HMRK Zrinjski Mostar

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 14 okt 2011, 23:44

Mostarski Gobac je napisao/la:Svaka cast igracima Zrinjskog, koji su najugodnije iznenadjenje lige. Iskreno ja sam jako iznenadjen rezultatima. A Krivaja ko Krivaja seljaci bili seljaci ostali (nista novo). Samo mi je zalosno bilo vidjeti da clan uprave Zrinjskog udara igraca Zrinjskog stvarno nisam mogo vjerovati, ali nazalost i uprava Zrinjskog kao i Krivaja sve seljaci, koji misle ako su zaradili dovoljno para za ugodan zivot da su najpametniji i da se mogu ponasati kako hoce prema kome hoce. A kada placa igracima kasni po 2-3 mjeseca onda ne da se nejavljaju na telefon nego ih nema na mapi. I jos jednom svaka cast momcima na rezultatima ove sezone, a upravi bih porucio da vise energije potrose na prikupljanje sponzora a manje na tucnjavu sa igracima!!!
Kako te nije stid, uz onakvo suđenje trebali ste pobijediti 15 razlike! Vi ste jedna bruka od ekipe, koja zahvaljujući sudijama dolazi do pobjede. Ulazak publike u teren i udaranje rezervnog golamana ne komentarišeš! Još imaš pravo da pišeš o zasluženoj pobjedi, mora da si rukometnu loptu prvi put vidi u bliskoj prošlosti, stoga i ne čude ovakvi komentari!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 14 okt 2011, 23:48

Rosas7 je napisao/la:HMRK Zrinjski-RK Krivaja 26:25

Rukometaši Zrinjskog nastavljaju pozitivan niz i večerašnjom pobjedom nad Krivajom rezultatom 26:25, Plemići su ostali na čelu prvenstvene ljestvice.

Odličnu utakmicu kojoj je nazočilo oko 350 gledatelja na kraju su pokvarili gostujući rukometaši koji su izazvali tučnjavu ne mogavši sportski podnijeti poraz. Glavni krivac za tučnjavu je gostujući vratar koji je inače bio jedan od boljih gostujućih igrača.
Utakmica je bila napeta i izjednačena, a gledatelji su mogli uživati u dobroj igri. Oba vratara bila su izuzetno raspoložena, pa se na poluvrijeme otišlo sa malo pogodaka. U toj igri dobrih obrana bolje su se snašli rukometaši Zrinjskog koji su na odmor otišli sa prednošću 13:11.

Drugi dio bolje otvaraju gosti koji brzo dolaze do poravnanja, a zatim se momčadi izmjenjuju u vodstvu. Gosti dolaze do dva pogotka prednosti u 46. Minuti kada je semafor pokazivao 18:20. Nakon toga uslijedila je serija Zrinjskog od 5:0, za rezultat 23:20.

Do kraja smo gledali odličan rukomet i gosti su pokušali sve da opet dovedu utakmicu u neizvjesnost što im je u neku ruku i uspjelo sa obzirom da su u igru uveli i vratara kao igrača pri rezultatu 25:24, ali su igrači Zrinjskog presjekli akciju i postigli pogodak za 26:24. Gosti su uspjeli samo iz kaznenog udarca smanjiti rezultat na 26:25, što je konačan rezultat susreta. Na kraju nemile scene koje je kako smo već pisali izazvao gostujući vratar ne mogavši se pomiriti sa porazom svoje ekipe. Do tada susret je bio u granicama korektnosti i prvo isključenje vidjeli smo tek u 50. minuti.
Glavni krivac za tuču je sudijski par iz Živinica koji vas je cijelim tokom meča skandaloznim odlukama doveo do pobjede, stoga poklopite ste jer ste očigledne rukometne neznalice, i mjesto vam je tamo gdje ste bili prošle godine, u svom kamenjaru sa Čapljinom, Međugorjem i ostalim ekipama! Objektivni, kako komentarišeš ulijetanje u teren, Seljaci ??????
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
Bliss
Postovi: 1177
Pridružen/a: 21 jul 2011, 17:16
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Bliss » 14 okt 2011, 23:50

Ova ulijetanja u teren vama izgleda presla u naviku :mrgreen:
ROĐEN U MOSTARU U NAJLJEPŠE DOBA MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA

AboveTheLaw
Postovi: 1654
Pridružen/a: 24 maj 2011, 01:09
Lokacija: -.-
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la AboveTheLaw » 15 okt 2011, 00:09

Ovaj Zrinjski treba izbacit iz svih takmicenja, previse ste se digli !!!

