RK Gradacac

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la gradacac10 » 26 feb 2021, 15:08

Nisam nigdje procitao koji je plan kluba dugorocno. Sta i ako uđemo u PL? Da ispadnemo odma iducu sezonu? Ima li neki plan da postanemo prvaci i u PL kroz neki broj sezona? Koji je cilj? Da razvijemo mlade? Ko su potencijalni novi i buduci domaci igraci?

Kontrasili
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 jan 2021, 10:53
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Kontrasili » 26 feb 2021, 16:13

gradacac10 je napisao/la:
26 feb 2021, 15:08
Nisam nigdje procitao koji je plan kluba dugorocno. Sta i ako uđemo u PL? Da ispadnemo odma iducu sezonu? Ima li neki plan da postanemo prvaci i u PL kroz neki broj sezona? Koji je cilj? Da razvijemo mlade? Ko su potencijalni novi i buduci domaci igraci?
Slazem se u potpunosti, al u svakom slucaju bit ce zanimljivo pratiti dalja desavanja. Nadam se da ce uspjeti u svim ciljevima, definitivno ste ekipa koja zasluzuje mjesto u premijer ligi.

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Manolo22 » 27 feb 2021, 23:08

Pogledao sam vasu utakmicu veceras. Iskreno, razocarenje, Gradacac ove godine nece uci u PL. Celik je iskusnija ekipa, veceras se vidjelo na igri Gradacca da to nije uigrano. Odbrana losa, u napadu bezidejni, nije mi jasno zasto se vise lopti ne gura na lijevu stranu gdje su najsigurniji, pogotovo na krilo, Zrnic veceras siguran, i samo je potvrdio ono sto mislim o njemu. On je gradacacki Ajdin Bukva. Neuigranost, slaba odbrana, golmani bez ucinka, protivnika su trebali zgaziti preko 10 razlike. Razocarenje, nesto ne stima. To nije ekipa za PL

Kontrasili
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 jan 2021, 10:53
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Kontrasili » 28 feb 2021, 08:51

Nazalost, moram se sloziti sa Manolom, katastrofa izdanje Gradacca, od prvog pa do zadnjeg igraca. Ovako velike oscilacije u igri se ne smiju desavati, pogotovo protiv ovakvih ekipa.

palladino
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la palladino » 28 feb 2021, 09:25

Gradačac je nabacao igrača ali nije doveo prava pojačanja, sam Šijaković pa i ostali Bega ,Dervenčić i Korjenić koji je došaon iz slavije su iskusniji od svih igrača koji igraju u Gradačcu i imaju takvih utakmica u rukama stotinu. To što pišete Konjičani da će sudit vjerujem da od toga nema nista jer Lipa ne da nikome sa višeg ranga da sudi,tako je bilo i prošle godine kada su u Zavidovićima sudili Baručije Korjenić, a i u Gradačcu su vam sudili Zuko Brkić . Sudit ce opet neki par koji u tom momentu bude kandidat da napreduje. Uglavnom nabacali ste igrača,a niste doveli pojačanja ,trener je 0 wanabe Damir Doborac i odatle počinje sve ,kad nemas trenera dzaba ti ostalo. Da je ostao Junuz druga priča bi bila ovako Dado i vođenje ekipe ne ne,nije ni 20% kalibar za to i ako se kojim slučajem uđe u PL a on ostane trener to je katastrofa.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la combe » 28 feb 2021, 11:28

Daleko je ono sinoc od dobrog ali isto tako je sigurno da ce u narednim utakmicama bar za 30-40% biti bolje.
Problem RK Gradacac a isto tako mislim i Celika je sto oni ovu ligu trenutno ne dozivljaju. I jedni i drugi su mislima usmjereni u medusobni duel u 7 kolu tako da u ostalim utakmicama kalkulisu i ne idu maksimalno.
Za Dadu se slazem da nema kapacitet da vodi ekipe na vecem levelu. Puno bolje se pokazao u radu sa mladim. Sto je i dokazao sa igracima poput Haseljica(Gorenje), Mehmedcehajica(Gracanica). To su igraci koje je fakticki on napravio. I sada u Gradaccu imaju dva fenomenalna potencijala Čutura golman i mali Dzinic koji igra srednjeg koje je takode on proizveo i radio sa njima. Tako da sam misljenja da mu puno bolje ide rad sa mladim.
Za golmana sam i prije pisao sa je neophodan jer ne mozes pretendovat na prvo mjesto a u prosjeku primat 30+ golova u ligi gdje imas jednog ozbiljnog konkurenta.
To se i juce vidjelo gdje golmani nisu skoro nista skinuli.
To se nadomjesti individualnom kvalitetom protiv losijih ekipa gdje ti zabijas 40-45 golova po utakmici ali protiv malo boljih to ne ide.

