RK Bosna

crohb fanatic
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la crohb fanatic » 25 okt 2009, 00:14

FRANK RIBERY je napisao/la:
crohb fanatic je napisao/la:a idu gluposti kolegi RIBERYU na ovoj temi ko šamar budali....

O kojim glupostima vi pričate.Nek mi neko kaže o čemu je riječ.Svi dobro znaju da kanton što je obećao nije ispunio.A ovo za budalu ma ti si pokazao da o stanju u Bosni nemaš pojima i da tvoja priča o mladim igraćima ne pije paš vode.A admin bi mogao jednom i reagovati zbog vrijeđanja nekih članova od strane crohb fanatic.Prvo je jednog člana nazvao klošarom pa je onda nastavio da vrijeđa i ostale.Apsolutno sam siguran da sam najkompetentniji da pišem o Rk Bosni sobzirom da mi je i otac u upravi.

sta si legao po meni, imam svoje mišljenje, ti imas svoj...i točka!!!

MEDO BRUNDOO
Kontakt:

Post Postao/la MEDO BRUNDOO » 25 okt 2009, 11:44

crohb fanatic je napisao/la:a idu gluposti kolegi RIBERYU na ovoj temi ko šamar budali....

O kojim glupostima vi pričate.Nek mi neko kaže o čemu je riječ.Svi dobro znaju da kanton što je obećao nije ispunio.A ovo za budalu ma ti si pokazao da o stanju u Bosni nemaš pojima i da tvoja priča o mladim igraćima ne pije paš vode.A admin bi mogao jednom i reagovati zbog vrijeđanja nekih članova od strane crohb fanatic.Prvo je jednog člana nazvao klošarom pa je onda nastavio da vrijeđa i ostale.Apsolutno sam siguran da sam najkompetentniji da pišem o Rk Bosni sobzirom da mi je i otac u upravi.

FRANK RIBERY, s obzirom da si najkompetentniji da pises i da ti je tata u upravi,molim te pitaj tatu kad ce biti plata,jer sigurno ti je tata rekao da igraci nisu DUUUUGOOO primili platu,pa molim te javi !!

Irfan mozda jeste neki strucnjak sto se tice rukometa,ali je psiholog nula,njegovi igraci su ubijeni u pojam,bezivotni,nemotivisani.
Svoje ljubimce gura,a Jaskica,Golica i jos pojedine izbaci iz igre za svaku i najmanju greskicu.
Kapisoda fula jednu za drugom,a mali Ovcina mu sjedi ili na klupi ili na trbinama,nek da malom priliku,ako nista ima vecu zelju za igrom. Ne on Medjica gura na krilo,nigdje veze,a da ne pricamo za Buljugiju,sto bezveze otjera momka,ali majstor mu je pokazao sta zna i presudio mu prvi gubitak u ligi,ali nece biti i zadnji ako ovako nastavi gospodin Irfan sa svojim taktikama!!!
Sircu stavlja u drugi tim,halo pa nije on klinac,on je legenda BH rukometa,ako hoce da ga se rijesi nek bude posten,a ne da ga ovako blamira!!!
Dovodi golamana iz Hrvatske,ljudi mi imamo Shabanovica,ne bolje je tudjem covjeku dati pare nego nashem,zato nam drzava i jest ovakva kad mi samo tudje uvazavamo a svoje guramo pod tepih. Skidam kapu Grhovcu,decko je majstor,ali uz njega je trebao da stoji Shabanovic!!!
Dosao je u Bosnu,ne znajuci nista o BH rukometu,malo se zaletio,ali na dobrom je putu da unisti i ono malo dobro sto je ostalo od RK BOSNE!
Zelim ti irfane srecu,ali neces dugo!!! :mrgreen:

FRANK RIBERY
Kontakt:

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 okt 2009, 11:58

MEDO BRUNDOO je napisao/la:

FRANK RIBERY, s obzirom da si najkompetentniji da pises i da ti je tata u upravi,molim te pitaj tatu kad ce biti plata,jer sigurno ti je tata rekao da igraci nisu DUUUUGOOO primili platu,pa molim te javi !!

