Premijer liga 2019/2020

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la sveznadar » 22 jan 2020, 10:32

Juventud je napisao/la:
22 jan 2020, 09:34
**** vas bog obojicu vi ste gladni roditelji, pa svako bi da mu dijete bude Mesi ili Karabatic.
Vi roditelji njih unistavate i davam je odma love.
Klis ove sezone igra premier ligu i nije dao 100 golova u ligi i odma hoce da se pisa po svima.
Prvo neznam sto je otiso iz svoje Krivaje u Bogojno kod Sahmana.odma se kurci i mijenja glubove .
Isto Sakic kakav igrac i **** nije dao svega u ligi 200 golova jeste vi normalni ljudi, pa nemoze izborit mjesto u Konjuhu prvu postavu, koji se bori za opstanak i pored igraca koji rade al hoce u inostransto.
Bio sam i rukometu i znam dosta a ne ko vi sa tribina samo daj na silu nesto i preko noci.
Sto nije Hamidovic mijenjo klubove po Bih i zaratio sa klubom, al sto? Zato sto je momak normalan skroman i prije svega faklutetski obrazovan .
ZAPITAJTE SE RODITELJI PRVO MORATE BIT NEKO I NESTO U SVOM KLUBU
Pored bolesnih roditelja veliku ulogu imaju samozvani menadžeri koji tu djecu guraju kroz reprezentacije i pumpaju im glavu. Umjesto da se ta djeca usmjeravaju u školovanje uz koje trebaju sazrijevati i graditi se pa onda ići negdje dalje. Ako je Šahman ispunio dogovoreno sa Klisom i ima osnova da ga zadrzi. Čitava je ekipa Iskre bila podređena njemu i njegovoj igri da bi davao golove. Ali očigledno da on ima savjetnika dobrog koji prije svega gleda da za sebe izvuče.

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Ahmed45 » 22 jan 2020, 12:44

Juventud je napisao/la:
22 jan 2020, 09:34
**** vas bog obojicu vi ste gladni roditelji, pa svako bi da mu dijete bude Mesi ili Karabatic.
Vi roditelji njih unistavate i davam je odma love.
Klis ove sezone igra premier ligu i nije dao 100 golova u ligi i odma hoce da se pisa po svima.
Prvo neznam sto je otiso iz svoje Krivaje u Bogojno kod Sahmana.odma se kurci i mijenja glubove .
Isto Sakic kakav igrac i **** nije dao svega u ligi 200 golova jeste vi normalni ljudi, pa nemoze izborit mjesto u Konjuhu prvu postavu, koji se bori za opstanak i pored igraca koji rade al hoce u inostransto.
Bio sam i rukometu i znam dosta a ne ko vi sa tribina samo daj na silu nesto i preko noci.
Sto nije Hamidovic mijenjo klubove po Bih i zaratio sa klubom, al sto? Zato sto je momak normalan skroman i prije svega faklutetski obrazovan .
ZAPITAJTE SE RODITELJI PRVO MORATE BIT NEKO I NESTO U SVOM KLUBU
Pa ne znam ja ko je ovdje gladan para ti upravo i govoris da bi ostavio dijete da igra kod kuce jer ce tu imat sigurne pare uz posao koji bi radio pored rukometa.Nisam razumio kako to ne kontas ali kad si napisao ovo da ne znas sto nije Klis ostao u Krivaji shvatio sam sto imas takvo misljenje,jednostavno si mnogo glup decko.

scc01
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 sep 2019, 11:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la scc01 » 22 jan 2020, 12:48

