Premijer liga 2019/2020

ZenICx
Kontakt:

Re: Premijer liga 2019/2020

Post Postao/la ZenICx » 02 nov 2019, 23:22

Gledao konjuh iskra preko lajva.bgm kako su svi podcijenili iskru prije pocetka sezone nije ovo toliko ocajno kad pogledamo roster ekipe u kojoj objektivno fali jos dva tri igrača.mislim da iskra nece imati problema za ostanak u ligi pogotovo ako dovedu jos kojeg igraca i ovaj visak otjeraju.klis je najbolji igrac ove lige tu vise nema dilema.moze govorit ko sta hoce ima on slobodu sve stoji ali decko je buducnost naseg rukometa.Svakoj ekipi je zabio i odigrao odlicne utakmice i gledam veceras bukvalno trojni blok je bio tu prisutan na njemu i opet je asistencija golova i svega imao bas puno.po meni masina totalna.

scc01
Kontakt:

Post Postao/la scc01 » 02 nov 2019, 23:34

gledao sam preko streama konjuh i iskru,jedna jako zanimljiva utakmica ..nisam navijacki gledao ,al iskreno na domacem terenu je itekako ostecen konjuh..iskra fino to vrti,al utakmicu su obilljezili klis i sakic..klis je imao 10 goloca i 10 asistencija sigurno,a isto tako sakic gol gore dole ..Vidim kod konjuha nije bilo kapitena,da se nije povrijedio u brckom?Iskra prijatno iznenadjenje lige,a Konjuh ja ne znam sta im se to desava,valjda proigraju u najbrzem mogucem roku,ne pamtim ovakav konjuh ..dal je do uprave,trenera il igraca ne znam,vrijem ce pokazat za njiih..

Juventud
Kontakt:

Post Postao/la Juventud » 02 nov 2019, 23:55

Od prijatelja sam cuo daje on napustio dvoranu a dasu sudije na terenu bile uz pratnju policije i cekale da izadju vani. I on mije reko da Smajic nije igro, povrijedjen.

gz234
Kontakt:

Post Postao/la gz234 » 02 nov 2019, 23:59

baltazar7 je napisao/la:
02 nov 2019, 23:06
gz234 je napisao/la:
02 nov 2019, 22:52
Leotar zasluzeno,odavno nisam bolju ekipu gledao u Gorazdu,pokriveni igracki na svakoj poziciji,nije ni cudo sto dobijaju ove jace ekipe,svaka cast jos jednom :clap:
Super ekipa. I prošle su godine bili odlični, prelijepo igrali.
Da da,igraju brzo i atraktivno krila sjajna,bekovi isto odlicni,imaju visinu sve,bez zamjerke,definitivno jedna od jacih ekipa lige

faruk993
Kontakt:

Post Postao/la faruk993 » 03 nov 2019, 00:47

Koji amater moras biti da zijanis 5 razlike 5 minuta prije kraja. Nisam znao da je to u rukometu moguce dok nisam veceras vidio. Ovo nije osvojen bod u Zivinicama vec izgubljena 3 boda. Ovo je ravno porazu.

po'marke
Kontakt:

Post Postao/la po'marke » 03 nov 2019, 10:05

Sloga-Lokomotiva 35:35

Sloga vodila 6,7 razlike da bi na kraju imali napad za nerjeseno. Lokomotiva da je zabila kontru 30sek do kraja za +2 uzela bi sva tri boda... Sloga bas jadno izgleda, nemas beka osim V. Stankovica.

amchy
Kontakt:

Post Postao/la amchy » 03 nov 2019, 10:33

Odlican potez mladog Klisa dolaskom u Iskru, znao je dobro sta radi. Dosao je u ekipu gdje ima potpunu slobodu, iskusnog trenera sa kojim moze dodatno napredovati i na kraju Sahmana koji ima veze kako u savezu za pozivanje u reprezentaciju (ne kazem da nije zasluzio ali Bosna je to), tako i u menadzerskim vodama. Iduce sezone nakon samo godinu dana Klis pravi ino transfer kao najbolji strelac i igrac premijer lige, a svi ce imati koristi od toga: Klis, Iskra, reprezentacija i naravno Sahman.
Zaista dobar odabir, sve mu se poslozilo, mada mislim da nije slucajnost da je dosao bas u Iskru, zna Sahman dobro sta radi, u svakom slucaju jedna super pozitivna prica za mladog igraca.

