Ženska Premijer liga 2015/16

Odgovori
Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Ženska Premijer liga 2015/16

Post Postao/la EroHercEro » 19 sep 2015, 13:06

Ženska Premijer liga broji 12 klubova: Izviđač Ljubuški, Grude, Zrinjski Mostar, Katarina Mostar, Lokomotiva Mostar, Ilidža, Goražde, Krivaja Zavidovići, Jedinstvo Tuzla, Bihać, Rogatica, Mira Prijedor

1. kolo - 03./04. listopada
ILIDŽA - MIRA
JEDINSTVO - LOKOMOTIVA
KATARINA - GORAŽDE
IZVIĐAČ - ZRINJSKI
GRUDE - ROGATICA
KRIVAJA - BIHAĆ

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: Ženska Premijer liga 2015/16

Post Postao/la EroHercEro » 21 sep 2015, 16:41

LJUBUŠANKE SPREMNE ZA PRVENSTVO

Pred rukometašicama Izviđača je nova natjecateljska sezona Premijer lige. U odnosu na proteklo prvenstvo, kojeg su Ljubušanke okončale na 9. mjestu, u Izviđaču je došlo do rekonstrukcije, kako u igračkom kadru, tako i u upravi kluba.

U novoj sezoni Skautice će voditi Kornelija Klinac, proslavljena rukometašica koja je kao igračica još prije jednog desetljeća s ljubuškim klubom osvajala prvenstva, Kup te nastupala u Europi u zlatnim godinama ljubuškog rukometa. Klinac je još igrala za Dalmatinku iz Ploča, Borac iz Banja Luke te Grude s kojima je protekle sezone osvojila naslov prvaka.
- Dosadašnji pripremni dio prošao je u najboljem redu. Bazirali smo se da pripreme odradimo na domaćem terenu. Imali smo nekoliko prijateljskih utakmica, a do početka prvenstva odigrati ćemo ih još nekoliko u gostima, kazala je trenerica Izviđača.

U klubu se dosta izmijenio igrački sastav. Došlo je nekoliko igračica iz Mostara, Banja Luke, a pružena je prilika i onima iz mlađih selekcija.
- Kad smo se tek sastali na samom početku bio je upitan broj igračica, međutim sve se posložilo kako treba. Doveli smo nekoliko pojačanja, a tu su već od ranije domaće igračice uz najiskusniju Mariju Boras. Pored njih, ekipi smo priključili četiri mlade igračice 2000. godišta. imamo gro od 16 djevojaka na treninzima, rekla je Klinac.
Imperativ rezultata pred trenericu i igračice nije postavljen, no Ljubušanke će dati sve od sebe kako bi nova sezona bila uspješnija od prethodne.
- Nismo ekipa koja bi se trebala boriti za ostanak, mi možemo puno više. Moramo ići korak po korak te sa radom, redom i disciplinom doći gdje nam je i mjesto, istakla je.

Premijer liga bi trebala krenuti početkom listopada, a nova trenerica smatra kako će ovo biti najnekvalitetnija sezona dosad.
- Predugo je razdoblje priprema i početka natjecanja s kojim se odugovlači. Veliki broj iskusnijih igračica je otišao u inozemstvo ili se ostavio rukometa, tako da smatram da je liga nikad slabija. Imamo dva-tri kluba koja će se rotirati pri vrhu, a Grude, koje je vrlo dobro posloženo, će vjerojatno obraniti titulu, zaključila je Kornelija Klinac.
Dnevni list

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Ženska Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Pantelija » 23 okt 2015, 23:29

Ilidža dobro odigrala u portugalu, steta sto su se prepale na pocetku kada su se ove odlijepile, sredinom drugog poluvremena su vodile, a onda opet nedostatak kvalitetne zamjene, pad u igri i poraz od 4 razlike. Sutra navecer revans, mislim da bi mogle izenaditi jer su veceras shvatile da su mogle proci ovo vec veceras... previse zicera promasenih.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Ženska Premijer liga 2015/16

Post Postao/la terra » 06 dec 2015, 22:52

Velika je vjerovatnoca da ekipa Gruda ovu sezonu završi bez poraza. Jednostavno nemaju dostojnu konkurenciju.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12859
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Ženska Premijer liga 2015/16

Post Postao/la Pantelija » 16 dec 2015, 17:29

terra je napisao/la:Velika je vjerovatnoca da ekipa Gruda ovu sezonu završi bez poraza. Jednostavno nemaju dostojnu konkurenciju.
Pa sa onim finansijama nije ni cudno da završe prve...
Prošle godine su ih sudije spasile u hadzicima protiv Ilidže (dugo nisam u rukometu gledao lošije sudjenje), ali su ipak imale najbolju ekipu...
Ove godine posebno..jedino gdje mogu izgubiti je ubsarajevu od Ilidže sve ostalo će lahko
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Ženska Premijer liga 2015/16

Post Postao/la brzi » 28 feb 2016, 23:49

Novi-stari prvak se zna

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.