Irfan mozda jeste neki strucnjak sto se tice rukometa,ali je psiholog nula,njegovi igraci su ubijeni u pojam,bezivotni,nemotivisani.
Svoje ljubimce gura,a Jaskica,Golica i jos pojedine izbaci iz igre za svaku i najmanju greskicu.
Kapisoda fula jednu za drugom,a mali Ovcina mu sjedi ili na klupi ili na trbinama,nek da malom priliku,ako nista ima vecu zelju za igrom. Ne on Medjica gura na krilo,nigdje veze,a da ne pricamo za Buljugiju,sto bezveze otjera momka,ali majstor mu je pokazao sta zna i presudio mu prvi gubitak u ligi,ali nece biti i zadnji ako ovako nastavi gospodin Irfan sa svojim taktikama!!!
Sircu stavlja u drugi tim,halo pa nije on klinac,on je legenda BH rukometa,ako hoce da ga se rijesi nek bude posten,a ne da ga ovako blamira!!!
Dovodi golamana iz Hrvatske,ljudi mi imamo Shabanovica,ne bolje je tudjem covjeku dati pare nego nashem,zato nam drzava i jest ovakva kad mi samo tudje uvazavamo a svoje guramo pod tepih. Skidam kapu Grhovcu,decko je majstor,ali uz njega je trebao da stoji Shabanovic!!!
Dosao je u Bosnu,ne znajuci nista o BH rukometu,malo se zaletio,ali na dobrom je putu da unisti i ono malo dobro sto je ostalo od RK BOSNE!
Zelim ti irfane srecu,ali neces dugo!!! :mrgreen:

Da si dovoljno razumljivo pročitao moje postove vidio bi da su se oni odnosili na kanton i državu sa riječima da oni nisu podržali RK Bosnu onoliko koliko ona zaslužuje.Istina da igračima se duguje, ali se još uvijek čeka uplata nekih sponzora.Sponzori kasne sa uplatom, a ne Bosna.I da dalje ne raspravljam sa nekim koji o RK Bosni ne znaju ništa , Irfan je za lošu igru Bosne očigledno sve svalio na Golića i Jaškića pod nekim razlogom za nespremnost.Iako se dobro zna da su na kapaljci dobivali minute za igru.Sad slijede pripremen polahko za Kielce protiv kojeg nemaju nikakve šanse u slučaju igre iz posljednje tri utakmice.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

MEDO BRUNDOO
Kontakt:

Post Postao/la MEDO BRUNDOO » 25 okt 2009, 12:22

Igraci nisu potpisali ugovore sa sponzorima,nego s Bosnom. Igrace samo zanima kad ce dobiti platu. Isto kao sto trenera zanima samo rezultat koji postigne pojedini igrac ne zanima ga da li on ima problema da plati rezije ili da li mu je dijete bolesno ili sta vec nego ga zanima samo kako trenira i kako igra utakmicu!!!!
Znaci igraci moraju imati razumijevanje za sve a trener i klub ne uvazavaju nista od igraca!!!

FRANK RIBERY
Kontakt:

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 okt 2009, 12:32

MEDO BRUNDOO je napisao/la:Igraci nisu potpisali ugovore sa sponzorima,nego s Bosnom. Igrace samo zanima kad ce dobiti platu. Isto kao sto trenera zanima samo rezultat koji postigne pojedini igrac ne zanima ga da li on ima problema da plati rezije ili da li mu je dijete bolesno ili sta vec nego ga zanima samo kako trenira i kako igra utakmicu!!!!
Znaci igraci moraju imati razumijevanje za sve a trener i klub ne uvazavaju nista od igraca!!!

