Premijer liga 2021/2022

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6239
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la moj uzor-S.G » 10 okt 2021, 12:16

baltazar7 je napisao/la:
09 okt 2021, 22:32
baltazar7 je napisao/la:
09 okt 2021, 12:43
Borac – Iskra. 40:30
Gračanica – Konjuh - 1 - protiv Konjuha uvijek teško ali mislim da bi trebali dobiti
Leotar – Krivaja - 1 - Leotar dobar, dobro krenuli
Sloga GVU – Bosna S. - 1 - domaćini uz publiku protiv Bosne koja ima snage za pola utakmice
Izviđač – Sloga D. - 1 - bez puno pametovanja
Bosna V. – Gradačac - 1 - ovdje bi čak svašta moglo da bude ali i ovi će uz publiku to uzet
Maglaj – Sloboda - 2 - sve osim dvice će biti iznenađenje
Vogošća – slobodni

Sretno i pošteno svima :bih:
Samo Leotar pogodi :crazy:

Ali iskreno drago mi je kad vidim ovakve rezultate a i da je liga poprilično izjednačena. O kvaliteti ne bih puno, imam svoje mišljenje o tome ali da je zanimljiva, to se ne može poreći.
Nisam stigao uzet kartu na vrijeme, sta ovo čitam sramotna sudijska odluka za odlučujući gol?
Jel bio faul u napadu?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la EastwichTown » 10 okt 2021, 20:27

RK Izviđač Central osiguranje – MRK Sloga Doboj 39:24 (16:12)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja: 300.
Suci: Edin Kulović (Sarajevo) i Vedad Škaljić (Ilidža).
Nadzornik: Milenko Turudić (Mostar).

RK Izviđač CO: Herceg (6 obrana), Alihodžić (4 obrane, 2 sedmerca), Vukšić 1, Lukenda 1, Alilović 5, Kos 9, Odak 2, Keso 2, Bošković 7, Mišetić 3, Bubalo, Šaravanja, Pavlović 2, Ćeško 1, Bebek 1, Muhović 5.
Trener: Toni Čolina.

MRK Sloga: Bogdanović (9 obrana), Stojanović, Đurđević 5, Damjanović 3, V. Stanković 3, Trifunović 2, B. Stanković, Blagojević, Dejanovič, Marković, Ristić, Knežević 1, Miličević 6, Leković 4, Đurić, Bajović (2 obrane, 2 sedmerca).
Trener: Dejan Vasilić.

Isključenja: RK Izviđač CO 12 minuta, MRK Sloga 4 minuta.
Crveni karton: Zvonimr Lukenda u 37.minuti – treće isključenje.
Sedmerci: RK Izviđač CO 2/0, MRK Sloga 5/3.


RK Gračanica - RK Konjuh 26-26 (16-15)

Najefikasniji u redovima domaćina bili su Marko Pandžić sa deset i Edvin Dželilović sa pet postignutih pogodaka.

Kod Konjuha istakli su se Nikola Grujić sa dvanaest i Artem Iunin sa četiri postignuta pogotka. Po tri dodali su Goran Ristović i Nermin Smajić.


RK Maglaj - RK Sloboda 23:22 (10-9)

Maglaj su do pobjede vodili Amar Kendić, Amel Džakmić i Amar Hasić sa po pet postignutih pogodaka dok je Suad Huskić dodao četiri.

U redovima Slobode najefikasniji su bili Anes Bečić sa šest te Alen Ovčina i Bogdan Nikolić sa po četiri postignuta pogotka.


RK Bosna V - RK Gradačac 23:23 (12:10)

U redovima Bosne najefikasniji su bili Almir Osmanhodžić sa devet te Đorđe Kukić sa pet postignutih pogodaka. Mahir Burić dodao je četiri.

Kod Gradačca istakli su se Adnan Tufekčić i Edin Zrnić sa po pet postignutih pogodaka.


RK Sloga GVU - ORK Bosna S - 32:33 (15-17)

Najefikasniji u redovima Sloge bili su Amitović Amar sa jedanaest i Jamaković Adnan sa devet postignutih pogodaka. Pet je dodao Šarenac Goran a četiri Halebić Anes.

Sa druge strane u redovima Bosne najefikasniji su bili Vražalić Faruk sa osam te Omanović Emir sa sedam postignutih pogodaka. Harmandić Adnan i Toromanović Mustafa dodali su po šest.