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 15 okt 2011, 00:14

AboveTheLaw je napisao/la:Ovaj Zrinjski treba izbacit iz svih takmicenja, previse ste se digli !!!
Ma bruka i sramota, kakvi oni i klub! Ući u teren i udariti gostujućeg rezervnog golmana koji je na kratko ostao bez svijesti je krajnje sramotno, a na koji način su došli do pobjede, ne može se ni opisati. Istinskim ljubiteljima rukometa ekipa kao što je istoimena iz Mostara, sa svojim lobijima gade ovaj sport koji je svakako doveden na niske grane! To nekom iz Gračanice, Goražda i ostalim rukometnim sredinama se ne bi nikad desilo, no eto!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Mostarski Gobac
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 jul 2011, 16:04
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Mostarski Gobac » 15 okt 2011, 00:38

Tko o cemu **** o postenju! Ljudi moji pa ako su sudci ikome pomogli u zadnjih 10 godina to je Krivaja, navijaci pola metra od tebe ( na moju nesrecu sam krilo) pa su me znali i kisobranom opaliti znaci najneregularniji uvjeti u ligi. i 10 godina za redom ih sudci ostavljaju u ligi, pa kada im ni sudci nisu uspjeli pomoci onda su izmislili prosirenje lige ma daj bolje je da se zavucete u tu vukojebinu od zavidovica i sutite. znaci tko o cemu **** o postenju

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 15 okt 2011, 01:11

Mostarski Gobac je napisao/la:Tko o cemu **** o postenju! Ljudi moji pa ako su sudci ikome pomogli u zadnjih 10 godina to je Krivaja, navijaci pola metra od tebe ( na moju nesrecu sam krilo) pa su me znali i kisobranom opaliti znaci najneregularniji uvjeti u ligi. i 10 godina za redom ih sudci ostavljaju u ligi, pa kada im ni sudci nisu uspjeli pomoci onda su izmislili prosirenje lige ma daj bolje je da se zavucete u tu vukojebinu od zavidovica i sutite. znaci tko o cemu **** o postenju
Ko se našao pričati, ako su kome sudije pomagale, Krivaji definitivno nisu, jer da jesu danas bi Krivaja regionalnu ligu igrale, jer je uvijek i najviše reprezentativaca davala a najviše puta pokradena bila, te se Krivajin renome poznaje širom ne samo BiH nego i dalje, a za vas i vaš kamenjar i udbaški klub da nije bilo rata niko znao ne bi, neznalico jedna! Bolje ti je šuti jer ćeš imati ovih dana šta u medijima čitati za ovu utakmicu i ulazak vaših navijača te udaranje igrača, bruko jedna nepismena!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la shaman7 » 15 okt 2011, 17:00

Daj pustite te navijačke ispade, uvijek ih bude, mozda je ovaj put to i bilo previše.. dajte malo stastike, prvenstveno koliko je Delić zabio? :)

Dervencanin
Postovi: 230
Pridružen/a: 13 jul 2011, 08:35
Lokacija: Derventa
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Dervencanin » 15 okt 2011, 21:22

Jedva cekam da dodje zrinski u Derventu, da se momci napale pred bivsim sugradjaninom Zokom Dokicem, ovdje ce slabo ko bodove uzet...

