Premijer liga 2021/2022

gigglessmoke
Postovi: 1460
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la gigglessmoke » 27 nov 2021, 19:08

Benjamin trpa li trpa, vec je na desetak golova, 15 min do kraja. Falit ce on Iskri, kako god.

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la amchy » 27 nov 2021, 22:55

Arman Ljutic koristan za ekipu maksimalno. Momak je dao 8 golova veceras pola uz iskljucenje na njemu i igra odlicno u oba smjera. Zaista cudo kako ga je se Sloga odrekla. Slicno vazi i za Memica koji je toliko srcan da za nepovjerovati.

Gubitnik
Postovi: 65
Pridružen/a: 08 apr 2021, 19:48
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Gubitnik » 28 nov 2021, 09:58

Sto se tice Ciskusica jest on igrac dobar i sve ok, al nekako previse lopti trosi pogotovo u kljucnim trenucima on izvodi neke poteze nepotrebne, drugi igrači ne mogu da dodju do izražaja od njega,u odbrani je igrac manje svaki napad kad je on u igri bio u odbrani su probili po njegovoj strani. Memic mu je to sinoc jedini smio reci.Sad me bas zanima kako cemo igrati i imam osjećaj da ce neznanje mladjeg Sahmana da vodi ekipu doci do izražaja, sve se svodilo sta ce benjo da uradi. Mi Maglaj Sloge obe i Bosne obe borba za opstanak bit ce zanimljivo.Konjuh ima finu ekipu samo mislim da jos nisu dovoljno uigrani bili sinoc.

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la amchy » 28 nov 2021, 10:11

Po meni Sloga Vakuf ima dobru ekipu i fantasticne navijace i nece ispasti, kao niti Maglaj sa Benjom druga je to ekipa sada. Slogu Doboj spasava politika, tako da kandidate za ispadanje treba traziti izmedju Iskre i dvije Bosne.

Kapsula
Postovi: 47
Pridružen/a: 10 jul 2021, 14:47
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Kapsula » 28 nov 2021, 10:39

Problem što je Iskra dosad uvijek imala nekog na koga se mogla osloniti kad ih nije išlo , prvo je to bio Klis, pa Benjo , sad baš nemaju nekog golgetera , ima tu igrača koji mogu postići preko 5 golova kao što je Janković , Čekić , Ljutic , ali vidjecemo šta će biti u slijedećim utakmicama .
Da se Benjo ispucava i kad ne treba , to svakako , pogotovo u drugom poluvremenu se to moglo vidjeti , šuta iz nemogućih pozicija . Da ima muda i da se ne boji preuzeti odgovornost to svakako , ali minus mu je to što sve hoće sam i imam osjećaj da mu je bitno da nabije samo svoj skor .
Po meni bi trebala Iskra , dovesti nekog igrača sličnog kalibra ko Benjo, jer bolje sad dok smo u plusu nego kad se budemo borili za opstanak

A2D2
Postovi: 37
Pridružen/a: 15 avg 2020, 21:13
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la A2D2 » 28 nov 2021, 16:49

Nije mi jasno da niko živ u Živinicama ne vidi šta ljudi rade od kluba. Eldare Sarajliću rastjeraj tu bagru oko sebe. Jedini čovjek koji vrijedi u Konjuhu je gospodin Eldar Sarajlić. Vrati ljude koji vole Konjuh, a riješi se uhljupa Žile, Labendža, Ševke i otjeraj trenerčinu Kadića i onog pakaša Marčetu. Vratite Konjuh živiničanima

ACM19
Postovi: 97
Pridružen/a: 25 avg 2019, 09:31
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la ACM19 » 28 nov 2021, 18:01

