RK Konjuh

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

RK Konjuh

Post Postao/la zivinice rkk » 23 jan 2009, 16:30

RK KONJUH je trenutno drugoplasirana ekipa premier lige BIH..........Mada je sada na pauzi doslo do promjenane, mislim da ce Konjuh ostati drugoplasiran ekipa,.........Iako je i Borac dobra ekip.......Naime iz Konjuha je otisao po meni mislim jedan od najboljih golmana u BIH , Sidik Omerovic......Doslo je izgleda do nesporazuma u upravi i Omerovic ne zadovoljan svojim statusom u ekipi, otisao je ni manje ni vise nego u ZENICU (Celik).......S njim je otisao i Sahinovic (koji nije ostavio neki utisak, mozda zbog godina) a treci igrac koji je napustio redove Konjuha je A.Pejovic............Trenutno je u prvi tim ubaceno 5 mladih igraca a najavljuju se nova inostrana pojacanja.................Sta vi mislite o rk Konjuh i ima li kavih promjena u drugim klubovima...........HVALA.........

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 24 jan 2009, 08:37

uuu dosta ste oslabljeni. Mi bi mozda mogli onda do drugog mjesta :mrgreen:
Sto se tice nase ekipe, ista. Nit je ko dosao nit je ko otisao. Ekipa uigrana, ocekujem nastavak dobrih igara 8-)
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 24 jan 2009, 13:41

RK Gradacac je napisao/la:uuu dosta ste oslabljeni. Mi bi mozda mogli onda do drugog mjesta :mrgreen:
Sto se tice nase ekipe, ista. Nit je ko dosao nit je ko otisao. Ekipa uigrana, ocekujem nastavak dobrih igara 8-)
ma jesmo oslabljeni za Sidika Omerovica ( golman) iako je i on bio klupa..........a vjeruj mi s AHINOVIC I NIJE BIO NEKO POJACANJE , star je a i nije nista pokazao................A i onaj Pejovic je ionako sjedio na klupi.......Mislim da cemo opet ostati drugoplasirani, jer i ovih pet igraca sto je preslo iz Konjuh 2,SU USPER IGRACI,......mI smo jedini kolektiv koji ima dva prva tima, jedan u premier ligi a drugi u 1.ligi federacije i dobro kotira na tabeli, medju prav tri..............................................a et dolaze i ineka pojacanja iz srbije..............a znaci u gradaccu nista novo................

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 24 jan 2009, 17:40

Koliko ja znam nista, ali zato niko i ne ide...
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 24 jan 2009, 22:23

RK Gradacac je napisao/la:Koliko ja znam nista, ali zato niko i ne ide...
a niste ni vi losa ekipa, mislim ove sezone ste puno jaci al ima tu jos da se radi.Ne znam kakav je vam tim, jel u prosjeku stariji ili mladji.......A bio sam kad ste igrali protiv nas.....................borac je bio dobar, ne znam kakav je sad, mada bosni niko ne moze trenutno parirati..Al ne vjerujem da ce Bosna pobijediti u Zivinicama........Gdje ste vi igrali prvu protiv Bosne i Borca.????????

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 24 jan 2009, 23:14

Od Bosne izgubili kuci uz pomoc sudija... a za Borac nesto nisam siguran, slabo me memorija sluzi :mrgreen:

Po kvalitetu smo, realno gledajuci, kao i na tabeli 4. iza Bosne, Borca i Konjuha.
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 25 jan 2009, 00:17

RK Gradacac je napisao/la:Od Bosne izgubili kuci uz pomoc sudija... a za Borac nesto nisam siguran, slabo me memorija sluzi :mrgreen:

Po kvalitetu smo, realno gledajuci, kao i na tabeli 4. iza Bosne, Borca i Konjuha.
mislis Bosne, Konjuha, Borca.................hehh..........ma dobro vi ste uzeli u prvom dijelu dosta bodova u gostima , a i vi i mi docekujemo Borca.............To je za nas najvaznija utakmica i ona protiv Bosne...................ma uz bosnu su uvijek sudije al mislim da ove godine iz zivinica nece odnijeti bodove....................

