Rukometni transferi u BiH

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 14 jul 2018, 20:27

Arnad Hamzic iz Konjuha u Slobodu Tuzla
Ajdin Smajlbegovic iz Vogosce PH u Krivaju

Konjuh se izgleda osipa, dva glavna igraca su im otisla.
Sa druge strane Krivaja i Sloboda se pojacavaju na svim pozicijima i glavni su konkurnti za ulazak u PL sledece sezone.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 14 jul 2018, 21:10

ham19 je napisao/la: Ajdin Smajlbegovic iz Vogosce PH u Krivaju
konacno shvatio, haj drago mi je
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 15 jul 2018, 13:20

Mislim da je Krivaja sa Sjevera ove sezone najozbiljniji kandidat za ulazak , Sloboda se napokon probudila , ali mislim da nece moci sa Krivajom izaci na kraj...
Vijadukt je napisao/la:
ham19 je napisao/la: Ajdin Smajlbegovic iz Vogosce PH u Krivaju
konacno shvatio, haj drago mi je
Dosadilo momku sjedit' na klupi :mrgreen:
@ Zali boze i onog Krese sto vec par sezona u Vogosci malo igra i to desnog beka :crazy:

Avatar
kanarinac
Postovi: 2735
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la kanarinac » 15 jul 2018, 15:13

Sloboda ima budzet I za vrh premijer lige,obecali su dovest 10 iskusnih premijerligaskih igraca,a tek su doveli 2 tak da
Samo Sarajevo

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 15 jul 2018, 16:22

no rules je napisao/la:Mislim da je Krivaja sa Sjevera ove sezone najozbiljniji kandidat za ulazak , Sloboda se napokon probudila , ali mislim da nece moci sa Krivajom izaci na kraj...
Vijadukt je napisao/la:
ham19 je napisao/la: Ajdin Smajlbegovic iz Vogosce PH u Krivaju
konacno shvatio, haj drago mi je
Dosadilo momku sjedit' na klupi :mrgreen:
@ Zali boze i onog Krese sto vec par sezona u Vogosci malo igra i to desnog beka :crazy:
O tome ti pricam.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la terra » 15 jul 2018, 19:54

Vijadukt je napisao/la:
ham19 je napisao/la: Ajdin Smajlbegovic iz Vogosce PH u Krivaju
konacno shvatio, haj drago mi je
Dosadilo momku sjedit' na klupi :mrgreen:
@ Zali boze i onog Krese sto vec par sezona u Vogosci malo igra i to desnog beka :crazy:[/quote]

O tome ti pricam.[/quote]
Loši odabiri u karijeri, ono kad 100€ presudi

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5273
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Rule_hz » 15 jul 2018, 20:18

terra je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:
ham19 je napisao/la: Ajdin Smajlbegovic iz Vogosce PH u Krivaju
konacno shvatio, haj drago mi je
Dosadilo momku sjedit' na klupi :mrgreen:
@ Zali boze i onog Krese sto vec par sezona u Vogosci malo igra i to desnog beka :crazy:
O tome ti pricam.[/quote]
Loši odabiri u karijeri, ono kad 100€ presudi[/quote]

Kreso ne bi ni sjedio na klubi već bi igrao, da ne mora na operaciju ramena koju vuče cijeli drugi dio sezone...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la terra » 15 jul 2018, 20:54

konacno shvatio, haj drago mi je[/quote]
Dosadilo momku sjedit' na klupi :mrgreen:
@ Zali boze i onog Krese sto vec par sezona u Vogosci malo igra i to desnog beka :crazy:[/quote]

O tome ti pricam.[/quote]
Loši odabiri u karijeri, ono kad 100€ presudi[/quote]

Kreso ne bi ni sjedio na klubi već bi igrao, da ne mora na operaciju ramena koju vuče cijeli drugi dio sezone...[/quote]
Kako može vući ozljedu ramena cijelu polusezonu pa sad na operaciju. Znači godina i pol ode u vjetar. Amaterski

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la Vijadukt » 15 jul 2018, 21:15

Rule_hz je napisao/la:
Kreso ne bi ni sjedio na klubi već bi igrao, da ne mora na operaciju ramena koju vuče cijeli drugi dio sezone...
Kreso i sto je igrao, da kazem u kontinuitetu iako je i to po meni nedovoljno, bilo je za vakta Skopljaka (zadnji mandat). Ispravi me ako grijesim.
I onda dodje povreda, ako se dobro sjecam u Visokom, i tako ode u nepovrat godina i pol.
Tako sve kad saberes od prelaska iz Veleza nije sastavio polusezonu, gledajuci prvi rang, a proci ce min. 3 sezone.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 15 jul 2018, 22:38

Koliko sam pratio vogoscu imao je kreso dobru minutazu u prosloj sezoni.Jest da je igrao na desnom beku ali realno nije neki vanserijski igrac da igra sa 19 god cijelu utakmicu.Jos uvijek je mlad moze poceti grsditi karijeru ispocetka...
A sto se tice smajlbegovica los potez mu je bio odlazak u vogoscu gdje nije imao nikakvu minutazu.Za mladog igraca je najvaznije da igra pa makar u drugoj ligi.Ali eto vratio se u krivaju, mlad je i moze krenuti ispocetka..

