Premijer liga 2022/2023

Sike
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 feb 2023, 07:13
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Sike » 18 feb 2023, 00:31

zalayeta je napisao/la:
13 feb 2023, 07:29
Sjajan text velikog stručnjaka dade doborca na ss.ba , čudi me samo da on nije gdje van BiH jer ove njegove izjave i priče su prevazišle ovu našu kasabu. Nije njegova glava za Bosne ....Šta kaže ekipa imali iste rezultate testa kao U20 Norveška :tralala: :tralala: :tralala: i on je napravio sve igrače , čak i Karanović eksplodirao u Gradačcu ,pa Bože sačuvaj čovjek ubijao i u Slogi i u Visokom isto kao i tamo. Baš svako ima moć da sebe nazove trenerom ili sta već. dado video analiza doborac ,budući selektor Norveške aBd ,ali u k***u.
Ne znam sta zelis da se napise? Covjek se osvrnuo na neke bitne stvari koje se ticu kompletnog rukometa u BiH, a ti se uhvatio nekih licnih stvari ocigledno. I hoces da se popisamo na taj tekst. De opusti se i razumi tekst u cijelom kontekstu.

Mahmurluk
Postovi: 252
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Mahmurluk » 20 feb 2023, 09:17

Semper je napisao/la:
17 feb 2023, 15:49
Amar Korkaric zvanicno najskuplji igrac kosovske lige u rukometu u historiji. Sinoc je svojom fantasticnom izvedbom donio klubu novi trofej.
Strucnjaci na forumu su ga osporavali ali je svima zacepio usta...
Kako je promaklo Smajlagiću pa mu nije uputio poziv. Morao se ako ništa naci na prosirenom spisku. Velika buducnost je pred njim i siguran sam da ce zamijeniti Nikolu Prcea :)

Avatar
zalayeta
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 avg 2019, 14:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la zalayeta » 20 feb 2023, 13:17

Sike je napisao/la:
18 feb 2023, 00:31
zalayeta je napisao/la:
13 feb 2023, 07:29
Sjajan text velikog stručnjaka dade doborca na ss.ba , čudi me samo da on nije gdje van BiH jer ove njegove izjave i priče su prevazišle ovu našu kasabu. Nije njegova glava za Bosne ....Šta kaže ekipa imali iste rezultate testa kao U20 Norveška :tralala: :tralala: :tralala: i on je napravio sve igrače , čak i Karanović eksplodirao u Gradačcu ,pa Bože sačuvaj čovjek ubijao i u Slogi i u Visokom isto kao i tamo. Baš svako ima moć da sebe nazove trenerom ili sta već. dado video analiza doborac ,budući selektor Norveške aBd ,ali u k***u.
Ne znam sta zelis da se napise? Covjek se osvrnuo na neke bitne stvari koje se ticu kompletnog rukometa u BiH, a ti se uhvatio nekih licnih stvari ocigledno. I hoces da se popisamo na taj tekst. De opusti se i razumi tekst u cijelom kontekstu.
Opušten i razumio tekst, samo kažem da ko iole zna Dadu da ni on nije neka "cvjećka" u svemu tome ,on , Zrnić i ekipa šta su radili to svi znaju po Gradačcu. A ovo za razvoj igrača, ako je toliki strućnjak što mu svi igrači od Adija x2, Mehića, Karanovića , Šahdanovića otišli u Gračanicu da ih trenira Damir ? I Hrnjić je bio ali nije to taj kapacitet za Damira pa se skrasio u svom matičnom klubu. Dado je jedna velika ubleha i prevara od trenera i tjt. :guz:

Mahmurluk
Postovi: 252
Pridružen/a: 30 mar 2018, 00:57
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Mahmurluk » 20 feb 2023, 15:15

