je reć pozorišna.Nemate vi rukometnu publiku nit ćete kad imat,nažalost.
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
dzenan01
Postovi: 1440
Pridružen/a: 28 okt 2008, 02:14
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la dzenan01 » 19 feb 2011, 12:40

krivajaš je napisao/la:Ma daj bože da dođu te hiljade navijača na koje se vi pozivate, da su vam navijači.Protiv Ciudada, najbolje ekipe zadnjih 10 godina na svijetu, jedva 2 000 se skupilo,a atmosfera malo je reć pozorišna.Nemate vi rukometnu publiku nit ćete kad imat,nažalost.
U našem gradu, za razliku od tvog, ima još 1000( hiljadu) događaja različitog karaktera . Od opere, pozorišta, noćnih klubova, utakmica drugih sportskih kolektiva.... da ne nabrajam više ! U Zavidovićima ima samo rukometni klub da valja i normalno je da će svi pratiti samo rukomet, neće fudbalski klub u 6. opštinskoj ligi ??? :roll:
SAMO ZBOG LJUBAVI PREMA BORDO BOJI

★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

ahmiiic
Postovi: 251
Pridružen/a: 10 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la ahmiiic » 19 feb 2011, 13:59

ljudi je pitanje..imal se gdje danas gledat utakmica na netu?

ahmiiic
Postovi: 251
Pridružen/a: 10 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la ahmiiic » 19 feb 2011, 14:09

Luis_Suarez je napisao/la:
ahmiiic je napisao/la:ljudi je pitanje..imal se gdje danas gledat utakmica na netu?
http://www.livescorehunter.com/Livescor ... dball.html
Sat prije nego sto utakmica pocne izbacice jedno 5-6 linkova za sve utakmice.Eto vidis,ima i Bosna.
eh hvala;)...

nadam se da ces koji link postavit ako ovi nebudu radili :D:D

Avatar
A_d_0
Postovi: 3223
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la A_d_0 » 19 feb 2011, 14:16

Jel za zene dzaba veceras ulaz? Kazu da je prije bio pa me interesuje veceras.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.