RK Gradacac

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 20 jul 2010, 20:12

U RK Gradacac dosao Goran Sarenac srednji bek iz Lokomotive Brcko.Igrao je za mladu reprezentaciju BiH a bio je i na sirem spisku A reprezentacije.Ima 21 god i radi se o odlicnom igracu.Za sada su prema informacijama otisli Zarkovic(zavrsio karijeru) i Kulenovic koji se vratio u Borac nakon posudbe.Pripreme pocinju u ponedjeljak 26.7.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la RK Gradacac » 22 sep 2010, 20:22

slika

DOBORAC: ŽELIMO BITI STABILNI

Piše: E. Škorić
Srijeda, 22.09.10. 10:04.

U prostorijama RK Gradačac održana je press konferencija za novinare, na kojoj se govorilo o ambicijama kluba, kao i o nadolazećoj utakmici sa Slogom iz Doboja, te porazu u 1. kolu od Izviđača u Ljubuškom.
Rukometaši Gradačca prošlog su vikenda, u okviru 1. kola BiH Premijer lige, u Ljubuškom poraženi od domaćeg Izviđača (28:20), no trener Mehmed Doborac smatra da njegov tim nije zasluženo visoko poražen.

"Prošlu subotu startalo je i zvanično prvenstvo rukometa u BiH. Gostovali smo u Ljubuškom gdje smo zabilježili poraz. Sam rezultat govori da je utakmica bila laka i da je prevelika razlika, dok sam tok utakmice nije išao u tom pravcu. Recimo da je u 45. minuti rezultat bio izjednačen i da se utakmica lomila. Domaćin je bio spretniji i bolji tog momenta i iskoristio to u svoju korist", kazao je Doborac, dodavši:

"Ekipe nikad nisu bile izjednačenije nego u ovom prvenstvu koje je počelo. Imamo ekipu Borca koja se dobro pojačala, potom favorit ekipa sarajevske Bosne, a ekipe za treće mjesto Izviđač, Bosna Visoko, Željezničar. Sigurno da će se svi oni boriti za 3. mjesto koje vodi u Regionalnu ligu. Ambicije našeg kluba su, po sadašnjem budžetu, stabilan premijerligaš, odnosno sredina tabele."

RK Gradačac u subotu dočekuje Slogu iz Doboja, te se nada i prvoj prvenstvenoj pobjedi.

"Bit će to tvrda utakmica i Sloga je ove godine dobro organizovana ekipa. U posljednje im se vrijeme vratio organizator igre Tokić i sigurno da će u Gradačac doći s namjerom da ostvare pobjedu. Nadam se pobjedi protiv dobre ekipe Sloge iz Doboja."
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la RK Gradacac » 25 sep 2010, 23:57

Pobjeda protiv Sloge jedan razlike! Svaka cast momci 8-)
010 ISN'T JUST A CODE

H1N1
Postovi: 254
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:07
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la H1N1 » 26 sep 2010, 01:20

RK Gradacac je napisao/la:Pobjeda protiv Sloge jedan razlike! Svaka cast momci 8-)
Uz veliku pomoc sudija ;) Onakvu kradju u zivotu nisam vidio...Gradacac dosao do pobjede iz penala koji je dosudjen radi prekrsaja na 9 i po metara... :shock: U najmanju ruku smijesno

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 26 sep 2010, 13:54

H1N1 je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Pobjeda protiv Sloge jedan razlike! Svaka cast momci 8-)
Uz veliku pomoc sudija ;) Onakvu kradju u zivotu nisam vidio...Gradacac dosao do pobjede iz penala koji je dosudjen radi prekrsaja na 9 i po metara... :shock: U najmanju ruku smijesno
Zasto nekazes da je prije toga sudija citavu utakmicu debelo navlacio na stranu Sloge.Mogu reci da su i jedan i drugi tim osteceni na ovoj utakmici, s jedne strane Gradacac jer kada se lomio rezultat i kada smo mogli otici na vecu razliku sudija to nije dozvolio i svojim nepromisljenim odlukama vratio Slogu u igru i unio nervozu u igru Gradacca,a s druge strane mozda je ostetio Slogu kada je dosvirao sedmerac 5 sec prije kraja.U svakom slucaju sudija je sam sebi zakomplikovao situaciju, i jedni i drugi su htjeli da ga biju.Covjek je jednostavno zalutao kao sudija na premijerligaske terene.

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la DakaZdici » 26 sep 2010, 18:44

Sljedece kolo dolazite Krivaji u goste. Znal ko kad se igra subota il petak?
Hala Madrid!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la RK Gradacac » 26 sep 2010, 21:35

DakaZdici je napisao/la:Sljedece kolo dolazite Krivaji u goste. Znal ko kad se igra subota il petak?
http://www.sportsport.ba/tabele.php?id=226&round=3
Sudeci po ovome igra se u petak, ali nije bitno petak ili subota vi cete izgubit pa kako god :P
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la DakaZdici » 26 sep 2010, 22:51

U ovome malom gradu ostavite svaku nadu! Nema bodova nema bodova :P.