zalayeta je napisao/la:
20 feb 2023, 13:17
Sike je napisao/la:
18 feb 2023, 00:31
zalayeta je napisao/la:
13 feb 2023, 07:29
Sjajan text velikog stručnjaka dade doborca na ss.ba , čudi me samo da on nije gdje van BiH jer ove njegove izjave i priče su prevazišle ovu našu kasabu. Nije njegova glava za Bosne ....Šta kaže ekipa imali iste rezultate testa kao U20 Norveška :tralala: :tralala: :tralala: i on je napravio sve igrače , čak i Karanović eksplodirao u Gradačcu ,pa Bože sačuvaj čovjek ubijao i u Slogi i u Visokom isto kao i tamo. Baš svako ima moć da sebe nazove trenerom ili sta već. dado video analiza doborac ,budući selektor Norveške aBd ,ali u k***u.
Ne znam sta zelis da se napise? Covjek se osvrnuo na neke bitne stvari koje se ticu kompletnog rukometa u BiH, a ti se uhvatio nekih licnih stvari ocigledno. I hoces da se popisamo na taj tekst. De opusti se i razumi tekst u cijelom kontekstu.
Opušten i razumio tekst, samo kažem da ko iole zna Dadu da ni on nije neka "cvjećka" u svemu tome ,on , Zrnić i ekipa šta su radili to svi znaju po Gradačcu. A ovo za razvoj igrača, ako je toliki strućnjak što mu svi igrači od Adija x2, Mehića, Karanovića , Šahdanovića otišli u Gračanicu da ih trenira Damir ? I Hrnjić je bio ali nije to taj kapacitet za Damira pa se skrasio u svom matičnom klubu. Dado je jedna velika ubleha i prevara od trenera i tjt. :guz:
Takvih je puna kasaba bh rukometa, redom ...

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la EastwichTown » 21 feb 2023, 16:57

RK Borac m:tel – RK Izviđač Central osiguranje 25:28 (11:17)

Banja Luka, dvorana JUSC Borik, gledatelja 1500.
Suci: Nedim Arnautović i Aleksandar Jović (Tuzla)
Nadzornik: Alija Hasić (Tuzla).

RK BORAC M:TEL: Brkić, Ivanović 2, Perić, Rađenović 1, Kalamanda 5, Petrović 1, Nježić 3/1, Miljenović, Knežević 2, Tepić 2, Draganić 2, Letić, Rožić 7, Subotić, Bajčeta.
Trener: Miljan Stanić.

RK IZVIĐAČ CO: Herceg (1 obrana), Suljević (9 obrana), Vukšić 8/2, Bubalo, Odak, Šević, Ljubić 2, Bošković 3, Šimić, Bubalo, Šaravanja 3, Pavlović 6, Ćeško 5, Bebek 1, Purić.
Trener: Toni Čolina.

Isključenja: Borac 6 minuta, Izviđač 10 minuta.
Sedmerci: Borac 1/1, Izviđač 3/2.




RK Sloga – RK Krivaja 34:27 (16:11)

SD Osječani Doboj – 18.2.2023., Sudije: Bejtović Nebojša i Burazor Bojan, Delegat: Dejanović Predrag
Sedmerci: RK Sloga 3/1, RK Krivaja 7/5, Isključenja: RK Sloga (8 minuta), RK Krivaja (10 minuta)

RK Sloga: Bogdanović Milutin (11 odbrana), Blagojević Marinko 1, Stojanović Radomir 2, Đorđević Luka 3, Stanković Stanko 10, Marković Vladan 2, Tulendić Bojan 4, Peštić Bogdan 1, Peštić Nemanja, Simić Slobodan, Ristić Danilo 6, Miličević Dušan 4, Maričić Rajko, Dejanović Peđa, Knežević Nikola 1, Bajović Božidar (1 odbrana), Trener: Stanić Miljan

RK Krivaja: Omerović Ali-Muhamed (12 odbrana), Hamurović Bakir, Bašić Haris 3, Velić Deni, Mehić Eldar 2, Sinanović Edin 2, Sušić Amar, Torlaković Kerim 3, Previšić Slavko 10, Telalović Faris 5, Polić Almas, Abdurahmanović Sedžad 2, Avdić Elmas, Trener: Divković Ivan




Sloboda - Leotar 32:24 (16:12)

Slobodu su do pobjede vodili Suhonjić Emir, Mišetić Mirko, Buljina Haris i Bečić Anes sa po pet postignutih pogodaka. Četiri je dodao Čičkušić Benjamin.

Kod ekipe Leotara Arizanović Vladan postigao je sedam, Stanković Vladimir šest a Smajilbegović Ajdin pet.



