Premijer liga 2017/2018

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la LIBERTY » 09 dec 2017, 22:45

Bosna V. je jedina ekipa na svijetu koja svih 60 minuta igra sa 7 igrača, da nije tako imali bi sigurno minimum 6 bodova više na tabeli. Svi bodovi koji su izgubljeni, izgubljeni su zbog toga što zadnjih 10-15 minuta na terenu igrači jedva hodaju, jer nisu odmarali ni minute. Tako da, što se tiče igre, nismo nešto dobili, osim Harmandića koji odskače po kvalitetu od svih u ovoj ligi.Ono što smo dobili je puna dvorana i što se raja vratila na rukometne utakmice i nadam se da će tako ostati.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 09 dec 2017, 22:54

LIBERTY je napisao/la:Bosna V. je jedina ekipa na svijetu koja svih 60 minuta igra sa 7 igrača, da nije tako imali bi sigurno minimum 6 bodova više na tabeli. Svi bodovi koji su izgubljeni, izgubljeni su zbog toga što zadnjih 10-15 minuta na terenu igrači jedva hodaju, jer nisu odmarali ni minute. Tako da, što se tiče igre, nismo nešto dobili, osim Harmandića koji odskače po kvalitetu od svih u ovoj ligi.Ono što smo dobili je puna dvorana i što se raja vratila na rukometne utakmice i nadam se da će tako ostati.
Apsolutno. 7 ili eventualno 8 igraca i to je to. Moramo dobiti na sirini. I ja bih dodao da smo dobili odbranu, moras priznai da je ono dobro.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

LIBERTY
Postovi: 143
Pridružen/a: 16 feb 2015, 23:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la LIBERTY » 09 dec 2017, 23:34

Vijadukt je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:Bosna V. je jedina ekipa na svijetu koja svih 60 minuta igra sa 7 igrača, da nije tako imali bi sigurno minimum 6 bodova više na tabeli. Svi bodovi koji su izgubljeni, izgubljeni su zbog toga što zadnjih 10-15 minuta na terenu igrači jedva hodaju, jer nisu odmarali ni minute. Tako da, što se tiče igre, nismo nešto dobili, osim Harmandića koji odskače po kvalitetu od svih u ovoj ligi.Ono što smo dobili je puna dvorana i što se raja vratila na rukometne utakmice i nadam se da će tako ostati.
Apsolutno. 7 ili eventualno 8 igraca i to je to. Moramo dobiti na sirini. I ja bih dodao da smo dobili odbranu, moras priznai da je ono dobro.

Dobili smo odbranu i to broj primljenih golova na svim utakmicama i pokazuje, ali odbrana koju igramo jako umara igrače i baš zbog toga se mora više rotirati. Ja mislim da imamo igrače na klupi koji mogu odigrati dobrih 15-20 minuta, a zašto to trener ne koristi, ne znam. Pa majka mu stara, prije 2 godine su ovi igrači u drugoj polusezoni sve domaće utakmice u premijer ligi dobijali po 10 razlike i više i sigurno nisu oni krivi za ono sramno ispadanje, već tadašnji ljudi u klubu koji su "završavali" utakmice mimo terena. Zovko je u pripremnom periodu imao jednu izjavu u tom smislu, pa ko je od ovih mladih momaka igrao u premijer ligi. Čini mi se da je u startu od nekoga dobio pogrešne informacije i da nema povjerenje u ove domaće igrače.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 10 dec 2017, 00:05

LIBERTY je napisao/la:

Dobili smo odbranu i to broj primljenih golova na svim utakmicama i pokazuje, ali odbrana koju igramo jako umara igrače i baš zbog toga se mora više rotirati. Ja mislim da imamo igrače na klupi koji mogu odigrati dobrih 15-20 minuta, a zašto to trener ne koristi, ne znam. Pa majka mu stara, prije 2 godine su ovi igrači u drugoj polusezoni sve domaće utakmice u premijer ligi dobijali po 10 razlike i više i sigurno nisu oni krivi za ono sramno ispadanje, već tadašnji ljudi u klubu koji su "završavali" utakmice mimo terena. Zovko je u pripremnom periodu imao jednu izjavu u tom smislu, pa ko je od ovih mladih momaka igrao u premijer ligi. Čini mi se da je u startu od nekoga dobio pogrešne informacije i da nema povjerenje u ove domaće igrače.
Ako ovi na klupi nisu sposobni da zamijene prvu postavu barem 5-10 minuta po poluvremenu, ja onda ne znam zasto su ikako u klubu. A jesu sposobni i vise od toga. Danas sve sto smo promasili pred kraj je rezultat umora. Jesmo mi duplo spremniji od Vogosce, al kakva ti korist kad oni imaju kompletnu rezervnu ekipu, a kod nas 4 igraca odigrala 60 minuta. :crazy: I naravno dok nije bilo umora nisu nam mogli meda.