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 16 okt 2011, 15:25

krivajaš je napisao/la:
Mostarski Gobac je napisao/la:Tko o cemu **** o postenju! Ljudi moji pa ako su sudci ikome pomogli u zadnjih 10 godina to je Krivaja, navijaci pola metra od tebe ( na moju nesrecu sam krilo) pa su me znali i kisobranom opaliti znaci najneregularniji uvjeti u ligi. i 10 godina za redom ih sudci ostavljaju u ligi, pa kada im ni sudci nisu uspjeli pomoci onda su izmislili prosirenje lige ma daj bolje je da se zavucete u tu vukojebinu od zavidovica i sutite. znaci tko o cemu **** o postenju
Ko se našao pričati, ako su kome sudije pomagale, Krivaji definitivno nisu, jer da jesu danas bi Krivaja regionalnu ligu igrale, jer je uvijek i najviše reprezentativaca davala a najviše puta pokradena bila, te se Krivajin renome poznaje širom ne samo BiH nego i dalje, a za vas i vaš kamenjar i udbaški klub da nije bilo rata niko znao ne bi, neznalico jedna! Bolje ti je šuti jer ćeš imati ovih dana šta u medijima čitati za ovu utakmicu i ulazak vaših navijača te udaranje igrača, bruko jedna nepismena!

ti si dobro bolestan.....vas je golamn poceo tucnjavu ;) ;)
ako je mostar kamenjar sta su onda zavidoviici...ahahaahhaaha selendra obicna
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 16 okt 2011, 15:33

Rosas7 je napisao/la:
krivajaš je napisao/la:
Mostarski Gobac je napisao/la:Tko o cemu **** o postenju! Ljudi moji pa ako su sudci ikome pomogli u zadnjih 10 godina to je Krivaja, navijaci pola metra od tebe ( na moju nesrecu sam krilo) pa su me znali i kisobranom opaliti znaci najneregularniji uvjeti u ligi. i 10 godina za redom ih sudci ostavljaju u ligi, pa kada im ni sudci nisu uspjeli pomoci onda su izmislili prosirenje lige ma daj bolje je da se zavucete u tu vukojebinu od zavidovica i sutite. znaci tko o cemu **** o postenju
Ko se našao pričati, ako su kome sudije pomagale, Krivaji definitivno nisu, jer da jesu danas bi Krivaja regionalnu ligu igrale, jer je uvijek i najviše reprezentativaca davala a najviše puta pokradena bila, te se Krivajin renome poznaje širom ne samo BiH nego i dalje, a za vas i vaš kamenjar i udbaški klub da nije bilo rata niko znao ne bi, neznalico jedna! Bolje ti je šuti jer ćeš imati ovih dana šta u medijima čitati za ovu utakmicu i ulazak vaših navijača te udaranje igrača, bruko jedna nepismena!

ti si dobro bolestan.....vas je golamn poceo tucnjavu ;) ;)
ako je mostar kamenjar sta su onda zavidoviici...ahahaahhaaha selendra obicna
Nakon onakvog suđenja i zadnjeg napada nakon što ste nogom izbili loptu i dali gol za pobjedu, šta je trebalo, proći nezapaženo. Umjesto da su se vaši poklonili sudijama i pobjegli u svlačionicu jer ste bili nadigrana, ušli ste u prepirku. A da je naš golman i započeo tuču, to nije razlog da navijači uđu u teren i udare golmana i igrača Krivaje, s toga, kada je u pitanju rukomet a Boga mi i ostali sportovi po Mostaru i reakcije vaših navijača u zadnje vrijeme, ja bih se zapitao ko je selendra da sam na tvom mjestu!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 16 okt 2011, 15:38

krivajaš je napisao/la: Nakon onakvog suđenja i zadnjeg napada nakon što ste nogom izbili loptu i dali gol za pobjedu, šta je trebalo, proći nezapaženo. Umjesto da su se vaši poklonili sudijama i pobjegli u svlačionicu jer ste bili nadigrana, ušli ste u prepirku. A da je naš golman i započeo tuču, to nije razlog da navijači uđu u teren i udare golmana i igrača Krivaje, s toga, kada je u pitanju rukomet a Boga mi i ostali sportovi po Mostaru i reakcije vaših navijača u zadnje vrijeme, ja bih se zapitao ko je selendra da sam na tvom mjestu!
bola na rukometu bude 100 ljudi i to oni stariji koji to bas prate....kakvi crni navijaci.....a vas golamn jeste zapoceo tucu i molim te ne usporedjuj mostar i zavidovice presmjesno je,cuj zavidovici :lol:
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 16 okt 2011, 15:46