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 25 jan 2009, 16:08

zivinice rkk je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Od Bosne izgubili kuci uz pomoc sudija... a za Borac nesto nisam siguran, slabo me memorija sluzi :mrgreen:

Po kvalitetu smo, realno gledajuci, kao i na tabeli 4. iza Bosne, Borca i Konjuha.
mislis Bosne, Konjuha, Borca.................hehh..........ma dobro vi ste uzeli u prvom dijelu dosta bodova u gostima , a i vi i mi docekujemo Borca.............To je za nas najvaznija utakmica i ona protiv Bosne...................ma uz bosnu su uvijek sudije al mislim da ove godine iz zivinica nece odnijeti bodove....................
Pa nismo slucajno uzeli, zaista imamo kvalitetnu ekipu, rekao sam vec iza te tri ekipe (nebitno kojim redoslijedom).
Kod kuce ocekujemo sve pobjede, izgubili smo od Bosne al oni su ipak dosta kvalitetniji od sviju ostalih.
Ocekujem da nastave igrati kao i do sada, jer nema razloga da ne bude tako.. i rezultati nece izostati.
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 25 jan 2009, 17:39

RK Gradacac je napisao/la:
zivinice rkk je napisao/la:
RK Gradacac je napisao/la:Od Bosne izgubili kuci uz pomoc sudija... a za Borac nesto nisam siguran, slabo me memorija sluzi :mrgreen:

Po kvalitetu smo, realno gledajuci, kao i na tabeli 4. iza Bosne, Borca i Konjuha.
mislis Bosne, Konjuha, Borca.................hehh..........ma dobro vi ste uzeli u prvom dijelu dosta bodova u gostima , a i vi i mi docekujemo Borca.............To je za nas najvaznija utakmica i ona protiv Bosne...................ma uz bosnu su uvijek sudije al mislim da ove godine iz zivinica nece odnijeti bodove....................
Pa nismo slucajno uzeli, zaista imamo kvalitetnu ekipu, rekao sam vec iza te tri ekipe (nebitno kojim redoslijedom).
Kod kuce ocekujemo sve pobjede, izgubili smo od Bosne al oni su ipak dosta kvalitetniji od sviju ostalih.
Ocekujem da nastave igrati kao i do sada, jer nema razloga da ne bude tako.. i rezultati nece izostati.........
Znam da mi dolazimo vama sad ovaj dio sezone..........to je ko neki derbi.........heh..........

Avatar
RK Gradacac
Postovi: 2171
Pridružen/a: 06 apr 2008, 17:43
Lokacija: -010-
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la RK Gradacac » 25 jan 2009, 17:41

Hehe slobodno racunajte na poraz ;)
010 ISN'T JUST A CODE

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 25 jan 2009, 20:26

RK Gradacac je napisao/la:Hehe slobodno racunajte na poraz ;)
heheh.....a et lijepo je od vas sto se nadate pobjedi , sam mi smo za vas veca klasa, realno......Jos kad nam pristignu ovi novi igraci..................I mislim da ce biti tijesna utakmica ali mi igramo fenomenalno u gostima...Samo mi mozemo pobijediti Borba u BanjaLuci.....hehh.ipak nek vam je sa srecom.............

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la hammers » 28 jan 2009, 02:31

Ma kakav KOnjuh nema od njih hljeba.....
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 28 jan 2009, 12:48

hammers je napisao/la:Ma kakav KOnjuh nema od njih hljeba.....
hehhh..To neki mislea rezultati govore drugo...............a za kog ti navijas???????

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la hammers » 28 jan 2009, 14:56

I ja sam iz Zivinica ali ne pratim toliko rukomet,samo nogomet mi je u srcu tj. Slaven Zivinice :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

zivinice rkk
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 nov 2008, 13:26
Kontakt:

Re: RK KONJUH

Post Postao/la zivinice rkk » 28 jan 2009, 15:40

hammers je napisao/la:I ja sam iz Zivinica ali ne pratim toliko rukomet,samo nogomet mi je u srcu tj. Slaven Zivinice :mrgreen: :mrgreen:
hehh pa nemoj tako govoriti o Konjuhu, i ja volim naravno Slaven ali slabo ko i zna za njega...Al valjda ce makar uci sad u 1.Ligu Federacije, a Konjuh je ipak premijerligas i ponos grada.............