RK Borac - RK Iskra 40:30 (22-14)

Najefikasniji u redovima Borca bili su Aleksandar Milićević sa osam, Vlado Draganić sa šest i Luka Perić sa pet postignutih pogodaka.

Kod Iskre istakli su se Jovan Todorović sa osam i Miloš Čekić sa pet postignutih pogodaka.


RK Leotar – RK Krivaja 33:28 (16:15)

SD Miloš Mrdić Trebinje – 9.10.2021., Sudije: Hrstić Žarko i Rašić Ante, Delegat: Vrhovac Aleksandar
Sedmerci: RK Leotar 4/4, RK Krivaja 2/2, Isključenja: RK Leotar (6 minuta), RK Krivaja (8 minuta)

RK Leotar: Savović Veselin, Arezanović Vladan 1, Ninković Milomir, Milojević Aleksandar 10, Ivanović Nikola 3, Parežanin Marko 4, Ratković Đorđe 4, Omerović Sidik, Tomić Vladimir 6, Stojanović Vasilije, Todorov Nenad, Babić Đorđe 1, Kovač Vasilije, Kovač Dimitrije, Smajilbegović Ajdin 4, Trener: Tavrić Darko

RK Krivaja: Omerović Ali-Muhamed, Velagić Selman 5, Salkić Ismir, Bašić Haris 6, Velić Deni, Mehić Eldar 4, Sarajlić Matej 5, Zvekić Semir, Telalović Faris, Polić Almas 2, Omerović Jasmin, Muhić Haris, Čolaković Faris 6, Hadžihasić Jasmin, Trener: Avdić Enes

sriracha
Postovi: 34
Pridružen/a: 14 jul 2020, 21:51
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la sriracha » 12 okt 2021, 10:35

Kastratović podnio ostavku ???
Od velikih ambicija Slobode na početku sezone do velikog pada. Možda i prerano donesena odluka.
Priča se da bi nasljednik mogao biti neko od stare garde trenera Junuzović, Dokić ili Doborac M.
Bit će zanimljivo ispratiti cijelu situaciju.

A2D2
Postovi: 37
Pridružen/a: 15 avg 2020, 21:13
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la A2D2 » 12 okt 2021, 17:02

Eto vam nazad i Ševko i Davor nek vas izvade iz gov... uzmite pride i Mufida Žilu. Bit ćete prvaci.

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Juventud » 12 okt 2021, 18:18

A2D2 je napisao/la:
12 okt 2021, 17:02
Eto vam nazad i Ševko i Davor nek vas izvade iz gov... uzmite pride i Mufida Žilu. Bit ćete prvaci.
Hahhhhaaaa Jasko je gigant i ime Rk Konjuh a ovi gledaju svi svoju korist.
Junuz je extra trener samo neznam kakav je sa zdravljem.
A znal neko nesto sta je sa Čičkušićem iz Rk Iskre jel napustijo ili sta se tačno dogadja.
Koji bi sad za vikend mogo bit derbi na tvu.
Po meni derbi kola je u Tz, Slo vs Gra al nema ga na tvu 😰😰

terra
Postovi: 572
Pridružen/a: 19 jan 2015, 19:22
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la terra » 12 okt 2021, 18:24

Juventud je napisao/la:
12 okt 2021, 18:18
A2D2 je napisao/la:
12 okt 2021, 17:02
Eto vam nazad i Ševko i Davor nek vas izvade iz gov... uzmite pride i Mufida Žilu. Bit ćete prvaci.
Hahhhhaaaa Jasko je gigant i ime Rk Konjuh a ovi gledaju svi svoju korist.
Junuz je extra trener samo neznam kakav je sa zdravljem.
A znal neko nesto sta je sa Čičkušićem iz Rk Iskre jel napustijo ili sta se tačno dogadja.
Koji bi sad za vikend mogo bit derbi na tvu.
Po meni derbi kola je u Tz, Slo vs Gra al nema ga na tvu 😰😰
Zašto bi Čičkušić napustio?