Istina, ali oni su dobili obećana od sponzora, a o hoćel ih izigrati to je drugo.A ako je ova igra plod dugovanja prema igračima onda ih većinu treba otjerati.Jer je neprihvatljivo da pristup igrača bude kao što je bio protiv Sloge i Lowena.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

MT87TM
Kontakt:

Post Postao/la MT87TM » 25 okt 2009, 12:35

naseg lipog irfu iz sehera banja luke treba fino nabiti u tur pordanu dusu otjerati debil jedan jaskic je klasa covjek protiv lowena odigra desnog beka plus zabio je par golova to je samo potvrda da je klasa a golic je nekad bio medju najboljim igracima bl samo ga je povreda usporila
Naser Oric
Don't forget Srebrenica!!!
Don't forget 11.07.1995!!!
Ljubav je stanje u kojem čovjek vidi stvari onakvima kakve one nisu.
Baraž mubarek olsun!!!

MEDO BRUNDOO
Kontakt:

Post Postao/la MEDO BRUNDOO » 25 okt 2009, 12:49

Ne znam da li si ti RIBERY nekad nesto trenirao,ali ne funkcionisu svi ljudi isto. Nekog moras pritisnuti da bi igrao bolje,a nekog moras pohvaliti da bi igrao bolje. Da se razumjijemo ako je ovo profesionalni rukomet,budimo realni na kraju dana i terneru i igracima je bitna plata. OK oni rade sta vole.Ali ono sto smo gledali u te dvije utakmice,je rezultat loshe trenerove taktike i nepotrebnog pritska na igrace.Oni su svi ko pokisli. Konstantno su pod pritiskom,a ono sto bi im trebala biti satisfakcija,kasni zbog "sponzora"!!!

FRANK RIBERY
Kontakt:

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 okt 2009, 13:05

MEDO BRUNDOO je napisao/la:Ne znam da li si ti RIBERY nekad nesto trenirao,ali ne funkcionisu svi ljudi isto. Nekog moras pritisnuti da bi igrao bolje,a nekog moras pohvaliti da bi igrao bolje. Da se razumjijemo ako je ovo profesionalni rukomet,budimo realni na kraju dana i terneru i igracima je bitna plata. OK oni rade sta vole.Ali ono sto smo gledali u te dvije utakmice,je rezultat loshe trenerove taktike i nepotrebnog pritska na igrace.Oni su svi ko pokisli. Konstantno su pod pritiskom,a ono sto bi im trebala biti satisfakcija,kasni zbog "sponzora"!!!

Skoro sve sportove od plivanja do stonog tenisa.Istina da se igrač bavi sportom zbog egzistencije, ali ako će zbog 2-3 plate da se šeće po terenom onda ne zaslužuje da tu bude.Npr.Nordhorn je prošle godine bankrotirao, ali su igrači i trener profesijonalno sve odradili iako do kraja prvesntsva nisu skoro dobili ni marke.Otišli su do finala EHf cupa i izgubili samo jedan razlike.

MEDO BRUNDOO
Kontakt:

Post Postao/la MEDO BRUNDOO » 25 okt 2009, 13:56

MEDO BRUNDOO je napisao/la:Ne znam da li si ti RIBERY nekad nesto trenirao,ali ne funkcionisu svi ljudi isto. Nekog moras pritisnuti da bi igrao bolje,a nekog moras pohvaliti da bi igrao bolje. Da se razumjijemo ako je ovo profesionalni rukomet,budimo realni na kraju dana i terneru i igracima je bitna plata. OK oni rade sta vole.Ali ono sto smo gledali u te dvije utakmice,je rezultat loshe trenerove taktike i nepotrebnog pritska na igrace.Oni su svi ko pokisli. Konstantno su pod pritiskom,a ono sto bi im trebala biti satisfakcija,kasni zbog "sponzora"!!!