Primjera radi Imamagic. Dok nije otisao Divkovic samo je sjedio na klupi, sad je mali glavni igrac. Ne znam, zanimljiv mi je trener, jest od doktorirao ovu igru, nismo imali ovakvog strucnjaka zadnjih 15 godina, ali ima i cudnih poteza. Mislim da je ovo sve rezultat malog broja pripremnih utakmica. Ne mozes za 2 utakmice upoznati ekipu. I onda kroz sezonu uvidja sta mu nedostaje.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Rule_hz » 10 dec 2017, 00:28

Vijadukt je napisao/la:
LIBERTY je napisao/la:

Dobili smo odbranu i to broj primljenih golova na svim utakmicama i pokazuje, ali odbrana koju igramo jako umara igrače i baš zbog toga se mora više rotirati. Ja mislim da imamo igrače na klupi koji mogu odigrati dobrih 15-20 minuta, a zašto to trener ne koristi, ne znam. Pa majka mu stara, prije 2 godine su ovi igrači u drugoj polusezoni sve domaće utakmice u premijer ligi dobijali po 10 razlike i više i sigurno nisu oni krivi za ono sramno ispadanje, već tadašnji ljudi u klubu koji su "završavali" utakmice mimo terena. Zovko je u pripremnom periodu imao jednu izjavu u tom smislu, pa ko je od ovih mladih momaka igrao u premijer ligi. Čini mi se da je u startu od nekoga dobio pogrešne informacije i da nema povjerenje u ove domaće igrače.
Ako ovi na klupi nisu sposobni da zamijene prvu postavu barem 5-10 minuta po poluvremenu, ja onda ne znam zasto su ikako u klubu. A jesu sposobni i vise od toga. Danas sve sto smo promasili pred kraj je rezultat umora. Jesmo mi duplo spremniji od Vogosce, al kakva ti korist kad oni imaju kompletnu rezervnu ekipu, a kod nas 4 igraca odigrala 60 minuta. :crazy: I naravno dok nije bilo umora nisu nam mogli meda.

Primjera radi Imamagic. Dok nije otisao Divkovic samo je sjedio na klupi, sad je mali glavni igrac. Ne znam, zanimljiv mi je trener, jest od doktorirao ovu igru, nismo imali ovakvog strucnjaka zadnjih 15 godina, ali ima i cudnih poteza. Mislim da je ovo sve rezultat malog broja pripremnih utakmica. Ne mozes za 2 utakmice upoznati ekipu. I onda kroz sezonu uvidja sta mu nedostaje.
Budi realan pa reci da su vas vaše sudije (Miljević-Petrović) još iz vremena dok je Bukva bio predsjednik kluba i prije samo je ovaj Petrović ima dr. kolegu, ali ostale su im iste navike da su sudije vaše! Isto tako, svaka čašt za prave "navijače" i rukometni grad koji na kraju utakmice baca predmete u teren i za vrijeme prekida, koji na kraju utakmice pred svlačionicama nasrću na žene, tako isto i za vrijeme utakmice pojedinci pijani prilaze i hoće da se fizicki obracunaju..... Lp....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 10 dec 2017, 01:56

Ne znam, nemam veze s time. Nisam "upucen" kao ti, ti sve znas, ja realno niti znam niti me interesuje. Ja idem gledati svoju Bosnu. To je pocetak i kraj moga interesovanja za rukomet. Ko je ciji, ko je sta uradio, ko je kome pomogao, to ja ostavljam vama. Nemam potrebe da trosim vrijeme na takve stvari.

I da, dopusti da diskutujem sa libertijem. Malo postovanja, nisam osoba koja se bavi takvim primitivnim postupcima, tako da necu ni da diskutujem oko toga. Jer nema se tu sta pricati.