Rosas7 je napisao/la:
krivajaš je napisao/la: Nakon onakvog suđenja i zadnjeg napada nakon što ste nogom izbili loptu i dali gol za pobjedu, šta je trebalo, proći nezapaženo. Umjesto da su se vaši poklonili sudijama i pobjegli u svlačionicu jer ste bili nadigrana, ušli ste u prepirku. A da je naš golman i započeo tuču, to nije razlog da navijači uđu u teren i udare golmana i igrača Krivaje, s toga, kada je u pitanju rukomet a Boga mi i ostali sportovi po Mostaru i reakcije vaših navijača u zadnje vrijeme, ja bih se zapitao ko je selendra da sam na tvom mjestu!
bola na rukometu bude 100 ljudi i to oni stariji koji to bas prate....kakvi crni navijaci.....a vas golamn jeste zapoceo tucu i molim te ne usporedjuj mostar i zavidovice presmjesno je,cuj zavidovici :lol:

ne poređujem ja gradove, veličinu, populaciju i to, nego ste selendra kada je u pitanju rukomet, jer ja vjerujem da ti dok nisi čuo za Balića i Metličića nisi ni čuo za rukomet, tako da i nisi prisustvovao utakmici koja se odigrala u petak. Eto nisu navijači, nego simpatizeri, ili pristalice Zrinjskog ušle na teren i udarili dva igrača Krivaje, možel tako???.Poklopi se balo jedan,jer da je ovo imalo normalna organizacija lige, i to malo "starijih" simpatizera bi moglo samo treninge gledat a ne tekme, jer bi bili kažnjeni. Direktore, pod igračem se podrazumjeva i golman, da ne bude kakve zabune.
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 16 okt 2011, 16:52

krivajaš je napisao/la:
Rosas7 je napisao/la:
krivajaš je napisao/la: Nakon onakvog suđenja i zadnjeg napada nakon što ste nogom izbili loptu i dali gol za pobjedu, šta je trebalo, proći nezapaženo. Umjesto da su se vaši poklonili sudijama i pobjegli u svlačionicu jer ste bili nadigrana, ušli ste u prepirku. A da je naš golman i započeo tuču, to nije razlog da navijači uđu u teren i udare golmana i igrača Krivaje, s toga, kada je u pitanju rukomet a Boga mi i ostali sportovi po Mostaru i reakcije vaših navijača u zadnje vrijeme, ja bih se zapitao ko je selendra da sam na tvom mjestu!
bola na rukometu bude 100 ljudi i to oni stariji koji to bas prate....kakvi crni navijaci.....a vas golamn jeste zapoceo tucu i molim te ne usporedjuj mostar i zavidovice presmjesno je,cuj zavidovici :lol:

Ti si stvarno malouman, ne poređujem ja gradove, veličinu, populaciju i to, nego ste selendra kada je u pitanju rukomet, jer ja vjerujem da ti dok nisi čuo za Balića i Metličića nisi ni čuo za rukomet, tako da i nisi prisustvovao utakmici koja se odigrala u petak. Eto nisu navijači, nego simpatizeri, ili pristalice Zrinjskog ušle na teren i udarili dva igrača Krivaje, možel tako???.Poklopi se balo jedan,jer da je ovo imalo normalna organizacija lige, i to malo "starijih" simpatizera bi moglo samo treninge gledat a ne tekme, jer bi bili kažnjeni. Direktore, pod igračem se podrazumjeva i golman, da ne bude kakve zabune.
pratim rukomet duze nego ti sigurno...govoris nesto o civilizaciji a svak zna kako je kod vas gdje igrace gadjate upaljacima pljujete itd itde jer su vam tribine metar od igralista......da je imalo organizacije vaseg golamana bi odmah suspendirali,ali tako je,ti malo glupkast pa ne kontas neke stvari,da si bio udvorani znao bi ko je bio u dvorani balavac.....s tobom ne vrijedi diskutirati
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la krivajaš » 16 okt 2011, 18:46

Poštoo pratiš rukomet da te pitam za komentar suđenja tokom utakmice i zadnjeg napada u kojem ste nogom izbili loptu i dali go, šta kažeš na to? A da je imalo organizacije, Zrinjski bi svoje utakmice do kraja sezone igrao pred čistačima podloga!
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Mostarski Gobac
Postovi: 31
Pridružen/a: 05 jul 2011, 16:04
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Mostarski Gobac » 21 okt 2011, 19:15

