Premijer liga 2019/2020

Patricio
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Patricio » 02 dec 2019, 23:08

Ne slazem se prijatelju,Slavija igra grubo i igra nije atraktivna ali imaju bolju ekipu od svih koje si nabrojao.Slazem se da su Konjuh i Maglaj velika imena ali realno tu su na tabeli gdje i jesu.Moraju se dobro pojacati da bi ostali.Iskra dovodi sve redom i prvi igrac koji je slobodan oni ga dovedu.Po meni ako izdrze s finansijama ostat ce ali ne vjerujem.Ogromno se rasipaju,nocenja na gostovanjima i ovoliko pojacanja to je bas za analize.Cinjenica da ce raspored u drugoj polusezoni ce diktirati mnogo toga.Recimo Lokomotiva je trenutno 4 na tabeli a sve zahvaljujuci rasporedu iako po meni imaju bolju ekipu nego prosle godine.Vogosca je isto tako lose startala i nije ne moguce da i oni dodju u zonu za ispadanje.Ima 5 - 6 klubova koji su u 5 bodova razlike i ko se bude bolje pojacao i finansijski stabilan ostaje.

Tornadooo
Kontakt:

Post Postao/la Tornadooo » 02 dec 2019, 23:45

Rijesit ce se Sahman par igrača na polusezoni sigurno prvi je kandidat golman Manojlovic nista nije pokazao a dobre pare uzima,također i Zvekic na pocetku mi je izgledao kao ok igrac a on je promaha u odbrani igrac manje. Par igrača kod iskre ima dobra primanja Klis, zvekic, tesanovic, becejac, Manojlovic, cvijanovic ostalo prosjek i ispod prosjeka.
Kakav je ovaj novi golman ne moze sigurno biti gori od ovih trenutno.
Iskra je jedina ekipa ja mislim bez budžeta u ligi, niste ni svjesni koje on pare dobiva od Qatra a i od saveza malo sa strane haha. Pogotovo iduće godine kod nas ima ep za mlade b divizije u bugojnu i turnir rukomet je moja budućnost sad ce 16 ekipa ucestovat velike su tu pare. Nove podloge stizu u bugojno.
Maglaj je napravio grešku sto nije napustio utakmicu, zalosno da tog ima i u rukometu

gz234
Kontakt:

Post Postao/la gz234 » 03 dec 2019, 00:29

Redzo678 je napisao/la:
02 dec 2019, 22:45
Ajmo realno pricat.Titulu ce osvojit Borac ili Gracanica blagu prednost dajem Borcu zbog sireg rostera i generalno vecih imena od Gracanice(mada bi vise volio da Gracanlije uzmu).Ako pricamo o tome ko ce biti 3,4 tj ko ce ici u Europu po meni je jedina sigurna Bosna Visoko i tjt 4. na kraju sezone moze komotno bit i Konjuh koji je sad u zoni ispadanja.Kada se prica o ispadanju tu su mislim sigurni Drina i Gorazde.Uz njih vidim spominjete Maglaj,Konjuh,Iskru... mislim da ni 1 od ove 3 ekipe nece ispast.Maglaj i Konjuh jer su prevelika imena u premijer ligi da tek tako ispadnu.Ako do kraja polusezone odigraju lose dovest ce na zimu bar petoricu igraca i jedni i drugi i time ce prije zavrsit u gornjem dijelu nego sto ce ispasti.Iskra dovodi igrace i dovodit ce ih sve dok se ne osiguraju za opstanak to je politika Sahmana sigurno.Po meni treci tim je Slavija.Mozda trenutno ne izgleda tako ali realno sve do sad sto su osvojili bodova je na nekakvu silu i guranje sudija.Hrbat glavni igrac u ekipi a sem njega i nemaju neka imena.Realno jako ruzna igra za oko i oni bi trebali biti 3 putnik u 2.ligu tj prvu ligu RS.
Gorazde je mozda cak i vece ime od tih ekipa sto spominjes,pa su u toj situaciji kakvoj jesu,znaci sto ne bi i oni mogli ispast,sve je to u par deka..sve je moguce u ovoj ligi

Redzo678
Kontakt:

Post Postao/la Redzo678 » 03 dec 2019, 00:47

gz234 je napisao/la:
03 dec 2019, 00:29
Redzo678 je napisao/la:
02 dec 2019, 22:45
Ajmo realno pricat.Titulu ce osvojit Borac ili Gracanica blagu prednost dajem Borcu zbog sireg rostera i generalno vecih imena od Gracanice(mada bi vise volio da Gracanlije uzmu).Ako pricamo o tome ko ce biti 3,4 tj ko ce ici u Europu po meni je jedina sigurna Bosna Visoko i tjt 4. na kraju sezone moze komotno bit i Konjuh koji je sad u zoni ispadanja.Kada se prica o ispadanju tu su mislim sigurni Drina i Gorazde.Uz njih vidim spominjete Maglaj,Konjuh,Iskru... mislim da ni 1 od ove 3 ekipe nece ispast.Maglaj i Konjuh jer su prevelika imena u premijer ligi da tek tako ispadnu.Ako do kraja polusezone odigraju lose dovest ce na zimu bar petoricu igraca i jedni i drugi i time ce prije zavrsit u gornjem dijelu nego sto ce ispasti.Iskra dovodi igrace i dovodit ce ih sve dok se ne osiguraju za opstanak to je politika Sahmana sigurno.Po meni treci tim je Slavija.Mozda trenutno ne izgleda tako ali realno sve do sad sto su osvojili bodova je na nekakvu silu i guranje sudija.Hrbat glavni igrac u ekipi a sem njega i nemaju neka imena.Realno jako ruzna igra za oko i oni bi trebali biti 3 putnik u 2.ligu tj prvu ligu RS.
Gorazde je mozda cak i vece ime od tih ekipa sto spominjes,pa su u toj situaciji kakvoj jesu,znaci sto ne bi i oni mogli ispast,sve je to u par deka..sve je moguce u ovoj ligi
Gorazde je realno proslih sezona pokazalo i da nije neko ime oni su vec vise puta ispadali i vracali se i ove sezone ce ispast

ZenICx
Kontakt:

Post Postao/la ZenICx » 03 dec 2019, 01:49

Iskra ce na polusezoni imat cistku finu u ekipi.manojlovic becejac cmiljanovic pa i tesanovic kandidati za noge.za manojlovica sam siguran i onog sa polja marihuane tacnije cmiljanovica da ce ih se rijesit jer su tarabe zive...sto se tice igraca kako sta iskra ce ostat sigurno u ligi i dovest ce sta god treba da ostane..mislim da ce iskra naci dobro lijevo krilo i srednjeg beka i uz svestranog popaju i bostana napravit finu rotaciju..takodjer zvekic ostaje po meni a tu je velic kapiten uz njega i mislim da nisu los par pivota tacnije prosjek neki za ove lige dovoljno s obzirom da nema iskra ambicije bas da bude prvak..zvekic ima finu platu velic kao i svi domaci sigurno neigra bas za bogatstvo ali ima nesto para tu sigurno..desni bek becejac vjerovatno noga ce bit a i da ne bude ovaj novi stojanovic sve bolje igra i mislim da su i sa njim pogodili dobro i da ce im koristit...omerovic igra oke sezonu ali mu treba zamjena na krilu sigurno no ne znam sta je u planu uprave...manojlovic svakako noga ide mislim iskra bi bila luda da ga ostave iza polusezone dovoljno je i ovo koliko je ovdje da svi znamo da covjek nezna stajat a o branjenju da ne pricam.. ovaj besirevic je tu i uz njega vidim malog agica da ce bit rezerva..nije nesto pokazao mali ali je mlad i perspektivan jer ima 20 godina sto je za golmana bingo i nije lose branio u drugoj ligi(amaterskoj doduse) caca mu je sekretar u klubu tako da je sigurno rezerva a tu je i halilovic te ce njih dvojica bit tu uz besirevica i to je po meni okej opcija za iskru jer su obojica tu za kikiriki ovaj ce svakako branit...sto se tice tesanovica nije klasa igrac prosjek ali je problem sto ga nema kada treba...iskri treba neko ko ce razigrat ekipu ko ce uposlit igrace kada je klis pod flasterom tacnije ko ce iskoristit prostor koji je ostavljen kada se igra blok na klisu a on nije taj igrac dobar je momak i sve ali...
kada sam vec tu ima li iko sem mene da jedva ceka utakmicu iskra sloga...

pastore
Kontakt:

Post Postao/la pastore » 03 dec 2019, 06:00

ZenICx je napisao/la:
03 dec 2019, 01:49
Iskra ce na polusezoni imat cistku finu u ekipi.manojlovic becejac cmiljanovic pa i tesanovic kandidati za noge.za manojlovica sam siguran i onog sa polja marihuane tacnije cmiljanovica da ce ih se rijesit jer su tarabe zive...sto se tice igraca kako sta iskra ce ostat sigurno u ligi i dovest ce sta god treba da ostane..mislim da ce iskra naci dobro lijevo krilo i srednjeg beka i uz svestranog popaju i bostana napravit finu rotaciju..takodjer zvekic ostaje po meni a tu je velic kapiten uz njega i mislim da nisu los par pivota tacnije prosjek neki za ove lige dovoljno s obzirom da nema iskra ambicije bas da bude prvak..zvekic ima finu platu velic kao i svi domaci sigurno neigra bas za bogatstvo ali ima nesto para tu sigurno..desni bek becejac vjerovatno noga ce bit a i da ne bude ovaj novi stojanovic sve bolje igra i mislim da su i sa njim pogodili dobro i da ce im koristit...omerovic igra oke sezonu ali mu treba zamjena na krilu sigurno no ne znam sta je u planu uprave...manojlovic svakako noga ide mislim iskra bi bila luda da ga ostave iza polusezone dovoljno je i ovo koliko je ovdje da svi znamo da covjek nezna stajat a o branjenju da ne pricam.. ovaj besirevic je tu i uz njega vidim malog agica da ce bit rezerva..nije nesto pokazao mali ali je mlad i perspektivan jer ima 20 godina sto je za golmana bingo i nije lose branio u drugoj ligi(amaterskoj doduse) caca mu je sekretar u klubu tako da je sigurno rezerva a tu je i halilovic te ce njih dvojica bit tu uz besirevica i to je po meni okej opcija za iskru jer su obojica tu za kikiriki ovaj ce svakako branit...sto se tice tesanovica nije klasa igrac prosjek ali je problem sto ga nema kada treba...iskri treba neko ko ce razigrat ekipu ko ce uposlit igrace kada je klis pod flasterom tacnije ko ce iskoristit prostor koji je ostavljen kada se igra blok na klisu a on nije taj igrac dobar je momak i sve ali...
kada sam vec tu ima li iko sem mene da jedva ceka utakmicu iskra sloga...
Dolaze još dva igrača u Iskru , pivot i bek u toku ove sedmice

Patricio
Kontakt:

Post Postao/la Patricio » 03 dec 2019, 08:41

Sahman se svim silama priprema.za derbi sa Slogom.A vjerujem da ce opet koverte raditi.Nece prepustiti slucaju ovaj derbi i ne smije izgubiti jer valja onda opravdati ove silne novce sto ulaze.Ako arapi ulazu u Iskru onda je to revans za to sto je Sahman obezbijedio evropsko prvenstvo B divizije u Bugojnu gdje ce objekat kojeg su arapi finansirali iskoristiti kao reklamu i naravno uzeti znacajan novac od ovoga.Zalosno.je da se pozicije u savezu koriste za licne interese i interese klubova koje predstavljaju.Niko.ne vodi racuna sto nam.je reprezentacija pod znakom pitanja za odlazak na euro zbog ID broja svi se pozabavili svojim licnim interesima.Dok neko ne odlezi zbog ovog kriminala nema nama naprijed.

gigglessmoke
Kontakt:

Post Postao/la gigglessmoke » 03 dec 2019, 17:35

A ti mora da si iz Vakufa. Kakve komplekse Iskra i Bugojno nabijaju ovima uzvodno uz Vrbas, pa to nije humano.

Redzo678
Kontakt:

Post Postao/la Redzo678 » 03 dec 2019, 18:26

Ko je ovaj novi igrac Maglaja Luka Grahovac?

Tornadooo
Kontakt:

Post Postao/la Tornadooo » 03 dec 2019, 18:30

gigglessmoke je napisao/la:
03 dec 2019, 17:35
A ti mora da si iz Vakufa. Kakve komplekse Iskra i Bugojno nabijaju ovima uzvodno uz Vrbas, pa to nije humano.

Ne zamaraj se takvim likovima, nije vrijedno i ja sam primijetio jel bilo ko u negativnom kontekstu spomene Iskru ili Sahmana da se prvi nadoveže. Sahman kakav god da je on nas promovise u svijetu rukometa i cini dosta ne samo za Bugojno nego za cijelu Bih. Ima i on svojih grešaka sigurno al u odnosu na ostale on nesto pokušava bori se. Druga stvar je sto je on u savezu sa onim pacijentima zbog kojih je odlazak reprezentacije pod pitanjem, pa je na losem glasu Al ko ce nama ugoditi.

Zna li netko hoće li Konjuh sutra doći sa prvim sastavom sa Iskrom u kupu?

