RK Iskra Bugojno

ZenICx
Postovi: 82
Pridružen/a: 30 avg 2019, 22:38
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la ZenICx » 07 sep 2019, 09:00

pastore je napisao/la:
ZenICx je napisao/la:Citam danas ove rasprave za Iskru,tacno smijesno vidjet taj Nikola ne do bog da jos zna igrat koliko bi srao,da ne bude da vrijedam nekog ili nesto,Iskra je tom momku duzna ostala 5 dana maja,uvijek se on nesto bunio,stvarao tabore sa trenerom mahmutovicem i slicno,a to Iskra rukomer i slicno,ovo mi je reklo dosta igraca i ljudi iz tog grada,vidio Tarik d je objavio nesto i veli evo ga,budimo realni,pisao sam neki dan,Iskra trenutno nema ekipu neku wau,ispala ili ostala manje bitno,ali treba biti i realan u mnogim stvarima i za mnoge stvari,kad je neko upravu,upravu je.Moje licno misljenje je da je pozitivna stvar sto su usli u PL i da se rukomer siri i na druge sredine,a kako sam cuo i plate i sve je redovno,duga sezona,cut ce se jos dosta tog...
Nekad je bolje napisati ništa , pogotovo kad dobiješ plasirane netacne informacije ,ima još igrača kojima su ostali dužni , od ovih iz bugojna , do trenera bivših , zatim grab , simonovic , lefkovski i sl.
Šahman Asim je čovjek koji je sa Vojom Rađom napravio plan pranja novca , od firmi iz Doboja , rentanje podloga , plaćanja certifikata do završetka radova hotela na rostovu , Jaganjac Ekrem je maska i trenutno trener Iskre koji dolazi iz Trogira na dva treninga sedmicno i vodit će ekipu par kola dok se novac ne “propere” na kraju će razgulit jer se mora odužiti asimu za usluge iz arapskih zemalja gdje se novac masno uzimao od EL Shabija .
Ukapirajte već jednom , već dvije godine se radi na mjenjanju propozicija guranja Iskre u PL samo da se može novac oprati , kroz ligu federacije to ne može
Svi igrači koji su trenutno u Bugojnu će biti žrtve kao i ovi spomenuti do sada i koji su skupili hrabrost i obratili se javno

https://www.bugojno-danas.info/intervju ... -kod-kuce/

Ne znam,ali sam citao i ovo i dosta tog,ne bi rekao da je duzan iko ikome tu,ali eto,nisu debili valjda javno reci da je sve isplaćeno i oke?

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 13 okt 2019, 12:28

Jucer malo je falilo da dobijemo utakmicu. Trener je po meni vec zasluzio nogu sa njim zajedno i becejac.Nikako ne mogu da shvatim da trener nije skontao u prva 4 kola da je on igrač manje na terenu vise stete nego koristi. Najveći problem sto mi nemamo ni jednog igrača na njegovoj poziciji vise. Nek proba sa bostanom na njegovoj poziciji bit će bolje sigurno. Treba iducu utakmicu odmah na početku utakmice vrsiti pritisak na njega i trenera ako bude potrebno i zviždanjem na svaki njegov kontakt sa loptom. Utakmice idu a bodovi se gube ne sto su toliko slabiji vec zbog necije tvrdoglavosti (trenera) i nesposobnosti(becejca)

ZenICx
Postovi: 82
Pridružen/a: 30 avg 2019, 22:38
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la ZenICx » 13 okt 2019, 14:01

Tornadooo je napisao/la:Jucer malo je falilo da dobijemo utakmicu. Trener je po meni vec zasluzio nogu sa njim zajedno i becejac.Nikako ne mogu da shvatim da trener nije skontao u prva 4 kola da je on igrač manje na terenu vise stete nego koristi. Najveći problem sto mi nemamo ni jednog igrača na njegovoj poziciji vise. Nek proba sa bostanom na njegovoj poziciji bit će bolje sigurno. Treba iducu utakmicu odmah na početku utakmice vrsiti pritisak na njega i trenera ako bude potrebno i zviždanjem na svaki njegov kontakt sa loptom. Utakmice idu a bodovi se gube ne sto su toliko slabiji vec zbog necije tvrdoglavosti (trenera) i nesposobnosti(becejca)

Slazem se to pisem vec od pripremnih utakmica
Pored tog becejca po meni golman manojlovic je jos gori nego on i onaj mali na krilu cmiljanovic.nemam nista protiv momaka ali ako cemo iskreni bit za pare koje daju za ovu trojicu mogu dovest kvalitetnog desnog beka i ostat u ligi sad pa sad.realno da budemo na krilu supic i Popaja su bolji od ovog malog sto j isto da je napusen,caber i agic mogu na golu pokrit petnaest puta bolje nego ovaj iz Srbije i dovede se desni bek i to je to...valjda ce biti oke sve