Kontrasili
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 jan 2021, 10:53
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Kontrasili » 01 mar 2021, 10:05

combe je napisao/la:
28 feb 2021, 11:28
Daleko je ono sinoc od dobrog ali isto tako je sigurno da ce u narednim utakmicama bar za 30-40% biti bolje.
Problem RK Gradacac a isto tako mislim i Celika je sto oni ovu ligu trenutno ne dozivljaju. I jedni i drugi su mislima usmjereni u medusobni duel u 7 kolu tako da u ostalim utakmicama kalkulisu i ne idu maksimalno.
Za Dadu se slazem da nema kapacitet da vodi ekipe na vecem levelu. Puno bolje se pokazao u radu sa mladim. Sto je i dokazao sa igracima poput Haseljica(Gorenje), Mehmedcehajica(Gracanica). To su igraci koje je fakticki on napravio. I sada u Gradaccu imaju dva fenomenalna potencijala Čutura golman i mali Dzinic koji igra srednjeg koje je takode on proizveo i radio sa njima. Tako da sam misljenja da mu puno bolje ide rad sa mladim.
Za golmana sam i prije pisao sa je neophodan jer ne mozes pretendovat na prvo mjesto a u prosjeku primat 30+ golova u ligi gdje imas jednog ozbiljnog konkurenta.
To se i juce vidjelo gdje golmani nisu skoro nista skinuli.
To se nadomjesti individualnom kvalitetom protiv losijih ekipa gdje ti zabijas 40-45 golova po utakmici ali protiv malo boljih to ne ide.
Koliko toliko se slazem s tobom, medutim nikakva to nije isprika za onako katastrofalan pad u igri, neke pocetnicke greske sebi ne smijes nikako dozvoliti. Imati 20-30 tehnickih gresaka za jednu utakmicu a borit se za ulazak u premijer ligu?! To se niposto ne smije desavati. Golman Halilkovic je svoj posao odradio u 1. Poluvremenu savrseno, drugo slabije al opet ne mozes covjeka okriviti kad je obrana bila katastrofalna i totalno indisponirana. Pojacanja totalno podbacila, iako ce Gradacac sad svaku sljedecu sigurno pobijediti standardno 10+ razlike, opet se covjek zapita sta ce biti kada odu Celiku i kada svaka lopta bude zlata vrijedna.

johnw1ckk
Postovi: 10
Pridružen/a: 01 mar 2021, 16:15
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la johnw1ckk » 02 mar 2021, 15:47