Skoro sve sportove od plivanja do stonog tenisa.Istina da se igrač bavi sportom zbog egzistencije, ali ako će zbog 2-3 plate da se šeće po terenom onda ne zaslužuje da tu bude.Npr.Nordhorn je prošle godine bankrotirao, ali su igrači i trener profesijonalno sve odradili iako do kraja prvesntsva nisu skoro dobili ni marke.Otišli su do finala EHf cupa i izgubili samo jedan razlike.

Plivanje,stoni tenis sve individualni sportovi za tatine sinove ispod staklenog zvona,odakle ti i posmatras RK BOSNU. Halo decko sta si ti glasnogovornik Bosne,ne znas ni ti bas sve sto se tamo desava vjerujm mi. Koliko su igraca napravedno otjerali?!? Jel to sad slijedi i Jaskicu i Golicu,pitaj tatu,pa nam javi!!!Dovode strance,ne cijene nase igrace,sve strano je bolje. Hej pa htjeli su dovesti onog fosila od golmana iz Hrvatske. Nashi imaju najmanje plate. Bas Irfanu njegovi hrvati super igraju....
O cemu ti pricas "Nordhorn",druze gdje smo mi a gdje je Evropa!!!!

samba
Kontakt:

Post Postao/la samba » 25 okt 2009, 14:23

Brundo, opasno si navalio s kritikom. Ali biće bolje kada nam Akademija Medo Brundo izbaci nove Toromanoviće ;)

Ajmo malo pogledati naše vedete o kojima ti i tvoji istomišljenici pišete hvalospjeve. Npr. neko reče za Golića "nekad bio vrhunski". E, baš to "nekad" zeza Bosnu da napravi bolji rezultat. Ili suze za Šabanovićem, a svi zaboravismo njegovih 30 odbrana - pardon 3 protiv Dukasa u Grčkoj. A najtačnije od svega si napisao da igrače samo zanima kada će plata. Nigdje sportskog zanosa, ljubavi prema dresu. Samo lova, pa te silne vedete koje se prodaše preko Bosne ni razglednice da pošalju.

MEDO BRUNDOO
Kontakt:

Post Postao/la MEDO BRUNDOO » 25 okt 2009, 14:48

Sportski zanos postoji u klubovima gdje igraci imaju svoju slobodu,a ne da su pod stalnim pritiskom. I svaka njihova greska ide po njihovim dzepovima,pa o cemu pricamo ako ne o novcu?! I Irfan je sigurno dosao iz sportskog zanosa :) Pa gdje je on bio kad je trebao Bosni i Bosni i Hercegovini??!!

samba
Kontakt:

Post Postao/la samba » 25 okt 2009, 14:58

Medo, sve znaš o Bosni pa i kada i koliko su kažnjeni igrači Bosni.

Najlakše je soliti pamet o klubu koji je već četvrtu godinu zaredom najbolji sportski kolektiv u BiH. Jer kod nas ne smije opstati ništa pozitivno, nego potopiti. Niko ne spominje nekada velikog Želju, jer su ga dušebrižnici sahranili.

Ti misliš da igračima - intelektualcima poput Jaškića ili Bozoljca treba dati slobodu!? Taj fantastični Jaškić je upozoren od trenera pri potpisu novog ugovora da pazi na težinu i fizičku spremu, pa je došao s 107kg na pripreme. I

bandit
Kontakt:

Post Postao/la bandit » 25 okt 2009, 15:27

Jel' ovo okrsaj kod OK foruma izmedju Uprave (@samba) & igraca (@medo) .... u svakom slucaju, lijepo je i to uzivo pratiti ... ja podrzavam stavove i argumente igraca tj. mede & co. ... 8-)

imeime
Kontakt:

Post Postao/la imeime » 25 okt 2009, 16:04

oni hrvati su stvarno promasene investicije. vjerovatno to vidi i trener, al kako da ih otjera kad ih je on doveo.
imperator, prodavac magle

samba
Kontakt:

Post Postao/la samba » 25 okt 2009, 16:13

Bandit je moj drug :)

Zato dijelim njegov stav da su igrači 100% upravu posebno oni koji su ogromno zadužili (Bosninu blagajnu).