Juventud je napisao/la:
22 jan 2020, 09:34
**** vas bog obojicu vi ste gladni roditelji, pa svako bi da mu dijete bude Mesi ili Karabatic.
Vi roditelji njih unistavate i davam je odma love.
Klis ove sezone igra premier ligu i nije dao 100 golova u ligi i odma hoce da se pisa po svima.
Prvo neznam sto je otiso iz svoje Krivaje u Bogojno kod Sahmana.odma se kurci i mijenja glubove .
Isto Sakic kakav igrac i **** nije dao svega u ligi 200 golova jeste vi normalni ljudi, pa nemoze izborit mjesto u Konjuhu prvu postavu, koji se bori za opstanak i pored igraca koji rade al hoce u inostransto.
Bio sam i rukometu i znam dosta a ne ko vi sa tribina samo daj na silu nesto i preko noci.
Sto nije Hamidovic mijenjo klubove po Bih i zaratio sa klubom, al sto? Zato sto je momak normalan skroman i prije svega faklutetski obrazovan .
ZAPITAJTE SE RODITELJI PRVO MORATE BIT NEKO I NESTO U SVOM KLUBU
Jako si nekulturan,nepristojan i nevaspitan prijatelju..Ako si roditelj,pobrini se da vaspitas dijete kako treba,al sa takvim ponasanjem neces sigurno.Svako svoje muke muci i zna sta radi,mozda ti momci imaju neke probleme u klubu koji njima smeta,mozda privatni razlozi itd..Vi samo znate pljuvati i omalozavati ljude.Prvo sebe svi gledajte ,pa onda svijet oko vas

scc01
Postovi: 33
Pridružen/a: 29 sep 2019, 11:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la scc01 » 22 jan 2020, 12:50

I da vam spomene Hamidovica,momak je imao veliku pauzu od rukometa,jer se zakacio bio sa upravom,razloge ne znam ,al to je davno bilo..I eto dodje Doborac napravi od njega igraca za godinu i prodase ga,a gdje je ranije Hamidovic bio? tako da nemojte da se zajebavamo ovdje i sirimo razne gluposti i nebuloze.

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Juventud » 22 jan 2020, 13:28

Ahmed45 je napisao/la:
22 jan 2020, 12:44
Juventud je napisao/la:
22 jan 2020, 09:34
**** vas bog obojicu vi ste gladni roditelji, pa svako bi da mu dijete bude Mesi ili Karabatic.
Vi roditelji njih unistavate i davam je odma love.
Klis ove sezone igra premier ligu i nije dao 100 golova u ligi i odma hoce da se pisa po svima.
Prvo neznam sto je otiso iz svoje Krivaje u Bogojno kod Sahmana.odma se kurci i mijenja glubove .
Isto Sakic kakav igrac i **** nije dao svega u ligi 200 golova jeste vi normalni ljudi, pa nemoze izborit mjesto u Konjuhu prvu postavu, koji se bori za opstanak i pored igraca koji rade al hoce u inostransto.
Bio sam i rukometu i znam dosta a ne ko vi sa tribina samo daj na silu nesto i preko noci.
Sto nije Hamidovic mijenjo klubove po Bih i zaratio sa klubom, al sto? Zato sto je momak normalan skroman i prije svega faklutetski obrazovan .
ZAPITAJTE SE RODITELJI PRVO MORATE BIT NEKO I NESTO U SVOM KLUBU
Pa ne znam ja ko je ovdje gladan para ti upravo i govoris da bi ostavio dijete da igra kod kuce jer ce tu imat sigurne pare uz posao koji bi radio pored rukometa.Nisam razumio kako to ne kontas ali kad si napisao ovo da ne znas sto nije Klis ostao u Krivaji shvatio sam sto imas takvo misljenje,jednostavno si mnogo glup decko.
jedan ja sam rukomet i napustio zbog takvi i nazalost morao otic iz drzave zbog takvi roditelja, koji vjeruju samo svojoj djeci i gledaju sve sa tribina ili cak i negledaju .
Ja znam Klisa gledo sam ga i super talenat momak jak sposoban sve ok al sta hoce koji ****.
Napustio Krivaju podpiso ugovor ima platu i sta hoce kakav Wetzler pa bio bi u juniorima puna njemacka takvi igraca, nije on jos sazreo. Cuj iz jednog seljackog kluba odma u Bundes ligu koji ste vi glupani.
A neko napisa kako Burici Terzici, pa ljudi prvo dominirali u svojim klubovima Burici Maglaj, pa otisli u Izvidjac se kalit momci isli stepenicu po stepenici.
Posle iz Izvidjac u Sloveniju i tu se dokazali pa tek onda Bundes liga alooo ba.
Sad u nasoj ligi nema ko prije Bosne i Izvidjaca da budu na ogromoj razlici na spram svih ostalih.
Sad je u nasoj ligi sve isto ama bas sve isto bilo gdje da igras nema razlike.
Zato kazem kud ces iz Krivaje u Bugojno ili iz Zivinica u Tuzlu i slicno . Cuj jos gore Sakic pa ko je taj pola lige ga nezna garantujem.
Mrsko mi dalje pisat i nabrajat ti koji su tako igraci grijesili i vracali se iz takvi zemalja

