RK Zeljeznicar

Iker C
Postovi: 1052
Pridružen/a: 04 sep 2009, 19:56
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Iker C » 16 avg 2010, 22:37

Ja sam direktno vezan za rukomet i mogu reći da ovo nije moj Željo iako sam vatreni navijač Želje. Uredu što se dovode igrači sa strane jer u Sarajevu nema mladih igrača koji mogu igrati PL ali je nedopustivo igrati u Vojkovićima. I samo vam mogu reći da će se ovaj kvazi Željo raspasti kao kula od karata i da se neće moći dići za najmanje 10 godina. Još vam mogu reći da Željo nema svoje škole rukometa to valjda dovoljno govori o klubu.
FEDERER= KLOC

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la air » 16 avg 2010, 22:47

Plavusa17 je napisao/la:Sve se moze koliko para toliko i ljubavi. Covjek daje svoje pare i on odlucuje kako ce se klub zvati. Nepita se niko sta se radi u Sportskom drustvu Zeljezničar. Šta se tamo radi. Gdje se slijevaju pare od tombole itd... Zašto je SD postalo samo sebi svrha a ne da bi nedaj bože pomogli neki sport (RUKOMET je samo jedan od mnogih klubova pod nazivom Željezničar) Biće Željo opet ŠAMPION (al u k....)
On "daje" pare pa moze minjati ime kluba,kakav je ZELJEZNICAR????????Boze sacuvaj
Ne treba nikada dozvoliti promjenu kluba....On je na svakom koraku duzan, tako da on ne daje pare vec vara!!!!!!

Plavusa17
Postovi: 2
Pridružen/a: 13 avg 2010, 17:23
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Plavusa17 » 16 avg 2010, 23:29

air je napisao/la:
Plavusa17 je napisao/la:Sve se moze koliko para toliko i ljubavi. Covjek daje svoje pare i on odlucuje kako ce se klub zvati. Nepita se niko sta se radi u Sportskom drustvu Zeljezničar. Šta se tamo radi. Gdje se slijevaju pare od tombole itd... Zašto je SD postalo samo sebi svrha a ne da bi nedaj bože pomogli neki sport (RUKOMET je samo jedan od mnogih klubova pod nazivom Željezničar) Biće Željo opet ŠAMPION (al u k....)
On "daje" pare pa moze minjati ime kluba,kakav je ZELJEZNICAR????????Boze sacuvaj
Ne treba nikada dozvoliti promjenu kluba....On je na svakom koraku duzan, tako da on ne daje pare vec vara!!!!!!
Moj Aire takva nam je drzava pa se nemas sta cuditi. Zelje vec odavno nema jer ovo i nije bio zeljo vec Extrem Inzinjering !

Avatar
elSaik
Postovi: 1100
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la elSaik » 16 avg 2010, 23:30

Neka si onda on formira tim Inžinjering **** i nek igra. Ko je on da ŽELjI mijenja ime?!

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la newton_heath_lyr » 16 avg 2010, 23:31

Dajte ljudi,pa svugdje u svijetu u ovim tzv manjim sportovima,klubovi mijenjaju imena i ostvaruju rezultate.Dao Bog da Zeljo postane kandidat za osvajanje Premijer Lige i da se ukljuci u borbu za Evropu a to kako ce se zvati ne igra toliku ulogu.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la air » 16 avg 2010, 23:34

newton_heath_lyr je napisao/la:Dajte ljudi,pa svugdje u svijetu u ovim tzv manjim sportovima,klubovi mijenjaju imena i ostvaruju rezultate.Dao Bog da Zeljo postane kandidat za osvajanje Premijer Lige i da se ukljuci u borbu za Evropu a to kako ce se zvati ne igra toliku ulogu.
Pojma ti nemas, kako to mozes reci??? treba jedan Zeljo da se zove internacionale??????????nikad u zivotu!!!!!!!
On je sebe promovisao kroz zelju i sada mu vise ne treba pa ga ostavlja u jos vecim dugovima......

Avatar
Hamo
Postovi: 1152
Pridružen/a: 10 jan 2010, 13:31
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Hamo » 17 avg 2010, 09:42

Ja kada pomislim na taj Inter odma me jeza obuzme.Ali opet svi moraju priznati da i mi navijači smo zaboravili na RKŽ :!: :oops:
DAN ŽALOSTI ZA FORUMAŠE: 10 jan 2010, 13:31

glandorf
Postovi: 4
Pridružen/a: 30 jul 2010, 19:29
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la glandorf » 17 avg 2010, 22:25

Igraju se samo pripremne utakmice u Vojkovicima,ostale ce se igrati u Skenderiji,i vi svi sto pametujete kako ce se ko zvati i gdje ce ko igrati fino skupite pare uzmete klub i odredjujte,.