Zrinjski opet radi gluposti kao i prosle godine. Nakon sto su prosle godine cijelu ekipu kaznili oduzimanjem 3 place zbog ulaska u premier ligu, sada ponovno kasne sa isplatama igrace i to pravdaju kao preskace se 7 mjesec pocinju sa 8 jer su se prevarili kada su i ugovore potpisali od 7 mjeseca :) evo maloprije sam cuo da je Goran Trkulja napustio redove Zrinjskog. Zalosno ali istinito da je Zrinjski pao na tako niske grane. Cestitam nesposobnoj upravi na vodjenju kluba

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 22 okt 2011, 11:50

Plemkinje u Prijedoru, Plemići u Doboju

Teška gostovanja
Vikend pred nama donosi nam teška gostovanja naših rukometašica i rukometaša.

Rukometašice Zrinjskog u 6. kolu idu na gostovanje kod Mire koja u ovom prvenstvu još ne zna za poraz i koja je vodeća na ljestvici. Bit će to teška utakmica, ali vjerujemo da se naše djevojke sa ovog gostovanja mogu vratiti sa bodovima. Utakmica se igra večeras sa početkom u 19. sati.

Ništa manje teško gostovanje očekuje i naše rukometaše koji će u okviru 7. kola na gostovanje u Doboj kod Sloge. Našim rukometašima nedostajat će igrači koji su kažnjeni, a utakmica se igra u nedjelju sa početkom u 17. sati.
:D :D
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 24 okt 2011, 14:07

Sloga - Zrinjski 38:28

ubjedljiv poraz plemica


Rezultati 7. kola muške rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine:

Gračanica: Gračanica - Goražde 29:27
Zavidovići: Krivaja - Derventa 35:29
Živinice: Konjuh - Bosna Prevent 40:27
Gradačac: Gradačac - Prijedor 40:25
Trebinje: Leotar - Vogošća 30:24
Zenica: Čelik - Maglaj 44:37
Doboj: Sloga - Zrinjski 38:28

Tablica:

1. SLOGA 7 6 0 1 225:180 18
2. ČELIK 7 6 0 1 250:206 18
3. ZRINJSKI 7 5 0 2 212:189 15
4. GORAŽDE 7 4 1 2 200:179 13
5. KRIVAJA 7 4 1 2 211:191 13
6. DERVENTA 7 4 1 2 207:215 13
7. GRADAČAC 7 4 0 3 213:188 12
8. BOSNA PREVENT 7 4 0 3 210:225 12
9. KONJUH 7 3 1 3 201:195 10
10. GRAČANICA 7 2 1 4 210:215 7
11. MAGLAJ 7 2 0 5 202:221 6
12. LEOTAR 7 2 0 5 180:208 6
13. VOGOŠĆA 7 0 1 6 176:226 1
14. PRIJEDOR 7 0 0 7 202:261 0

Parovi 8. kola (28/29. listopada): Goražde - Bosna, Vogošća - Konjuh, Prijedor - Leotar, Maglaj -Gradačac,
Zrinjski - Čelik, Derventa -Sloga, Gračanica - Krivaja.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 29 okt 2011, 10:20

HMRK Zrinjski-RK Čelik 31:32

Poraz Plemića u Ljubuškom


Prvi dio kazne rukometaši HMRK Zrinjski odradili su u Ljubuškom gdje su izgubili od RK Čelik 31:32.

Utakmica je odigrana pred pedesetak gledatelja, a gosti su u prvom dijelu bolje igrali, te su na odmor otišli sa velikom prednošću od 18:11. U drugom dijelu Plemići se bude i dovode utakmicu do neizvjesne završnice, ali gosti ipak uspijevaju zadržati vodstvo za tijesnu pobjedu 32:31.

HMRK Zrinjski: Granić, Marić 6, Lukić, Čutura, Čuljak, Delić 5, Bošnjak 1, Paraždik, Kordić, Puljić, Ćubela, Trkulja 2, Herceg 8, Boban 6, Mandarić 3 i Anđelić.
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: HMRK Zrinjski Mostar

Post Postao/la Rosas7 » 12 nov 2011, 11:33

rukometasi gostuju u gradaccu osakaceni neigranje igraca koji su dobili suspenziju
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.