palladino
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la palladino » 22 jan 2020, 14:40

scc01 je napisao/la:
22 jan 2020, 12:50
I da vam spomene Hamidovica,momak je imao veliku pauzu od rukometa,jer se zakacio bio sa upravom,razloge ne znam ,al to je davno bilo..I eto dodje Doborac napravi od njega igraca za godinu i prodase ga,a gdje je ranije Hamidovic bio? tako da nemojte da se zajebavamo ovdje i sirimo razne gluposti i nebuloze.
Hamidovic nije igrao jer je dogovorio sve bio sa Derventom, Dokić ga je tada htio baš u Derventi ali mu uprav RKG nije dala ispisnicu jer je imao važeći ugovor na par godina. Pošto vidim da nisi upućen i tada je imao ponude iz cijele BiH ali se odlučio za Drventu zbog fakulteta koji je upisao u Doboju. Imao je tad 20 godina samo.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la ham19 » 22 jan 2020, 19:33

RK Sloboda dovela rusa na poziciju lijevog beka

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la baltazar7 » 22 jan 2020, 19:49

palladino je napisao/la:
22 jan 2020, 14:40
scc01 je napisao/la:
22 jan 2020, 12:50
I da vam spomene Hamidovica,momak je imao veliku pauzu od rukometa,jer se zakacio bio sa upravom,razloge ne znam ,al to je davno bilo..I eto dodje Doborac napravi od njega igraca za godinu i prodase ga,a gdje je ranije Hamidovic bio? tako da nemojte da se zajebavamo ovdje i sirimo razne gluposti i nebuloze.
Hamidovic nije igrao jer je dogovorio sve bio sa Derventom, Dokić ga je tada htio baš u Derventi ali mu uprav RKG nije dala ispisnicu jer je imao važeći ugovor na par godina. Pošto vidim da nisi upućen i tada je imao ponude iz cijele BiH ali se odlučio za Drventu zbog fakulteta koji je upisao u Doboju. Imao je tad 20 godina samo.
Tada se to nije moglo znati, je li, ali taj nesporazum sa upravom mu je možda gledajući sve nakon toga bio potez karijere ;)

I nije se radilo o nekoj ogromnoj pauzi, polusezone proljetna.

Inače, Gračanica danas pobijedila Metaloplastiku u Šapcu, 1 razlike.

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la gruezi » 23 jan 2020, 00:30

Gdje je veci potencijal za rukomet gracanica ili gradacac? Mislim na sve dvoranu publiku itd...da li bi mogli drzati prosjek od 2500 ljudi po tekmi kad bi stalno bili u vrhu?

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la sveznadar » 23 jan 2020, 00:37

ham19 je napisao/la:
22 jan 2020, 19:33
RK Sloboda dovela rusa na poziciju lijevog beka
Evo pogledah njegov nekakav video. Mislim da je nigdje veze da iz Rusije dodje u Tuzlu. 95 godište i najveći uspjeh mu Tuzla. Ljudi lutaju izgleda a možda i griješim.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la pastore » 23 jan 2020, 07:10

Stanojčić Nenad iz Sloge u Vogošću

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Rukomet » 23 jan 2020, 11:22