Kupus
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 avg 2010, 01:51
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Kupus » 18 avg 2010, 00:59

glandorf je napisao/la:Igraju se samo pripremne utakmice u Vojkovicima,ostale ce se igrati u Skenderiji,i vi svi sto pametujete kako ce se ko zvati i gdje ce ko igrati fino skupite pare uzmete klub i odredjujte,.
bravo majstore ! upravo tako , koje gluposti ljudi pricaju ...smijesno pricat :D Željo ce bit u vrhu , a vi kako hocete :D ha ya

amertiger
Postovi: 1347
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la amertiger » 18 avg 2010, 01:04

Greska!!! Nece Zeljo biti u vrhu nego neki RK Internacionale, inace klub osnovan prosle godine, od kadetai juniora bivseg kluba RK Olimpik.
Mes Que Un Club

Kupus
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 avg 2010, 01:51
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Kupus » 18 avg 2010, 11:19

amertiger je napisao/la:Greska!!! Nece Zeljo biti u vrhu nego neki RK Internacionale, inace klub osnovan prosle godine, od kadetai juniora bivseg kluba RK Olimpik.
sta ti znas bratee :D jos nije RK Internacionale, sve dok ne bude zvanicno !! :) :)

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Trigger » 18 avg 2010, 13:52

Kupus je napisao/la:
amertiger je napisao/la:Greska!!! Nece Zeljo biti u vrhu nego neki RK Internacionale, inace klub osnovan prosle godine, od kadetai juniora bivseg kluba RK Olimpik.
sta ti znas bratee :D jos nije RK Internacionale, sve dok ne bude zvanicno !! :) :)
Ja, iako "Bosnaš", želim sve najbolje sarajevskom RK ŽELJI, internacionalnom...a sve ostalo me plaho ne zanima, pogotovo taj čuveni RK Internacional :(
Bosno moja poharana....

Kupus
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 avg 2010, 01:51
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Kupus » 19 avg 2010, 01:07

evo ljudi , manite se bavljenjem tuđih poslova i navijajteee :P glavu gore :D

Lovćen Cetinje - Željezničar 31- 31 :D :D rezultat za pohvalit xD

momci su u Crnoj Gori do petka ,a do tada će odigrati i meč sa RK Mojkovac :D Naprijed Plavi !!

Kupus
Postovi: 17
Pridružen/a: 11 avg 2010, 01:51
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Kupus » 20 avg 2010, 00:46

RK Željo je jučer ( 19.08.2010.) odigrao dva meča -.-

prvo su ujutro odigrali revanš meč sa Lovćenom i dobili sa 5 golova razlikee...:D

u večernjim satima su pobjedili ii RK Moljkovac sa identicnom razlikom :D

svaka čast momci / za sada 5 kontrolnih mečeca ----> 4 pobjede i 1 remi :D :D dobra sezona se smjesi :D

momci se vracaju danas ( petak ) a vec u subotu ce odmjeriti snage sa Goraždem te u nedjelju sa RK Gorica u Skenderiji ... tako ce se predstaviti i domacoj publici :D

pozdrav za sad :D

Adoxin
Postovi: 82
Pridružen/a: 20 okt 2009, 16:01
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Adoxin » 20 avg 2010, 11:08

U koliko sati su utakmice?

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la bistrikboy » 20 avg 2010, 11:28

sa orga:RK Željo nece mjenjati ime i ostaje ono sto je bio,jedan od najvecih bh.klubova!
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la hamo_pipa » 21 avg 2010, 13:55

Sta to vi necete dopustit da se mijenja ime?
Dvije godine zeljo kad igra protiv vogosce na svom terenu, vise ljudi navija za vogoscu, i vi ko sad ne date da se ime mijenja...tragikomedija...

a ovo ce se raspast, isto ko i prosle godine, samo sto prosle godine zeljo nije imo ozbiljnog protivnika, sace to lagano da se srusi sve...a za mjesec dana pola ove ekipe ce da ode zbog nedostatka lovee...
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Avatar
Baltazar
Postovi: 688
Pridružen/a: 04 apr 2009, 14:04
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la Baltazar » 21 avg 2010, 13:59

halo milan tarot nisam te odma prepoznao, jesi se to registrovao samo da to napises...

zeljo sa ovakvom ekipom definitivno moze biti medju ta prva 4 koja ce voditi u regionalnu ligu sljedece godine

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la hamo_pipa » 21 avg 2010, 14:01

ustvari jesam, samo sam se zato registrovo...
pa vidjeces kako ce se stvari razvijat, ja znam kako je bilo prosle godine, za razliku od tebe? sezonu je pocelo barem 20 igraca, a kolko je zavrsilo doktore?
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

rubin_kazan
Postovi: 14
Pridružen/a: 29 jul 2010, 10:45
Kontakt:

Re: RK Zeljeznicar

Post Postao/la rubin_kazan » 22 avg 2010, 12:44

Baltazar je napisao/la:halo milan tarot nisam te odma prepoznao, jesi se to registrovao samo da to napises...

zeljo sa ovakvom ekipom definitivno moze biti medju ta prva 4 koja ce voditi u regionalnu ligu sljedece godine

inače vidi se da si upučen iz naše lige ne idu 4 nego 3 predstavnika

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.