Kakanj - Iskra 28:45 (9:22)

Iskru su do pobjede vodili Talić Samir sa sedam, Huskić Suad, Todorović Jovan, Janković Lazar i Šišić Aldin sa po pet postignutih pogodaka.

Kod Kaknja istakli su se Delić Salih sa osam, Gashi Ajdin sa šest i Burić Omar sa pet postignutih pogodaka.



Goražde - Hercegovina 30:28 (15:15)

Goražde su do pobjede vodili Pušilo Emsad sa devet i Žiga Tarik sa pet postignutih pogodaka. Četiri je dodao Pilav Nedim.

Kod Hercegovine standardno dobar bio je Dželilović Edvin sa sedam postignutih pogodaka. Jedan manje dodao je Dragović Darko a pet Ivanović Nemanja.



Gračanica - Bosna V. 43:30 (21:14)

Mehmedović Omer sa osam postignutih pogodaka bio je najraspoloženiji u redovima Gračanice. Po sedam su dodali Karanović Luka i Dautović Sead, dok je jedan manje postigao Mehmedćehajić Adi.

U redovima Bosne istakli su se Halilbegović Faruk sa sedam i Jamaković Emras sa pet postignutih pogodaka.



Maglaj - Vogošća 27:23.

Najefikasniji u redovima Maglaja bili su Kadrić Damir sa sedam, Kendić Amar sa šest i Hadžić Nedim sa pet postignutih pogodaka.

Kod Vogošće Ombaša Ermin pogađao je sedam puta a jednom manje Burić Mahir.



Gradačac - Konjuh 22:33 (8-16)

Selimović Aid sa šest te Klopić Adi, Modrić Mirza i Osmanhodžić Almir sa po pet postignutih pogodaka bili su najefikasniji u redovima ekipe Konjuha.

Sa druge strane kod Gradačca Hrnjić Jasmin postigao je šest, Pedić Haris pet a Demirović Amer četiri pogotka.

Sike
Postovi: 2
Pridružen/a: 14 feb 2023, 07:13
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Sike » 21 feb 2023, 20:43

Mahmurluk je napisao/la:
20 feb 2023, 15:15
zalayeta je napisao/la:
20 feb 2023, 13:17
Sike je napisao/la:
18 feb 2023, 00:31


Ne znam sta zelis da se napise? Covjek se osvrnuo na neke bitne stvari koje se ticu kompletnog rukometa u BiH, a ti se uhvatio nekih licnih stvari ocigledno. I hoces da se popisamo na taj tekst. De opusti se i razumi tekst u cijelom kontekstu.
Opušten i razumio tekst, samo kažem da ko iole zna Dadu da ni on nije neka "cvjećka" u svemu tome ,on , Zrnić i ekipa šta su radili to svi znaju po Gradačcu. A ovo za razvoj igrača, ako je toliki strućnjak što mu svi igrači od Adija x2, Mehića, Karanovića , Šahdanovića otišli u Gračanicu da ih trenira Damir ? I Hrnjić je bio ali nije to taj kapacitet za Damira pa se skrasio u svom matičnom klubu. Dado je jedna velika ubleha i prevara od trenera i tjt. :guz:
Takvih je puna kasaba bh rukometa, redom ...
Nisi ti dobro razumio dok kazes da za Grcanicu Hrnjic nije bio kapacitet. Ljudi imaju lovu i organizaciju i zahtijevaju nivo od igraca. Lako je tako trenirati i imati dobar tim jer imas mogucnosti da ih zadrzis. Totalno sam neutralan i ne branim nikoga, ali mislim da taj tvoj stav ima nesto privatno i dublje, a ove stranice nisu za te stvari. Lijep pozdrav i okani se necega sto ne razumijes. Puna podrska za Dadu jer ko je imalo u tim vodama, razumije sta je htio reci. Sport je u BiH davno propao i jadan je onaj ko srcem u to ide i ne gleda pare.

