Prva rukometna liga FBiH sjever

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 05 sep 2012, 13:35

Prva liga Federacije u rukometu, grupa Sjever, je druga liga po rangu. Pobjednik Prve lige Federacije biva automatski promovisan u Premijer ligu.

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 05 sep 2012, 13:40

Klubovi:
RK Lukavac
RK Jajce
RK Sloboda, Tuzla
RK Bosna, Tešanj
RK Krajina, Cazin
RK Bihać
ORK Omladinac Lukavac
RK Žepče
RK Sana 7, Sanski most
RK Maglaj
RK Banovići

navodno se u ovu ligu uključila ekipa ORK Tuzla.

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 07 sep 2012, 14:07

01. K O L O, Datum – 06/07.10.2012.
1.
A-1
RK
LUKAVAC
-
A-12
RK
BIHAĆ
2.
A-2
RK
ŽEPČE
-
A-11
RK
BANOVIĆI
3.
A-3
RK
MAGLAJ
-
A-10
RK
SLOBODA SOLANA
4.
A-4
ORK
TUZLA
-
A-9
RK
SANA 7
5.
A-5
RK
BOSNA TS
-
A-8
RK
JAJCE
6.
A-6
RK
KRAJINA
-
A-7
ORK
OMLADINAC

dzopan123
Postovi: 115
Pridružen/a: 03 mar 2012, 21:08
Kontakt:

PostPostao/la dzopan123 » 07 sep 2012, 14:17

Druze imas li raspored za jug ?

Avatar
gradacac10
Postovi: 808
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

PostPostao/la gradacac10 » 07 sep 2012, 14:46

vogosca-zeljeznicar 1.kolo?

shaman7
Postovi: 1799
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

PostPostao/la shaman7 » 07 sep 2012, 14:50

gradacac10 WroteColonvogosca-zeljeznicar 1.kolo?


viewtopic.php?f=22&t=6572

Evo imate posebnu temu za jug.. i ja sam dobio informaciju da je vogosca - zeljo prvo kolo :)

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 07 sep 2012, 23:07

E drug nemam raspored za jug..Ali ima na rsbih.com

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 15 sep 2012, 12:57

Ljudi ima li igdje lista transfera??? Ovi na savezovoj stranici ništa nisu ubacilu...

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 17 sep 2012, 22:40

Licenciranje:
24.9.2012
Maglaj 9:30
Bosna ts 11:00
Krajina 12:30
Utorak:
Sloboda: 9:30
Sana 7: 11:00
Bihac 12:30
Srijeda:
Banovici: 9:30
Lukavac:11:00
Jajce 12:30
Četvrtak:
Omladinac 9:00
Tuzla:10:30

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 08 okt 2012, 18:37

Rezultati 1. kola:
LUKAVAC – BIHAĆ 33-23
ŽEPČE – BANOVIĆI 29-21
MAGLAJ – SLOBODA SOLANA 25-18
ORK TUZLA – SANA 7 29-24
BOSNA TS – JAJCE 14-29
KRAJINA – ORK OMLADINAC 39-30

Avatar
RuS
Postovi: 27
Pridružen/a: 09 maj 2012, 09:45
Kontakt:

PostPostao/la RuS » 12 mar 2013, 17:06

Ožujak, 09.03.2013 - 12. Kolo
15:30 h RK Bihać RK Lukavac 34 - 27
15:30 h RK Banovići RK Žepče 24 - 29
15:30 h RK Sloboda Tuzla RK Maglaj 25 - 19
15:30 h RK Sana 7 ORK Tuzla 33 - 33
15:30 h RK Jajce RK Bosna TS 24 - 19
15:30 h ORK Omladinac RK Krajina 27 - 36