adn_sah
Kontakt:

Post Postao/la adn_sah » 25 okt 2009, 16:22

Pa eto kolko je irfo dobre igrace doveo, da jedan jaskic najbolje igra na toj bekovskoj poziciji gdje je on dove neke svoje igrace

Dado64
Kontakt:

Post Postao/la Dado64 » 25 okt 2009, 16:36

Pipe je doveo šta je doveo.Na polusezoni vidje će mo šta će uraditi momci, a Vi bi gospodo draga trebali doći malo na tekme i vidjeti kako ti Vaši puleni igraju. Jedan Jaškić kojeg toliko hvalite vuče se po parketu ko da ima 50 godina,a druga je priča što kod njega i Bozoljca vlada propuh u glavi pa se zalete ko bikovi kad dobiju loptu a uopće ne razmišljaju.Lijep pozdrav,u svakom slučaju dođite na tekmu pa makar navijajte i za ta dva bika.

FRANK RIBERY
Kontakt:

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 okt 2009, 16:53

Zbog reprezentativnih obaveza Liga prvaka će se nastaviti 7.11 susretom Vive Kielce-Rk Bosna.
Što se tiče protivnika Bosne radi se o vrlo jakoj ekipi čije je kadar vjerovatno širi i jači individulano od Bosninog.

U ligi odigrali su 8 utakmica i pobjedili svih osam i to vrlo uvjerljivo.

KS VIVE Targi Kielce - KS AZS- AWFiS Gdańsk 33 - 21
KS Azoty Puławy - KS VIVE Targi Kielce 25 - 35
KS VIVE Targi Kielce - NMC POWEN Zabrze 21 - 15
KS VIVE Targi Kielce - AS-BAU Śląsk Wrocław 30 - 20
KS VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn 39 - 24
SPR Chrobry Głogów - KS VIVE Targi Kielce 26 - 34
KS VIVE Targi Kielce - MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32 - 22
Traveland- Społem Olsztyn - KS VIVE Targi Kielce 24 - 31

U ligi prvaka odigrali su 5 utakmica sobzirom da su igrali kvalifikacioni turnir gdje su obje utakmice dobili:

KS Vive Targi Kielce 32 : 23 FC Porto/Vitalis
TATRAN Presov 31 : 38 KS Vive Targi Kielce
------------------------------------------------------------------------------------------
KS Vive Targi Kielce 23 : 21 RK Gorenje ( Knudsen 15 i Stojković 4gola)
Rhein-Neckar Löwen 29 : 29 KS Vive Targi Kielce (Stojković 9 , Jurasik 7 i Knudsen 4 gola)
MKB Veszprém KC 33 : 26 KS Vive Targi Kielce (Stojković 7, Rosinki 5 ,Nat 4 , Knudsen 2 i Jurasik 2 gola)

U 3 utakmice zbog dominantnog pivota na njima je napravljeno čak 20 sedmeraca od čega su 18 realizirali.
Sedmerce izvodi srednji bek Henrik Knudsen u većini slučajeva.

Sa RK Bosnom su odigrali 2 utakmice u sezoni 2003/2004 i obje dobili iako je u obje utakmice Bosna bila bolja:

RK "Bosna" Sarajevo 31 : 32 KS "Vive" Kielce ( poluvrijeme 16:15 u korist RK Bosne)
KS "Vive" Kielce 26 : 23 RK "Bosna" Sarajevo ( poluvrijeme 12:14 u korist Rk Bosne)

U odnosu na ove dvije utakmice u sastavima ovih klubova ostala su samo tri igrača.Kod Bosne Edhem Sirćo, a kod Vivea Patryk Kuchczynski i Piotr Grabarczyk.