Avatar
zalayeta
Postovi: 22
Pridružen/a: 01 avg 2019, 14:01
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la zalayeta » 22 feb 2023, 07:30

Sike je napisao/la:
21 feb 2023, 20:43
Mahmurluk je napisao/la:
20 feb 2023, 15:15
zalayeta je napisao/la:
20 feb 2023, 13:17


Opušten i razumio tekst, samo kažem da ko iole zna Dadu da ni on nije neka "cvjećka" u svemu tome ,on , Zrnić i ekipa šta su radili to svi znaju po Gradačcu. A ovo za razvoj igrača, ako je toliki strućnjak što mu svi igrači od Adija x2, Mehića, Karanovića , Šahdanovića otišli u Gračanicu da ih trenira Damir ? I Hrnjić je bio ali nije to taj kapacitet za Damira pa se skrasio u svom matičnom klubu. Dado je jedna velika ubleha i prevara od trenera i tjt. :guz:
Takvih je puna kasaba bh rukometa, redom ...
Nisi ti dobro razumio dok kazes da za Grcanicu Hrnjic nije bio kapacitet. Ljudi imaju lovu i organizaciju i zahtijevaju nivo od igraca. Lako je tako trenirati i imati dobar tim jer imas mogucnosti da ih zadrzis. Totalno sam neutralan i ne branim nikoga, ali mislim da taj tvoj stav ima nesto privatno i dublje, a ove stranice nisu za te stvari. Lijep pozdrav i okani se necega sto ne razumijes. Puna podrska za Dadu jer ko je imalo u tim vodama, razumije sta je htio reci. Sport je u BiH davno propao i jadan je onaj ko srcem u to ide i ne gleda pare.
Pa nije kapacitet čim nije ostao i to je kraj priče,zašto je Adi ostao,jedan ,drugi ,jer su kapacitet i daju svoj dio za ekipu. Sport u BiH sam od sebe je u banani to svi znaju ,i rekao sam ja da ima tu istine u tom tekstu ali samo opet kažem nije ni Dado cvijeće neko pa opleti po svima ,a imaš oraha u džepu i sam. Svi igrači koje sam nabrojao da su otišli u Gračanicu nisu zbog većih para otišli, otišli su na iste pare ali Damir je ključni faktor jer je on izmislio rukomet za Dadu po svemu. Nista privatno nemam protiv momka ali palamudit bezveze radi svojih nekih kompleksa je čudo,i to je draž današnjeg doba da bilo ko može nazvat novinara i izgovorit masu gluposti,malo istine samo da zadovolji svoj ego. Od mene dosta , imamo drugačija mišljenja , ti si izgleda neki Dadin drug ili možda Dado lično pa braniš ovo sve ,ja znam malo dublje komplet priču pa zato i pišem jer sam upućen u sva dešavanja . Pozz

Avatar
Hadersfild
Postovi: 65
Pridružen/a: 23 apr 2022, 14:41
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Hadersfild » 25 feb 2023, 19:49

Ovo veceras u Bugojnu je cirkuz od sudjenja.

Saveze reaguj!!!
Kult glavnog grada.

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la GEC » 26 feb 2023, 17:20

Hadersfild je napisao/la:
25 feb 2023, 19:49
Ovo veceras u Bugojnu je cirkuz od sudjenja.

Saveze reaguj!!!
Hadersfild je napisao/la:
25 feb 2023, 19:49
Ovo veceras u Bugojnu je cirkuz od sudjenja.

Saveze reaguj!!!
Daj ba jel te stid svega ti !!! Vama sinoć ni 6.sudija nije moglo pomoć plus dva bostana i tri čekića.ne rise :shhh:

Avatar
Hadersfild
Postovi: 65
Pridružen/a: 23 apr 2022, 14:41
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Hadersfild » 26 feb 2023, 20:39

Samim sjeckanjem igre od pocetka nisu dali da gledamo jedan dobar mec.

Toliko sudijskih gresaka nisam u zivotu vidio, komedija.

Na stranu sve, od 35. su igrali igraci s klupe.

Dabogda svi imali ovakva “gostujuca” sudjenja ;)
Kult glavnog grada.

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la EastwichTown » 01 mar 2023, 16:58

RK Izviđač Central osiguranje – RK Kakanj 51:24 (26:14)

Ljubuški, Gradska športska dvorana, gledatelja 200.
Suci: Jovan Babić i Borislav Bogdanić (Banja Luka).
Nadzornik: Mladen Raič (Mostar).