A2D2 je napisao/la:
28 nov 2021, 16:49
Nije mi jasno da niko živ u Živinicama ne vidi šta ljudi rade od kluba. Eldare Sarajliću rastjeraj tu bagru oko sebe. Jedini čovjek koji vrijedi u Konjuhu je gospodin Eldar Sarajlić. Vrati ljude koji vole Konjuh, a riješi se uhljupa Žile, Labendža, Ševke i otjeraj trenerčinu Kadića i onog pakaša Marčetu. Vratite Konjuh živiničanima
Ovaj u jednom od prethodnih komentara kaže da je Konjuh solidan, ali treba da se uigra. Ekipa je ista kao prošle godine, samo desni bek došao. Po kvalitetu među boljim ekipama u ligi, ali igra i rezultati nula. Ako je ova ekipa prošle godine igrala super, a sad ništa, onda je trener taj koji treba da odgovara. Politika Konjuha se svodi da se uzme sve što Sloboda otpusti. Prvo trener Mašić, sad trener Kadić, lijevi bek Džana, golman Jelić, sad su htjeli i Nikolića ali ih Sloga spasila i sebi ga uzela. Ono što Sloboda otpiše nije ni za Konjuh sigurno. Realno gledajući sva igra se svodi na individualni kvalitet pojedinih igrača, tim nula. Čudno mi je da ljudi iz Živinice ne reaguju, da dopuštaju tjeranje domaćih igrača, a dovođenje polovnih, skupih i ne kvalitetnih.
Igrači već pričaju o nezaniteresovanosti trenera i povlađivanju Grujiću i Ristoviću. Neka od djece iz Živinica se već nude komšijskim klubovima jer vide neozbiljnost u trenažnom procesu, i nemojte se čuditi ako bude još gore. Sramota je da stranci uslove trenera i direktora da neće ostati ako se ne otpuste neki domaći igrači.
Izvinite se Jasenku i zamolite ga da se vrati dok nije kasno.

Avatar
Semper
Postovi: 2605
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Semper » 28 nov 2021, 18:18

Cim nema Seketa u Konjuhu misevi kolo vode. :salut: Seke je postrojavao i igrace i navijace kad je trebalo. To je mangup jedan po jedan.
Zadnja izmjena: Semper, dana/u 29 nov 2021, 10:37, ukupno mijenjano 1 put.

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Juventud » 28 nov 2021, 22:34

Semper je napisao/la:
28 nov 2021, 18:18
Cim neka Seketa u Konjuhu misevi kolo vode. :salut: Seke je postrojavao i igrace i navijace kad je trebalo. To je mangup jedan po jedan.
Ti si jedan obični **** iz Zivinica koji si licimijeran i ovde zasticen.
Izadji u javnost i na fejsu napisi ovo sve, ja ti kapu skidam i štaj Seke postrojavo bgti i kad, neseri hljebati a daj najbolji u ligi odbranbeni jest. Nebi me cudilo da ovo upravo seke pise ili jasenko ili neko njima blizak.
Svi iz stanova pametni i sve znaju, jedva cekate da se poserete po svom gradu klubu i svima.
Ako si Konjuhovac voli ga i u 5 ligi jbte bog u picku pozz iz Banovica

A2D2
Postovi: 37
Pridružen/a: 15 avg 2020, 21:13
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la A2D2 » 29 nov 2021, 06:19

Juventud = Adis mesar. Čuj pozdrav iz Banovića 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Juventud » 29 nov 2021, 07:19

A2D2 je napisao/la:
29 nov 2021, 06:19
Juventud = Adis mesar. Čuj pozdrav iz Banovića 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ma i Adis je **** ko i ti, jedno prica drugo radi.
Po men sve je nizbrdo krenulo od odlaska sa cela klubaaa gospon Jaskeeee

Avatar
Semper
Postovi: 2605
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Semper » 29 nov 2021, 10:41

@Juventud nema ljutnje ali tako jest. Seke je vodja bio i na terenu i izvan njega. Na terenu niko nije smio da sprovodi samovolju a navijaci nisu smjeli da pljuju igrace jer bi im Seke dao do znanja kako se navija.
A ti ako imas ista protiv Seketa javi mu se na fb i reci sta hoces jer je sad u Bugojnu. Samo sto moras biti svjestan da ce Seke doci u carsiju za petnestak dana.