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la hammers » 30 jan 2009, 01:45

Zato ih i ne volim nesto pretjereno jer je fudbal zapostavljen radi rukometa,rukometasi stalno dobijaju od opcine primanja dok Slaven nista ne dobija zalosno ali istinito...Niko da se potrudi da da neka primanja Slavenu da se konacno udje u veci rang...Sta vise poceli su i da se vise interesuju u kosarku za one koseve sto su dali 40 000 nigdje veze nekakav kk milenium takmici se u nekoj sabaniji neznam ni sam gdje a oni tolke pare izdvojili za **** koseve...DAj molim te gdje to ima da je na prvom mjestu Rukomet,kosarka pa tek onda nogomet NIGDJE samo u **** zivinicama....
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
Sele
Postovi: 7
Pridružen/a: 12 sep 2008, 23:15
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la Sele » 07 feb 2009, 00:31

hammers je napisao/la:Zato ih i ne volim nesto pretjereno jer je fudbal zapostavljen radi rukometa,rukometasi stalno dobijaju od opcine primanja dok Slaven nista ne dobija zalosno ali istinito...Niko da se potrudi da da neka primanja Slavenu da se konacno udje u veci rang...Sta vise poceli su i da se vise interesuju u kosarku za one koseve sto su dali 40 000 nigdje veze nekakav kk milenium takmici se u nekoj sabaniji neznam ni sam gdje a oni tolke pare izdvojili za **** koseve...DAj molim te gdje to ima da je na prvom mjestu Rukomet,kosarka pa tek onda nogomet NIGDJE samo u **** zivinicama....
Upravu si Sile(ti si sigurno West Hem bubles heheh) :D ;) 100% i ja se slazem sa tobom,volim rukomet i idem na utakmice i navijam za konjuh a tako i za slaven kad imam kad,al bi volio da slaven udje u 1 ligu i da raja dolazi da gleda i navija za slaven i da se malo ulozi u sanaciju stadiona da se nesjedi na betonu ko da smo na selu.....eto toliko i od mene..poz vidimo se :D ;)
I krv svoju za Bosnu moju :)

Avatar
hammers
Moderator
Postovi: 2124
Pridružen/a: 17 sep 2008, 14:17
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la hammers » 07 feb 2009, 02:22

Sele je napisao/la:
hammers je napisao/la:Zato ih i ne volim nesto pretjereno jer je fudbal zapostavljen radi rukometa,rukometasi stalno dobijaju od opcine primanja dok Slaven nista ne dobija zalosno ali istinito...Niko da se potrudi da da neka primanja Slavenu da se konacno udje u veci rang...Sta vise poceli su i da se vise interesuju u kosarku za one koseve sto su dali 40 000 nigdje veze nekakav kk milenium takmici se u nekoj sabaniji neznam ni sam gdje a oni tolke pare izdvojili za **** koseve...DAj molim te gdje to ima da je na prvom mjestu Rukomet,kosarka pa tek onda nogomet NIGDJE samo u **** zivinicama....
Upravu si Sile(ti si sigurno West Hem bubles heheh) :D ;) 100% i ja se slazem sa tobom,volim rukomet i idem na utakmice i navijam za konjuh a tako i za slaven kad imam kad,al bi volio da slaven udje u 1 ligu i da raja dolazi da gleda i navija za slaven i da se malo ulozi u sanaciju stadiona da se nesjedi na betonu ko da smo na selu.....eto toliko i od mene..poz vidimo se :D ;)
Jes sve si ti to lijepo rekao a koji si ti bgt :mrgreen: :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=aWGDXKSxjn0

"West Ham taking liberties at Millwall, they come to Millwall's ground, they smash there pubs up and to them it's a victory".

Avatar
FK Sarajevo
Postovi: 2283
Pridružen/a: 21 jan 2009, 19:14
Lokacija: Bosanska Krajina
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la FK Sarajevo » 08 feb 2009, 16:55

konjuh je iza bosne najaci klub
Mi smo divovi svako nam je plijen nas je cijeli svijet u bordo obojen
Jedna si jedina,moja domovina.
Jedna si jedina,BOSNA I HERCEGOVINA!!!

omerović
Postovi: 1
Pridružen/a: 12 feb 2009, 21:54
Kontakt:

Re: RK Konjuh

Post Postao/la omerović » 12 feb 2009, 22:02

U rk konjuhu neide sve po planu,izgleda :) do kraja sezone biće tu svega i svašta

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.