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 17 nov 2019, 12:04

Da li je istina da ce Caber biti spreman za Gracanicu, bez golmana iskra nema sta trazit. Zvekic i Klis ne mogu zajedno igrati odbranu, iole dobar srednji vanjski pravi ih smiješnim i ispadaju lahko, i trebale su one male varnice između navijača i igraca nakon utakmice pogotovo na becajca dati im do znanja da onako se ne može igrati za Iskru. Iskra ima problema u odbrani zbog nedostatka visine i snage lahko ih ljudi probijaju. Jucer smo dosta vremena razgovarali sa sahmanom sto se tice golmana. Covjek nam kaze nazvao nekog svog prijatelja iz Srbije i rekao mu da mu posalje najboljeg golmana iz lige da su nebitne pare i on poslao ovog manojlovica, kaze sta ja tu mogu sad.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la ham19 » 17 nov 2019, 12:59

Tornadooo je napisao/la:
17 nov 2019, 12:04
Da li je istina da ce Caber biti spreman za Gracanicu, bez golmana iskra nema sta trazit. Zvekic i Klis ne mogu zajedno igrati odbranu, iole dobar srednji vanjski pravi ih smiješnim i ispadaju lahko, i trebale su one male varnice između navijača i igraca nakon utakmice pogotovo na becajca dati im do znanja da onako se ne može igrati za Iskru. Iskra ima problema u odbrani zbog nedostatka visine i snage lahko ih ljudi probijaju. Jucer smo dosta vremena razgovarali sa sahmanom sto se tice golmana. Covjek nam kaze nazvao nekog svog prijatelja iz Srbije i rekao mu da mu posalje najboljeg golmana iz lige da su nebitne pare i on poslao ovog manojlovica, kaze sta ja tu mogu sad.
Tako ti je to kad na preporuku dovidis igraca, valjda se prvo pogleda neki highlight video, na kojem vidis kakva je tehnika golmana, onda trszis 2-3 citave utakmice da vi vidio da li taj golman ima kvalitet ili ne...

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 17 nov 2019, 14:32

Lik je blago rečeno katastrofa, bolje da onaj mali bugojanac radi čitavu utakmicu.

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 25 nov 2019, 17:15

Zna li iko kad će nova dvorana na Rostovu ugledati svjetlo dana? Ima li šanse da Iskra gore igra?

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 05 avg 2020, 17:32

Sta Cickusic radi u Bugojnu? Jel potpisao?

Selebriti
Postovi: 232
Pridružen/a: 12 jun 2020, 12:29
Lokacija: Gornji Vakuf
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Selebriti » 05 avg 2020, 17:34

gigglessmoke je napisao/la:
05 avg 2020, 17:32
Sta Cickusic radi u Bugojnu? Jel potpisao?
Pa sigurno nije dosao u obilazak 😂

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 05 avg 2020, 17:36

Vidjeh momka maloprije. Sta ja znam, nista jos zvanicno nema. :)

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Manolo22 » 03 maj 2021, 22:25

Sta se desilo sa Bostanom? Je li povrijeđen ili je u nekoj zavadi sa Obrvanom kao i Panic? Zasto se nije pojavio u kvalifikacionim utakmicama?

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Juventud » 04 maj 2021, 11:51

Manolo22 je napisao/la:
03 maj 2021, 22:25
Sta se desilo sa Bostanom? Je li povrijeđen ili je u nekoj zavadi sa Obrvanom kao i Panic? Zasto se nije pojavio u kvalifikacionim utakmicama?
Jbte pita i Bostanka jesi ti normalan cuj bostan u reprezentaciji, oooo jbte hljeb gori ste od Umičevića

Manolo22
Postovi: 70
Pridružen/a: 18 feb 2021, 17:10
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Manolo22 » 04 maj 2021, 15:20

Juventud je napisao/la:
04 maj 2021, 11:51
Manolo22 je napisao/la:
03 maj 2021, 22:25
Sta se desilo sa Bostanom? Je li povrijeđen ili je u nekoj zavadi sa Obrvanom kao i Panic? Zasto se nije pojavio u kvalifikacionim utakmicama?
Jbte pita i Bostanka jesi ti normalan cuj bostan u reprezentaciji, oooo jbte hljeb gori ste od Umičevića
Nadam se da se salis, igrac sa njegovim predispozicijama je rijetkost u nasoj ligi, Iskra je vjerovatno odrijesila kesu da ga zadrzi, znaju oni kakav je to igrac, Sahman je stari lisac, inace bi vec spakovao kofere i boravio u nekoj ekipi iz Njemacke, Slovenije ili Francuske.

ENVER23
Postovi: 96
Pridružen/a: 09 sep 2019, 00:02
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la ENVER23 » 04 maj 2021, 15:53

Manolo brat dođe,iztrolla,ode...

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.