Dvorana: Hala Legionów, Kielce kapaciteta 4 hiljade gledalaca.

slika

Najbolji strelci ekipe u Ligi prvaka su:

Henrik Knudsen 21 gol
Rastko Stojković 20 golova
Jurasik 9
Rosinski 9
Nat 6
Kuchczynski 3
Zoltak 3

Klub osnovan 1965 godine
Šampioni Poljske 7 puta, a Kup su osvajali 6 puta.
U Ligi prvaka debitovali 1993 i došli do 1/8 finala

Jskra Ceresit Kielce 32 : 20 Ionikos Athen
Ionikos Athen 22 : 30 Jskra Ceresit Kielce
Jskra Ceresit Kielce 23 : 34 S.G. Wallau-Massenheim
S.G. Wallau-Massenheim 32 : 25 Jskra Ceresit Kielce

U sezoni 1994/1995 također igraju LP i dolaze do 1/8 finala

Steaua Bukarest 25 : 24 Jskra Ceresit Kielce
Jskra Ceresit Kielce 24 : 23 Steaua Bukarest
Jskra Ceresit Kielce 23 : 26 Elgorriaga Bidasoa
Elgorriaga Bidasoa 30 : 19 Jskra Ceresit Kielce
U 1/8 finala ispadaju od kasnijeg osvajača.

Sezone 1996/1997 ponovo nastupaju u najačem takmičenju gdje ispadaju u prvom krugu,
Jskra Ceresit Kielce 22 : 21 Principe Trieste
Principe Trieste 19 : 16 Jskra Ceresit Kielce

Dvije godine kasnije ispadaju na sličan način .
Pfadi Winterthur 35 : 24 Jskra Kielce
Jskra Kielce 32 : 27 Pfadi Winterthur

Od 1999 se igra novi formata gdje u Grupi B zauzmaju 3 mjesto

KS Iskra-Lider Market 25 : 30 Celje Pivovarna Lasko
Hapoel Rishon Le Zion 37 : 30 KS Iskra-Lider Market
KS Iskra-Lider Market 26 : 23 H.C. Alpi Prato
KS Iskra-Lider Market 28 : 25 Hapoel Rishon Le Zion
Celje Pivovarna Lasko 40 : 32 KS Iskra-Lider Market
H.C. Alpi Prato 31 : 32 KS Iskra-Lider Market

Posljednji put igraju Ligu prvaka u sezoni 2003/2004 u grupi G sa RK Bosnom gdje ih je lošiji međusobni duel sa Skjernom nije odveo u dalje takmičenje

KS "Vive" Kielce 25 : 25 Skjern Handball
Fotex KC Veszprém 31 : 24 KS "Vive" Kielce
RK "Bosna" Sarajevo 31 : 32 KS "Vive" Kielce
KS "Vive" Kielce 30 : 41 Fotex KC Veszprém
Skjern Handball 26 : 22 KS "Vive" Kielce
KS "Vive" Kielce 26 : 23 RK "Bosna" Sarajevo

Zanimljivost sadašnje Grupe i one iz 2003 je što se opet sastaju Vesprem (tadašnji Fotex) , RK Bosna i Vive Kielce.

Što se tiče igrača izdvaja se par vrhunski imena.Mariusz Jurasik je najveća zvijezda bivši igrač Rhein Neckar Lowena i jedno od najboljih desnih bekova na svijetu.Prvi je strelac ekipe u svim utakmicama sa 74 gola.U ligi prvaka prošle godine zabio je 72 gola.Karijeru je počeo u klubu iz Kielcea.

Rastko Stojković nekada igrač Banjalučkog Borca ,Partizana, Zvezde i Nordhorna.Sa Nordhornom osvojio EHF Kup prije dvije godine.Prošle godine izgubio finale od Valladolida u istom takmičenju.U EHF Kupu prošle godine zabio 60 golova.Igra na poziciji pivota i on je najzaslužniji za 20 sedmeraca u korist Kielcea.

Henrik Knudsen Danac nekada igrač Koldinga.2001 je debitovao u LP-u, ali bez učinka.Inače organizator igre tj.srednji bek.