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Juventud » 29 nov 2021, 11:11

Semper je napisao/la:
29 nov 2021, 10:41
@Juventud nema ljutnje ali tako jest. Seke je vodja bio i na terenu i izvan njega. Na terenu niko nije smio da sprovodi samovolju a navijaci nisu smjeli da pljuju igrace jer bi im Seke dao do znanja kako se navija.
A ti ako imas ista protiv Seketa javi mu se na fb i reci sta hoces jer je sad u Bugojnu. Samo sto moras biti svjestan da ce Seke doci u carsiju za petnestak dana.
Nemam nista protiv momka, momak je legenda i najblolji igrac odbrane u ligi a to daj navijacima govorio kad se navija i u svlacijonici naredjivo neseri bgti, srcan momak i treba svakom u timu bit primjer i to stoji.
A da se on pita ista oko bilo cega nebi napusto klub 3,4 puta i vraco se

Avatar
sveznadar
Postovi: 389
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la sveznadar » 29 nov 2021, 16:17

Najveća greška Konjuha je dovođenje Kadića koji ne vidi dalje od nosa. Staromodan rukomet i penzionerski za razliku od prošle godine kada je skoro ista ekipa trčala, borila se i dosta golova davala iz tranzicije i kontre.
Vidi se loša atmosfera u ekipi koja je napravljena. Očigledno da trener ima podršku Uprave i biće svi drugi krivi osim njega

Mahmurluk
Postovi: 248
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Mahmurluk » 30 nov 2021, 13:08

Sloga se žalila na utakmicu u Zavidovićima, iskreno nisam gledao, gledao sam onu drugu Slogu u Vakufu ..

Interesantno da se Sloga žalila na suđenje sudijskog para Grbić / Taletović koji je upravo prošle sezone jedan od glavnih kreatora uspjeha Sloge ..

Pogledajte delegiranja za prošlu sezonu, preko 50% utakmica Sloge sudio je upravo ovaj dvojac, koji je u saradnji sa Komesarom Jovićem (Doboj) obezbjedio visok plasman ekipi Sloge u prošloj sezoni..

Doduše i ova dvojica, ufurala se da su ko Konjičani, a realno, prva liga :D

Kapsula
Postovi: 47
Pridružen/a: 10 jul 2021, 14:47
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Kapsula » 30 nov 2021, 18:18

Šta je ovo sa Iskrom , prije nisu mogli nahvatati nijednog sponzora a evo sad tri u zadnjih mjesec , prvo best trgovine , zatim mozzart i evo sad nektar pivo ( gdje su njega našli )

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la gradacac10 » 30 nov 2021, 22:49

Mahmurluk je napisao/la:
30 nov 2021, 13:08
Sloga se žalila na utakmicu u Zavidovićima, iskreno nisam gledao, gledao sam onu drugu Slogu u Vakufu ..

Interesantno da se Sloga žalila na suđenje sudijskog para Grbić / Taletović koji je upravo prošle sezone jedan od glavnih kreatora uspjeha Sloge ..

Pogledajte delegiranja za prošlu sezonu, preko 50% utakmica Sloge sudio je upravo ovaj dvojac, koji je u saradnji sa Komesarom Jovićem (Doboj) obezbjedio visok plasman ekipi Sloge u prošloj sezoni..

Doduše i ova dvojica, ufurala se da su ko Konjičani, a realno, prva liga :D
Ti da malo pratis zadnjih par kola, ne bi imao misljenje da su Konjicani sudijski par vrijedan tvog divljenja. Sve im se svodi lagano domacinski, ne forsiraj se u nasoj PL i ne dizi buku oko sebe, a ovamo lagano euro takmicenja i eto svjetskog prvenstva, pametno.