@Gruezi...
Gradačac/Gračanica...
Dvije vrlo slične čaršije u svakom pogledu.
U obije fudbal zauzima značajno mjesto i kod publike i kod budžeta Grada.
Gradačac tradicionalno ima dobru žensku odbojku, u Gračanici je sve bolja muška košarka.
Trenutni kapaciteti dvorana su 725 sjedećih mjesta u Gračanici, mislim da je u Gradačcu kapacitet “Skenderije” još nešto manji.
U najboljem slučaju može se “nagurati” do 900 ljudi. Realno interesovanje za rukomet je kad su top rezultati kako je sada za naše prilike u Gračanici cca 1.000 gledalaca, max.1.500.
Gračanica u ovoj godini dobija dvoranu kapaciteta 3.4000 mjesta, sa teleskopskim tribinama 5.200, sa dva djeljiva terena. (Tako je bar bilo po projektnoj dokumentaciji).
Dvorana je neposredno uz Srednjoškolski centar i zgradu uprave Grada i lično mislim na boljoj lokaciji od postojeće. Dakle, infrastrukturno Gračanica će biti u prednosti, a od ljudi koji vode ove klubove, raspoloženja privrednika, donatora i Gradonačelnika zavisiće i ambicije i rezultati oba kluba. Brojnost publike determinisana je prije svega rezultatima, jer su obije čaršije vrlo zahtjevne i neskromne.
U različitim periodima jedan od ova dva kluba imali su bolje rezultate i imali su svako svoje uspješnije periode, teško je predvidjeti ko će u budućnosti biti uspješniji.
Vjerovatno, onaj ko bude više ulagao.

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Ahmed45 » 23 jan 2020, 11:49

Rukomet je napisao/la:
23 jan 2020, 11:22
@Gruezi...
Gradačac/Gračanica...
Dvije vrlo slične čaršije u svakom pogledu.
U obije fudbal zauzima značajno mjesto i kod publike i kod budžeta Grada.
Gradačac tradicionalno ima dobru žensku odbojku, u Gračanici je sve bolja muška košarka.
Trenutni kapaciteti dvorana su 725 sjedećih mjesta u Gračanici, mislim da je u Gradačcu kapacitet “Skenderije” još nešto manji.
U najboljem slučaju može se “nagurati” do 900 ljudi. Realno interesovanje za rukomet je kad su top rezultati kako je sada za naše prilike u Gračanici cca 1.000 gledalaca, max.1.500.
Gračanica u ovoj godini dobija dvoranu kapaciteta 3.4000 mjesta, sa teleskopskim tribinama 5.200, sa dva djeljiva terena. (Tako je bar bilo po projektnoj dokumentaciji).
Dvorana je neposredno uz Srednjoškolski centar i zgradu uprave Grada i lično mislim na boljoj lokaciji od postojeće. Dakle, infrastrukturno Gračanica će biti u prednosti, a od ljudi koji vode ove klubove, raspoloženja privrednika, donatora i Gradonačelnika zavisiće i ambicije i rezultati oba kluba. Brojnost publike determinisana je prije svega rezultatima, jer su obije čaršije vrlo zahtjevne i neskromne.
U različitim periodima jedan od ova dva kluba imali su bolje rezultate i imali su svako svoje uspješnije periode, teško je predvidjeti ko će u budućnosti biti uspješniji.
Vjerovatno, onaj ko bude više ulagao.
Jel sigurno dvorana ove godine dolazi,to jest otvara se?

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Juventud » 23 jan 2020, 13:59

Gracanica ima vrlo dobre sanse da u kupu izbace
RK IZVIDJAC
Njihov naj bolji igrac na polusezoni VEDRAN DELIC
raskino ugovor a tesko dace za njih zaigrat i MARIO
PAVLAK, Rk Konjuh mu neda papire tako daa.......

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la ham19 » 23 jan 2020, 14:43

Bas me interesuje za koga bi Delic mogao igrati z nastavku sezone...Mislim da ce ostati u BiH u nekoj od ekipa...