LJESTVICA

Poredak Klub Pl W D L Pts SF SA +/-
1 (1) RK Maglaj 12 11 0 1 33 390 289 101
2 (2) RK Sloboda Tuzla 12 11 0 1 33 345 274 71
3 (3) RK Jajce 12 8 1 3 25 321 283 38
4 (5) RK Krajina 12 7 0 5 21 367 347 20
5 (4) RK Lukavac 12 7 0 5 21 351 334 17
6 (7) RK Žepče 12 6 1 5 19 357 371 -14
7 (6) ORK Tuzla 12 5 2 5 17 402 394 8
8 (8) RK Bosna TS 12 3 1 8 10 296 341 -45
9 (11) RK Bihać 12 3 1 8 10 341 388 -47
10 (9) RK Banovići 12 3 1 8 10 283 342 -59
11 (10) RK Sana 7 12 2 3 7 9 326 367 -41
12 (12) ORK Omladinac 12 1 0 11 3 340 389 -49

Avatar
Signore
Postovi: 7927
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

PostPostao/la Signore » 01 dec 2013, 09:17

Sinoc je kompletiran jesenji dio. Vidim da nitko nista ne pise, pa eto da malo obnovim :mrgreen:

1.kolo
Banovići – Bihać 30-30
Žepče – Budućnost 51-22
Sana 7 – Bosna TS 28-23
ORK Tuzla – Sloboda Solana 23-29
Kakanj – Lukavac 34-22


2.kolo
Bihać - Lukavac 38-27
Bosna TS - Kakanj 26-35
Budućnost - ORK Tuzla 25-33
Sloboda Solana - Sana 7 37-27
Banovići - Žepče 28-24


3.kolo
Žepče - Bihać 35-34
ORK Tuzla - Banovići 25-29
Sana 7 - Budućnost 34-14
Kakanj - Sloboda Solana 26-30
Lukavac - Bosna TS 27-22


4.kolo
Bihać – Bosna TS 34-6
Budućnost - Kakanj 17-28
Banovići – Rk Sana 7 34-30
Žepče – ORK Tuzla 30-29
Sloboda Solana – Lukavac 35-24


5.kolo
ORK Tuzla – Bihać 41-31
Sana 7 – Žepče 30-28
Kakanj – Banovići 35-26
Lukavac – Budućnost 36-22
Bosna TS – Sloboda Solana 22-23


6.kolo
Bihać – Sloboda Solana 20-23
Budućnost – Bosna TS 23-26
Banovići – Lukavac 28-25
Žepče – Kakanj 33-28
Tuzla – Sana 7 43-38


7.kolo
Sana 7 – Bihać 32-28
Kakanj – ORK Tuzla 43-39
Lukavac – Žepče 23-28
Bosna TS – Banovići 28-26
Sloboda Solana – Budućnost 43-21


8.kolo
Bihać – Budućnost 43-32
Banovići – Sloboda Solana 28-29
Žepče – Bosna TS 33-29
Tuzla – Lukavac 33-36
Sana 7 – Kakanj 37-40


9.kolo
Sloboda Solana – Žepče 24-25
Kakanj – Bihać 39-37
Lukavac – Sana 7 30-33
Bosna TS – ORK Tuzla 32-30
Budućnost – Banovići 18-39


Tabela

CodeColon Select All Code

#  Tim                U  P  N  I    G-R     B
1. RK Sloboda Solana  9  8  0  1  273:216  24
2. RK Kakanj          9  7  0  2  306:265  21
3. RK Žepče           9  7  0  2  287:247  21
4. RK Banovići        9  5  1  3  268:244  16
5. RK Sana 7          9  5  0  4  256:247  15
6. RK Bosna TS        9  4  0  5  242:257  12
7. ORK Tuzla          9  3  0  6  296:293   9 
8. RK Lukavac         9  3  0  6  250:273   9
9. RK Bihać           9  2  1  6  295:295   7
10.RK Budućnost       9  0  0  9  194:333   0


Da su Banovici dobili Slobodu u osmom kolu bilo bi jos napetije. Imali su prednost na poluvremenu i kroz cijeli susret, ali ne izdrzase do kraja. Ovako mislim da ce se Sloboda, Kakanj i Zepce boriti za prvaka. Nadam se da Zepce ulazi, dobili smo i Slobodu i Kakanj u ovom dijelu sezone :mrgreen: . Mada, realno imamo najmanje sanse


Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.