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la baltazar7 » 12 okt 2021, 20:02

moj uzor-S.G je napisao/la:
10 okt 2021, 12:16
baltazar7 je napisao/la:
09 okt 2021, 22:32
baltazar7 je napisao/la:
09 okt 2021, 12:43
Borac – Iskra. 40:30
Gračanica – Konjuh - 1 - protiv Konjuha uvijek teško ali mislim da bi trebali dobiti
Leotar – Krivaja - 1 - Leotar dobar, dobro krenuli
Sloga GVU – Bosna S. - 1 - domaćini uz publiku protiv Bosne koja ima snage za pola utakmice
Izviđač – Sloga D. - 1 - bez puno pametovanja
Bosna V. – Gradačac - 1 - ovdje bi čak svašta moglo da bude ali i ovi će uz publiku to uzet
Maglaj – Sloboda - 2 - sve osim dvice će biti iznenađenje
Vogošća – slobodni

Sretno i pošteno svima :bih:
Samo Leotar pogodi :crazy:

Ali iskreno drago mi je kad vidim ovakve rezultate a i da je liga poprilično izjednačena. O kvaliteti ne bih puno, imam svoje mišljenje o tome ali da je zanimljiva, to se ne može poreći.
Nisam stigao uzet kartu na vrijeme, sta ovo čitam sramotna sudijska odluka za odlučujući gol?
Jel bio faul u napadu?
Ima detalj na FB stranici Gračanice. Pandžić šutira i postiže gol a negdje na putu lopte do gola čuje se pištaljka.
Koga god sam pitao za ovaj detalj, trojica sudija sa PL kažu da je gol trebao biti priznat i da su požurili...ali he...ji ga sad.

Juventud
Postovi: 402
Pridružen/a: 31 maj 2019, 18:54
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Juventud » 12 okt 2021, 20:14

baltazar7 je napisao/la:
12 okt 2021, 20:02
moj uzor-S.G je napisao/la:
10 okt 2021, 12:16
baltazar7 je napisao/la:
09 okt 2021, 22:32


Samo Leotar pogodi :crazy:

Ali iskreno drago mi je kad vidim ovakve rezultate a i da je liga poprilično izjednačena. O kvaliteti ne bih puno, imam svoje mišljenje o tome ali da je zanimljiva, to se ne može poreći.
Nisam stigao uzet kartu na vrijeme, sta ovo čitam sramotna sudijska odluka za odlučujući gol?
Jel bio faul u napadu?
Ima detalj na FB stranici Gračanice. Pandžić šutira i postiže gol a negdje na putu lopte do gola čuje se pištaljka.
Koga god sam pitao za ovaj detalj, trojica sudija sa PL kažu da je gol trebao biti priznat i da su požurili...ali he...ji ga sad.
Aj šuti djaba si pito neriješeno i vozdra nije vam malo bilo ni crveni Smajiću u 40 min i onda jos povreda zamjene Djane sto to nekomentarisete ili prosle sezone gol u gostima Krivaji sa zvukom svirene ma ajds molim vas posttt

Gubitnik
Postovi: 65
Pridružen/a: 08 apr 2021, 19:48
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Gubitnik » 12 okt 2021, 21:37

Hoce li moci publika prisustvati mecu Iskra-Sloga, jesu imali sjednicu danas, samo u Sbk ne daju publici da prisustvuje.

masterfan
Postovi: 377
Pridružen/a: 16 avg 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la masterfan » 12 okt 2021, 23:00

Gubitnik je napisao/la:
12 okt 2021, 21:37
Hoce li moci publika prisustvati mecu Iskra-Sloga, jesu imali sjednicu danas, samo u Sbk ne daju publici da prisustvuje.
Bila sjednica ili ne, moci ce se provuc nekako.

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la amchy » 13 okt 2021, 11:18

Cickusic otisao u Katar.

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la brzi » 13 okt 2021, 11:59

amchy je napisao/la:
13 okt 2021, 11:18
Cickusic otisao u Katar.
Ništa Iskra nije izgubila,igrač koji je gušio igru i ekipu

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la sveznadar » 13 okt 2021, 19:37

Juventud je napisao/la:
12 okt 2021, 20:14
baltazar7 je napisao/la:
12 okt 2021, 20:02
moj uzor-S.G je napisao/la:
10 okt 2021, 12:16

Nisam stigao uzet kartu na vrijeme, sta ovo čitam sramotna sudijska odluka za odlučujući gol?
Jel bio faul u napadu?
Ima detalj na FB stranici Gračanice. Pandžić šutira i postiže gol a negdje na putu lopte do gola čuje se pištaljka.
Koga god sam pitao za ovaj detalj, trojica sudija sa PL kažu da je gol trebao biti priznat i da su požurili...ali he...ji ga sad.
Aj šuti djaba si pito neriješeno i vozdra nije vam malo bilo ni crveni Smajiću u 40 min i onda jos povreda zamjene Djane sto to nekomentarisete ili prosle sezone gol u gostima Krivaji sa zvukom svirene ma ajds molim vas posttt
Kakva povreda Djane. Klasični nokaut u skoku za crveni a ne za 2 minuta. Pogledajte na 1.56 snimka na fb Gračanice

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la EastwichTown » 13 okt 2021, 20:42

Izgubi novoosnovani klub ORK Bosna od Borca BL 22:30 , zaostala utakmica...