Patricio
Kontakt:

Post Postao/la Patricio » 03 dec 2019, 20:36

Nisam iz Vakufa,malo bolje procitaj moje postove.Napisao sam da bi volio da Iskra ostane i draga mi je ekipa al mi Sahman nije drag jer znam.da ne misli dobro BH rukometu.Svaka mu cast sto je Iskru preporodio ali sve drugo je upropastio vezano za BH rukomet.Ja kazem da mi nije jasna politika Sahmana ali svaka mu cast kad moze uzeti od Arapa novac i to ubrizgati u Bugojno.Takodjer mi nije jasno dovodjenje ovolikog broja nekvalitetnih igraca.Za Klisa mu kapu skidam i to je pun pogodak ostalo zestoki promasaji.Zivi bili pa vidjeli gdje ce Sahman nas savez dogurat a Iskri sve najbolje zelim da ostanu u ligi i da sljedece godine napadaju Evropu.

ENVER23
Kontakt:

Post Postao/la ENVER23 » 03 dec 2019, 20:55

Patricio je napisao/la:
03 dec 2019, 20:36
Nisam iz Vakufa,malo bolje procitaj moje postove.Napisao sam da bi volio da Iskra ostane i draga mi je ekipa al mi Sahman nije drag jer znam.da ne misli dobro BH rukometu.Svaka mu cast sto je Iskru preporodio ali sve drugo je upropastio vezano za BH rukomet.Ja kazem da mi nije jasna politika Sahmana ali svaka mu cast kad moze uzeti od Arapa novac i to ubrizgati u Bugojno.Takodjer mi nije jasno dovodjenje ovolikog broja nekvalitetnih igraca.Za Klisa mu kapu skidam i to je pun pogodak ostalo zestoki promasaji.Zivi bili pa vidjeli gdje ce Sahman nas savez dogurat a Iskri sve najbolje zelim da ostanu u ligi i da sljedece godine napadaju Evropu.
Sa Sahmanom ti je problem sto dovodi igrace na preporuku i ocito previse vjeruje nekim ljudima.To je radio i kad je dovodio igrace u Katar.Jedini igrac kojeg je vjerovatno sam doveo bez icijeg uputstva i jest Klis jer se za njeg godinama zna kakav je talent.

analfabeta
Kontakt:

Post Postao/la analfabeta » 04 dec 2019, 00:08

Iz Bugojna sam, pratim rukomet godinama, Asim Sahman je covjrk koji misli dobro sportu, previse se diskutuje o njemu, a malo se prica o posjeti i lijepom ambijentu u Bugojnu.Sto se tice igrackog kadra pogrijesi i Barcelona u nogometu hiljadu puta, mislim da je ovo jedini klub u Premijer ligi koji nema nikakvu pomoc lokalne zajednice i pricate o basnociframa..Nadam se da necemo ispasti i sportski pozdrav svim navijacima i simpatizerima i dobro dosli u Bugojno, grad sporta.Ps. Edin Klis je igrac koji igra za 1300 km, a ostalo malo dobro razmislite kako su ostali placeni.Pozdrav

baltazar7
Kontakt:

Post Postao/la baltazar7 » 04 dec 2019, 11:28

Večeras zaostala utakmica 11. kola. Gračanica-Vogošća. Ako pobijedimo (a trebali bi) ponovo smo na vrhu pa onda Sloga Doboj u subotu, još jedna utakmica na domaćem terenu.

Inače Gračanica je sada već u seriji od 5 pobjeda zaredom u prvenstvu a od zadnje 4 utakmice, 3 igramo na domaćem terenu te gostujemo u Maglaju. Borac u 15. kolu gostuje u Visokom i ako ništa tu bi trebali izgubiti uz naš eventualni poraz u Maglaju (a red je da jednom i tamo pobijedimo) na kraju bi imali isti broj bodova a mi bi prezimili prvi :D

Bosna ima težak raspored, gostuju Leotaru i Slobodi i msm da će ovdje izgubiti barem jednu utakmicu a želja je obje :D

Ako Gračanlije pogledaju i malo dalje, imat će šta lijepo da vide jer Borac npr. nakon gostovanja u Visokom u drugom dijelu prva dva kola ponovo gostuje Slobodi i Lokomotivi, što znači da 3 zaredom igraju u gostima.

Jako lijepa situacija samo da mi nastavimo ovako :opaopa:

NkBratstvoGracanica
Kontakt:

Post Postao/la NkBratstvoGracanica » 04 dec 2019, 13:36

baltazar7 je napisao/la:
04 dec 2019, 11:28
Večeras zaostala utakmica 11. kola. Gračanica-Vogošća. Ako pobijedimo (a trebali bi) ponovo smo na vrhu pa onda Sloga Doboj u subotu, još jedna utakmica na domaćem terenu.

