Rukomet: Liga Prvaka

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Josip321 » 07 mar 2009, 22:56

I sada čekati izvlačenje. Mislim da neće Leven dobiti više od 4 razlike što je dovoljno Zagrebu da bude prvi. A na izvlačenju može svatko osim Kiel-a i C. Reala-a.
Momče Hercegovče

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la amerosm » 09 mar 2009, 19:58

Evo parova 1/4 finala rukometne Lige Prvaka.

Flensburg - HSV Hamburg
Chehovskie - RNL (Rhein-Neckar Loewen)
Ciudad Real - Veszprem
Zagreb - THW Kiel

Po mom misljenju ovi boldirani (ili podebljani) prolaze u polufinale.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la adnan24 » 09 mar 2009, 21:45

amerosm je napisao/la:Evo parova 1/4 finala rukometne Lige Prvaka.

Flensburg - HSV Hamburg
Chehovskie - RNL (Rhein-Neckar Loewen)
Ciudad Real - Veszprem
Zagreb - THW Kiel

Po mom misljenju ovi boldirani (ili podebljani) prolaze u polufinale.


Pa pravo iznenadjene bi bilo ako bi neko od njih ispao-jedino tu flensburg ima sansi,ni zagreb nije los ali kiel je ipak prejak

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 09 mar 2009, 21:59

Flensburg - HSV Hamburg
Chehovskie - RNL (Rhein-Neckar Loewen)
Ciudad Real - Veszprem
Zagreb - THW Kiel

Kiel je odličan, ali Zagreb u svojoj momčadi ima najboljeg igrača SP 2009., najboljeg strijelca SP 2009., i kada je u formi zasigurno najboljeg igrača na svijetu - Ivana Balića. Tu su i legendarni Mirza Dzomba kojeg je francuski izbornik proglasio najboljim desnim krilom u povjesti ovog športa. Takoder tu su još T. i J. Valčić, Špoljarić, Horvat, Škof...
Uz malo sreće imamo dobre izglede... iako kažem Kiel je extra jak.

HSV će bez problema proći Flensburg koji nije više kao što je nekada bio.

Ciudad Real je sigur kvalitetniji od veszprema ali veszprem je odlično odigrao skupinu i sigurno se nece lako predati.

U svakom slučaju:

NAPRIJED ZAGREB

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bh hrvat » 09 mar 2009, 22:07

Prva protiv svaba se igra u zagrebackoj areni, a onom grotlu je svašta moguce. ponovni oksaj karabatica i balica, mada je ivano daleko od stare forme, doduse povrijedjen

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Neutral » 09 mar 2009, 22:18

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:33, ukupno mijenjano 1 put.

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 09 mar 2009, 22:21

Kako to igra?
Jedno je hr. repka drugo je Zagreb.
Zagreb je hr repka + Lazarov, Škof, Dzomba..
Karabatic je uobicni fajter, nikakve lijepote nema, nemoze on balicu dodat casu vode kad je balic 100% spreman, mogli ste to vidjet protiv Chamberrya.
Kiel je mozda najjaci u Europi i favorit je, ali Zagreb ima itekakve šanse.

PS. Molio bi neupucene koji ne prate Zagreb i Ligu Prvaka da ni ne komentiraju onda jer ispadaju smješni.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Neutral » 09 mar 2009, 22:39

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la amerosm » 09 mar 2009, 22:44

Eh ovako sada da se ja ukljucim u raspravu. THW Kiel je ekipa koja je najbolja u Europi. Tu ekipu ne cini samo Karabatic, ima tu jos nekolicina igraca koji igraju za reprezentaciju Slovenije, Norveske, Svedske, Ceske i Njemacke. Karabatic jeste trenutno najbolji rukometas svijeta i Kiel u oba susreta vazi za favorita. Mislim da bi ovdje glavnu prevagu mogao donijeti Omeyer (koji za za Balica i kompaniju predstavlja nocnu moru).
Mislim da bi se malo bolje trebale sagledati stvari od nekih forumasa pa da daju izjave. Taj isti Kiel je dominirao u drugoj grupnoj fazi protiv Barcelone u obje utakmice, nakanto u Kielu Ciudad Real ja mislim 7 ili 8 razlike, u najacoj rukometnoj ligi na svijetu u 23 odigrana kola nemaju ni jedan poraz. A Zagreb je u grupi u kojoj je po mom misljenju trebao bez problema zavrsiti na prvom mjestu borio se za prolaz do zadnjeg.

PS. @ RZ 88

Evo procitah tvoj post i vidim da u rukometu navijas za THW Kiel. Drug i ja sam ti isti. Dok sam bio u njemackoj zivio sam u Kiel-u i imam posebne simpatije prema tom klubu.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bh hrvat » 09 mar 2009, 22:50

Kako stoje stvari ipak su u pitanju simpatije. A kada smo kod njih i navijanja onda zelim da zagreb prodje dalje, svabe su favorit ali u areni ipak nisu autsajderi. pozelimo samo ivanu zdravlja, za prolaz to je dovoljno

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la adnan24 » 09 mar 2009, 23:07

Ma svaka cast zagrebu ali Kiel je najbolji tim europe i veoma tesko ce Zagreb do prolaza pogotovo sto se uzvrat igra u njemackoj gdje realno niko u europi ne moze proci ispod -5

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Neutral » 09 mar 2009, 23:42

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:32, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la RK Gradacac » 10 mar 2009, 10:32

Flensburg - HSV Hamburg
Chehovskie - RNL (Rhein-Neckar Loewen)
Ciudad Real - Veszprem
Zagreb - THW Kiel
010 ISN'T JUST A CODE

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la juzni vjetar! » 10 mar 2009, 10:58

ciudad real to uzima opet kakav kiel !
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la FK Sarajevo » 10 mar 2009, 20:16

ja mislim da ce ciudad real uzeti mada netreba ni kiel potcijeniti
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 10 mar 2009, 20:17

Rz88 je napisao/la:hrvatksa repka +par igraca e ovak gospodine upuceni.


