Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Zaključano

Ko je novi prvak Premijer lige BiH - Sezona 2011/12?

Anketa je završila: 26 sep 2012, 00:40.

RK "Goražde" Goražde
8
42%
RK "Gradačac" Gradačac
1
5%
RK "Sloga" Doboj
4
21%
RK "Čelik" Zenica
2
11%
RK "Gračanica" Gračanica
0
Nema glasova.
RK "Krivaja" Zavidovići
1
5%
RK "Bosna Prevent" Visoko
1
5%
HMRK "Zrinjski" Mostar
0
Nema glasova.
RK "Prijedor" Prijedor
0
Nema glasova.
Ostali
2
11%
 
Ukupno glasova: 19

D-mol
Postovi: 97
Pridružen/a: 22 apr 2011, 01:46
Kontakt:

Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la D-mol » 24 avg 2011, 00:40

Premijer liga BiH - Sezona 2011/12 broji 14 klubova, novi klubovi su: RK "Čelik" Zenica, HMRK "Zrinjski", RK "Leotar" Trebinje, RK "Derventa" Derventa, RK "Maglaj" Maglaj i RK "Vogošća" Vogošća. Dal' neko od novih ili standardnih klubova može napraviti podvig u elitnom takmičenju za sezonu 2011/12?

Klubovi u Premijer lige 2011/12:

1.RK "GORAŽDE" Goražde
2.RK "GRADAČAC" Gradačac
3.RK "SLOGA" Doboj
4.RK "KONJUH" Živinice
5.RK "PRIJEDOR" Prijedor
6.RK "BOSNA Prevent" Visoko
7.RK "KRIVAJA" Zavidovići
8.RK "GRAČANICA Index" Gračanica
9.RK "ČELIK" Zenica
10.RK "MAGLAJ" Maglaj
11.HMRK "ZRINJSKI" Mostar
12.RK "VOGOŠĆA" Vogošća
13.RK "LEOTAR" Trebinje
14.RK "DERVENTA" Derventa
Horde Zla

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la Jack777Pott » 17 maj 2012, 15:17

Jel mi moze netko rec neke propizicije natjecanja, jer ih ne mogu nac na netu. Koliko klubova ispada iz PL? I buduci da imamo tri druge lige, ako u PL ne ulaze sva tri, kako ide doigravanje i tko tu ulazi?
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la no rules » 17 maj 2012, 15:37

Jack777Pott je napisao/la:Jel mi moze netko rec neke propizicije natjecanja, jer ih ne mogu nac na netu. Koliko klubova ispada iz PL? I buduci da imamo tri druge lige, ako u PL ne ulaze sva tri, kako ide doigravanje i tko tu ulazi?
Ispali su već : Vogošća , Prijedor i Maglaj , a ulaze Kakanj , Čapljina i (Prvi iz 1. Lige RS , i mene interesuje koja ekipa) .

rkbosna
Postovi: 248
Pridružen/a: 20 okt 2010, 01:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la rkbosna » 17 maj 2012, 15:49

no rules je napisao/la:
Jack777Pott je napisao/la:Jel mi moze netko rec neke propizicije natjecanja, jer ih ne mogu nac na netu. Koliko klubova ispada iz PL? I buduci da imamo tri druge lige, ako u PL ne ulaze sva tri, kako ide doigravanje i tko tu ulazi?
Ispali su već : Vogošća , Prijedor i Maglaj , a ulaze Kakanj , Čapljina i (Prvi iz 1. Lige RS , i mene interesuje koja ekipa) .
Mislim da capljina nece u premijer ligu nemaju para nisam siguran 100% al vjerovatno nece.Sad iskra iz bugojna i borac iz travnika su drugi i treci mada i oni nemaju srestava jos se nista nezna.Steta capljina ima ekipu da bude medzu prvi 5 a sve su im domaci igraca.

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la po'marke » 17 maj 2012, 16:20

U RS prva/k je RK Bijeljina!

slika

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la Jack777Pott » 17 maj 2012, 16:54

no rules je napisao/la:
Jack777Pott je napisao/la:Jel mi moze netko rec neke propizicije natjecanja, jer ih ne mogu nac na netu. Koliko klubova ispada iz PL? I buduci da imamo tri druge lige, ako u PL ne ulaze sva tri, kako ide doigravanje i tko tu ulazi?
Ispali su već : Vogošća , Prijedor i Maglaj , a ulaze Kakanj , Čapljina i (Prvi iz 1. Lige RS , i mene interesuje koja ekipa) .
Hvala. Kontao sam, 14 klubova i nekako mi puno da ispadaju 3 i da udju svi prvaci drugih Liga, pa sam pomislio da ovi iz Lige Sjever i Lige Jug igraju medjusobno za prvaka Federacije, pa sa prvakom RS za ulazak il tako nesto. Al i ovo mi se svidja, kod nas u Zepcu rukomet ozivio ovo proljece od kad smo dobili dvoranu, ima se gdje trenirat, a i igrat u svom gradu. 8 pobjeda u 9 proljetnih utakmica, poraz samo od tog Kaknja u gostima koji ima sve pobjede u Ligi. Nadam se ulasku iducu sezonu u PL, iako to zvuci malo cudno, al je itekako moguce :mrgreen:
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Avatar
po'marke
Postovi: 1664
Pridružen/a: 03 avg 2010, 12:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la po'marke » 17 maj 2012, 17:27

Zepce kolika je para dalo na fudbal i onaj stadion mogli ste do sada da imate jak rukometni klub. Silne pare bacene ni na sta. Drago mi je da ste pokrenuli rukomet, i da je ta dvorana konacno napravljena, znam da ste igrali u Zavidovicima. Nadam se da cete uskoro uci u PL!

Avatar
Jack777Pott
Postovi: 1184
Pridružen/a: 09 mar 2012, 14:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - Sezona 2011/12

Post Postao/la Jack777Pott » 22 maj 2012, 00:44

po'marke je napisao/la:Zepce kolika je para dalo na fudbal i onaj stadion mogli ste do sada da imate jak rukometni klub. Silne pare bacene ni na sta. Drago mi je da ste pokrenuli rukomet, i da je ta dvorana konacno napravljena, znam da ste igrali u Zavidovicima. Nadam se da cete uskoro uci u PL!
Kad su davali pare na stadion ja sam s osmjehom razmisljao 'nisu valjda ludi da daju pare dzabe, nema druge opcije, nikad iz PL ispast necemo', al jbg, dosli neki novi lopovi i pokupili sve i unistili nogomet. Rukometni klub sad nema neku veliku financijsku potporu, netko mi od igraca rece da imaju po 50KM po utakmici. I to samo seniori, a tu uvijek na klupi bude juniora koji udju zadnjih 10-15 minuta da se malo zezaju, jer ovo proljece svi padaju (osim Kaknja) sa po 10-15 razlike pa si mozemo priustit taj luksuz. Ja se nadam da ce se nac netko tko ce ulozit u ovaj klub i da nagodinu ulazimo u PL. Jesmo mal grad, al nek barem imamo jedan sportski klub u elitnom rangu. I tebi hvala na lijepim zeljama :D .
I okrenu tada glavu, zagleda se u daljinu, kao plave voljeli smo jedino još domovinu!

Zaključano

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.