combe je napisao/la:
28 feb 2021, 11:28
Daleko je ono sinoc od dobrog ali isto tako je sigurno da ce u narednim utakmicama bar za 30-40% biti bolje.
Problem RK Gradacac a isto tako mislim i Celika je sto oni ovu ligu trenutno ne dozivljaju. I jedni i drugi su mislima usmjereni u medusobni duel u 7 kolu tako da u ostalim utakmicama kalkulisu i ne idu maksimalno.
Za Dadu se slazem da nema kapacitet da vodi ekipe na vecem levelu. Puno bolje se pokazao u radu sa mladim. Sto je i dokazao sa igracima poput Haseljica(Gorenje), Mehmedcehajica(Gracanica). To su igraci koje je fakticki on napravio. I sada u Gradaccu imaju dva fenomenalna potencijala Čutura golman i mali Dzinic koji igra srednjeg koje je takode on proizveo i radio sa njima. Tako da sam misljenja da mu puno bolje ide rad sa mladim.
Za golmana sam i prije pisao sa je neophodan jer ne mozes pretendovat na prvo mjesto a u prosjeku primat 30+ golova u ligi gdje imas jednog ozbiljnog konkurenta.
To se i juce vidjelo gdje golmani nisu skoro nista skinuli.
To se nadomjesti individualnom kvalitetom protiv losijih ekipa gdje ti zabijas 40-45 golova po utakmici ali protiv malo boljih to ne ide.
Uz duzno postovanje combe ali ti pojma o rukometu nemas. Kazes ne dozivljavaju ligu, a Rk Gradacac u prvom dijelu sezone igra 120% svaku utakmicu, bilo to protiv djece ili protiv Celika.. Trener ne vadi nikog iz prve postave skoro svih 60 minuta.. Nadaju se da ce sa gol razlikom uspjeti uci u ligu, a Celik ce ih u Zenici dobiti 8-9 razlike.. Rad sa mladima? Sve mlade koji su iole valjali su taj isti trener i uprava otjerali iz kluba.. Dzinic kojeg spominjes je momak koji je dosao iz Konjuha, naucio svoje prve rukometne korake i dobio sve kvalitete tamo.. Ovdje ni ne trenira kako treba, znas zasto? Zato sto dobija 2 i po minute po utakmici.. Pa ni ja ne bih imao volje za igrom uz te uslove. Golman je ovdje najmanji problem, sasvim je solidan Samir za ovu ligu u kojoj imas 2 ekipe a ovo ostalo je talasika.. Kao sto ti rece, sve misli su usmjerene na tu utakmicu sa Celikom, ali kao sto i ja rekoh, ta utakmica ce 99% zavrsiti debelo u korist domacina.. Pozz :)

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Manolo22 » 02 mar 2021, 21:08

U neobaveznom razgovoru sa prijateljem, koji je upucen u desavanja u klubu, shvatio sam da od ulaska nema nista. Mladi igraci se zamaraju platama, menadzerima, i ko zna jos cime, a ne posvecuju ni trenutka paznju o treniranju, svom napretku ili oporavku od ozljeda. Autoriteta nema, ne postuju nikog, formiraju se grupe i to vodi samo jednom kraju-propasti i za njih i za klub. Stariji igraci ne namecu postovanje mladim igracima, ne postuju trenera, mladi igraci zive od slave koju su stekli zabijajuci lobove iz penala reprezentativnim golmanima, citaju forum i hrane se informacijama od kojih zive, da li ce neko nesto napisati dobro ili lose za njih. U bilo kojem klubu u nasoj ligi igraci treba da napreduju i da rade da bi dosli na veci nivo-da idu u inostranstvo. Ekipa puna egoista nije ekipa, nego skup pojedinaca.
Ekipa da radi zajedno, sa igracima kakav je rutiner na krilu Zrnic, iskusni lisac koji rijetko promasi gol i koji nema srecu ili vezu da dospije na najvecu scenu, na beku Sarenac sa inostranim iskustvom, i Omeragic sa nevjerovatnik fizickim predispozicijama, momak koji se moze ostvariti i zaraditi dosta novca u zivotu od rukometa, momak za kojeg ce se otimati mnogi menadzeri da im stavi potpis na saradnju, Torlakovic i Hrnjic na sredini, rukometni Xavi i Iniesta, sa lucidnim idejama tako mladi a fizicki spremni, zajedno sa mladim reprezentativcem Okanovicem, na krilu sa dva premijerligaski iskusna igraca Sestan i Djulic, sa Sarajlicem iskusnim magom i velikim znalcem koji pokretima podsjeca na Bertrand Gillea u najboljim danima, to je ekipa koja mora pretrcati Celik u 10 minuta i obezbjediti plasman u visi rang.