ZenICx
Kontakt:

Post Postao/la ZenICx » 03 nov 2019, 19:32

Bosna dobila gracanicu 24-18
Izvidac sloga prekid pri 13-9 novi termin ce bit.nadam se da ce neko upucen napisati nesto kad bi se ovo moglo nastavit i nesto o ovoj utakmici prvoj

ham19
Kontakt:

Post Postao/la ham19 » 03 nov 2019, 19:54

ZenICx je napisao/la:
03 nov 2019, 19:32
Bosna dobila gracanicu 24-18
Izvidac sloga prekid pri 13-9 novi termin ce bit.nadam se da ce neko upucen napisati nesto kad bi se ovo moglo nastavit i nesto o ovoj utakmici prvoj
Ocekivan rezultat u gracanici, bez harmandica bosna je osrednja ekipa, ali da je i bio veceras gracanica bi izasla kao pobjednik..
Niko ove sezone nece uzeti ni jedan bod u gracanici...

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 03 nov 2019, 20:00

Po ovome što sam vidio, kada ne bi bilo promjena u igralkom kadru na polusezoni, tabela bi izgledala ovako na kraju sezone.

1.Borac
2.Gračanica
3.Bosna
4.Izviđač

Ostalima, ili fali kvalitetnih pojedinaca ili širine.

Juventud
Kontakt:

Post Postao/la Juventud » 03 nov 2019, 21:41

Vidim i Bayern odpustio Kovaca, a Konjuh drzi jos Colinu e pa smijesno i zalosno pa kako ko uzme sebi. Sad kontam i Kloop ce prije otic iz Liverpula nego on za Ljubuski😂😂😂😂😂
Slazem se sa tim poredkom 100%. Samo iskreno bojim.se sad rasporeda za Gracanicu kad krene srijeda subota, evropa prvenstvo. Vogosca pogotov u istoj su situaciji.

ham19
Kontakt:

Post Postao/la ham19 » 03 nov 2019, 22:01

ASD je napisao/la:
01 nov 2019, 16:07
Po meni su stranci svi koji nisu prošli školu rukometa tog kluba. Ja sam ih tako navodio.

Kišić igra za Konjuh.
Za Žegarca ne znam da li je napustio, moguće da si upravu.
Odakle je Mehić? gdje je ponikao?
Jovanović je rođen u Gračanici, sad ne znam da li je iz Gračanice ili iz Gradačca, dosta ih se iz Gradačca rađalo tamo.
Proguglao sam i nasao da je Mehic iz lukavca, dosao u slobodu iz Omladinca vjerovatno neka skola rukometa iz tog grada.
Sve u svemu kada se pogleda svaki klub ima dosta stranaca u svojoj ekipi, to je rezultat ne rada sa omladinskim kategorijama godinama unazad...
Jedan klub kao izvidjac koji je napravio desetine reprezentativaca u svom igrackom kadru ima 10 stranaca !!!
Klub kao sto je konjuh koji se godinama borio za prvaka sa strogo domacima kadrom(2-3 stranca maximalno u ekipi imali) sada sa strancima se bori za opstanak.
Bosna Visoko jedino ima neki "rezultat"(mada se to ne moze nazvati rezultatom, stabilan premijerligas je realnije reci) sa relativno domacim kadrom, ali to je opet rezulatat skole rukometa koju je vodio Zdenko Antovic i koju su "rukometni majstori" ugasili radi nekih samo sebi poznatim interesima.
Tako da ce se i Bosna u blizoj buducnosti prikljuciti borbi za opstanak...
Krivaja godinama tavori po drugoj ligi, a poznati su po skoli rukometa koja je "odgojila" nekoliko reprezentativaca i solidnih premijerligaskih igraca.

ham19
Kontakt:

Post Postao/la ham19 » 03 nov 2019, 22:13

Juventud je napisao/la:
03 nov 2019, 21:41
Vidim i Bayern odpustio Kovaca, a Konjuh drzi jos Colinu e pa smijesno i zalosno pa kako ko uzme sebi. Sad kontam i Kloop ce prije otic iz Liverpula nego on za Ljubuski😂😂😂😂😂
Slazem se sa tim poredkom 100%. Samo iskreno bojim.se sad rasporeda za Gracanicu kad krene srijeda subota, evropa prvenstvo. Vogosca pogotov u istoj su situaciji.
Tebi se izgleda colina pravo zamjerio :D

Preporucujem da klub vrati Junuzovica po cetvrti put, najbolje rezultate su imali pod njegovim vodstvom

Poreporuka za Maglaj je da vrate Masu Obralica za trenera, a za Slogu Doboj, Dokic..

Juventud
Kontakt:

Post Postao/la Juventud » 03 nov 2019, 22:30

Cestitam bravo za to sve napisano, vidi se da pratis i volis rukomet slazem se. A nemam nista protiv Coline ni Konjuha a iskreno i nisam njihov ljubitelj al sam sa TK kantona i pratim nekad njihove utakmice. Nije mi jasno covjeka doveli prosle god Ok i pocetak sjecam se isti katastrofalan bio, kuci izgubili od Vogosce cinimise i Gracanice i odma sezonu upropastili i publiku otjerali. U drugom se dijelu sezone cupali. Sad ove god da budu bolji, oni gori Iskra im bodove uzima ma daj jbte rukomet. I Jasko haman dobro hapa usutio se i jedino njemu dobro. A piso sam ja i u Slobodi za smjenu trenera a ljudi imaju oci sami vidili nisam.se puno trudio 😂😂😂

ASD
Kontakt:

Post Postao/la ASD » 03 nov 2019, 22:44

ham19 je napisao/la:
03 nov 2019, 22:01
ASD je napisao/la:
01 nov 2019, 16:07
Po meni su stranci svi koji nisu prošli školu rukometa tog kluba. Ja sam ih tako navodio.

Kišić igra za Konjuh.
Za Žegarca ne znam da li je napustio, moguće da si upravu.
Odakle je Mehić? gdje je ponikao?
Jovanović je rođen u Gračanici, sad ne znam da li je iz Gračanice ili iz Gradačca, dosta ih se iz Gradačca rađalo tamo.
Proguglao sam i nasao da je Mehic iz lukavca, dosao u slobodu iz Omladinca vjerovatno neka skola rukometa iz tog grada.
Sve u svemu kada se pogleda svaki klub ima dosta stranaca u svojoj ekipi, to je rezultat ne rada sa omladinskim kategorijama godinama unazad...
Jedan klub kao izvidjac koji je napravio desetine reprezentativaca u svom igrackom kadru ima 10 stranaca !!!
Klub kao sto je konjuh koji se godinama borio za prvaka sa strogo domacima kadrom(2-3 stranca maximalno u ekipi imali) sada sa strancima se bori za opstanak.
Bosna Visoko jedino ima neki "rezultat"(mada se to ne moze nazvati rezultatom, stabilan premijerligas je realnije reci) sa relativno domacim kadrom, ali to je opet rezulatat skole rukometa koju je vodio Zdenko Antovic i koju su "rukometni majstori" ugasili radi nekih samo sebi poznatim interesima.
Tako da ce se i Bosna u blizoj buducnosti prikljuciti borbi za opstanak...
Krivaja godinama tavori po drugoj ligi, a poznati su po skoli rukometa koja je "odgojila" nekoliko reprezentativaca i solidnih premijerligaskih igraca.
Ne bih se složio, moderan profesionalni sport podrazumijeva puno igrača sa strane.
Kod nas liga nije taj nivo, mahom su igrači iz BiH i Srbije, koji igrač iz Hrvatske i Crne Gore i jedan Brazilac :D.
Karakteristika amaterskih i rekreativnih ekipa je da se sastoje od igrača koji žive blizu dvorane.
Ti i kad napraviš dobrog igrača, čim dostigne neki nivo on će otići-

Evo recimo, jedina ekipa koja se sastoji od domaćih igrača je Goražde ali to je ekipa koja je jako limitirana i teško da će ostati ove godine.
Ne može se non stop izbacivati talentovane igrače. Meni je recimo bilo vrh vidjeti Gračanicu prošle sezone, gdje imaš dosta stranaca, ali imaš i domaćih kvalitetnih igrača poput Ahmetaševića i Hamidovića.
Jednostavno, ove ekipe koje napadaju titulu će morati u svom timu da imaju minimum 7-8 stranaca.

gradacac10
Kontakt:

Post Postao/la gradacac10 » 03 nov 2019, 23:14

Sve vise facebook igraca, a sve manje pravih rukometasa, zato nemamo ekipu u ligi prvaka...