Avatar
Semper
Postovi: 2649
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Semper » 13 okt 2021, 20:46

Bosna je nazalost izgubila od super jakodćg Borca. Haramandic i Tore su izgledali kao pocetnici pored golobradih mladica iz BL. Jedine svjetle tacke u Bosni su bili Mrda i standardno najbolji Amar Korkaric. Sam Mikic je poslije utakmice rekao da mu fali jedan kreativac poput Amara Korkarica.
Zule ce sigurno ovu ekipu posloziti, rijesice se Toreta i Ade a punu slobodu ce dati Amaru da kreira napade i zabija kad je pasiva.
Od kako se Damir K. povrijedio odbrana Bosne kao da ne postoji. Taj momak je prosle godine sam drzao odbranu a Tore je bio samo njegov pratioc. Sada kada Tore mora sam drzati odbranu, gubi se. Sva sreca pa se Damir ubrzo vraca.
Zadnja izmjena: Semper, dana/u 13 okt 2021, 20:54, ukupno mijenjano 1 put.

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la baltazar7 » 13 okt 2021, 20:51

Juventud je napisao/la:
12 okt 2021, 20:14
baltazar7 je napisao/la:
12 okt 2021, 20:02
moj uzor-S.G je napisao/la:
10 okt 2021, 12:16

Nisam stigao uzet kartu na vrijeme, sta ovo čitam sramotna sudijska odluka za odlučujući gol?
Jel bio faul u napadu?
Ima detalj na FB stranici Gračanice. Pandžić šutira i postiže gol a negdje na putu lopte do gola čuje se pištaljka.
Koga god sam pitao za ovaj detalj, trojica sudija sa PL kažu da je gol trebao biti priznat i da su požurili...ali he...ji ga sad.
Aj šuti djaba si pito neriješeno i vozdra nije vam malo bilo ni crveni Smajiću u 40 min i onda jos povreda zamjene Djane sto to nekomentarisete ili prosle sezone gol u gostima Krivaji sa zvukom svirene ma ajds molim vas posttt
Polahko ba jarane. Ja ti govorim o tom detalju na kraju. Ima snimak. Da su pustili bilo bi 1 razlike za nas i ne bi bilo nezasluženo. Isto i obratno. Nikad mi ne kmečimo toliko kao drugi. No sikiriki.

A ovo što navodiš, nemam pojma šta želiš? Ko je počeo rat?

Sretno dalje :thumbup:

P.S. ako već hoćeš, ove sezone, kolo prije Konjuha, Trkulja u zadnjim sekundama za neriješeno. I šta?

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la baltazar7 » 13 okt 2021, 22:26

Nego da ja bacim i fulam prognozu :D

Sloboda – Gračanica - 2 - navijački ali realno jako teško. Nismo u zadnje vrijeme nikako mogli sa Slobodom u Tuzli, valjda nas krene :D
Krivaja – Konjuh - 1x2 - jako mudra prognoza ali zaista mislim da je sve moguće.
Gradačac – Maglaj - 1 - Maglaj će čupati domaćinski što mogne u gostima dosta teško.
Leotar – Borac - 2 - vjerovatno prvi pravi ispit i za jedne i za druge. Obje ekipe imaju sve pobjede, najbolji start u ligi itd...ipak, Borac je Borac.
Bosna S. – Vogošća - 2 - Bosna mi ne djeluje uvjerljivo, naprotiv. Iako me ne bi začudilo da pobijede Vogošću. Teško ali moguće.
Iskra – Sloga GVU - 1 - i jedni i drugi tanki na početku. Čisto zbog domaćeg terena.
Sloga D. – Bosna V. - 1 - Bosna je čini se jedinu pravu utakmicu odigrala u Gračanici. Nakon toga ništa.
Izviđač – slobodni

Sretno svima :wave:

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la ham19 » 14 okt 2021, 12:01

baltazar7 je napisao/la:
13 okt 2021, 22:26
Nego da ja bacim i fulam prognozu :D

Sloboda – Gračanica - 2 - navijački ali realno jako teško. Nismo u zadnje vrijeme nikako mogli sa Slobodom u Tuzli, valjda nas krene :D
Krivaja – Konjuh - 1x2 - jako mudra prognoza ali zaista mislim da je sve moguće.
Gradačac – Maglaj - 1 - Maglaj će čupati domaćinski što mogne u gostima dosta teško.
Leotar – Borac - 2 - vjerovatno prvi pravi ispit i za jedne i za druge. Obje ekipe imaju sve pobjede, najbolji start u ligi itd...ipak, Borac je Borac.
Bosna S. – Vogošća - 2 - Bosna mi ne djeluje uvjerljivo, naprotiv. Iako me ne bi začudilo da pobijede Vogošću. Teško ali moguće.
Iskra – Sloga GVU - 1 - i jedni i drugi tanki na početku. Čisto zbog domaćeg terena.
Sloga D. – Bosna V. - 1 - Bosna je čini se jedinu pravu utakmicu odigrala u Gračanici. Nakon toga ništa.
Izviđač – slobodni

Sretno svima :wave:
Ako sad ne dobijete slobodu, mislim da nece biti druge sanse :D
Najavili borbu za prvaka, iskorak u evropi, a sve prosuli u prva 4 kola.
Nikolic napustio slobodu, jos par igrace ce dobiti slobodne papire, trener vidio koliko je sati i napustio brod koji tone...turbulentno je i prava sansa za vas da sa ovom pobjedom zakoracite u borbu za prvaka ove godine

Mirso1
Postovi: 17
Pridružen/a: 02 sep 2020, 13:24
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la Mirso1 » 14 okt 2021, 13:23

Sloboda nikas i nije bila ekipa. Kakvu god ekipu složili i kakvog god trenera doveli i koliko god love imali. Vrhunac ce oststi osvajanje kupa (a znamo koliko je ovdje klubove briga za kup), a uvijek ce prosipati bodove bez obzira na sve. Individualno su blizu, ali ekipno daleko od izvidjaca, borca, gracanice i vogosce..

palladino
Postovi: 217
Pridružen/a: 30 jul 2019, 08:06
Kontakt:

Re: Premijer liga 2021/2022

Post Postao/la palladino » 14 okt 2021, 16:45

ham19 je napisao/la:
14 okt 2021, 12:01
baltazar7 je napisao/la:
13 okt 2021, 22:26
Nego da ja bacim i fulam prognozu :D

Sloboda – Gračanica - 2 - navijački ali realno jako teško. Nismo u zadnje vrijeme nikako mogli sa Slobodom u Tuzli, valjda nas krene :D
Krivaja – Konjuh - 1x2 - jako mudra prognoza ali zaista mislim da je sve moguće.
Gradačac – Maglaj - 1 - Maglaj će čupati domaćinski što mogne u gostima dosta teško.
Leotar – Borac - 2 - vjerovatno prvi pravi ispit i za jedne i za druge. Obje ekipe imaju sve pobjede, najbolji start u ligi itd...ipak, Borac je Borac.
Bosna S. – Vogošća - 2 - Bosna mi ne djeluje uvjerljivo, naprotiv. Iako me ne bi začudilo da pobijede Vogošću. Teško ali moguće.
Iskra – Sloga GVU - 1 - i jedni i drugi tanki na početku. Čisto zbog domaćeg terena.
Sloga D. – Bosna V. - 1 - Bosna je čini se jedinu pravu utakmicu odigrala u Gračanici. Nakon toga ništa.
Izviđač – slobodni

Sretno svima :wave:
Ako sad ne dobijete slobodu, mislim da nece biti druge sanse :D
Najavili borbu za prvaka, iskorak u evropi, a sve prosuli u prva 4 kola.
Nikolic napustio slobodu, jos par igrace ce dobiti slobodne papire, trener vidio koliko je sati i napustio brod koji tone...turbulentno je i prava sansa za vas da sa ovom pobjedom zakoracite u borbu za prvaka ove godine
Izbor pojačanja i ekipa koja je sastavljena je u startu loša, neprovjereni igrači iz CG ,ovaj Nikolić prevara od igrača ,Bubić...i još na kraju svega ekipu vode Alen i Lutvo , s njima sve počinje i završava i ko god da dođe dok njih ne sklone nema tu nafake niti će biti ikad.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.