RK Izviđač CO: Herceg (19 obrana, 1 sedmerac), Suljević, Vukšić 2, Bubalo 3, Šević 2, Bošković, Šimić 12/1, Bubalo 8, Šaravanja 4, Pavlović 2/2, Ćeško 2, Dedić 2, Grbavac 5, Bebek 8, Purić 1.
Trener: Toni Čolina.

RK Kakanj: Beganović (9 obrana), Sarać, Brkić 1, Mušija, Burić 8, Delić 8, Neimarlija, Alić, Čeliković Bočić 4, Gashi 2, Tica, Zahirović, Salkić 1, Delibašić.
Trener: Denis Suljević.



RK Krivaja - RK Maglaj 25:13 (11:7)

SD Zavidovići – 25.2.2023,
Sudije: Bijeljić Saša i Tovilović Miroslav,
Delegat: Jović Vladimir
Sedmerci: RK Krivaja 2/1, RK Maglaj 5/3,
Isključenja: RK Krivaja (14 minuta), RK Maglaj (12 minuta)

RK Krivaja: Omerović Ali-Muhamed, Hamurović Bakir, Bašić Haris, Velić Deni 4, Mehić Eldar 1, Sinanović Edin 5, Sušić Amar, Husanović Adin, Torlaković Kerim 5, Previšić Slavko 5, Telalović Faris 3, Polić Almas, Čolaković, Faris Abdurahmanović Sedžad 1, Avdić Elmas, Hadžihasić Jasmin 1, Trener: Divković Ivan

RK Maglaj: Hadžić Nedim 3, Omeragić Adi, Hajdić Sifet 1, Suljaković Tarik 1, Kendić Amar, Velagić Selman, Muhić Haris, Bajraktarević Emir, Karabegović Tarik, Ridžal Alen, Bosić Boris, Omahić Selvedin, Bosić Đorđe, Hasić Amar 2, Kadrić Damir 5, Čosić Haso 1, Trener: Đerzić Adnan Svijet rukometa 2




HERCEGOVINA - GRADAČAC 32:25 (13:12)

Sportska hala "Nevesinjka". Gledalaca: 350. Sudije: Branimir Bilić, Filip Dugandžić (Ljubuški). Sedmarice: Hercegovina 3(2), Gradačac 5(3). Isključenja: Hercegovina (8 min), Gradačac(-)

HERCEGOVINA: Ivanović (5), Šarenac (3), Čabrilo (3), Dragović (9), Vujadinović, Vučić, Zečević (2), Cvijanović, Bašić (1), Zlatić (1), Dželilović (3), Kovač ( 1), Karanović (3), Katić (1), Ražnatović, Polić.

GRADACAC: Hrnjić (10), Đulić (1), Kadić, Halilković, Pedić (3), Demirović (5), Begović, Sarajlić, Bristrić (1), Voloder (5).



U derbiju kola u petak igrači Vogošće su sa 27:25 bili bolji od banjalučkog Borca. Bekir Čordalija imao je čak 17 odbrana, a Elis Memić je postigao šest golova, u Borcu Miloš Nježić i Luka Perić postigli su po pet golova.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22771
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la SaltCityAttack » 03 mar 2023, 20:42

Cickusic se veceras zabavljao protiv Izvidjaca .. mislim da ne umanjim zasluge drugih jer svi su bili odlični u redovima Slobode , uglavnom u prvom poluvremenu , uljins takodjer sa 11 golova ali kakve je asistencije dobijao od Cickusica strasno .. šteta sto ta pobjeda nije ubjedljivija jer amo u jednom trenutku imali napad za oli 10 ali eto na kraju se malo prikocilo.. stekao se utisak da je Izvidjac držalo u igri koliko toliko taj njihov brzi centar gdje Sloboda nije imala rjesenja dobar dio utakmice i barem 80% golova su primili na te brze kontre posebno brzi centar

Prava je šteta sto Sloboda nije krenula u sezonu sa ovom ekipom , odnosno trenerom i da nisu imali nekoliko kikseva posebno kući možda bi imali zanimljiviju završnicu sezone u borbi za titulu
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la amchy » 03 mar 2023, 20:46

Sloboda najbolja ekipa kapa dole, Cickusic nestvaran svaka mu cast.