Inače Gračanica je sada već u seriji od 5 pobjeda zaredom u prvenstvu a od zadnje 4 utakmice, 3 igramo na domaćem terenu te gostujemo u Maglaju. Borac u 15. kolu gostuje u Visokom i ako ništa tu bi trebali izgubiti uz naš eventualni poraz u Maglaju (a red je da jednom i tamo pobijedimo) na kraju bi imali isti broj bodova a mi bi prezimili prvi :D

Bosna ima težak raspored, gostuju Leotaru i Slobodi i msm da će ovdje izgubiti barem jednu utakmicu a želja je obje :D

Ako Gračanlije pogledaju i malo dalje, imat će šta lijepo da vide jer Borac npr. nakon gostovanja u Visokom u drugom dijelu prva dva kola ponovo gostuje Slobodi i Lokomotivi, što znači da 3 zaredom igraju u gostima.

Jako lijepa situacija samo da mi nastavimo ovako :opaopa:
InshAllah

pastore
Kontakt:

Post Postao/la pastore » 04 dec 2019, 14:12

analfabeta je napisao/la:
04 dec 2019, 00:08
Iz Bugojna sam, pratim rukomet godinama, Asim Sahman je covjrk koji misli dobro sportu, previse se diskutuje o njemu, a malo se prica o posjeti i lijepom ambijentu u Bugojnu.Sto se tice igrackog kadra pogrijesi i Barcelona u nogometu hiljadu puta, mislim da je ovo jedini klub u Premijer ligi koji nema nikakvu pomoc lokalne zajednice i pricate o basnociframa..Nadam se da necemo ispasti i sportski pozdrav svim navijacima i simpatizerima i dobro dosli u Bugojno, grad sporta.Ps. Edin Klis je igrac koji igra za 1300 km, a ostalo malo dobro razmislite kako su ostali placeni.Pozdrav
Misli on dobro sportu ali sve radi svojih ličnih interesa , dezerter i ratni profiter koji je muzao u katru dok je moglo uzimao od Plata igračima i dovodio i odvodio iste .Sad kad nema toga valja hotel na rostovu pustiti u pogon , na neki način mora ući u taj biznis a vidio je to kroz iskru .Ratsjerao sve oko sebe i latio klubski pečat dovodi i odvodi kako hoće donosi odluke bez UO jer je u taj odbor instalirao ljude koji mu vire iz supka , iskra će kad tad osjetit ovu diktaturu , samo sto će tada on biti po strani i klub će najebat a vi svi kojima je zamazao oci sa skupim i nekvalitetnim igračima 15 stranaca u Bugojnu je nokaut i za Zagreb a kamo li za Bugojno .

analfabeta
Kontakt:

Post Postao/la analfabeta » 04 dec 2019, 15:06

Pa dobri su ljudi bili prije njega u UO, hvala im na svemu i sto dalje im noge krocile od dvorane, momak nek si ti ziv i zdrav, igtali su nam domaci igraci koji nisu mogli Donji Vakuf pobijrditi, a imaju misljenje o sebi ko da su igrali u Ciudad Realu, od mene ima maximalnu podrsku i ko god dodje poslije sahmana ce imati podrsku sko cemo glrdati onako lijepo isounjene tribine i osmijehe ns licima prije svega djece, a i ostalih gradjana.Pozdrav i nemoj midljti da te kontriram, svi imamo pravo na svoje misljenje koja su vrcinom i razlicita.

pastore
Kontakt:

Post Postao/la pastore » 04 dec 2019, 15:13

analfabeta je napisao/la:
04 dec 2019, 15:06
Pa dobri su ljudi bili prije njega u UO, hvala im na svemu i sto dalje im noge krocile od dvorane, momak nek si ti ziv i zdrav, igtali su nam domaci igraci koji nisu mogli Donji Vakuf pobijrditi, a imaju misljenje o sebi ko da su igrali u Ciudad Realu, od mene ima maximalnu podrsku i ko god dodje poslije sahmana ce imati podrsku sko cemo glrdati onako lijepo isounjene tribine i osmijehe ns licima prije svega djece, a i ostalih gradjana.Pozdrav i nemoj midljti da te kontriram, svi imamo pravo na svoje misljenje koja su vrcinom i razlicita.
Apsolutno se slažem i poštujem tvoje mišljenje ,nećemo dalje polemisat ostaje nam da pratimo dešavanja pa vidjet ćemo ko će da bude upravu .

gigglessmoke
Kontakt:

Post Postao/la gigglessmoke » 04 dec 2019, 20:56

Iskra riješila Konjuha.

ENVER23
Kontakt:

Post Postao/la ENVER23 » 04 dec 2019, 22:54

Gracanica,Izvidac,Borac,Sloga,Maglaj,Iskra,Sloboda i Sloga GVU su cetvrtifnalisti kupa BiH

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.