Zivio. :D
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
sveznadar
Postovi: 389
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la sveznadar » 10 dec 2017, 02:01

bloger je napisao/la:Usutio se Zafir Kajevic za naredno kolo,sredio sudije,pa sada i miru čeka kraj utakmice da može napisati kako je regularno gorazde pobjedilo...
E moj care veze ti nemaš. Gorazde se sprdalo sa Derventom svi igrači ulazili i igrali i tehnički najjača ekipa u PL sa najviše igrača iz svoje škole. J te Zafir ovo je klub sa imenom i prezimenom.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la no rules » 10 dec 2017, 14:32

Ono na transparentu u Visokom je bilo skroz nisko :mrgreen:

phoenixl
Postovi: 55
Pridružen/a: 03 jul 2017, 07:43
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la phoenixl » 13 dec 2017, 10:27

BORAC - GORAŽDE 1

MAGLAJ - BOSNA S 1

ZRINJSKI - SLOGA 1

VOGOŠĆA PH - KONJUH 1

SLAVIJA - BOSNA Centrotrans 2

KAKANJ - IZVIĐAČ 2

SLOBODNA EKIPA: RK DERVENTA

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la po'marke » 16 dec 2017, 21:01

RK Zrinjski . RK Sloga 31:27

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la ham19 » 19 dec 2017, 11:03

"Bosna Visoko se razisla sa Draganom Zovkom"
Sa kakavom ekipom je raspolagao trebao je biti odmah iza vodeceg trojca.
Na pocetku sezone se odmah vidjelo da nema hrabrosti da vodi ekipu...

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 19 dec 2017, 11:50

ham19 je napisao/la:"Bosna Visoko se razisla sa Draganom Zovkom"
Sa kakavom ekipom je raspolagao trebao je biti odmah iza vodeceg trojca.
Na pocetku sezone se odmah vidjelo da nema hrabrosti da vodi ekipu...
Ne bih se slozio. Barem 5 ekipa je bolje igracki od nas. Ali da smo mogli bez problema imati duplo vise bodova, e to jesmo.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la no rules » 20 dec 2017, 18:28

RK BOSNA - HMRK ZRINjSKI 28:30

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la miky_hz » 20 dec 2017, 21:01

Vogosca jesenji prvak :salut: Pobjeda u Doboju 32-27
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

phoenixl
Postovi: 55
Pridružen/a: 03 jul 2017, 07:43
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la phoenixl » 20 dec 2017, 23:16

Koja smijurija od portala sportsport.ba. Goražde Kakanj, a igrali Goražde i Maglaj. Pa onda 9 golova Harmandića koji nije skinuo trenerku, a kamo li ušao na teren da igra. Biće bolje.
Sloga - Vogošća 27:32
Derventa - Borac 27:27
Goražde - Kakanj 31:30
Konjuh - Slavija 31:31

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 20 dec 2017, 23:32

phoenixl je napisao/la:Koja smijurija od portala sportsport.ba. Goražde Kakanj, a igrali Goražde i Maglaj. Pa onda 9 golova Harmandića koji nije skinuo trenerku, a kamo li ušao na teren da igra. Biće bolje.
Sloga - Vogošća 27:32
Derventa - Borac 27:27
Goražde - Kakanj 31:30
Konjuh - Slavija 31:31
nije skinuo gornji dio. Bio je u sorcu. :mrgreen:

Valjda ovi sa ss.ba konacno skontaju da kopiranje tekstova nije pametna stvar.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 22 dec 2017, 14:20

1/4 kupa

Vogosca-Borac
Zrinjski-Izvidjac
Konjuh-Kakanj
Bosna-Gracanica
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la no rules » 22 dec 2017, 16:43

Vijadukt je napisao/la:1/4 kupa

Vogosca-Borac
Zrinjski-Izvidjac
Konjuh-Kakanj
Bosna-Gracanica
Hoćete li se ljutiti ako i vas izbaci drugoligaš , nakon Dervente i Sarajeva :)

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Vijadukt » 22 dec 2017, 17:21

no rules je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:1/4 kupa

Vogosca-Borac
Zrinjski-Izvidjac
Konjuh-Kakanj
Bosna-Gracanica
Hoćete li se ljutiti ako i vas izbaci drugoligaš , nakon Dervente i Sarajeva :)
Daleko ste vi od drugoligasa. Neka bolji pobijedi u duelu starih rivala i prijatelja. :D
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Bistrik
Postovi: 1452
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2017/2018

Post Postao/la Bistrik » 25 dec 2017, 21:11

gdje vi gledate tabelu premijer lige ali i nižih liga? na stranici saveza meni nešto lijeo izbaci nigdje nemogu naći tabelu. hvala

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.