Patryk Kuchczynski u Lp-u debitovao 2003 u grupi sa RK Bosnom zabio 10 golova.Prošle godine je u Kupu kupova dao 15 golova.Ponikao u Wybrzeze Gdansku odakle je 2001 prešao u Kielce.Na posljednjem velikom takmičenju sa Poljskom uzeo bronzu i imao vrlo zapažene partije.Igra na poziciji desnog krila.

Još jedno veliko ime je Vledimir Nat.Legenda ukrajinskog rukometa.Većinu karijere je proveo u Zaporožju.2000 godine igrao je protiv još jednog našeg tima Izviđača i pomogao svojoj ekipi da prođu u Ljubušake.Igra na poziciji lijevog krila.Prošle godine za Wislu Plock u Lp zabio 11 golova.

Tomasz Rosinski je srednji bek iako ga ove godine Bogdan Venta koristi na poziciji lijevog beka.Povremeni reprezentativac Poljske.U Kupu kupova prošle godine 12 golova.Inače u zadnjim sekundama zabio gol za izjednačene protiv Lowena.

Prvi golman ekipe je Marcus Cleverly.Nekad igrao za Handball Kopenhagen.Prošle godine nastupao u 2. Bundesligi za TV Emsdetten.

Pawel Podsiadlo je lijevi bek.U Kupu kupova prošle godine 10 golova.Za Poljsku repku pozvan par puta , ali nema značajniji rezultat.Inače u Ligi prvaka je rezerva Rosinskom.Ove godine skroman učinak od 1 gola.Mnogo bolji je u domaćem prvenstvu. 39 golova je zabio u svim takmičenjima.

Vrijedi spomenuti još dvojicu poljski reprezentativaca koji ulaze sa klupe.To su Daniel Żółtak i Mateusz Jachlewski.
Trener ekipe je Bogdan Venta sjajni igrač nekad Barselone.U karijeri trenirao Magdeburg i Poljsku reprezentaciju.

---------------------Cleverly--------------------------
Nat -------------------------------------Kuchczynski
---------------------Stojković-----------------------

Rosinsk-------------Knudsen --------------Jurasik

FRANK RIBERY
Kontakt:

Post Postao/la FRANK RIBERY » 25 okt 2009, 17:05

MEDO BRUNDOO je napisao/la:

Plivanje,stoni tenis sve individualni sportovi za tatine sinove ispod staklenog zvona,odakle ti i posmatras RK BOSNU. Halo decko sta si ti glasnogovornik Bosne,ne znas ni ti bas sve sto se tamo desava vjerujm mi. Koliko su igraca napravedno otjerali?!? Jel to sad slijedi i Jaskicu i Golicu,pitaj tatu,pa nam javi!!!Dovode strance,ne cijene nase igrace,sve strano je bolje. Hej pa htjeli su dovesti onog fosila od golmana iz Hrvatske. Nashi imaju najmanje plate. Bas Irfanu njegovi hrvati super igraju....
O cemu ti pricas "Nordhorn",druze gdje smo mi a gdje je Evropa!!!!

Brundo imaš veliki problem sa razumjevanjem mojih rečenica.Nordhorn sam spomenuo u konteksu da su igrači i pored kašnjenja plata igrali profesijonalno i zalagali se maksimalno.Igrao sam ja i kolektivne sportove fudball , košarku i jedno vrijeme i rukomet.Uprava nema veze sa radom trenera.On je birao igrače, on ih mjenja tokom igre i on će platiti prvi u slučaju neuspjeha i kraj priče.

samba
Kontakt:

Post Postao/la samba » 25 okt 2009, 18:51

adn_sah je napisao/la:Pa eto kolko je irfo dobre igrace doveo, da jedan jaskic najbolje igra na toj bekovskoj poziciji gdje je on dove neke svoje igrace

Bitno je da se Skopljak kupio ultra igrača Kalenića. Prvo sredi u svojoj avliji, pa komentariši Irfu.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.