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 15 jul 2018, 22:43

[quote="no rules"]Mislim da je Krivaja sa Sjevera ove sezone najozbiljniji kandidat za ulazak , Sloboda se napokon probudila , ali mislim da nece moci sa Krivajom izaci na kraj...

Prosle sezone se sloboda sa momcima od 17,18,19 god nosila sa krivajom i u zadnjih 10 min su gubili zbog neiskustva.Krivaja za sad 4 igraca dovela, sloboda 2 ali daleko kvalitetnija,a jos nisu zavrsili sa pojacanjima... Tako da dajem presnos slobodi u sledecoj sezoni

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la terra » 16 jul 2018, 13:31

Derventa,Sloga,Konjuh,Zrinjski i Maglaj gubitnici prelaznog roka

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 16 jul 2018, 14:20

terra je napisao/la:Derventa,Sloga,Konjuh,Zrinjski i Maglaj gubitnici prelaznog roka
Po meni glavni kandidati za ispadanje sledece sezone.
Svih pet ekipa izgubile prve postave od prosle sezone a nisu nikog doveli, jedino maglaj doveo dva perspektivna igraca ali oni jos ne mogu biti nosioci u ekipi...

lahki
Postovi: 28
Pridružen/a: 06 jul 2018, 15:06
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la lahki » 16 jul 2018, 19:16

Glavni kandidati za ispadanje su Slavija i novi premijerligasi, a u donjem domu ce biti Derventa, Sloga i Konjuh...a Zrinjski nece bas kao i Maglaj biti kanta za napucavanje...Imaju oni i dalje ekipu za zlatnu sredinu. Vogosca, Borac i Bosna Visoko u Ligu4 zajedno sa sehaligasem iz Ljubuskog...

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 16 jul 2018, 20:54

lahki je napisao/la:Glavni kandidati za ispadanje su Slavija i novi premijerligasi, a u donjem domu ce biti Derventa, Sloga i Konjuh...a Zrinjski nece bas kao i Maglaj biti kanta za napucavanje...Imaju oni i dalje ekipu za zlatnu sredinu. Vogosca, Borac i Bosna Visoko u Ligu4 zajedno sa sehaligasem iz Ljubuskog...
Zaboravio sam na slaviju ona je prvi kandidat za drugu ligu.Leotar se pojacao na svim pozicijima i mislim da oni ne bi trebali ispasti, brcko je vec dovelo nekoliko igraca od kojih je jedino ozvanice srednji bek koji je dosao iz srbije kao mvp lige.Sloga,derventa,maglaj i zrnjski su izgubile kompletne postave a nisu nasli zamjene za igrace.Mozda sam malo pretjerao ali nikad se ne zna..

evo da se ispravim:slavija,derventa,sloga za sad medju sigurnim putnicima za nizi rang...maglaj,konjuh i zrnjski malo bolje izgledaju, ali sigurno ce jedna od ove tri ekipe u nizu ligu

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la sveznadar » 17 jul 2018, 06:19

Ma što se tiče Sloge Vojkan će dovesti iz Srbije par igrača i biće sredina. Ko je otišao iz Slavije osim Celice ja nisam čuo da je neko još otišao mada plaćaju samo par igrača a ostali na mobu igraju. Problem je i njihova dvorana i ja se pitam ko će ove godine potpisati da se u sali koja ne ispunjava ni osnovne dimenzije igra. Maglaj i Konjuh imaju dobru publiku i dobro rade sa sudijama. Gorazde ako bude 14 ta ekipa umjesto Izvidjaca veoma teško može sta napraviti od ekipe.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la no rules » 17 jul 2018, 08:24

Krivaja iz Zavidovica bi ladno u ovakvoj Premijer Ligi bila u sredini tabele uz vec uigranu ekipu sa Reprezentativcima Klisom i Faljicem te Feridom Avdicem , povratnicima iz Maglaja golmanom Hadzihasicem i pivotom Alicem...

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 17 jul 2018, 15:54

no rules je napisao/la:Krivaja iz Zavidovica bi ladno u ovakvoj Premijer Ligi bila u sredini tabele uz vec uigranu ekipu sa Reprezentativcima Klisom i Faljicem te Feridom Avdicem , povratnicima iz Maglaja golmanom Hadzihasicem i pivotom Alicem...
Upitno je hoce li se uopse igrati premijer liga..
Krivaja,maglaj,konjuh,gracanica,visoko,gorazde su rukometne sredine sredine koje nikad ne bi trebale ispasti iz iz premijer lige ali kod nas nikad nije odluciovao kvalitet nego neciji interesi...

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la ham19 » 17 jul 2018, 15:57

Zna li neko gdje ide novac od kotezacije klubova,prelaznih rokova,certifikata,registracije igraca itd?
Kome se to uplacuje kad savez nema racun ?

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Rukometni transferi u BiH

Post Postao/la gradacac10 » 17 jul 2018, 20:36

Je li moguce da je Izvidjac ponovo odbio nastupiti u euro kupu? Pa je bi volio da nikad vise ne budu prvaci, nista dobro ne donose bh rukometu, smanjuju rejting odustajanjem, svi im igraci idu u Hr reprezentaciju, sta ce nam, hoce li ih savez kazniti ikad zbog odustajanja?

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.