Thierry Omeyer posebno voli hrvatske lopte, ubitacan golman, jedan od najboljih ako ne i najbolji, proglasen je za najboljeg na sp u hrvatskoj, iako ja volim i danas danas heninga fritza, Nikoli karabaticu ne treba trositi rijeci, najbolji igrac na svijetu, univerzalan, jak , ima sut, itd, Filip Jicha ubitacan ceh, ako se neko sjeca kako je cesku vodio na proslom prvenstvo, strasan igrac, Kim Andersson hahahah, ne zelim trositit rijeci o ovom momku, sta reci nego jedan od najboljih, Christian Zeitz njemac, ubitacan mrcina, voli flaster da ima na vratu, jak sut, Börge Lund 150 nastupa za norvesku repku, ne treba se nista vise dodati, Marcus Ahlm , Vid Kavticnik , Henrik Lundström , Dominik Klein , ne zna se ko je bolji od koga, a sta to zagreb ima, balica, dzombu, horvata, duvnjak ( po meni najbolji igrac zagreba), lazarova, ma da ih dodje 1000000000 u zagreb kiel je bolji i on ce proc, navijam u rukometu za kiel od vremena dok sam bio u njemackoj.

Svaka cast zagrebu na prolazu ali izgubiti kod kuce od francuza chambery-a, iako su ih u gostima dbili, nema to veze, kvalitetne ekipe nikad ama bas nikad ne kiksaju kod kuce u 50 tekmi mozda 1, a zagreb se borio sa lowenom dosta, a kiel duplo jaca ekipa od lowena, ma neka jedva cekam tekmu aBd, pa cemo vidjeti ko ce koga pobjediti u Njemackoj ce biti 10 + za kiel.
Omeyer je odličan golman, najbolji na svijetu možda.
Ali isto tako Zagreb ima najboljeg pivota na svijetu i najboljeg igrača SP - Vorija, ima najboljeg strijelca SP - Lazarova, koji prosječno zabije 8-9 golova po utakmici. Ima jednog Balića, virtuoza, rukometnog Ronaldinha iz najboljih dana. Ima mladog, talentiranog, extra kvalitetnog Duvnjaka koji je rasturao na SP kada Balić nije bio 100% spreman. Ima Dzombu koji je jedno od najboljih desnih krila u zadnjih 20g. Ima odlicno golmana Štrleka.

Potpuno je neozbiljno napisat da Zagreb ima slabu vanjsku liniju ( Lazarov, Balić, Duvnjak, Tonči Valčić, Josip Valčić...). Eto nadam se da ti je sam ovaj popis rekao nešto i da ti netrebam još objašnjavati, ali i to ću ako treba.

Ponavljam, na papiru je Kiel favorit, prije svega jer je stalno u vrhu Europe, jer imaju dosta kvalitetnih i iskusnih igrača, ali priče da će Kiel ubiti Zagreb 15 razlike tamo i jos 15 u Zagrebu su stvarno presmješne.
Nadam se u prolaz, bit će gadno teško ali vjerujem u momke, kao i ostatak Hrvatske, napokon su se svi ujedinili od Zagrepcana, Istrijana, Dalmatinaca, Slavonaca do Hercegovca i Bosanaca.
Jos jedna odlicna stvar za promidzbu hrvatskog športa jer rijetko koja ovako mala zemlja ima ovakve ogromne uspjehe u športu kao što je Hrvatska!

Navijaš za Kiel? Prije bi rekao da navijaš protiv Zagreba, ali me za to iskreno zaboli.
Pobjedit će bolji, ako Kiel dobije Zagreb pošteno tj. boljom igrom skinit ću im kapu do poda.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Neutral » 10 mar 2009, 20:29

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 26 avg 2013, 01:35, ukupno mijenjano 1 put.

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 10 mar 2009, 20:45

Ajde molim te prije nego što komentiraš Zagreb i desnog vanjskog pogledaj jednu utakmicu Zagreba pa mi javi svoja zapažanja.
Čovječe pišeš nešto o čemu nemaš blage veze.. komentiraj Kiel ako ga pratiš a ne komentiraj Zagreb kad nemas blage veze..

Navijaj za Kiel bas me briga, koji si nam ti faktor uopce?

Uostalom vidjet ćemo za 3 tjedna. Neka bolji pobjedi.

btw, obrati malo na pravopis, ne ide ti baš.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Neutral » 10 mar 2009, 23:26

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 27 avg 2013, 01:24, ukupno mijenjano 1 put.

escape
Postovi: 110
Pridružen/a: 28 feb 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la escape » 10 mar 2009, 23:43

na lijevog sam i mislio a napisao sam desnog.

neka hvala bogu, a tebi preporucujem da potrazis zanimaciju i negdje drugdje a ne da visis ovde 0-24. :roll:

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.