RK Gradacac

ASD
Kontakt:

Re: RK Gradacac

Post Postao/la ASD » 08 nov 2019, 19:39

ham19 je napisao/la:
08 nov 2019, 19:18
Juventud je napisao/la:
08 nov 2019, 10:57
E moj boze e moj Konjuhe stasi dozvolio takvog trenera dati Gradacac uzme e bruko **** vas Jasko u supak sve. Zato godinama i imate po 200,300 gledalaca na tribinama. Svake godine nazadujete a i vise kradete 🙌👋🖐
Gradacac se polako ali sigurno vraca u vrijeme kad su bili stabilan klub.
Imaju punu dvoranu, finu organizaciju, sada i kvalitetnog trenera.Zainteresovali su me pravo, pogledst cu neku njihovu utakmicu da vidim kakav im je igracki kadar i imaju li kvalitet za povratak u PL.
Sto se tice Konjuha, svake godine sve losiji i losiji...
Vidim na snimcima da im je i posjeta veoma slaba...
Imaš snimke njihovih domaćih tekmi na youtubeu.
Ima par solidnih igrača tamo.

gruezi
Kontakt:

Post Postao/la gruezi » 08 nov 2019, 23:37

Kolika vam je dvorana i kakva je posjeta? Imate li akademiju i ko vam radi tu...znalci ili sda kockastoglave seljacine teleceg pogleda....ima li kakvih talenata i je li rukomet popularniji u gradaccu nego fudbal? Imate li zenski tim?

ham19
Kontakt:

Post Postao/la ham19 » 09 nov 2019, 12:07

Fina ekipica, nisam znao da drvo jos uvijek igra :D
imaju solidna krila, lijevo krilo je persektivan igrac.
Uz jednog dobrog desnog beka bi to vec bila ozbiljnija ekipa.
Odbrana im nije jaca strana, niski su, tesko mogu igrati sa ekipama koje imaju visoke bekove.Obranu ce sigurno popraviti dolaskom junuzovica jer svi znaju da je on specijalista za odbranu i sve ekipe koje je vodio igrale su dobru odbranu.
Uglavnom svidja mi se prica koju pravi klub i ekipica koju imaju, ali ipak nisu spremni za ulazak ako ne dovedu 3-4 igraca.Prvenstveno im fali desni bek, jos jedan pivot u rotaciji...

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 09 nov 2019, 12:27

ham19 je napisao/la:
09 nov 2019, 12:07
Fina ekipica, nisam znao da drvo jos uvijek igra :D
imaju solidna krila, lijevo krilo je persektivan igrac.
Uz jednog dobrog desnog beka bi to vec bila ozbiljnija ekipa.
Odbrana im nije jaca strana, niski su, tesko mogu igrati sa ekipama koje imaju visoke bekove.Obranu ce sigurno popraviti dolaskom junuzovica jer svi znaju da je on specijalista za odbranu i sve ekipe koje je vodio igrale su dobru odbranu.
Uglavnom svidja mi se prica koju pravi klub i ekipica koju imaju, ali ipak nisu spremni za ulazak ako ne dovedu 3-4 igraca.Prvenstveno im fali desni bek, jos jedan pivot u rotaciji...
Istog sam mišljenja, 2-3 igrača im trebaju i mogu se nadati Premijer ligi.
Prije svega desni bek i jedan visoki bek koji može igrati odbranu.

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 09 nov 2019, 12:40

Nasa prednost je sto su sem desnog krila sve domaci igraci. Ova godina je rezervisana za Krivaju. A iduca uz 3 pojacanja i da trenutna ekipa ostane trebalo bi da se moze izboriti PL. Ipak sve ce zavisit od finansija.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.