RK Iskra Bugojno

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la sveznadar » 13 jul 2019, 20:57

gigglessmoke je napisao/la:Ko je Edin Klis

https://www.bug.ba/edin-klis-jedan-od-n ... iskru.html
Solidan igrač kojeg je u karijeri najviše zajebao njegov menadžer " Grašak" iz Zavidovića. Nudi ga već dugo većem broju klubova i fali na sva usta a baš i nije za tih para koje traži menadžer. Dobro je Iskra sigurno odriješila za odštetu :D

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 14 jul 2019, 10:27

Samo ne znam odakle će odriješiti. :)

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 02 avg 2019, 16:39

RK Iskra startala sa pripremama.


Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 22 avg 2019, 21:29

Iskra - Trogir 27:27 (10:12)

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 26 avg 2019, 10:13

Iskra - Bosna Visoko 26:40

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 30 avg 2019, 20:04

Preuzeto sa fb stranuce RK Iskra Bugojno

RK Čelik v RK Iskra 33:36 (20:16)

Naša ekipa pobijedila je u prvom polufinalnom susretu na memorijalnom turniru "Zaim Kobilica" protiv domaće ekipe Čelika iz Zenice. Prvo poluvrijeme obilježilo je vodstvo Čelika, te velika nervoza naše ekipe što je rezultiralo sa - 4 za našu ekipu na poluvremenu. U drugom poluvremenu naša ekipa zaigrala je dosta bolje i okrenula rezultat u svoju korist. Na kraju naša ekipa je rezultatom 33:36 i osigurala nastup u sutrašnjem finalu koje počinje u 19:00h. Protivnik u finalnom susretu bit će ekipa Vogošće ili Umaga, a susret između dvije pomenute

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 31 avg 2019, 21:42

RK Iskra v RK Umag 25:25 (penali 2:4)

Večeras je u Zenici odigran finalni susret Memorijalnog turnira "Zaim Kobilica". Publika koja je bila prisutna u dvorani mogla je uživati u sjajnom susretu, a krajnji rezultat dokaz je tog. U prvom poluvremenu ekipa Umaga bila je nešto bolji protivnik, dok je drugi dio susreta pripao našoj ekipi. Na kraju je došlo do izvođenja sedmeraca gdje je sretnija ili spretnija bila ekipa Umaga. Čestitamo gostima iz Umaga na pobjedi i osvojenom prvom mjestu, a mi smo ponosni na našu ekipu i čestitamo im na dobro odigranom turniru. Zahvaljujemo se i našim navijačima koji su iz Bugojna došli podržati našu ekipu, a mi nastavljamo dalje sa radom i pripremama za novu sezonu.

BAMBI
Postovi: 140
Pridružen/a: 17 mar 2013, 02:20
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la BAMBI » 02 sep 2019, 14:17

Bravo Iskra samo naprijed.....

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 04 sep 2019, 00:20

RK Bosna Visoko v RK Iskra 41:34

Naša ekipa večeras je u Visokom izgubila od domaće Bosne rezultatom 41:34. Utakmica sa velikim brojem golova i tehničkih grešaka naše ekipe u kojoj je zasluženo slavila domaća ekipa Bosne. Čestitamo ekipi Bosne na pobjedi i zahvaljujemo se na gostoprimstvu. U subotu nas očekuje Memorijalni turnir "Namir Alispahić" u organizaciji našeg kluba, a uskoro opširnije o istom.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 04 sep 2019, 13:15

Tornadooo je napisao/la:RK Bosna Visoko v RK Iskra 41:34

Naša ekipa večeras je u Visokom izgubila od domaće Bosne rezultatom 41:34. Utakmica sa velikim brojem golova i tehničkih grešaka naše ekipe u kojoj je zasluženo slavila domaća ekipa Bosne. Čestitamo ekipi Bosne na pobjedi i zahvaljujemo se na gostoprimstvu. U subotu nas očekuje Memorijalni turnir "Namir Alispahić" u organizaciji našeg kluba, a uskoro opširnije o istom.
Bosna sa šarenim sastavom,neki prvotimci nisu ni bili u konkurenciji ,dobili šansu omladinci .Iskra sa ovim rosterom neće se puno naosvajati bodova

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 04 sep 2019, 15:29

pastore je napisao/la:
Tornadooo je napisao/la:RK Bosna Visoko v RK Iskra 41:34

Naša ekipa večeras je u Visokom izgubila od domaće Bosne rezultatom 41:34. Utakmica sa velikim brojem golova i tehničkih grešaka naše ekipe u kojoj je zasluženo slavila domaća ekipa Bosne. Čestitamo ekipi Bosne na pobjedi i zahvaljujemo se na gostoprimstvu. U subotu nas očekuje Memorijalni turnir "Namir Alispahić" u organizaciji našeg kluba, a uskoro opširnije o istom.
Bosna sa šarenim sastavom,neki prvotimci nisu ni bili u konkurenciji ,dobili šansu omladinci .Iskra sa ovim rosterom neće se puno naosvajati bodova
Nazalost i ja lagano pocinjem da sumnjam u to, mislio sam da imaju sastav za barem sredinu tabele. Nadat se jedino kuci uz pomoć publike da uzmu koju pobjedu vise. Sto me još više brine sto su izgleda otjerali Tarika sto igrao na srednjem vanjskom, pa ce POpaja sa krila morati igrati mjesto njega, a tog krila i onako nismo imali pa popaja tu igrao. Da li jos uvijek traje prelazni rok ili je to to