Kontrasili
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 jan 2021, 10:53
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Kontrasili » 02 mar 2021, 21:39

Manolo22 je napisao/la:
02 mar 2021, 21:08
U neobaveznom razgovoru sa prijateljem, koji je upucen u desavanja u klubu, shvatio sam da od ulaska nema nista. Mladi igraci se zamaraju platama, menadzerima, i ko zna jos cime, a ne posvecuju ni trenutka paznju o treniranju, svom napretku ili oporavku od ozljeda. Autoriteta nema, ne postuju nikog, formiraju se grupe i to vodi samo jednom kraju-propasti i za njih i za klub. Stariji igraci ne namecu postovanje mladim igracima, ne postuju trenera, mladi igraci zive od slave koju su stekli zabijajuci lobove iz penala reprezentativnim golmanima, citaju forum i hrane se informacijama od kojih zive, da li ce neko nesto napisati dobro ili lose za njih. U bilo kojem klubu u nasoj ligi igraci treba da napreduju i da rade da bi dosli na veci nivo-da idu u inostranstvo. Ekipa puna egoista nije ekipa, nego skup pojedinaca.
Ekipa da radi zajedno, sa igracima kakav je rutiner na krilu Zrnic, iskusni lisac koji rijetko promasi gol i koji nema srecu ili vezu da dospije na najvecu scenu, na beku Sarenac sa inostranim iskustvom, i Omeragic sa nevjerovatnik fizickim predispozicijama, momak koji se moze ostvariti i zaraditi dosta novca u zivotu od rukometa, momak za kojeg ce se otimati mnogi menadzeri da im stavi potpis na saradnju, Torlakovic i Hrnjic na sredini, rukometni Xavi i Iniesta, sa lucidnim idejama tako mladi a fizicki spremni, zajedno sa mladim reprezentativcem Okanovicem, na krilu sa dva premijerligaski iskusna igraca Sestan i Djulic, sa Sarajlicem iskusnim magom i velikim znalcem koji pokretima podsjeca na Bertrand Gillea u najboljim danima, to je ekipa koja mora pretrcati Celik u 10 minuta i obezbjediti plasman u visi rang.
Care, hajde Bogati popusti s tim nadimcima igracima itd. Da li si ti normalan uopste? Da li si svjestan s kakvim ikonama, idolima ti poredis ljude koji igraju 1.ligu federacije!? Upravo zbog takvih se pojedini igraci i “uzdizu” i pomisle da su neko i nesto. Hrnjic uopste trenutno ne igra sredini, momak je igrom slucaja zavrsio na desnom beku jer jedini moze kvalitetno odigrati tu poziciju, jer su ostali igraci tipicni potrosaci lopti. Torlakovic je trenutno jedini srednji bek, jedina njegova “lucidna ideja” je da trenutno uzima 20-25 suteva po utakmici sto je katastrofalno za jednog srednjeg beka i ako ovako nastavi definitivno ce sprijeciti ulazak Gradacca u premijer ligu. Jedino sto si pogodio je da je Dulic iskusan i ima dosta godina igranja u premijer ligi i za Sarajlica cu isto to reci, ali ga je trener premalo koristio zadnju utakmica bar po mom misljenju. Kakav crni Bertrand Gille, unormali se molim te.

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Ahmed45 » 02 mar 2021, 22:11