Nema bodova u Zdicima. Ako je petak nista od mog dolaska na tekmu :P
Hala Madrid!

Zavidovićanin
Postovi: 214
Pridružen/a: 13 nov 2009, 21:43
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Zavidovićanin » 27 sep 2010, 07:40

Previše ste ambiciozni zmajevi. Ne valja vam to :P

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la seven » 27 sep 2010, 14:36

Zavidovićanin je napisao/la:Previše ste ambiciozni zmajevi. Ne valja vam to :P
pa imamo osnova za to, bar što se tiče Zavidovića :D

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la DakaZdici » 27 sep 2010, 15:42

Kazem ja, u Zavidovicima se Bosna muci da uzme bodove..
Hala Madrid!

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la RK Gradacac » 27 sep 2010, 17:37

Normalno da se muci, ko se nebi mucio kakve "uslove" pripremite... ali i uprskos tome mislim da cemo pobjedit!
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la DakaZdici » 27 sep 2010, 20:44

Kakvi su to uslovi, molim te, mislim da nisi bio u Zavidovicima na utakmici?
Hala Madrid!

Zavidovićanin
Postovi: 214
Pridružen/a: 13 nov 2009, 21:43
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Zavidovićanin » 27 sep 2010, 21:07

RK Gradacac je napisao/la:Normalno da se muci, ko se nebi mucio kakve "uslove" pripremite... ali i uprskos tome mislim da cemo pobjedit!
Mene je stid ovoga što si ti napisao, naprosto ne mogu da vjerujem. Ako misliš na sudije, što više oni budu na gostujućoj strani ako ne vjeruješ dođi pa uvjeri se, što se tiče ostlaih uvjeta, imamo najbolju podlogu poslije Bosne u BiH, svlačionice solidne koliko-toliko, jedino što se za razliku od ostalih utakmica navija kod nas i što ima udruženje koje dolazi na utakmice RK i NK Krivaja i koji bodri svoj klub i na čijim rukometnim utakmicama bude uvijek puna dvorana za razliku od ostalih utakmica PL...

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la seven » 29 sep 2010, 07:40

i misli se na atmosferu u Zavidovićima, ali tim bolje volimo utišati dvoranu :D

Zavidovićanin
Postovi: 214
Pridružen/a: 13 nov 2009, 21:43
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Zavidovićanin » 29 sep 2010, 09:58

Uz takvu podršku teško da ćete moći utišati dvoranu :D

Malo slikica :P
Davno...
slika
Ovi dole odmaraju :lol:
slika
U Sarajevu..
slika
Davno, davno davno nekada :?
slika
Poluvrijeme :mrgreen:
slika

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la DakaZdici » 29 sep 2010, 19:05

Ako budemo igrali kao protiv borca zgazit cemo vas +10. Utakmica se igra u Subotu u 19:00 pa ako ocete navratite :P
Hala Madrid!

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la seven » 30 sep 2010, 11:30

DakaZdici je napisao/la:Ako budemo igrali kao protiv borca zgazit cemo vas +10. Utakmica se igra u Subotu u 19:00 pa ako ocete navratite :P
ma doćie će neko, ja neću jer ne volim gledati tužna lica domaćina poslije tekme, šta ću kad sam osjećajan :D

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la RK Gradacac » 30 sep 2010, 11:30

Zavidovićanin je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Normalno da se muci, ko se nebi mucio kakve "uslove" pripremite... ali i uprskos tome mislim da cemo pobjedit!
Mene je stid ovoga što si ti napisao, naprosto ne mogu da vjerujem. Ako misliš na sudije, što više oni budu na gostujućoj strani ako ne vjeruješ dođi pa uvjeri se, što se tiče ostlaih uvjeta, imamo najbolju podlogu poslije Bosne u BiH, svlačionice solidne koliko-toliko, jedino što se za razliku od ostalih utakmica navija kod nas i što ima udruženje koje dolazi na utakmice RK i NK Krivaja i koji bodri svoj klub i na čijim rukometnim utakmicama bude uvijek puna dvorana za razliku od ostalih utakmica PL...
Ma hajde uredno je sve, ne zelim da iznosim detalje oko vase publike znate vi to i sami. A pokrecemo nepotrebnu raspravu bezveze.
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
DakaZdici
Postovi: 293
Pridružen/a: 01 jul 2010, 19:27
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la DakaZdici » 02 okt 2010, 17:04

Jos malo i utakmica :).
Hala Madrid!

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.