Avatar
mag
Postovi: 210
Pridružen/a: 22 jan 2013, 12:51
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la mag » 03 mar 2023, 22:14

amchy je napisao/la:
03 mar 2023, 20:46
Sloboda najbolja ekipa kapa dole, Cickusic nestvaran svaka mu cast.
Ovako igra kod trenera sa autoritetom, koji ga natjeraju da 100% trenira,. Uspio je to Mašo, Adi Bašić I sad Milošević...

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la Sky9 » 03 mar 2023, 22:19

SaltCityAttack je napisao/la:
03 mar 2023, 20:42
Cickusic se veceras zabavljao protiv Izvidjaca .. mislim da ne umanjim zasluge drugih jer svi su bili odlični u redovima Slobode , uglavnom u prvom poluvremenu , uljins takodjer sa 11 golova ali kakve je asistencije dobijao od Cickusica strasno .. šteta sto ta pobjeda nije ubjedljivija jer amo u jednom trenutku imali napad za oli 10 ali eto na kraju se malo prikocilo.. stekao se utisak da je Izvidjac držalo u igri koliko toliko taj njihov brzi centar gdje Sloboda nije imala rjesenja dobar dio utakmice i barem 80% golova su primili na te brze kontre posebno brzi centar

Prava je šteta sto Sloboda nije krenula u sezonu sa ovom ekipom , odnosno trenerom i da nisu imali nekoliko kikseva posebno kući možda bi imali zanimljiviju završnicu sezone u borbi za titulu
Daj dođi i na temu FK jedne i jedine Svetinje... :(
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
EastwichTown
Postovi: 372
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la EastwichTown » 03 mar 2023, 22:50

Kakva je ovo politika Gradačca , zakašnjela samo pola godine :)
Sada kada su ispali dovode igrače iz Srbije , Hrvatske , Crne Gore ... Bolje da su doveli sa kantona momke (juniore) koji su igrali za druge ekipe Slobode , Gračanice , Konjuha i iz Brčkog pa pravili ekipu za sljedeću godinu nego što sada kada su ispali bacaju pare na strance...

@ zna li se koliko je Čičkušić na kraju imao asistencija :mrgreen:

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la amchy » 03 mar 2023, 23:02

EastwichTown je napisao/la:
03 mar 2023, 22:50
Kakva je ovo politika Gradačca , zakašnjela samo pola godine :)
Sada kada su ispali dovode igrače iz Srbije , Hrvatske , Crne Gore ... Bolje da su doveli sa kantona momke (juniore) koji su igrali za druge ekipe Slobode , Gračanice , Konjuha i iz Brčkog pa pravili ekipu za sljedeću godinu nego što sada kada su ispali bacaju pare na strance...

@ zna li se koliko je Čičkušić na kraju imao asistencija :mrgreen:
Nije mi meni jasan ovaj Gradacac nikako.

Avatar
amchy
Postovi: 491
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:53
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la amchy » 04 mar 2023, 20:50

Mislim da je poslije ovog kola jasnija situacija i za ispadanje, Gorazde je pobjedom u Gradaccu na dobrom putu za ostanak, dok je Iskra porazom u Visokom vec drugoligas. Ostaje da se vidi da li ce srpski lobi delegirati njihovim klubovima da puste koji bod Hercegovini na stetu Gorazda.

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la sveznadar » 04 mar 2023, 21:40

amchy je napisao/la:
04 mar 2023, 20:50
Mislim da je poslije ovog kola jasnija situacija i za ispadanje, Gorazde je pobjedom u Gradaccu na dobrom putu za ostanak, dok je Iskra porazom u Visokom vec drugoligas. Ostaje da se vidi da li ce srpski lobi delegirati njihovim klubovima da puste koji bod Hercegovini na stetu Gorazda.
Oni moraju igrati po naredbi Banja Luke. A Bošnje glupe će gledati da svoje izbace tj da ispadne pet ekipa iz Federacije. Najbolji primjer je zadnja utakmica Goražde Gračanica gdje je obezbjeđen sudijski par Lipa i Doborac zapeo a ko p..ka izgubi u Nevesinju

kaca
Postovi: 418
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: Premijer liga 2022/2023

Post Postao/la kaca » 05 mar 2023, 08:46

Hvala bogu da je neko primjetio utakmicu Gračanica i Hercegovina nema većeg mešetara od Damira Doborca.

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.