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 03 nov 2019, 23:42

gradacac10 je napisao/la:
03 nov 2019, 23:14
Sve vise facebook igraca, a sve manje pravih rukometasa, zato nemamo ekipu u ligi prvaka...
Upravu si drug 100% , evo živi primjer Almir Osmanhodzić iz visočke Bosne , dao je možda jedan il nijedan gol "svojoj" Gračanici i sada po portalima i fejsbucima optužuje domaće navijače da su mu tobože zviždali , a neko mu od 700 ljudi pokazao i srednji prst nakon njegovog promašaja , kukavički potez pravljenja od sebe žrtve , samo sebi zatvara vrata , a dobro bi nam došao...
raja malo prozivala toromanovića što nas je napustio kada smo jurišali na titulu , lik gospodski iskulirao i mirna bosna :mrgreen:

zalayeta
Kontakt:

Post Postao/la zalayeta » 04 nov 2019, 08:40

no rules je napisao/la:
03 nov 2019, 23:42
Upravu si drug 100% , evo živi primjer Almir Osmanhodzić iz visočke Bosne , dao je možda jedan il nijedan gol "svojoj" Gračanici i sada po portalima i fejsbucima optužuje domaće navijače da su mu tobože zviždali , a neko mu od 700 ljudi pokazao i srednji prst nakon njegovog promašaja , kukavički potez pravljenja od sebe žrtve , samo sebi zatvara vrata , a dobro bi nam došao...
raja malo prozivala toromanovića što nas je napustio kada smo jurišali na titulu , lik gospodski iskulirao i mirna bosna :mrgreen:
Iskreno sinoć u Gračanici Almir je imao doček kakav ne bi trebao da ima,on je bio profesionalac i igrao u klubu kada ih je išlo po 8-9 na utakmicu pa sve do premijer lige kad je bio kapiten kluba,uvijek davao zadnji atom snage za klub,i na treninzima i na utakmicama. Ovi što su njemu sinoć zviždali nemaju pogledanih utakmica na TV-u svi zajedno koliko Japan ima odigranih za RK Gračanica.

no rules
Kontakt:

Post Postao/la no rules » 04 nov 2019, 09:17

Ništa on nije doživio , ja bio na utakmici , a nisam primjetio, raja ga ignorisala i on se našao prozvan , smiješno , šta treba zviždat , a ako je almir u napadu svi da ušute , i sa Vogošćom kada je dolazio isto pisao po fejsbuku on i njemu bliski poslije utakmice u Gračanici.., pratim ga od kako je postao , kada je na početku Pijetloviću grijao klupu i uvijek smo ga bodrili , ali ovo što sada radi nije mu uredu ... u jednu lijepu priču oko rukometa u Gračanici bezze unosi nemir ;)
- ako je ovako osjetljiv trebali bi iz kluba tražiti njegovo izuzeće sa utakmica u Gračanici :mrgreen:

ham19
Kontakt:

Post Postao/la ham19 » 04 nov 2019, 09:18

no rules je napisao/la:
03 nov 2019, 23:42
Nije on nista od toga zasluzio, prilikom prozivanja njegovog imena na poceku utakmice svaki put bi trebao dobiti pljesak...Toliko godina je igrao u gracanici kad uslovi nisu bili bajni kao mozda danas...
Profesionalno je odradio svoj posao, nije uticao na to da gracanica ispadne iz lige i igrac njegovog kalibra nikad ne bi pristao da igra drugu ligu.U to vrijeme je ocikavao da ce napraviti iskorak u karijeri nekim inostranim angazmanom i pozivom u repku...Nazalost nije to ostvario...

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.