:puke:
Manolo22 je napisao/la:
02 mar 2021, 21:08
U neobaveznom razgovoru sa prijateljem, koji je upucen u desavanja u klubu, shvatio sam da od ulaska nema nista. Mladi igraci se zamaraju platama, menadzerima, i ko zna jos cime, a ne posvecuju ni trenutka paznju o treniranju, svom napretku ili oporavku od ozljeda. Autoriteta nema, ne postuju nikog, formiraju se grupe i to vodi samo jednom kraju-propasti i za njih i za klub. Stariji igraci ne namecu postovanje mladim igracima, ne postuju trenera, mladi igraci zive od slave koju su stekli zabijajuci lobove iz penala reprezentativnim golmanima, citaju forum i hrane se informacijama od kojih zive, da li ce neko nesto napisati dobro ili lose za njih. U bilo kojem klubu u nasoj ligi igraci treba da napreduju i da rade da bi dosli na veci nivo-da idu u inostranstvo. Ekipa puna egoista nije ekipa, nego skup pojedinaca.
Ekipa da radi zajedno, sa igracima kakav je rutiner na krilu Zrnic, iskusni lisac koji rijetko promasi gol i koji nema srecu ili vezu da dospije na najvecu scenu, na beku Sarenac sa inostranim iskustvom, i Omeragic sa nevjerovatnik fizickim predispozicijama, momak koji se moze ostvariti i zaraditi dosta novca u zivotu od rukometa, momak za kojeg ce se otimati mnogi menadzeri da im stavi potpis na saradnju, Torlakovic i Hrnjic na sredini, rukometni Xavi i Iniesta, sa lucidnim idejama tako mladi a fizicki spremni, zajedno sa mladim reprezentativcem Okanovicem, na krilu sa dva premijerligaski iskusna igraca Sestan i Djulic, sa Sarajlicem iskusnim magom i velikim znalcem koji pokretima podsjeca na Bertrand Gillea u najboljim danima, to je ekipa koja mora pretrcati Celik u 10 minuta i obezbjediti plasman u visi rang.
Sta mislis kakve su im sanse na final fouru u Kelnu ove godine, ja mislim da Barcelona nema pored njih sta tu da trazi.

palladino
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la palladino » 03 mar 2021, 08:42

Manolo22 je napisao/la:
02 mar 2021, 21:08
U neobaveznom razgovoru sa prijateljem, koji je upucen u desavanja u klubu, shvatio sam da od ulaska nema nista. Mladi igraci se zamaraju platama, menadzerima, i ko zna jos cime, a ne posvecuju ni trenutka paznju o treniranju, svom napretku ili oporavku od ozljeda. Autoriteta nema, ne postuju nikog, formiraju se grupe i to vodi samo jednom kraju-propasti i za njih i za klub. Stariji igraci ne namecu postovanje mladim igracima, ne postuju trenera, mladi igraci zive od slave koju su stekli zabijajuci lobove iz penala reprezentativnim golmanima, citaju forum i hrane se informacijama od kojih zive, da li ce neko nesto napisati dobro ili lose za njih. U bilo kojem klubu u nasoj ligi igraci treba da napreduju i da rade da bi dosli na veci nivo-da idu u inostranstvo. Ekipa puna egoista nije ekipa, nego skup pojedinaca.
Ekipa da radi zajedno, sa igracima kakav je rutiner na krilu Zrnic, iskusni lisac koji rijetko promasi gol i koji nema srecu ili vezu da dospije na najvecu scenu, na beku Sarenac sa inostranim iskustvom, i Omeragic sa nevjerovatnik fizickim predispozicijama, momak koji se moze ostvariti i zaraditi dosta novca u zivotu od rukometa, momak za kojeg ce se otimati mnogi menadzeri da im stavi potpis na saradnju, Torlakovic i Hrnjic na sredini, rukometni Xavi i Iniesta, sa lucidnim idejama tako mladi a fizicki spremni, zajedno sa mladim reprezentativcem Okanovicem, na krilu sa dva premijerligaski iskusna igraca Sestan i Djulic, sa Sarajlicem iskusnim magom i velikim znalcem koji pokretima podsjeca na Bertrand Gillea u najboljim danima, to je ekipa koja mora pretrcati Celik u 10 minuta i obezbjediti plasman u visi rang.
Ili si super sarkastičan što se nadam ,jer ovo što si napisao smisla nema nikako. Sve to da valja bi igralo negdje drugo ....

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Manolo22 » 03 mar 2021, 09:52