ZenICx
Postovi: 82
Pridružen/a: 30 avg 2019, 22:38
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la ZenICx » 04 sep 2019, 15:46

Najveći problem Iskre za ovu sezonu bit će što su fulali dosta pojačanja,gledao sam nekoliko utakmica,sem malog Klisa ovo ostalo katastrofa.Zvekic pivot pravo los,ne znam kako je igrao u ovim klubovima prije,tesanovic izgleda mi limitiran,omerovic isto,ovaj desni bek iz Srbije jedan te isti sut koristi plus nema skok,ispod prosjeka,golman ima 15 kila viska iz Srbije ovaj,mali agic prvi brani i duplo bolji bar u Zenici sto sam gledao,Bostan,Velic i Popaja uz Klisa jedino sto im funkcioniše od igrača.Mislim da ce morat praviti zestoke promjene do sezone ako zele ista ostvariti.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 04 sep 2019, 16:12

https://sport.****/ostali-sportovi/5 ... caravajuci

Ovo izgleda čeka i ostatak ovih novajlija , dok im se koja Plata potkrade , izgleda price malo bolje upućenih ljudi vode do prave istine , cilj sahmana je po svaku cijenu uvesti iskru u PL kako bi mogao značajan dio novca od Katarana oprati i da konačno završi hotel na rostovu .Iskra je tu potrebna samo neko vrijeme a sudeći po ovome manje od sezone će biti spominjana kroz premier ligu , licni interesi iznad svega =Šahman Asim

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la gigglessmoke » 05 sep 2019, 10:44

Budi dobar i objavi i službeno saopštenje kluba u vezi pomenutog igrača.

Tornadooo
Postovi: 109
Pridružen/a: 07 dec 2018, 16:59
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Tornadooo » 05 sep 2019, 12:30


shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la shaman7 » 05 sep 2019, 13:07

A bjezi asime ubleho

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 06 sep 2019, 21:40

shaman7 je napisao/la:A bjezi asime ubleho
https://sportsport.ba/rukomet/marijanov ... vac/332462

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la Juventud » 06 sep 2019, 21:50

Ovi ce izgleda ko cep izletiti iz lige, a i smijesno je cuti Iskra Bugojno u rukometu :plac: :plac: pa Leotar, Slavija Drina :zzz:

ZenICx
Postovi: 82
Pridružen/a: 30 avg 2019, 22:38
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la ZenICx » 06 sep 2019, 23:00

Citam danas ove rasprave za Iskru,tacno smijesno vidjet taj Nikola ne do bog da jos zna igrat koliko bi srao,da ne bude da vrijedam nekog ili nesto,Iskra je tom momku duzna ostala 5 dana maja,uvijek se on nesto bunio,stvarao tabore sa trenerom mahmutovicem i slicno,a to Iskra rukomer i slicno,ovo mi je reklo dosta igraca i ljudi iz tog grada,vidio Tarik d je objavio nesto i veli evo ga,budimo realni,pisao sam neki dan,Iskra trenutno nema ekipu neku wau,ispala ili ostala manje bitno,ali treba biti i realan u mnogim stvarima i za mnoge stvari,kad je neko upravu,upravu je.Moje licno misljenje je da je pozitivna stvar sto su usli u PL i da se rukomer siri i na druge sredine,a kako sam cuo i plate i sve je redovno,duga sezona,cut ce se jos dosta tog...

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: RK Iskra Bugojno

Post Postao/la pastore » 07 sep 2019, 02:49

ZenICx je napisao/la:Citam danas ove rasprave za Iskru,tacno smijesno vidjet taj Nikola ne do bog da jos zna igrat koliko bi srao,da ne bude da vrijedam nekog ili nesto,Iskra je tom momku duzna ostala 5 dana maja,uvijek se on nesto bunio,stvarao tabore sa trenerom mahmutovicem i slicno,a to Iskra rukomer i slicno,ovo mi je reklo dosta igraca i ljudi iz tog grada,vidio Tarik d je objavio nesto i veli evo ga,budimo realni,pisao sam neki dan,Iskra trenutno nema ekipu neku wau,ispala ili ostala manje bitno,ali treba biti i realan u mnogim stvarima i za mnoge stvari,kad je neko upravu,upravu je.Moje licno misljenje je da je pozitivna stvar sto su usli u PL i da se rukomer siri i na druge sredine,a kako sam cuo i plate i sve je redovno,duga sezona,cut ce se jos dosta tog...
Nekad je bolje napisati ništa , pogotovo kad dobiješ plasirane netacne informacije ,ima još igrača kojima su ostali dužni , od ovih iz bugojna , do trenera bivših , zatim grab , simonovic , lefkovski i sl.
Šahman Asim je čovjek koji je sa Vojom Rađom napravio plan pranja novca , od firmi iz Doboja , rentanje podloga , plaćanja certifikata do završetka radova hotela na rostovu , Jaganjac Ekrem je maska i trenutno trener Iskre koji dolazi iz Trogira na dva treninga sedmicno i vodit će ekipu par kola dok se novac ne “propere” na kraju će razgulit jer se mora odužiti asimu za usluge iz arapskih zemalja gdje se novac masno uzimao od EL Shabija .
Ukapirajte već jednom , već dvije godine se radi na mjenjanju propozicija guranja Iskre u PL samo da se može novac oprati , kroz ligu federacije to ne može
Svi igrači koji su trenutno u Bugojnu će biti žrtve kao i ovi spomenuti do sada i koji su skupili hrabrost i obratili se javno

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.