Rukomet
Postovi: 285
Pridružen/a: 05 feb 2012, 10:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Rukomet » 23 jan 2020, 14:47

Ahmed45 je napisao/la:
23 jan 2020, 11:49
Rukomet je napisao/la:
23 jan 2020, 11:22
@Gruezi...
Gradačac/Gračanica...
Dvije vrlo slične čaršije u svakom pogledu.
U obije fudbal zauzima značajno mjesto i kod publike i kod budžeta Grada.
Gradačac tradicionalno ima dobru žensku odbojku, u Gračanici je sve bolja muška košarka.
Trenutni kapaciteti dvorana su 725 sjedećih mjesta u Gračanici, mislim da je u Gradačcu kapacitet “Skenderije” još nešto manji.
U najboljem slučaju može se “nagurati” do 900 ljudi. Realno interesovanje za rukomet je kad su top rezultati kako je sada za naše prilike u Gračanici cca 1.000 gledalaca, max.1.500.
Gračanica u ovoj godini dobija dvoranu kapaciteta 3.4000 mjesta, sa teleskopskim tribinama 5.200, sa dva djeljiva terena. (Tako je bar bilo po projektnoj dokumentaciji).
Dvorana je neposredno uz Srednjoškolski centar i zgradu uprave Grada i lično mislim na boljoj lokaciji od postojeće. Dakle, infrastrukturno Gračanica će biti u prednosti, a od ljudi koji vode ove klubove, raspoloženja privrednika, donatora i Gradonačelnika zavisiće i ambicije i rezultati oba kluba. Brojnost publike determinisana je prije svega rezultatima, jer su obije čaršije vrlo zahtjevne i neskromne.
U različitim periodima jedan od ova dva kluba imali su bolje rezultate i imali su svako svoje uspješnije periode, teško je predvidjeti ko će u budućnosti biti uspješniji.
Vjerovatno, onaj ko bude više ulagao.
Jel sigurno dvorana ove godine dolazi,to jest otvara se?
Na Gradskom vijeću je donešena Odluka da se Grad zaduži (mislim 2,0 mil.KM) kako bi se konačno Dvorana završila.
Ima tu posla oko tenderskih dokumentacija, kako za kreditore, tako i za dobavljače, ali vjerujem da je dosta toga poznato i spremno bar kad su okvirne cijene u pitanju. Ostali su praktično fini unutrašnji radovi i kompletna oprema, jer je Dvorana u proteklom periodu pokrivena, stolarija ubačena, fasada završena.
Biće naravno posla i oko vanjskog uređenja.
Plan je da se sve okonča do početka nove školske godine.

pastore
Postovi: 897
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la pastore » 23 jan 2020, 15:20

ham19 je napisao/la:
23 jan 2020, 14:43
Bas me interesuje za koga bi Delic mogao igrati z nastavku sezone...Mislim da ce ostati u BiH u nekoj od ekipa...
Kažu ide za Njemačku

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Heller » 25 jan 2020, 01:32

Malo sam guglo rusa i našao sam slike i koliko vidim igrao je u Permskim Medvjedima onako, i redovno u Akbuzatu iz Ufe, koja je fenjeraš.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Ahmed45
Postovi: 194
Pridružen/a: 26 sep 2019, 00:52
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Ahmed45 » 25 jan 2020, 01:45

Heller je napisao/la:
25 jan 2020, 01:32
Malo sam guglo rusa i našao sam slike i koliko vidim igrao je u Permskim Medvjedima onako, i redovno u Akbuzatu iz Ufe, koja je fenjeraš.
Ma de drug doso frajer iz Rusije u Bosnu da igra rukomet.Njemu ne treba provjeravat fizicke karakteristike nego mentalne.

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la Heller » 25 jan 2020, 01:47

Ahmed45 je napisao/la:
25 jan 2020, 01:45
Heller je napisao/la:
25 jan 2020, 01:32
Malo sam guglo rusa i našao sam slike i koliko vidim igrao je u Permskim Medvjedima onako, i redovno u Akbuzatu iz Ufe, koja je fenjeraš.
Ma de drug doso frajer iz Rusije u Bosnu da igra rukomet.Njemu ne treba provjeravat fizicke karakteristike nego mentalne.
Ma moguće da igra džaba da se dokopa neke SEHA ekipe, ko ovi crnci što igraju basket.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.