palladino je napisao/la:
03 mar 2021, 08:42
Manolo22 je napisao/la:
02 mar 2021, 21:08
U neobaveznom razgovoru sa prijateljem, koji je upucen u desavanja u klubu, shvatio sam da od ulaska nema nista. Mladi igraci se zamaraju platama, menadzerima, i ko zna jos cime, a ne posvecuju ni trenutka paznju o treniranju, svom napretku ili oporavku od ozljeda. Autoriteta nema, ne postuju nikog, formiraju se grupe i to vodi samo jednom kraju-propasti i za njih i za klub. Stariji igraci ne namecu postovanje mladim igracima, ne postuju trenera, mladi igraci zive od slave koju su stekli zabijajuci lobove iz penala reprezentativnim golmanima, citaju forum i hrane se informacijama od kojih zive, da li ce neko nesto napisati dobro ili lose za njih. U bilo kojem klubu u nasoj ligi igraci treba da napreduju i da rade da bi dosli na veci nivo-da idu u inostranstvo. Ekipa puna egoista nije ekipa, nego skup pojedinaca.
Ekipa da radi zajedno, sa igracima kakav je rutiner na krilu Zrnic, iskusni lisac koji rijetko promasi gol i koji nema srecu ili vezu da dospije na najvecu scenu, na beku Sarenac sa inostranim iskustvom, i Omeragic sa nevjerovatnik fizickim predispozicijama, momak koji se moze ostvariti i zaraditi dosta novca u zivotu od rukometa, momak za kojeg ce se otimati mnogi menadzeri da im stavi potpis na saradnju, Torlakovic i Hrnjic na sredini, rukometni Xavi i Iniesta, sa lucidnim idejama tako mladi a fizicki spremni, zajedno sa mladim reprezentativcem Okanovicem, na krilu sa dva premijerligaski iskusna igraca Sestan i Djulic, sa Sarajlicem iskusnim magom i velikim znalcem koji pokretima podsjeca na Bertrand Gillea u najboljim danima, to je ekipa koja mora pretrcati Celik u 10 minuta i obezbjediti plasman u visi rang.
Ili si super sarkastičan što se nadam ,jer ovo što si napisao smisla nema nikako. Sve to da valja bi igralo negdje drugo ....
Ovoj ekipi fali jedan jak igrac u odbrani da se smanji samo broj primljenih pogodaka. U federalnim ligama ne vidim nekog takvog, iz PL bi mogli da je malo blize Gradaccu dovesti Kadrica iz Vogosce, dokaznog stuba odbrane sarajevskog premijerligasa. On bi uz vec prisutne igrace cinio neprobojni bedem, a mozda i najbolji obrambenu sredinu u drzavi.

johnw1ckk
Postovi: 10
Pridružen/a: 01 mar 2021, 16:15
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la johnw1ckk » 03 mar 2021, 11:51

E moj manolo...

Starboy88
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 mar 2021, 16:34

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Starboy88 » 04 mar 2021, 17:14

Sta se desava u RK Gradačcac sa ulaskom u PL? Steta bi bilo da ne izbore ulazak. Uprava je jako mlada ali radi jako dobar posao, ovo treba podrzati mislim da je ovo jedini zdrav sportski kolektiv u gradu. Zvijezda je propala odavno, vidim i OK KULA je ispala iz PL.... ovi momci jedini imaju sanse da budu svijetla tacka ovog grada i da sljedece godine budu Premijer liga. Gledao sam malo protiv Celik Juniora... Šestan ocajan bio... Bolji je momak sto je poceo Djulic cini mi se... Torlakovic takodje izgubio je 10 lopti i 10 je promasio nece od njega nikada biti igrac, dugo nisam vidio sebicnijeg igraca... Svidio mi se Zrnic i Hrnjic momci su jako dobri igraci, trebaju da igraju level vise ova je liga slaba za njih. Sarajlic nema autoriteta trebaju kapitena promijeniti da tu budu Hrnjic ili Zrnic po nekom mom misljenju... Sarenac isto los momak ko da igra za Celik a ne Gradacac nadam se da ce pokazati zasto je dosao, a ne onako prodavati se

Kontrasili
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 jan 2021, 10:53
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Kontrasili » 04 mar 2021, 23:34