Mahmurluk
Postovi: 248
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Mahmurluk » 01 dec 2021, 14:03

gradacac10 je napisao/la:
30 nov 2021, 22:49
Mahmurluk je napisao/la:
30 nov 2021, 13:08
Sloga se žalila na utakmicu u Zavidovićima, iskreno nisam gledao, gledao sam onu drugu Slogu u Vakufu ..

Interesantno da se Sloga žalila na suđenje sudijskog para Grbić / Taletović koji je upravo prošle sezone jedan od glavnih kreatora uspjeha Sloge ..

Pogledajte delegiranja za prošlu sezonu, preko 50% utakmica Sloge sudio je upravo ovaj dvojac, koji je u saradnji sa Komesarom Jovićem (Doboj) obezbjedio visok plasman ekipi Sloge u prošloj sezoni..

Doduše i ova dvojica, ufurala se da su ko Konjičani, a realno, prva liga :D
Ti da malo pratis zadnjih par kola, ne bi imao misljenje da su Konjicani sudijski par vrijedan tvog divljenja. Sve im se svodi lagano domacinski, ne forsiraj se u nasoj PL i ne dizi buku oko sebe, a ovamo lagano euro takmicenja i eto svjetskog prvenstva, pametno.
Ne bi sudili na Svjetskom prvenstvu da nisu klasa, ne bi ih sve i jedan klub prizeljkivao i na domacoj i u gostujucoj utakmici da nisu klasa.. tako da svaka druga rasprava je suvišna :D

Edit: Samo je Sloga iz Vakufa tražila njihovo izuzeće, jer je Sloga izgubila od Maglaja jedinu domaću utakmicu prije dvije sezone .. Zato što momci ne podliježu pritisku, ne jebu da li sude mami i tati ili meni i tebi, sude maksimalno korektno, rijetko se gube i to su cinjenice.. A da mogu pogrijesiti, mogu kao i svako .. Mada su greške u odnosu na ostale sudije iz BiH minimalne ...

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Juventud » 01 dec 2021, 15:09

100% si upravu momci ne podliježu pritisku domace publike bilo to u Vakufu, Gračanici, Maglaju ili bilo gdje i istina da ih svi timovi zele sa sudjenje.
A svakom se desi greska i desavacese a mislim da su takvu jednu napravilo u Vogosci na mecu Vogosca vs Borac i direktno ostetili Vogoscu.
Posle dodje mec Vogosca va Izvidjac i sudje takodje ovaj put kardinalno ostete Izvidjac i sve vrate Vogosci od meca s Borcem.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5265
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Rule_hz » 01 dec 2021, 22:59

Juventud je napisao/la:
01 dec 2021, 15:09
100% si upravu momci ne podliježu pritisku domace publike bilo to u Vakufu, Gračanici, Maglaju ili bilo gdje i istina da ih svi timovi zele sa sudjenje.
A svakom se desi greska i desavacese a mislim da su takvu jednu napravilo u Vogosci na mecu Vogosca vs Borac i direktno ostetili Vogoscu.
Posle dodje mec Vogosca va Izvidjac i sudje takodje ovaj put kardinalno ostete Izvidjac i sve vrate Vogosci od meca s Borcem.
U ova dva meča Vogošća-Borac, Vogošća-Izviđač, se odlučila titula prva BiH, naravno uz kiks Leotara u Maglaju, ciljano. Prvak već poznat nakon prvih par kola.... Samo je pitanje ko će bit' ohlađen, a i to će se ubrzo saznati... Mešetari čine svoje... U naredna 2-3 kola otpast ce Vogošća skroz i Leotar iz utrke za titulu. Sve se ide ciljano...

REALNO PL BIH JE TRENUTNO U RANGU NEKAD PRVE LIGE SJEVER - JUG OD 2002 GOD, AKO I NE MNOGO LOŠIJA...
PRVE LIGE U RANGU JUNIORSKOG PRVENSTVA ILI KADETSKOG...

Ko zadnji izađe nek ugasi fenjer...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.