Starboy88 je napisao/la:
04 mar 2021, 17:14
Sta se desava u RK Gradačcac sa ulaskom u PL? Steta bi bilo da ne izbore ulazak. Uprava je jako mlada ali radi jako dobar posao, ovo treba podrzati mislim da je ovo jedini zdrav sportski kolektiv u gradu. Zvijezda je propala odavno, vidim i OK KULA je ispala iz PL.... ovi momci jedini imaju sanse da budu svijetla tacka ovog grada i da sljedece godine budu Premijer liga. Gledao sam malo protiv Celik Juniora... Šestan ocajan bio... Bolji je momak sto je poceo Djulic cini mi se... Torlakovic takodje izgubio je 10 lopti i 10 je promasio nece od njega nikada biti igrac, dugo nisam vidio sebicnijeg igraca... Svidio mi se Zrnic i Hrnjic momci su jako dobri igraci, trebaju da igraju level vise ova je liga slaba za njih. Sarajlic nema autoriteta trebaju kapitena promijeniti da tu budu Hrnjic ili Zrnic po nekom mom misljenju... Sarenac isto los momak ko da igra za Celik a ne Gradacac nadam se da ce pokazati zasto je dosao, a ne onako prodavati se
Donekle ti prica stoji, al ovo za Sarajlica nikako, tu si totalno profulao.

Starboy88
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 mar 2021, 16:34

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Starboy88 » 05 mar 2021, 13:09

Na osnovu utakmice protiv Čelik Juniora kada se lomila utakmica bio je u igri i nije bas mi izgledao kao da ga zanima ta utakmica a kamoli da je kapiten on u klubu... ni jednom nije zagalamio na igrace nakon smijesno primljenih golova da se uozbilje samo je sutio, Isto tako Pedić koliko je "dobar" u napada a nije nesto 100x je gori u odbrani sve je pucalo na njemu i na pivotu visokom Hrustić čini mi se... obojica su katastrofa u odbrani

sportash123
Postovi: 6
Pridružen/a: 05 mar 2021, 15:28
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la sportash123 » 08 mar 2021, 11:24

Gledajuci ovu ekipu mislim da nemaju sanse protiv Celika pogotvo sa ovakvom upravom koja je na celu kluba.
Uprava konstantno kaznjava igrace na razne nacine i to je rezultat slabije igre.

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la Manolo22 » 08 mar 2021, 14:31

sportash123 je napisao/la:
08 mar 2021, 11:24
Gledajuci ovu ekipu mislim da nemaju sanse protiv Celika pogotvo sa ovakvom upravom koja je na celu kluba.
Uprava konstantno kaznjava igrace na razne nacine i to je rezultat slabije igre.
Eto ako si ti dovoljno pametan i strucan i mislis da treba drugacije, zasto ti ne bi preuzeo da vodis klub? Digli su klub iz pepela, na visok nivo, a to sto im se zna desit los dan kao protiv Celik Juniora je sport. Jucer su pokazali kako se treba izdignut iznad svega i odraditi posao kako treba i pobijediti. A to sto kaznjavaju, vjerovatno i zasluze, kazne ali i nagrade ih kad zasluze.

sportash123
Postovi: 6
Pridružen/a: 05 mar 2021, 15:28
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la sportash123 » 08 mar 2021, 20:32

Manolo22 je napisao/la:
08 mar 2021, 14:31
sportash123 je napisao/la:
08 mar 2021, 11:24
Gledajuci ovu ekipu mislim da nemaju sanse protiv Celika pogotvo sa ovakvom upravom koja je na celu kluba.
Uprava konstantno kaznjava igrace na razne nacine i to je rezultat slabije igre.
Eto ako si ti dovoljno pametan i strucan i mislis da treba drugacije, zasto ti ne bi preuzeo da vodis klub? Digli su klub iz pepela, na visok nivo, a to sto im se zna desit los dan kao protiv Celik Juniora je sport. Jucer su pokazali kako se treba izdignut iznad svega i odraditi posao kako treba i pobijediti. A to sto kaznjavaju, vjerovatno i zasluze, kazne ali i nagrade ih kad zasluze.
Bas je klub na visokom nivou...igraci imaju plate po 300-400 KM. Budite zahvalni tim igracima sto su uopste dosli u taj klub i oni su ti koji su zasluzni za ovih 13 pobjeda u 13 utakmica.Trebate ih nosti k'o malo vode na dlanu, a ne stalno uvoditi neke restrikcije koje su smjesne i zalosne, a ti momci su dosli da vam pomognu, jer igrati za 300 km nije plata nego stipendijica za popiti kafu i kupiti sok poslije utakmice.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.